Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
نمیدونم تا حالا کسی اینجا گفته یا نه ولی:
دنیای ارباب حلقه ها »»»»»» دنیای هری پاتر :D
منظورم از دنیا همه چیشه از داستان و شخصیت پردازی ها تا فضا سازی و ....
رفیق اگر جای هری پاتر برای مثال Game of Thrones بود می شد بحث کرد سر موضوع ولی این مطلبی که گذاشتی یک واقعیت هست و اصلا نزدیک به Unpopular هم نیست.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
در مورد پیروز چیزی که برام عجیبه شدت ناراحتی هست که از شنیدن مرگش بهم وارد شده‌. واقعا انگار یکی از عزیزترین افراد زندگیم رو از دست دادم. خیلی خیلی ناراحتم. یادمه توی پاییز که ایران شلوغ بود و حال همه خراب ویدیوها و عکسای پیروز جزو محدود نکات رنگی و امید بخش این مملکت بود که حال دلمونو خوب میکرد. پیروز تبدیل شده بود به نماد "امید آینده‌ی بهتر". با مرگش همه اون امیدها تبدیل به نا امیدی شد برای من.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
چیزی که برام تو خارج از تاپیک همیشه جذاب بوده این بود که هرکسی از هر موضوعی که فکرشو کنید در موردش حرف میزد حالا بقیه هم یا نظری در موردش میدادن یا نمیدادن ولی قشنگیش به این بود که از هر بحثی که شاید در طول زندگی هیچوقت فرصتی پیش نمیومد که بهش فکر کنیم یا حرف بزنیم در موردش گفت و گو میشد
اگر اینجارو هم تاحدودی جانشین خارج از تاپیک فرض کنیم بازم قشنگیش به همون مطلبیه ک گفتم
پس درست نیست که اگر کسی میاد اینجا در مورد یه بحثی یا خاطره ای یا هرموضوعی که برخلاف قوانین انجمن هم نیست حرف میزنه بهش توهین کنیم حتی اگر علاقه ای به اون موضوع نداریم میتونیم خیلی راحت ازش بگذریم
--------------------------------------------------------
یادم نمیاد تاحالا خبر خوشحال کننده ای تو این چند ساله شنیده باشم
حتی اگر پیروز هم باشی تو این مملکت پیروز نمیشی

darkfall

کاربر سایت
Jun 22, 2021
105
شاید سم ترین فیلم قرن لقب بگیره این فیلم. 6 سال پیش تو هیچ سایتی نبود مجبور شدم از تورنت بگیرم، زیرنویس درست و درمونی هم نداشت ولی واقعا مغزم ترکید بعد دیدنش!

البته همین فیلم باعث شد یک سری فیلم هایی رو ببینم که به نظرم کتگوری سادیسمی براشون مناسبه. از جمله: martyrs و funny games و sado و cannibal holocaust و چند عنوان دیگه که وسط تماشا کپ میکنی که داری واقعا چیکار میکنی؟

نانگفته نماد که از تماشای این دست فیلم ها به شدت لذت میبرم و اگر کسی چیزی داشت که من از قلم انداختم و ندیدم حتما بهم معرفی کنه :)

البته من 4 عنوان نوشتم ولی 20 تایی دیدم فکر کنم.
August Underground

• Like
Reactions: SiminSecret

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
پ.ن: هر چیزی به وقتش خوبه. تحلیل مثبت میخوای اساتید بزرگ عن گیزشی مثه استاد عباس منش یوتیوب هستن میتونن 24/7 با اراجیفشون شما رو سرگرم کنن.
حالا چرا ربطش دادی به اساتید عنگیزشی؟!
دارم میگم قضاوت منفی و توهین آمیز راجع به کسی که نمیشناسی اشتباهه حتی اگرم یک درصد درست باشه اینطور بیان کردنش درست نیست.
و اینکه الان وقت چیه دقیقا ؟! اگه مردم ما تغییر کردن و میخوان کاری بکنن که بسم الله منم هستم همونطوری که دو ماه پیش بودم.
اما اگه بحث عمل نیست بحث برج زهرمار شدن و تیکه انداختن به این و اونه که هنر نیست منم نیستم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
جدیدا نشستم ابر سریال تاریخ رو که همه خودشون رو جر میدادن براش دیدم تا آخر فصل سه و بعدم دراپش کردم . داستان درباره رابطه یه معلم کچل و یه پسره حروم لقمه تنبل و بیخاصیت و آشغال و کثیف و خراب کار و دست و پا چلفتیه که فقط تو سریال هست که بره رو مخ مخاطب . شایدم رو مخ خیلیا نرفته و باهاش همزاد پنداری هم کردن . بلانسبت بچه های اینجا روم به دیوار شاید واقعا ملت یک مشت آدم بی خاصیت و بیکار و علاف و معتاد هستن و وقتی سکانس های مربوط به این تیکه پ*ه*ن رو تو سریال میدیدن عشق میکردن و میگفتن عه چقدر ماییم . کل سریال خلاصه شده به سکانس های این دوتا که بعد از سه فصل یک بار مثل آدم نمیتونن با هم کنار بیان و تو هر سکانس مثل سگ و گربه به جون هم میوفتن و خراب کاری به بار میارن .

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
دوستان لطفا این پست رو هرجا میتونید اشتراک بذارید

همیشه گفتم خطرناک ترین و کثیف ترین ویژگی این سیستم بخش پروپاگاندا و شستشوی مغزیش هست نه زور نظامی. اینکه یه سری ویدیو های فاکد عاپ و عجیب غریب فرقه ای نشون بدن و ربطش بدن به هر جنبش سیاسی یا اجتماعی که دوست دارن کار همیشگی شون هست. من وقتی اول راهنمایی بودم معلم پرورشیمون (که عضو شورای شهر هم بود اون زمان) یه سری ویدیو از چیزای شیطان پرستی یا بند های موسیقی خیلی عجیب غریب که اصلا مناسب سنمون نبود نشون داد و بعد گفت اصلاح طلب ها دنبال مجوز دادن و عادی کردن این چیزان پس سمتشون نرید. مورد دیگه اینکه دوستم یکی دو سال تو حوزه علمیه قم بود میگفت خیلی ازین کلیپ های فاکداپ نشون میدادن به طلبه های تازه وارد (مث خوردن مدفوع و...) و بعد ربطش میدادن به چیزای اجتماعی مث فمنیسم و...
ممکنه الان بنظرتون مسخره بیاد بگید کی تاثیر میگیره ازین چیزا ولی باور کنید کسی که سنش کم باشه و تو این خزعبلات بزرگ شه کاملا ممکنه باور کنه.
این پست قطعا پاک میشه ولی گذاشتم که بیشتر این موضوع پخش بشه.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان لطفا این پست رو هرجا میتونید اشتراک بذارید

همیشه گفتم خطرناک ترین و کثیف ترین ویژگی این سیستم بخش پروپاگاندا و شستشوی مغزیش هست نه زور نظامی. اینکه یه سری ویدیو های فاکد عاپ و عجیب غریب فرقه ای نشون بدن و ربطش بدن به هر جنبش سیاسی یا اجتماعی که دوست دارن کار همیشگی شون هست. من وقتی اول راهنمایی بودم معلم پرورشیمون (که عضو شورای شهر هم بود اون زمان) یه سری ویدیو از چیزای شیطان پرستی یا بند های موسیقی خیلی عجیب غریب که اصلا مناسب سنمون نبود نشون داد و بعد گفت اصلاح طلب ها دنبال مجوز دادن و عادی کردن این چیزان پس سمتشون نرید. مورد دیگه اینکه دوستم یکی دو سال تو حوزه علمیه قم بود میگفت خیلی ازین کلیپ های فاکداپ نشون میدادن به طلبه های تازه وارد (مث خوردن مدفوع و...) و بعد ربطش میدادن به چیزای اجتماعی مث فمنیسم و...
ممکنه الان بنظرتون مسخره بیاد بگید کی تاثیر میگیره ازین چیزا ولی باور کنید کسی که سنش کم باشه و تو این خزعبلات بزرگ شه کاملا ممکنه باور کنه.
این پست قطعا پاک میشه ولی گذاشتم که بیشتر این موضوع پخش بشه.
هیچ معلم، مدیر، مدرسه و هیچ اداره آموزش و پرورشی اجازه همچین کاری رو نمیده. به اینا بگین شایعه هم درست میکنید باورپذیر باشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دارم از تجربه خودم میگم میگی شایعه؟!
بجای این جمله مینوشتی «دروغ میگی» یه دفه!
واقعا که، چون یه چیزی برا خودت پیش نیومده انکار میکنی!
خوبه چنتا معلم همین مدت بازداشت شدن!
در ضمن شاید متن زیر خبر رو نخوندی؟ چون تیترش یکم غلط اندازه.
متن رو خوندم. اون بحث شیاطان پرستی و بند های عجیب و غریب فرق داره با نشون دادن اون اراجیفی که اونجا ذکر شده. شما دروغ نمیگی ولی قطعا ایران وایر دروغ میگه

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
خیلی حال بدی داشتم..اولین جایی که دیدم اینجا بود که چند خط بنویسم..
تنها خوشحالیم اینه که وسعت ایران زیاد نیست..و کشورهای زیادی هستن که به محیط زیست اهمیت زیادی میدن..اینجا هر تکه سنگی هم حتی در خطر قرار داره..
ای کاش بیان تمام حیوون های ایرانو ببرن..حداقل براشون هزینه میشه اینجوری..ما که به قول خودمون انسانیم...اونا که گناهی ندارن
خیلی درمونده شدم واقعا..با اینکه همیشه احتمال از دست رفتن پیروز بود ولی واقعا تحمل مردن حیوونا به دلیل بی کفایتی آدما رو ندارم..طبق معمول روی پیروز تبلیغات شد..
چون هزینه تبلیغ کمتر بود تا اینکه بخوان واقعا از پایه برای یوزپلنگ ها کاری کنن..بازسازی محیط زیستش پر هزینه بود..ولی تبلیغات لعنتیشون آسون بود
وقتی اوضاع نگران کننده میشه که ما بفهمیم پیروز معروف شد..ولی هزاران نمونه دیگه وجود داره که اخبارش نمیرسه..
خسته ام دیگه واقعا..

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
متن رو خوندم. اون بحث شیاطان پرستی و بند های عجیب و غریب فرق داره با نشون دادن اون اراجیفی که اونجا ذکر شده. شما دروغ نمیگی ولی قطعا ایران وایر دروغ میگه
خب از کجا مطمئنی دروغ میگه؟
ینی خب همه میدونن که «داخل مدرسه» محیط امنی نیست. اینجا مملکت غیر توتالیتر نیست که بگیم اختیار آموزش پرورش دست خودشه! اینجا همه چی میتونه از بالا تغییر کنه، حتی اگه کسی اتفاقات چند ماه اخیر تو مدارس رو بی خبر باشه دیگه دروس سفارشی( مث دین و زندگی) و مدیر ناظم های گزینشی که خبرای جدید نیستن؟ پس آموزش پرورش همیشه یکی از وسایل دست حکومت بوده نه چیز مستقل.
با این حال میگم اگه شما میتونی اثبات کنی که فلان جا سک؛س با حیوون نشون ندادن من کنجکاوم و میپذیرم. ولی حتی اینم این فکت رو تغییر نمیده که اینا همیشه حقه های آلوده ای برا تاثیر گذاشتن رو افراد کم سن و سال زدن و میزنن.

• Like
Reactions: Mohsen GT

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,516
نام
امین
من یه دوست دارم این 10 سال انگلیس بوده و اونجا جراح گربه سانان شده و مدرک گرفته.
چند سالی هست که ایران اومده و یک بار که رفته باغ وحش دیده یکی از گربه سان های بزرگ از چشم هاش کلی اشک میاد و این طبق تخصصی که داشته می‌فهمه حیوون مریضه به نگهبان اونجا اطلاع میده و طرف میگه این واسه جفتش دلش تنگ شده و گریه می‌کنه!
خلاصه با پافشاری میره پیش مسئول بالاتر و با نشون دادن مدرک درخواست می‌کنه مجانی حیوون و ویزیت کنه و طرف میگه ما دکتر داریم و اون تشخیص داده هر 4 روز باید برای این پنی سیلین تزریق بشه.
هر چی پافشاری می‌کنه این دوست ما اجازه نمیگیره و طرف بهش میگه دکتر اینجا پارتی کلفتی داره و سفارش شده هست و اجازه دخالت نمی‌دن.
در کل متاسفانه افراد نابلد و غیر متخصص همه جا سر کار هستن و امیدی نیست.

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
665
نام
امیرحسین
من یه دوست دارم این 10 سال انگلیس بوده و اونجا جراح گربه سانان شده و مدرک گرفته.
چند سالی هست که ایران اومده و ببار که رفته باغ وحش دیده یکی از گربه سان های بزرگ از چشم های کلی اشک میاد و این طبق تخصصی که داشته می‌فهمه حیوون مریضه به نگهبان اونجا اطلاع میده و طرف میگه این واسه جفتش دلش تنگ شده و گریه می‌کنه!
خلاصه با پافشاری میره پیش مسئول بالاتر و با نشون دادن مدرک درخواست می‌کنه مجانی حیوون و ویزیت کنه و طرف میگه ما دکتر داریم و اون تشخیص داده هر 4 روز باید برای این پنی سیلین تزریق بشه.
هر چی پافشاری می‌کنه این دوست ما اجازه نمیگیره و طرف بهش میگه دکتر اینجا پارتی کلفتی داره و سفارش شده هست و اجازه دخالت نمی‌دن.
در کل متاسفانه افراد نابلد و غیر متخصص همه جا سر کار هستن و امیدی نیست.
دوستت با خودش چه فکری میکرده که برگشته ایران؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر