Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
البته اینجا همون سوال "اول مرغ بوده یا تخم مرغ" پیش میاد:p :))

این جزو قابلیت های خاص آیفونه که باعث قیمت و محبوبیتش میشه

یا به خاطر قیمت و محبوبیتشه که میشه رفت جلو آینه آسانسور و اینجوری عکس گرفت؟ :D

---

درد من با آیفون نه، ولی با آیفونی های فامیل جز یکیشون اینه که اینا نه بلدن امل آیدی بسازن ، نه بلدن عکس و اینا رو بکام بگیرن، نه به مشکلی خوردن حتی بلد باشن مراجعه کنند به گوگل یا یوتیوب سرچ کنند حلش کنند:D

بعد سر همه این موارد یا مراجعه میکنند به اون یک نفر ، یا حدا تومن هم مغازه دارها تلکه شون میکنند برای این چیزا:-"

باشد که دوست و فامیل های شما حداقل اینجوری نباشن:-"
اوایل تشدید فیلترینگ، ۴ تا سرور سیسکو که سه سوته قطعم میشد رو به ۵۰۰ تومن توی پاچه ی همین دوستان می کردن :D
صفم وامیستادن کیلومتری

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,140
نام
آریا
یه سوال خیلی جدی. نه صرفا از شما بلکه از همه دوستان. این ایفون 14 پرو مکس بغیر از کلاس داشتن دیگه چی داره؟
سوالم لزوما در مورد ایران هست. چون تو خارج طرف از تمام امکانات اپل استفاده میکنه قابل درک هست. ولی تو ایران نصف اون امکانات یا از اینطرف بسته هست و یا از اون طرف. صرفا یه پردازنده و دوریبن قوی رو خیلی از گوشی های دیگه در همون رده و بلکه بهترش رو دارن.
جز اون چیزی به ذهنم نمیرسد.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
درد من با آیفون نه، ولی با آیفونی های فامیل جز یکیشون اینه که اینا نه بلدن اپل آیدی بسازن ، نه بلدن عکس و اینا رو بکاپ بگیرن، نه به مشکلی خوردن حتی بلد باشن مراجعه کنند به گوگل یا یوتیوب سرچ کنند حلش کنند:D
نکته جالب اینه که اون قشر خاص صرفا برای اعلام اینکه دارن پول زیاد خرج میکنن کلاس میذارن و ارضای روحی میشن. یعنی طرف میگه رفتم 70 تومن پول گوشی دادم افتخار میکنه. بعد میگه رفتم یه تومن دادم برام اپل ایدی ساختن. بازم حال میکنه. بعد میگه 500 دادم برام فیلترشکن ریختن بازم حال میکنه.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,140
نام
آریا
نکته جالب اینه که اون قشر خاص صرفا برای اعلام اینکه دارن پول زیاد خرج میکنن کلاس میذارن و ارضای روحی میشن. یعنی طرف میگه رفتم 70 تومن پول گوشی دادم افتخار میکنه. بعد میگه رفتم یه تومن دادم برام اپل ایدی ساختن. بازم حال میکنه. بعد میگه 500 دادم برام فیلترشکن ریختن بازم حال میکنه.
آخ آخ
واقعا یه حس خیلی خاصی میده
چجوری بگم
انگار وارد یه دنیای جدید میشی ~~

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
زلزله بم طبق امار رسمی ک اعلام کردن 70 هزار نفر کشته شدن .
در کل زلزله بم قابل مقایسه با زلزله ترکیه نیست اصلا بافت شهری بم قدیمی و خشت گلی بود بعد زلزله قشنگ شهر تبدیل شده بود ب ی زمین صاف .
-------------------------------------------------------------------
من هر وقت با هواپیما از رو تهران رد میشم اولین چیزی توی ذهنم میاد اینه اگه خدایی نکرده توی تهران زلزله بیاد فاجعه ای اتفاق میوفته ک توی تاریخ بی سابقه میشه.
تراکم ساختمان ها جوریه فک میکنی چندین ملیون قوطی کبریت رو هم چیده شدن ک با کوچکترین تکون همشون فرو میریزن.
زلزله رودبار و منجیل سال ۱۳۶۹ من ۷ سالم بود قشنگ یادمه دیوارهای خونه ترک خورد ما تهران بودیم !

تو زلزله رودبار و منجیل ۳۷۰۰۰ هزار نفر مردن !
دقت کنید تو یک روز ۳۷۰۰۰ هزار نفر مردن !
شعاع زلزله تا ۱۰۰ کیلومتر دورتر حتی تا کردستان و مرکزی و سمنان و همدان حس شده !

تهران راحت ۵ تا ۶ میلیون کشته میده !

فعلا تلفات در ترکیه و سوریه جمعا تا این لحظه ۶۰۰۰ نفر گزارش شده !

وقتی از ی شهر فقط سر در شهرداریش باقی می مونه !
#منجیل

7765013_281.jpg

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
زلزله رودبار و منجیل سال ۱۳۶۹ من ۷ سالم بود قشنگ یادمه دیوارهای خونه ترک خورد ما تهران بودیم !

تو زلزله رودبار و منجیل ۳۷۰۰۰ هزار نفر مردن !
دقت کنید تو یک روز ۳۷۰۰۰ هزار نفر مردن !
شعاع زلزله تا ۱۰۰ کیلومتر دورتر حتی تا کردستان و مرکزی و سمنان و همدان حس شده !

تهران راحت ۵ تا ۶ میلیون کشته میده !

فعلا تلفات در ترکیه و سوریه جمعا تا این لحظه ۶۰۰۰ نفر گزارش شده !

ترکیه همین الانش اماری که اعلام کردن از 5000 کشته بیشتره. اعلام کردن که حدود 5100 ساختمان کاملا فرو ریخته. زلزله هم نیمه شب بوده. خودتون به عمق فاجعه پی ببرید. سازمان بهداشت جهانی گفته تعداد کشته ها به راحتی 8 برابر میشه.😢

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
میگم flag کردن تو ایمیل به چه معنی هست؟
یه ایمیل مهمی رو الان متوجه شدم که از دست دادم هفته پیش ندیدمش میخوام ببینم من حواسم نبوده یا بخاطر اینبوده که فلگش کردم

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
امروز واسه بار اول 4 تا کارفرمای آفیسمونو دیدم یاد اون مسابقه هست تو ژاپن که 2 آدم خیلی چاق با هم کشتی میگیرن
خب؟
یاد اون افتادم : |
پ.ن: وقتی کارفرما بشی اضافه وزن پیدا میکنی

پ.ن: کشتی سنتی ژاپنی
اسمش sumo هست :-"
--------
واقعا برام عجیبه این وضعیت سازه ها تو ترکیه. تو آیین نامه ایران هم سازه مسکونی رو طوری می سازن که با زلزله ای که دوره بازگشت 500 ساله داره هم دچار شکست نشه (البته زیاد خوشحال نباشید چون هیچکس رعایت نمی کنه قواعد آیین نامه رو :D) بعد اون وقت چطور ترکیه که احتمالا وضعش تو سازه از ما بهتر باشه با یه زلزله 7.8 ریشتری این طوری ساختمونا ترکیدن آخه :|

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
View attachment 283760
من در حال خوندن پستای شما با یه نوکیا 7 دو میلیونی

به خدا هر غلطی که یه گوشی دو میلیونی میکنه همون غلط رو گوشی 50 میلیونی فقط با غلظت بیشتر انجام میده :D
ما که فقط یه زنگ می زنیم و وب گردی می کنیم و هر از گاهی هم یه عکس می اندازیم. بعضی مواقع هم به دلایلی پرتاب میشه به سمت دیوار:-"
شاسی هم کج شده اما به شدت خر سگ جان هستن:D

پ.ن: الان یه عده میان از امکانات وسیع گوشی های 50 میلیونی میگن از قبیل شمردن موهای اوهوم اوهوم:-"

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
-------------------------------------------------------------------
من هر وقت با هواپیما از رو تهران رد میشم اولین چیزی توی ذهنم میاد اینه اگه خدایی نکرده توی تهران زلزله بیاد فاجعه ای اتفاق میوفته ک توی تاریخ بی سابقه میشه.
یه امضا باید بهمون بدی ;)
پول بلیط اتوبوس بین شهری رو هم باید پس انداز کنیم ما

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,140
نام
آریا
به خدا هر غلطی که یه گوشی دو میلیونی میکنه همون غلط رو گوشی 50 میلیونی فقط با غلظت بیشتر انجام میده :D
ما که فقط یه زنگ می زنیم و وب گردی می کنیم و هر از گاهی هم یه عکس می اندازیم. بعضی مواقع هم به دلایلی پرتاب میشه به سمت دیوار:-"
شاسی هم کج شده اما به شدت خر سگ جان هستن:D

پ.ن: الان یه عده میان از امکانات وسیع گوشی های 50 میلیونی میگن از قبیل شمردن موهای اوهوم اوهوم:-"
یه قابلیت خیلی خاصی گوشیای 50 میلیونی دارن که واقعا تو گوشیای ارزون پیدا نمیکنی
اونم اینه که باعث کور کردن چشم فامیلای حسود میشه 😍😍

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
آره این کاملا احتمال داره (میترسم بگم قطعیه).
حالا جالب اینجاست ما رفته بودیم یه ضد یخ ریختیم ماشین ۸۰ تومن دادیم، همسایمون داشت پارمون میکرد آره تو دوست داری پول الکی بدی.!
اونقد شاکی شده بود که تو دور بودم یادم اومد زنگ زدم بهش گفتم یادم اومد بابا یه شیشه شور و آب رادیاتم گرفتم واسه این شد ۸۰ تومن نگران نباش...😂

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
الان اینجوری شده که همه دنبال این هستن عقب نیوفتن و برتر از هم سن های خودشان باشند و این احساس وجود داره که از موجی که اومده اگر عقب بی افتی دیگه آدم حسابت نمیکنند حالا این موج یکبار آیفون هست یک بار لمینت هست یک بار عمل بینی هست یکبار فیتنس هست یک بار تتو هست یکبار م.شروب هست و...
البته تا یک حدی مردم حق دارند چون به عرف جامعه تبدیل شده مثل یک دوستی داشتم در حالی که اجاره نشین بود خودشو جر داد کلی وام و قرض گرفت تا یک شاسی بلند چینی بخره بعد مجبور بود سه شفیت کار کنه قسط ماشین بده ! بهش گفتم چرا همچین غلطی کردی؟ گفت یکبار با خانومم به همراه دوستم و خانمش رفتیم رستوران اونها با شاسی بلند بودن و من با پراید میگفت خیلی خجالت کشیدیم باقی دوستهاش هم همه اینجوری بودن و وضع مالیشون خوب بود اینم گفت من مجبورم صورتم با سیلی سرخ کنم که خانمم جلو اونها خجالت زده نشه
شاید حرف این بابا برای خیلی از ما مسخره بیاد و کلی نصحیت و حرفهای روشنفکرانه بهش بزنیم اما واقعیت جامعه همین چیزها هست و مردم بعضی وقتها کارهای میکنن که با منطق جور در نمیاد البته وقتی دقیق تحلیلش میکنی میبینی همچین کارهای منطقی به نظر میاد مثلا شاید باور نکنید کسی که آیفون داره خیلی راحت میتونه دوست دختر پیدا کنه تا کسی که نداره! شاید از لحاظ مالی این دو نفر فرقی با هم نداشته باشند ولی روال جامعه این هست

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
نظر آنپاپیولار
تا وقتی کسی ازتون طلب نصیحت نکرده اون نصیحت رو برا خودتون نگه دارید و ازش استفاده کنید. ما مسئول این نیستیم دیدگاه و سبک زندگی آدم بزرگا رو تغییر بدیم اون خودش که باید به گ** با دو تا الف بره تا تغییر کنه!

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
دوستان کسی تجربه خرید ارز ملی داره؟ یا کسی کلا اخیرا از صرافی ارز خریده؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر