Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,601
در مورد گوشی اگه من پوله آیفون 14 یا 13 رو داشتم مدل های معمولی 128 رو میگررفتم
نه برای اینکه کلاس بذارم
به خاطر این که گوشیم ایفون 7 قدیمی شده
چه اشتباهی کردم سال 96 روز اول ایفون x نگرفتم
گوشیه دیگه داره ریق رحمتو سر میکشه
ولی خوبی گوشی های اپل هم حفظ قیمته و عمر مفیدشون بالاس شما همین الان ایفون 14 بگیری تا 8 سال تضمینی
بدبختی شرایط جامعست که حتی ایفون 13-14 هم بگیری امنیت مالی و جانی نداری
قیمت یه ایفون اندازه اجاره یک سال بعضی خانواده هاست

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
در مورد گوشی اگه من پوله آیفون 14 یا 13 رو داشتم مدل های معمولی 128 رو میگررفتم
نه برای اینکه کلاس بذارم
به خاطر این که گوشیم ایفون 7 قدیمی شده
چه اشتباهی کردم سال 96 روز اول ایفون x نگرفتم
گوشیه دیگه داره ریق رحمتو سر میکشه
ولی خوبی گوشی های اپل هم حفظ قیمته و عمر مفیدشون بالاس شما همین الان ایفون 14 بگیری تا 8 سال تضمینی
بدبختی شرایط جامعست که حتی ایفون 13-14 هم بگیری امنیت مالی و جانی نداری
قیمت یه ایفون اندازه اجاره یک سال بعضی خانواده هاست
بعضی وقت ها اگر یه برند به غلط یه جایی مثل اینجا تبدیل به لاکچری شد،نباید بقیه محصولات و کارایی واقعی اونها زیر سوال بره.خیلی ها از جمله خود من سیستم عامل IOS رو بنا به دلایل مشخصی انتخاب کردیم که هیچ ارتباطی به نمایش برند اپل نداره.روون بودن و امنیت و ...خودم آخرین شماره آیفون که خریدم 6 بود موقع ریلیز.تا چند ماه پیش که SE 3 ریلیز شد و گرفتم.هر بار خیز ورداشتم که گوشی عوض کنم،هزینه گیم و کنسول بلعید پولمو.خلاصه اگر IOS رو گوشی سامسونگ بود و مثلا نصف قیمت،خوب من سامسونگ رو انتخاب میکردم.

یه همسایه داشتیم که چند سال پیش تویوتا راو 4 خرید.ولی واقعا از این ماشین استفاده میکرد و راحت بود.چون کارخونه دار بود و هفته ای چند روز تا قزوین میرفت و برمیگشت.بسیار فرد متواضع و با شخصیتی بود و تنها کاری که با اون ماشین نمیکرد،خودنمایی بود.

میخوام بگم هستن کسانی که امکانش رو دارن و میخوان آسایش بیشتری داشته باشن و چشم و هم چشمی و تعریف و تمجید دیگران اصلا مهم نیست براشون.
اگر کاری کردن که ماشین از رده خارج امارات واسه ما شده حسرت یا هزینه خرید گوشی به روز برابر شده با چند ماه حقوق،همه رو با یه چوب نزنیم.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
یادش بخیر یه زمان ملت با کلاب هاوس flex میکردن و کلی پول میدادن که تاریخ ساخت اکانتشون 1 ماه زودتر از بقیه باشه، بعد که اپش واسه اندروید هم عرضه شد همه دلیت اکانت کردن رفتن اسپیس توییتر :)) البته توییتر هم از وقتی دیگه نمیزنه توییت با آیفون ارسال شده خیلیا استفاده نمیکنن دیگه :>
خلاصه که کسی که عقده داشته باشه از هر راهی استفاده میکنه واسه فخر فروشی، حتی اپ :))
---
ولی یه چیز آیفون رو که من خیلی توی کفِشم سنسور 3d scanئه، هیچکدوم از گوشی های اندرویدی ندیدم همچین چیزی داشته باشن و اینقدر هم خوب بتونن خروجی بدن. واقعا کاش زندگیمون مثل "آدم" بود میتونستیم از این همه تکنولوژی که واسه همه جای دنیا یه چیز خیلی خیلی ساده و عادیه استفاده کنیم.
و اینکه به نظرم هیچ لذتی نداره یکی حسرت چیزی که تو داری رو بخوره، بیشتر آدم کوفتش میشه والا
------
تنها چیزی که ارزش فخرفروشی داره ایشونه :D
View attachment doc_2023-02-09_11-05-52.mp4

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
هزاران گونه در بحران انقراض وجود دارن که هر لحظه ممکنه برای همیشه منقرض بشن ولی انسان تصمیم میگیره 60m هزینه برای برگردوندن یک نوع انجام بده

خیلی ساده لوحانه است که فکر کنید این حجم از هزینه فقط به نیت برگردوندن یک نوع به طبیعت باشه در صورتیکه با این پول میشه هزاران گونه در حال انقراض یا در خطر انقراض نجات داد
خلاصه که بنظرم اهداف دیگه ای پشت این پروژه است و طبیعت... بهونه است

• Smile
Reactions: J. Constantine

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
هزاران گونه در بحران انقراض وجود دارن که هر لحظه ممکنه برای همیشه منقرض بشن ولی انسان تصمیم میگیره 60m هزینه برای برگردوندن یک نوع انجام بده

خیلی ساده لوحانه است که فکر کنید این حجم از هزینه فقط به نیت برگردوندن یک نوع به طبیعت باشه در صورتیکه با این پول میشه هزاران گونه در حال انقراض یا در خطر انقراض نجات داد
قطعا حالت یک ازمایش داره و اهداف دیگری هم دنبال میکنه، اما ان گونه های دیگر هم که نگرانشونی، ازشون نمونه برداری شده برای اینده که بتونند برگردونن...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی

توطئه ای دیگر در راه است! :D باو این دانشمندای ننه مرده دیدن آدما که اصلاح نمیشن، گفتن بیایم طبیعت ننه مردرو مقاوم کنیم، الان چند دهه اس هی میگن آقا محیط زیست ترکید، زمین ترکید، نکنید، کو گوش شنوا، دیگه از بشر نا امید شدن!:D هرچی هست امیدوارم واقعا به طبیعت کمک کنه، واقعا زمین حالش خرابه=((

آقایی که عصاتو گذاشتی رو نت، وردار:|

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
همین 2 روز پیش بحث استریوتایپ دراوردن بد است و فولان بود :D حالا 2 روز گذشت و از ایفون دارا یک استریوتایپ دراوردید :D : ))))

البته بی شوخی قطعا تا حدی درست میگید، مثلا من به شخصه ادم میشناسم که مرغ داری داره، ساختمون سازی میکنه، الانم 1 ساله کلا جمع کرده برای زندگی رفته کیش، اینجا که بود ix55 داشت، و خونه زندگی همه چی میزون، با این حال، یه برهه ای چون پول کم اورده بود، از این ایفون پرومکس های فیک خرید که فقط ایفون داشتنش سرجاش باشه :l

در طرف مقابل بازم ادم میشناسم که خرید خفن ترین ایفون جدید، براش مثل خرید شکلات میمونه، بدون استثنا هرسال اپدیت میکنه، ولی همین ادم، متواضع ترین انسانی هست که در زندگیم دیدم، فکر کنم 50 60 تا باندل گوناگون فقط PS3-4 و اکس باکس داره، همچین ادمیه،

خودمم حقیقتا اگه الان بهم یک ایفون پروفولان بدین، 1 ساعت بعد میفروشم و خفن ترین ایپدی که میشه رو باهاش میخرم، چون از طرفی استفاده من از گوشی واقعا خلاصه میشه به "تلفن، موسیقی، بروزر، نهایتا ریماندر و نوت و ماشین حساب اینا" که خب همینم همچنان توسط پاسپورت 8 ساله ام و Priv 6 ساله ام، در بهترین حالت انجام میشه، اما ایپد خیلی دوست دارم اونم بیشتر برای بروزر و صفحه بزرگش، کلا ایپد دوست دارم و از 2011-12 همیشه داشتم، هرچند اخرین ایپدم رو 2017 خریدم کم کم داره کند میشه، به همین دلیل میگم ایفون پرومکس بهم بدی، میفروشم و یک ایپد جدید میگیرم،

ایفون هم از همون 2011-12 همیشه داشتم، اما اخرین که خریدم نسخه 7 پلاس بود، که وقتی دیدم به کارم نمیاد فروختم رفت و دیگه ایفون نخریدم، الانم تنها ویژگی خفن ایفون برام عکاسیش به حساب میاد، که خب اونم باز به نظرم بهتره یک دوربین حرفه ای بگیرم تا ایفون... ios هم همیشه دوست داشتم، اما برای موبایل، اندروید رو بهتر میدونم... کلا یک اندروید هم همیشه لازمه...

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
قطعا حالت یک ازمایش داره و اهداف دیگری هم دنبال میکنه، اما ان گونه های دیگر هم که نگرانشونی، ازشون نمونه برداری شده برای اینده که بتونند برگردونن...
وقتی نقد هست بری بچسبی به نسیه؟
وقتی گونه با ۱۰۰٪ ژنتیکی وجود داره صبر کنی منقرض بشه بعد میلیون ها دلار پول خرج کنی که همون گونه با ۹۹-۹۸٪ برگردونی؟ dumbest geniuses ever
توطئه ای دیگر در راه است! :D باو این دانشمندای ننه مرده دیدن آدما که اصلاح نمیشن، گفتن بیایم طبیعت ننه مردرو مقاوم کنیم، الان چند دهه اس هی میگن آقا محیط زیست ترکید، زمین ترکید، نکنید، کو گوش شنوا، دیگه از بشر نا امید شدن!:D هرچی هست امیدوارم واقعا به طبیعت کمک کنه، واقعا زمین حالش خرابه=((

آقایی که عصاتو گذاشتی رو نت، وردار:|
View attachment توطئه در کار است..mp4
اگر این دانشمندان نگران طبیعتن، با 60m میشه میلیارد ها درخت تو سراسر زمین کاشت که معضل گرمایش زمین،خشکسالی و انقراض حیوانات همگی باهم شدید کاهش پیدا کنه ولی چرا چنین کاری نمیکنند؟
این توصیه دانشمندان به مردم درباره طبیعت هم از اون حرف های ج‌ا طوره
ج‌ا به مردم میگه تک سرنشین نباشید، از مترو استفاده کنید و... بعد آمار در میاد ۸۰٪ آلودگی هوا زیر سر صنایع خود ج‌ا و اصلا مردم اونقدر آلودگی ایجاد نمی‌کنند

الان این هم همینه، همون ثروتمندانی که صاحب صنایع بزرگ هستن و اولین و آخرین دلیل معضلات آب هوای صنایع همین ثروتمندانه، 60m اهدا کردن که این دانشمندان بتونن یک ماموت برگردونن و طبیعت نجات بدن
سره این میگم خیلی ساده لوحانس که فکر کنیم نیت اصلی طبیعت و یک ماموت باشه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من نفهمدیم اگه الان iPhone 14 Pro Max داشته باشم چیم. :D
بالاخره مرفه بی درد ام؟ عقده ایم؟ دختر کشم؟ یا یک شخصی هستم که از محصولات اپل خوشش میاد؟

----
به نظر من کسی که در حال حاضر گوشی ای که ریجستر نمی شه و در آینده هم معلوم نیست تکلیف ریجستر اش چی بشه خریداری می کنه به طور قطع مشکل داره. حالا در دسته ای می خواد قرار بگیره. :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
وقتی گونه با ۱۰۰٪ ژنتیکی وجود داره صبر کنی منقرض بشه بعد میلیون ها دلار پول خرج کنی که همون گونه با ۹۹-۹۸٪ برگردونی؟ dumbest geniuses ever
دیگه من جزئیاتش رو نمیدونم و متخصص این حوزه هم نیستم، تو هم اگه خیلی برات جالبه به دانشمندانش ایمیل بزن پیگیری کن شاید تونستی کمکشون کنی :D

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
بنظرم تقصیر اون دانشمندان هم نیست ،
دانشمندان هم هرکاری بهش پول بدن انجام میده دیگه.

فرض میگیریم شما یه دانشمند با یه طرح ویژه که بتونه خشکسالی رو توی دنیا ریشه کن کنه وقتی کسی روش سرمایه گذاری نکنه ،میخوای چیکار کنی ؟

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
----
به نظر من کسی که در حال حاضر گوشی ای که ریجستر نمی شه و در آینده هم معلوم نیست تکلیف ریجستر اش چی بشه خریداری می کنه به طور قطع مشکل داره. حالا در دسته ای می خواد قرار بگیره. :D
80 درصد بالاخونه بتن مخصوص تونل، 20 درصدش هم دست بقیه:D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر

View attachment 283960
اگر این دانشمندان نگران طبیعتن، با 60m میشه میلیارد ها درخت تو سراسر زمین کاشت که معضل گرمایش زمین،خشکسالی و انقراض حیوانات همگی باهم شدید کاهش پیدا کنه ولی چرا چنین کاری نمیکنند؟
این توصیه دانشمندان به مردم درباره طبیعت هم از اون حرف های ج‌ا طوره
ج‌ا به مردم میگه تک سرنشین نباشید، از مترو استفاده کنید و... بعد آمار در میاد ۸۰٪ آلودگی هوا زیر سر صنایع خود ج‌ا و اصلا مردم اونقدر آلودگی ایجاد نمی‌کنند

الان این هم همینه، همون ثروتمندانی که صاحب صنایع بزرگ هستن و اولین و آخرین دلیل معضلات آب هوای صنایع همین ثروتمندانه، 60m اهدا کردن که این دانشمندان بتونن یک ماموت برگردونن و طبیعت نجات بدن
سره این میگم خیلی ساده لوحانس که فکر کنیم نیت اصلی طبیعت و یک ماموت باشه

• Like
Reactions: shayan720
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر