Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
آقا کسی میدون از کجا میتونیم داستان بازی رو بخونیم؟ترجیحا فارسی؟
جمله زیر رو تو گوگل سرچ کن کلی لینک میاد و میتونی کاملا بخونی
داستان کامل بازی watch dogs

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

DLC رو کسی نگرفته ؟! :d
رفیق اگر منظورت Bad Blood هست 30 سپتامبر میاد حدود 6 روز دیگه

Last edited by a moderator:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان امروز توی پروفایلم بودم دیدم بازی خورده 87% !! . تعجب کردم چون 100ش کردم . رفتم توی تروفیام دیم
Bad Blood اضافه شده . رایگانه dlcش ؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان امروز توی پروفایلم بودم دیدم بازی خورده 87% !! . تعجب کردم چون 100ش کردم . رفتم توی تروفیام دیم
Bad Blood اضافه شده . رایگانه dlcش ؟؟؟؟
رایگان نیست.
یا جدا باید بخری یا با season pass هست ...
داستانه T-Bone هست.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
رایگان نیست.
یا جدا باید بخری یا با season pass هست ...
داستانه T-Bone هست.
به چه اجازه ای خودسرانه تروفی ملتو خراب میکنه ؟ اول بزاره بخریم بعد اضافه کنه . شاید کسی دوس نداشته باشه بخره . لعنت بهت یوبی . زد تروفی پلاتمو خراب کرد . دارم بازیشو ولی حیف 1000 تومن پول واسه خرید dlcیش . حالا بیاد ببینم چقدر قیمت میخوره مرده شور برده رو .

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
به چه اجازه ای خودسرانه تروفی ملتو خراب میکنه ؟ اول بزاره بخریم بعد اضافه کنه . شاید کسی دوس نداشته باشه بخره . لعنت بهت یوبی . زد تروفی پلاتمو خراب کرد . دارم بازیشو ولی حیف 1000 تومن پول واسه خرید dlcیش . حالا بیاد ببینم چقدر قیمت میخوره مرده شور برده رو .

یوبی و غیر یوبی نداره! هر بازی اگه DLC براش بیاد و تروفی داشته باشه بهش اضافه میشه . چه شما بخریش چه نخریش .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
در مورد تروفی نوشیدنی که گفته بودن سادش میکنن
من بازی کردم ابدا فرقی نکرده ، ملت رو سره کار گذاشتن تا هر کی بازی رو نخریده بره بخره
واقعا از یوبی بعید بود:|

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
فعلا فقط برای کسانی که Season Pass رو خریداری کردن در دسترس هست
خدا کنه قیمت مناسبی براش در نظر بگیرن

0a062fcd000a901edb1d31325ef9a44d.jpg

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
خدایی گرونه این DLC Bad Blood قیمتش €14.99 هست
عجب پول پرستیه این یوبی سافت

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
واسم جای سوال داره که چطور یه نفر این بازی مزخرف به تمام معنا رو تجربه کرده و بعد هم حاضر میشه 15 دلار دیگه بده که بازم زجر بکشه؟ :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
DLC مستقله یا به بازی هم احتیاجه؟؟؟
به بازی احتیاج داره.

خدایی گرونه این DLC Bad Blood قیمتش 14.99 هست
عجب پول پرستیه این یوبی سافت

ubisoft پول پرسته چیه ×_× الان همه دیگه همینن ( حتی همین TEW استاد هم se داره !_! ) . 2-3 تا شرکت درست حسابی توی دنیا هستن که از مردم انقدر پول نمیگیرن. یکیش CD PROJEKT یکیش Blizzard و یکیش Valve ... دیگه الان توی ذهنم نیست.
جدا از این
توی استوره ما قیمت dlc که 19.99 هست لووووووووووووووووووووول

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

رفيق نيازي به dlc نيست تا بازي رو 100% كني ! شما اگر تمام تروفي هاي همون بازي اصلي رو بگيري پلات رو بهت ميده !!! ولي خوب نشون نميده كه كل بازي 100% شده بلكه فقط بازي اصلي كامل ميشه

به بازی احتیاج داره.

ubisoft پول پرسته چیه ×_× الان همه دیگه همینن ( حتی همین TEW استاد هم se داره !_! ) . 2-3 تا شرکت درست حسابی توی دنیا هستن که از مردم انقدر پول نمیگیرن. یکیش CD PROJEKT یکیش Blizzard و یکیش Valve ... دیگه الان توی ذهنم نیست.
جدا از این
توی استوره ما قیمت dlc که 19.99 هست لووووووووووووووووووووول

ارمان CDP و VALVE رو قبول دارم شركتهاي كار درستي اند اما ايا بليز با اون همه RAID كردن جيب ملت آيا ؟:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر