Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
450
بابت این قضیه ایفون و کلاس مزخرفش، باز شما خوبه که بخواید بگیرید هم خودتون اقدام میکنید!
یه بنده خدایی رو میشناختم که تازه ازدواجم نه، دهن دوس پسرشو سرویس کرده بود که باید برام ایفون پرو مکس (از همین شماره جدیدایه :D ۱۴ه ۱۳ه چنده همون) بخری تا من جلو دوستام و همکارام باهاش پز بدم!خودش نه ها، باباشم نه ها از دوست پسرش خواسته بود! سر همینم اخر کارشون به جدایی کشید!
بعضی از مردم ما کوه عقده و فخرفروشی هستن و برای پز دادن پاش برسه خانواده خودشونم حراج میکنن. اینا بعد پس فردا میخوان والدین بچه‌ای بشن که اون بچه قراره مثلا اوضاع کشور رو تغییر بده!
اوضاع خیلی خیطه داداش😅

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,967
بابت این قضیه ایفون و کلاس مزخرفش، باز شما خوبه که بخواید بگیرید هم خودتون اقدام میکنید!
یه بنده خدایی رو میشناختم که تازه ازدواجم نه، دهن دوس پسرشو سرویس کرده بود که باید برام ایفون پرو مکس (از همین شماره جدیدایه :D ۱۴ه ۱۳ه چنده همون) بخری تا من جلو دوستام و همکارام باهاش پز بدم!خودش نه ها، باباشم نه ها از دوست پسرش خواسته بود! سر همینم اخر کارشون به جدایی کشید!
بعضی از مردم ما کوه عقده و فخرفروشی هستن و برای پز دادن پاش برسه خانواده خودشونم حراج میکنن. اینا بعد پس فردا میخوان والدین بچه‌ای بشن که اون بچه قراره مثلا اوضاع کشور رو تغییر بده!
یه حسی بهم میگه این داستان خیالیه و از خودت ساختیش : )

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
یه حسی بهم میگه این داستان خیالیه و از خودت ساختیش : )
به عینه شاهد چنین داستان عجیب و غریبی همین ۳ ماه گذشته بودم.غیرقابل باوره ولی واقعیه.
از خودم بسازم چی نصیبم میشه؟ :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
یادمه تو یک گروه دانشجوی بودم سگ نگام نمیکرد به دروغ گفتم آیفون 7 پلاس خریدم مثل زامبی دخترا میریختن تو دایرکتم حتی عکس گوشی هم تو گروه نگذاشتم! دانشگاه علوم تحقیقاتم بودم
خودم این معجزه به وضوح لمس کردم کسی بگه "نــــــــه" میزنم تو دهنش :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من خودم وقتی میبینم طرف آیفون 14 به بالا داره به طرز عجیبی اون شخص واسم جذاب میشه:-?
به نظرم نه تنها اون شخص باید برات جذاب بشه, بلکه شما باید به عقل اون طرف شک کنی که گوشی ای که رجیستر اش رو هوا اه خریده.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
بله دوستان منم بالاخره ایفون 14 پرو مکس رو خریدم.
Nice try! منتها اینجا بخاطر گوشی کسی نمیریزه تو دایرکتت. باید استوریش کنی :D

ثابت کن >__>
با دستت عدد 10 رو نشون بده در حالی که آیفون تو دست چپته : )
نهایتا بتونه ۶ رو نشون بده تو اون وضعیت :D

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
از Badoo استفاده کنی بهتره.

tinder
من الان ۳ هفتس استفاده میکنم و تاحالا کلی match پیدا کردم 😁 خیلی حس باحالیه ولی هیچکدوم به هم پیام نمیدیم : ) ) )
هر دو رو چک کردم .اصلا به هیچی دیگه کار ندارم چطور میشه همچین دافای اسمی با این قیافه ها که کافیه فقط تو خیابون رخ نشون بدن هزار تا پسر میره واسشون ، باید اینجور جاها بگردن؟ بعد چرا همش این رنگین کمونی ها به آدم پیام میدن؟؟ اینم شانس مایه

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,967
هر دو رو چک کردم .اصلا به هیچی دیگه کار ندارم چطور میشه همچین دافای اسمی با این قیافه ها که کافیه فقط تو خیابون رخ نشون بدن هزار تا پسر میره واسشون ، باید اینجور جاها بگردن؟ بعد چرا همش این رنگین کمونی ها به آدم پیام میدن؟؟ اینم شانس مایه
میتونی لایکشون نکنی : )
میدونی که تیندر تا وقتی کسیو لایک نکنی و اونا هم تورو لایک نکنن نمیتونی پی ام بدی : )

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: BALALEHABASHI
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر