Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
بنظرتون دلیل پر طرفدار بودن ویدیو های React یوتوب چی هست؟
بنظرم دلیلش اینه که ما به بعضی محتوی ها خودمون اونقدری که فک میکنیم اهمیت نمیدیم و میخوایم ینفر رو که شور و شوق بیش از حدی داره بجاش ببینیم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,777
نام
مراد حلیمی
بنظرم دلیلش اینه که ما به بعضی محتوی ها خودمون اونقدری که فک میکنیم اهمیت نمیدیم و میخوایم ینفر رو که شور و شوق بیش از حدی داره بجاش ببینیم.
حس همذات پنداری و رضایت درونی
وقتی خودمون مثلا از یه چیزی خوشمون میاد، وقتی میبینیم دیگران هم خوششون میاد(اونم به حالتی اکثرا غلو آمیز) یه حس رضایت و شور و شعفی وجودمونو فرا میگیره.

.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
تنها ری اکتی که دیدنش برام جذاب بوده، معرفی FF VII R تو E3 بود:D

اون سال ها خود سونی هم تو سینماها زنده پخش میکرد E3 رو ، برای همین ری اکت های خفنی هم دیده میشد:-"

هعی E3 کجایی که یادت بخیر :(
این کرونا بدترین تاثیری که رو صنعت بازی گذاشت، سریع ار رفتن همه شرکت ها سمت دیجیتال و آخرین میخ به تابوت E3 بود به نظرم:(

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,644
View attachment 285923

من عرضی ندارم :eek:
البته منظورش در برابر دلار ق_و_م_ب__و_ل کرده
نسل ۸ گیم با اینکه از نظر تعداد سال با نسل ۷ تقریبا برابر بود خیلی زود گذشت.
اصلا باورم نمیشه ps4 ده سالشه.
جدا با نسل 8 حال نکردم
نسلی که نه gta داشت نه killzone درست درمون
تمامه fps هاش یا جنگ جهانی بود یا تخیلی
باقی بازی ها هم ریمستر بودن
تنها ویژگی مثبتش آنلاین زدنش با بچه ها بود ، برای اولین بار نت نسبتا خوب بود

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,196
نام
آریا
نوشتم باز💀💀💀
خب بعد از آخرین بار که دیت رفتیم من دیگه خیالم راحت شده بود ازینکه این بچ واقعا زیادم از من بدش نمیاد یا شایدم بدش میاد ولی میخواد من ناراحت نشم که هنوز مونده -_-
وقتی میخوام واسش یه پیام بفرستم 24 ساعت در مورد اموجی که قراره تو پیام استفاده کنم فکر میکنم و در نهایت بعد 48 ساعت که یه جمله فقط نوشتم به این نتیجه میرسم که اصلا بهتره هیچ پیامی نفرستم اگه جواب پیام رو نده مرگم حتیمه پس کلا هیچی نمیفرستم
:>

همیشه اون کسیه که پیام رو شروع میکنه و زنگ میزنه
من یه قرن هم بگذره هیچی نمیفرستم : ) ولی خب توی اون مدت در حد مرگ افسردگی میگیرم که چرا یه خبر از من نمیگیره...
خلاصه دوباره بهم زنگ زد و اینبار قرار شد که تو خونه قرار بذاریم با این دلیل که بیرون هوا سرده !!
که من کنسلش کردم >__> WTF!؟!؟! لباس گرم زیاد میپوشیم خب!!!

واقعا نمیخوام به این زودی تو خونه قرار بذاریم
باید یه چند سالی حداقل صبر کنه

همیشه بهم میگه حس میکنم تو اندازه من که دوست دارم تو منو دوسم نداری :<
: ))))))))

واقعا دیگه اتفاق هیجان انگیزی نیافتاده و خوشبختانه جدا هم نشدیم هنوز
فقط هردفعه که میریم بیرون آب هویج میگیره -_______-
حق انتخاب هم همیشه بین آب هویج و معجونه (معجون هم احتمالا چون توش موز داره... )

خیلی آدم مهربون و مسئولیت پذیریه

دیگه بسه 💀
حس میکنم چون دیت اوله زیادی هیجانی ام همش میخوام واسه یکی تعریف کنم هرچند کسی نمیخونه... ولی خب شاید یه نفر بخونه ! بچ WHO KNOWS

این چند وقت خیلی حس امید به زندگی کردن توم زیاد شده و حس میکنم خوشحال ترم
با اینکه بعضی وقتا در حد مرگ بخاطر یه چیزایی دوباره افسردگی میگیرم ولی به طور کلی خیلی بهتره
>:D<

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
کی قراره نمونه کار جایگزین مدرک بشه توی این خراب شده؟ همه فتیش یه تیکه کاغذپاره دارن که الکی چند ماه(سال) از عمر آدم پاش هدر رفته و هیچوقت هم‌ قرار نیس استفاده شه ازش، استفاده بشه هم کارایی نداره و وضع موجود به نظرم نتیجه همین قضیه اس.
طرف اینطوریه که یه مدرک گرفته، توی هر اینفو باکسی که دیده اونو نوشته، از بایو‌ تلگرام و اینستا تا شاد و ایتا. مدیکال دنتیست سایکولوژیک انجینیر فلان فلان فلان+۱۵۰ تا ایموجی بولشت که نه خودش میدونه معنیشو نه کسی که اون ایموجی رو دیزاین کرده.
طرف میره کلی پول میده "دوره"ی اموزش استفاده از واتس اپ از استاد چلغوزیان میخره خدا تومن که یه مدرک فقط تهش بهش بدن و بتونه توی جمع دوستای پارکیش که بعد از ظهرا مافیا بازی میکنن پوز بده که من خیلی خفنم کلی مدرک دارم :| gtfo بابا
درس اخلاقی این اپیزود: مدرک خوب نیست

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
664
نام
امیرحسین
مثلا من طرفدار گروه تول هستم، ولی اطرافیانم تقریبا همه یا پاپ گوش میدن یا رپ و موزیکی که من گوش میکنم رو (متال) صرفا جیغ و داد خطاب میکنن.
خب خیلی لذت بخشه وقتی میری یوتوب میبینی یکی هست واقعا درک میکنه این آهنگ مورد علاقت چیه، چرا انقد خفنه، هم موزیک هم متنش رو تجزیه تحلیل میکنه و همونطور که تو بهش علاقه‌مند هستی، واکنش و علاقه نشون میده:D با خودت میگی بلاخره یکی درکم کرد.
البته الان دیگه همه ویدیوها فیک شدن چون راحت ترین کار دنیا اینه که یه دوربین بذاری جلو خودت و به یه چیزی واکنش اغراق‌آمیز نشون بدی:D ولی خب در کل حس خوبیه ببینی چیزی که تو دوست داری رو بقیه هم درک میکنن و دوست دارن.
خودت که پسری طرف مقابلت هم پسره
پس بلاخره معلوم شد چرا این مدت کامنت هات متفاوت بود
خب از روز اول بگو همجنس گرایی یه ملت رو از بلاتکلیفی دربیار دهن سرویس :D
خسته نباشی داداش، زوده برا متوجه شدن هنوز:D
انقد اذیت نکنید این بنده خدا رو
اگه ترول میکنه که هیچ
ولی اگه ترول نمیکنه قطعا تو زندگیش خیلی اذیت شده با توجه به رفتار و علایق خاصش. یوزرای بازی‌سنتر هم عموما خیلی فرهیخته‌تر و بالغ‌تر از فضاهای مجازی دیگه مث اینستا هستن، بذاریم حداقل اینجا راحت باشه:D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
نوشتم باز💀💀💀
خب بعد از آخرین بار که دیت رفتیم من دیگه خیالم راحت شده بود ازینکه این بچ واقعا زیادم از من بدش نمیاد یا شایدم بدش میاد ولی میخواد من ناراحت نشم که هنوز مونده -_-
وقتی میخوام واسش یه پیام بفرستم 24 ساعت در مورد اموجی که قراره تو پیام استفاده کنم فکر میکنم و در نهایت بعد 48 ساعت که یه جمله فقط نوشتم به این نتیجه میرسم که اصلا بهتره هیچ پیامی نفرستم اگه جواب پیام رو نده مرگم حتیمه پس کلا هیچی نمیفرستم

من یه قرن هم بگذره هیچی نمیفرستم : ) ولی خب توی اون مدت در حد مرگ افسردگی میگیرم که چرا یه خبر از من نمیگیره...
خلاصه دوباره بهم زنگ زد و اینبار قرار شد که تو خونه قرار بذاریم با این دلیل که بیرون هوا سرده !!
که من کنسلش کردم >__> WTF!؟!؟! لباس گرم زیاد میپوشیم خب!!!

واقعا نمیخوام به این زودی تو خونه قرار بذاریم
باید یه چند سالی حداقل صبر کنه

همیشه بهم میگه حس میکنم تو اندازه من که دوست دارم تو منو دوسم نداری :<
: ))))))))

واقعا دیگه اتفاق هیجان انگیزی نیافتاده و خوشبختانه جدا هم نشدیم هنوز
فقط هردفعه که میریم بیرون آب هویج میگیره -_______-
حق انتخاب هم همیشه بین آب هویج و معجونه (معجون هم احتمالا چون توش موز داره... )

خیلی آدم مهربون و مسئولیت پذیریه

دیگه بسه 💀
حس میکنم چون دیت اوله زیادی هیجانی ام همش میخوام واسه یکی تعریف کنم هرچند کسی نمیخونه... ولی خب شاید یه نفر بخونه ! بچ WHO KNOWS

این چند وقت خیلی حس امید به زندگی کردن توم زیاد شده و حس میکنم خوشحال ترم
با اینکه بعضی وقتا در حد مرگ بخاطر یه چیزایی دوباره افسردگی میگیرم ولی به طور کلی خیلی بهتره
>:D<
میگی پسری ولی چیزی که برداشت میکنم اینه که دختری 😅
هر سری منتظری که اون آب هویج بگیره :D
یا اینکه اون میگه تو خونه باشیم تو میگی نه(این یه مورد از یه پسر بعیده:D):-??
و یا اینکه از مسئولیت پذیریش میگی!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ولی خدایی بعد از اینکه هالیوود با زوری چپوندن الجیبیتی تو فیلم و سریال هاش باعث شد همیشه جبهه داشته باشم ب جامعه رنگین کمونی ، این دوستمون @BoxBox داره باعث تغییر عقیده‌ام میشه ، حقیقتا عشق این بنده خدا ب پارتنرش خیلیییییییی بیشتر قابل درک تا عشق بیل و فرنک توی سریال تلو :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
داشتم بازم در مورد دیتم مینوشتم وسطش زدم همرو پاک کردم
اینجوری بودم که: بچ STFU, NOBODY CARES !!!
: )
میخوام بگم نه تنها همه میخونیم بلکه کنجکاو هم هستیم بدونیم آخرش چی میشه.اینی هم که لایک نمیکنیم و یا میگیم نمیخونیم برای اینه که ادای تَنگ ها رو در میاریم که مثلا ما خیلی بیزی هستیم و هزار تا مشکل جدی دیگه داریم از قبیل مسائل مملکت و حقوق بشر و تعالی روح انسان و...

یعنی خیالت راحت کنم همه(تاکید میکنم همه) پستهات رو میخونن.اونی هم که میگه نمیخونم اتفاقا بیشتر از همه پیگیره ;))

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
من یک مدت از فضای خرید محصولات مرتبط با گیم دور بودم الان رفتم قیمت های 5-4 میلیونی بازی ها را دیدم فر خوردم. از کنسول 1 تومنی در عرض 5-6 سال رسیدیم به بازی 5 تومنی

یادمه سال 95 من مدیر تولید بودم تو یک کارخونه ای 1400 حقوق میگرفتم و قانون کار 980 تومن اینا بود. یک PS4 1T خریدم 1 میلیون. یعنی با یک ماه حقوق قانون کار میشد یک کنسول 400 دلاری خرید.

الان PS5 D دقیقا در شرایط مشابه 30 میلیونه. یعنی عملا باید قانون کار 30 میلیون باشه تا همون قدرت خرید را ملت داشته باشن. درحالی که قانون کار الان 5 تومنه. یک ششم شده قدرت خرید به رهبری گنده گوز منطقه.

آخرین ویرایش:

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
نوشتم باز💀💀💀

این اصلا خوب نیستا!
من در جریان شدت و حال و هوای رابطه نیستم ولی اینکه شما بشینی که همش اون شروع کنه، اون بنده خدام تا یه جایی همش پا پیش میذاره و وقتی میبینه تا اون چیزی نگه، شما انگار نه انگار، قطعاً حس خوبی براش نخواهد داشت و هزاران فکر و خیال میاد توی سرش و ممکنه ناراحت بشه که در نهایت به پیام ندادنش منجر بشه!
شما برای رئیس جمهور ایالات متحده نمیخوای پیام بفرستی که! طبق حرفای خودت، ایشون کسیه که باعث حال خوبت شده! پس چرا اینقدر ترس و نگرانی و وحشت داری که بهش پیام بدی؟ اینجوری بدتر یه مانع فرضی برای خودت درست میکنی که خودتو عذاب میده و اون بنده خدارم ممکنه از یه جایی به بعد اذیت کنه! بیخیال این حرفا که اول کی باید پیام بده! باهاش حال میکنی بابت هر چی دلت میخواد پیام بده حتی ساده ترین و پیش پا افتاده ترین مسائل! این نوبتی بازی و خجالت و ترس رو زودتر بذار کنار وگرنه ارتباطات یک طرفه تا یه جایی ادامه داره! اونم ادمه یکسری انتظارات و توقعات داره شاید که اونم دلخوشیش شما و پیام دادنت باشه و وقتی ببینه که هیچی از سمتت نمیگیره بالاخره دله و ممکنه بشکنه! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر