Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بحث گوشی شد کسی از رجیستری S23 خبر داره؟ میخواستم یکی بفرستم ایران ولی میگن اونم رجیستر نمیشه!

• Poker Face
Reactions: HIGH VOLTAGE

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
یادمه گوشی iphone 4s تازه اومده بود بازار قیمتش هم اگه اشتباه نکنم ۱.۴ میلیون بود منم تقریبا ۸ ۹ ماهی میشد گوشی نوکیا c7 - 00 رو خریده بودم تو خونه بعد کلی کلنجار خانواده راضی شدن بخرمش ۹۹ درصد تا مرز خرید پیش رفتم اخرش خودم منصرف شدم دلیلش هم این بود که دیدم این گوشی ۱ درصد هم ارزش فشاری که خانوادم بابتش متحمل میشه نداره نه این گوشی بلکه کل کمپانی apple
از اون موقع نوکیا استفاده کردم الان هم گوشیم نوکیا ۷ پلاس هست که ۴ ساله دارم استفاده می کنم فکر نکنم هم دیگه بخوام گوشی بخرم
الان هم اکثر دوستام یا بچه های همسن خودم تو فامیل ایفون دارن اما هر وقت کسی از شرکت اپل و گوشی ایفون پیش من صحبت میکنه یا فخر میفروشه انگشت فاک رو بهشون نشون میدم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
هر دو رو چک کردم .اصلا به هیچی دیگه کار ندارم چطور میشه همچین دافای اسمی با این قیافه ها که کافیه فقط تو خیابون رخ نشون بدن هزار تا پسر میره واسشون ، باید اینجور جاها بگردن؟ بعد چرا همش این رنگین کمونی ها به آدم پیام میدن؟؟ اینم شانس مایه
همش فیلتره
2 تا از دخترای یونی بودن عکسشون با خودشون زمین تا آسمون فرق میکرد
اکثرا هم دنبال یکین که به تیغند.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
بحث گوشی شد کسی از رجیستری S23 خبر داره؟ میخواستم یکی بفرستم ایران ولی میگن اونم رجیستر نمیشه!
در حد شایعه منم شنیدم به خاطر اینکه ممکنه به اینترنت ماهواره ای دسترسی داشته باشه ریجستر نمیشه ولی هنوز رسمی نیست گوشی هم که تازه معرفی شده

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
گوشی پرچمدار قطعا خر است :-"
یه زمانی بود (زمان تیرکمون سنگی) شما جز گوشی پرچمدار چیزی می خریدی مثلا تاچش مقاومتی بود ( اگه اصلا کسی هنوز یادش باشه تاچ مقاومتی) دوربینش هم کیفیت قارچ خور میکرو :D اون موقع به نظرم واقعا توجیح داشت خرید, قیمتا هم عددای تخیلی بعضا مثل الان 4 رقمی نبود. اما الان کار اصلی گوشی که وبگردی و نهایتا عکسبرداری از جزوه باشه (:D) رو حتی گوشی 250 دلاری هم از پسش بر میاد و اصلا بیشتر از 400-500 دلار گوشی خریدش عین خریت است از نظر بنده :-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,136
نام
آریا
چرا مثه بابا مامانا پست میداریم😭

خب معلومه اگه فقط در حد زنگ و پیام دادن بخواین گوشی نوکیا ۱۲۰۰ هم مشکلتونو حل میکنه

پستاتون مثه اینه که مثلا یه نفر بگه واقعا خریت کردی ۱۰۰ تومن پول سیستم دادی یا ۳۰ تومن پول کنسول دادی که فقط بازی کنی

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
گوشی پرچمدار قطعا خر است :-"
یه زمانی بود (زمان تیرکمون سنگی) شما جز گوشی پرچمدار چیزی می خریدی مثلا تاچش مقاومتی بود ( اگه اصلا کسی هنوز یادش باشه تاچ مقاومتی) دوربینش هم کیفیت قارچ خور میکرو :D اون موقع به نظرم واقعا توجیح داشت خرید, قیمتا هم عددای تخیلی بعضا مثل الان 4 رقمی نبود. اما الان کار اصلی گوشی که وبگردی و نهایتا عکسبرداری از جزوه باشه (:D) رو حتی گوشی 250 دلاری هم از پسش بر میاد و اصلا بیشتر از 400-500 دلار گوشی خریدش عین خریت است از نظر بنده :-"
استفاده ها متفاوته خوب گوشی که بیشتر از ۵۰۰ دلار باشه پردازنده قوی تری هم داره و سریع تر هستش اما موافقم قیمت ها هم تخیلی شده نه فقط ایران بلکه بازار جهانی هم در نظر بگیریم همینه
برای مثال گوشی پرچمدار ۲۰۱۴ سامسونگ که اس ۵ بود کمتر از ۴۰۰ دلار بود و الان گوشی اس ۲۳ پلاس بدون شارژر در جعبه بیشتر از ۱۰۰۰ دلار
باید دید در مقابل هزینه ای که میشه چی میخوایم و چی هم تحویل میگیریم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
ادم خجالت میکشه دیگه بیاد نظر unpopular بنویسه اینجا

• Smile
Reactions: m.a.t

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
این شما و اینم ماموت
یه 4سال صبر کنید تمومه و بعدشم مثکه میخوان ببر تاسمانیو برگردونن. یه تیکه تو سایتشم از دایناسورا گفتن، یه نمور دیگه زنده بمونید کلا اتفاقای جالبی میوفته
چندروز پیش خوندم DoDo هم پروژه‌اش استارت خورده 😍 ولی به نظرم دیدن چنین چیزایی در مقیاس بزرگ به عمر ما قد نمیده. تا زمانی که پول‌ها داره خرج سلاح و جنگ میشه این چیزها به اون شکلی که باید شکوفا نمیشن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
چندروز پیش خوندم DoDo هم پروژه‌اش استارت خورده 😍 ولی به نظرم دیدن چنین چیزایی در مقیاس بزرگ به عمر ما قد نمیده. تا زمانی که پول‌ها داره خرج سلاح و جنگ میشه این چیزها به اون شکلی که باید شکوفا نمیشن.
DoDo ارز صرافیو میگی؟ پروژش چیه؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
DoDo ارز صرافیو میگی؟ پروژش چیه؟
نه دودو پرنده ای بود که ساکن جزیره موریس بود و منقرض شده
میخوان با دستکاری ژن های نزدیک ترین خانواده به این پرنده اینم دوباره مهندسی کنن و به وجود بیارن در بهترین حالت تا ۹۹ یا ۹۸ درصد مطابقت میتونن بدن و صد در صد خود اون موجود نمیشه

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
461
چرا مثه بابا مامانا پست میداریم😭

خب معلومه اگه فقط در حد زنگ و پیام دادن بخواین گوشی نوکیا ۱۲۰۰ هم مشکلتونو حل میکنه

پستاتون مثه اینه که مثلا یه نفر بگه واقعا خریت کردی ۱۰۰ تومن پول سیستم دادی یا ۳۰ تومن پول کنسول دادی که فقط بازی کنی
بلاخره هر کی به یه چیز علاقه داره دیگه. یکی سیستم یکی کنسول یکی گوشی. ولی خب من واسه همون ps5 هم که واقعا دلم میخواد وقتی دیدم پولم نمیرسه دیگه نرفتم وام بگیرم تازه اون موقع ۲۲ ۲۳ تومن اینا بود. رفتم یه پی سی گرفتم گیم هامم رو اون بازی میکنم.
به هیچ کس هم ربطی نداره کی از چی خوشش میاد؛ من خودم فقط چون احساس کردم جنبه گفت و گو اینجا هست نظرمو گفتم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر