Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,199
نام
آریا
آیا هزینه کردن برای خرید شماره مجازی واسه تیندر ارزش داره؟ ایرانی جماعت توش زیاده؟
هرروز باید سر بزنی آدمای جدید میان
من الان ۳ هفتس استفاده میکنم و تاحالا کلی match پیدا کردم 😁 خیلی حس باحالیه ولی هیچکدوم به هم پیام نمیدیم : ) ) )

• Smile
Reactions: BALALEHABASHI

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,054
نام
محمد امین
دوستان کسی از زلزله امروز ترکیه خبر داره ؟
تا این لحظه 2600 نفر از دست رفتن .

این فاجعه مثل زلزله بم شاید تا 6 هزارنفر هم کشته بده
خیلی زلزله بدی اومده تو ترکیه و آمارها خیلی بالاست مخصوصا هم که بدون هیچ هشداری اومده و مردم قافل گیر شدن
من زلزله ای سال 96 کرمانشاه بودم که 7.4 ریشتر اومد و واقعا تجربه بدی بود اون زلزله سمت غرب کرمانشاه و روستاهای اطرفا سرپل ذهاب آمد که جمعیت کمی داشت و شانسی که اورده بودن قبلش یک زلزله 5 ریشتری اومده بود و مردم اکثرا بیرون از خانه بودن وگرنه قطعا یک فاجعه انسانی رخ میداد بازم با این وجود کشته ها خیلی زیاد بود ولی تو آمار ها نیامد اکثر روستا ها کشته ها رو خودشان خاک کردن و آمار بیرون نیامد
من فرداش خودم به سرپل ذهاب رساندم شرایط آخر زمانی بود خیلی از خانه ها 100 درصد تخریب شده بود و مردم تو شوک بودن تازه سرپل خانه هاش تقریبا تازه ساز بود چون یکبار تو جنگ خانه هاش تخریب شده بود و دوباره ساختن وگرنه خیلی بیشتر تخریب میدادن
خیلی بی تعارف میگم اگر زلزله سرپل تو تهران بیاد بزرگترین فاجعه اتفاق می افته

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد

من فقط نگران کوکسل بابا هستم ~X(:(
امیدوارم اسطوره حالش خوب باشه :-"

• Love
Reactions: majidred2011

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
846
خرابی های زلزله ترکیه واقعا عجیب بوده
در بعضی کلیپ ها نمای ساختمان و دیوار هاش سالم بوده ولی ستون های پی شکسته یک سازه 14 طبقه کلا با خاک یکسان شده (تا الان هم تصویری از روستا و شهرهای کوچیک من در شبکه های ترکیه ندیدم دیگه حساب کنید سازه های بنایی چه بلایی بر سرشون اومده )
اصلا معلوم نیست اینا بتن ریختن یا ملات ریختن تو ستون ها که اینجوری به راحتی شکستن

همچین فاجعه ای در ایران هم اصلا بعید نیست - اکثرا در ایران نه دانه بندی بتن درست هست نه کیفیت شکل بتن ریزی (مخصوصا در ساختمان های کوچک با عمر بیش از 10 سال که 2 تا کارگر میرفتن پای ستون و با بیل همونجا مخلوط بتن درست میکنن و ستون های رو بتن ریزی میکردن )

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,199
نام
آریا
امروز واسه بار اول 4 تا کارفرمای آفیسمونو دیدم یاد اون مسابقه هست تو ژاپن که 2 آدم خیلی چاق با هم کشتی میگیرن
خب؟
یاد اون افتادم : |
پ.ن: وقتی کارفرما بشی اضافه وزن پیدا میکنی

پ.ن: کشتی سنتی ژاپنی

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

زلزله بم طبق امار رسمی ک اعلام کردن 70 هزار نفر کشته شدن .
در کل زلزله بم قابل مقایسه با زلزله ترکیه نیست اصلا بافت شهری بم قدیمی و خشت گلی بود بعد زلزله قشنگ شهر تبدیل شده بود ب ی زمین صاف .
-------------------------------------------------------------------
من هر وقت با هواپیما از رو تهران رد میشم اولین چیزی توی ذهنم میاد اینه اگه خدایی نکرده توی تهران زلزله بیاد فاجعه ای اتفاق میوفته ک توی تاریخ بی سابقه میشه.
تراکم ساختمان ها جوریه فک میکنی چندین ملیون قوطی کبریت رو هم چیده شدن ک با کوچکترین تکون همشون فرو میریزن.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,199
نام
آریا
اگه تهران زلزله بیاد به احتمال زیاد من فوت میکنم
و دیگه کسی نیست بیاد واستون از آفیس خاطره تعریف کنه :<
و آرزو به دل میمونم و بدون داشتن آیفون 14 پرو مکس زنده به گور میشم : <

__
اگه بهم بگن علم بهتر است یا ثروت

من خیلی جدی:
آیفون 14 پرو مکس

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,814
نام
حامد
اگه تهران زلزله بیاد به احتمال زیاد من فوت میکنم
و دیگه کسی نیست بیاد واستون از آفیس خاطره تعریف کنه :<
و آرزو به دل میمونم و بدون داشتن آیفون 14 پرو مکس زنده به گور میشم : <

__
اگه بهم بگن علم بهتر است یا ثروت

من خیلی جدی:
آیفون 14 پرو مکس
یه سوال خیلی جدی. نه صرفا از شما بلکه از همه دوستان. این ایفون 14 پرو مکس بغیر از کلاس داشتن دیگه چی داره؟
سوالم لزوما در مورد ایران هست. چون تو خارج طرف از تمام امکانات اپل استفاده میکنه قابل درک هست. ولی تو ایران نصف اون امکانات یا از اینطرف بسته هست و یا از اون طرف. صرفا یه پردازنده و دوریبن قوی رو خیلی از گوشی های دیگه در همون رده و بلکه بهترش رو دارن.

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
یه سوال خیلی جدی. نه صرفا از شما بلکه از همه دوستان. این ایفون 14 پرو مکس بغیر از کلاس داشتن دیگه چی داره؟
سوالم لزوما در مورد ایران هست. چون تو خارج طرف از تمام امکانات اپل استفاده میکنه قابل درک هست. ولی تو ایران نصف اون امکانات یا از اینطرف بسته هست و یا از اون طرف. صرفا یه پردازنده و دوریبن قوی رو خیلی از گوشی های دیگه در همون رده و بلکه بهترش رو دارن.
پلی استور الان بدون فیلتر شکن باز نمیشه ولی اپ استور باز میشه.
دقیقا کدوم امکاناتی دیگه ای مهم تر از فروشگاه نرم افزاره گوشیه؟

• Like
Reactions: Mohsen GT

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
به جان خودم کلاسم دیگه نداره😁
تو مهمونی به تنها موردی که دقت نمیشه همینه😅

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
846
البته اصلیترین قابلیت ایفون رو یادمون نره که اونم چیزی نیست جز :
عکس گرفتن در جلوی آینه آسانسور

به نظرم این ویژگی رو تیم کوک باید در تبلیغات روش مانور بده.

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116

Attachments

• c43d629c832e0e7c12938165f15895be.jpg
    c43d629c832e0e7c12938165f15895be.jpg
    49.5 KB · مشاهده: 25

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین

البته اینجا همون سوال "اول مرغ بوده یا تخم مرغ" پیش میاد:p :))

این جزو قابلیت های خاص آیفونه که باعث قیمت و محبوبیتش میشه

یا به خاطر قیمت و محبوبیتشه که میشه رفت جلو آینه آسانسور و اینجوری عکس گرفت؟ :D

---

درد من با آیفون نه، ولی با آیفونی های فامیل جز یکیشون اینه که اینا نه بلدن اپل آیدی بسازن ، نه بلدن عکس و اینا رو بکاپ بگیرن، نه به مشکلی خوردن حتی بلد باشن مراجعه کنند به گوگل یا یوتیوب سرچ کنند حلش کنند:D

بعد سر همه این موارد یا مراجعه میکنند به اون یک نفر ، یا حدا تومن هم مغازه دارها تلکه شون میکنند برای این چیزا:-"

باشد که دوست و فامیل های شما حداقل اینجوری نباشن:-"

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر