Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
متوجه نمی شم اینا چه ربطی داره به مشکلات پایه ای که با آپدیت هم قابل حل نیست :-?
اخه اون بنده خدا هم گفته بود «تبلیغات» حرفی از مشکلات پایه ای نزد.
منم نمیدونم هنوز بازی نکردم نظری ندارم دراون مورد.

• Like
Reactions: XsmokeX

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اخه اون بنده خدا هم گفته بود «تبلیغات» حرفی از مشکلات پایه ای نزد.
منم نمیدونم هنوز بازی نکردم نظری ندارم دراون مورد.
خب اون بنده خدا در جواب نقل قول من از یکی دیگه که گفته بود بازی مشکل پایه ای داره و با آپدیت ها هم بازی خوبی نیست اون حرف رو زده بود :D :-"
اگه نه در جریان بودم که وضع بازی چطور بوده موقع لانچ و رسما ارلی اکسس رو به عنوان بازی کامل انداختن به ملت :-"

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,477
نام
علی
استند آپ جدید لویی سی کی واقعا بدرد نخور بود. کمدین مورد علاقمه ولی این اجراش داغون بود، احساس میکنم میترسه دیگه خیلی بی پروا باشه مثل قبل. ولی استند آپی که بعد از داستانایی که براش پیش اومد خیلی بهتر بود از اینی که امسال داشت خصوصا که کلی هم با داستانی که براش پیش اومده بود شوخی کرد. استند آپ خوب چی هست 2022 و 2023؟ بیل برو ندیدم امسال ولی ریکی جرویزو دیدم، ممنون

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,963
استند آپ جدید لویی سی کی واقعا بدرد نخور بود. کمدین مورد علاقمه ولی این اجراش داغون بود، احساس میکنم میترسه دیگه خیلی بی پروا باشه مثل قبل. ولی استند آپی که بعد از داستانایی که براش پیش اومد خیلی بهتر بود از اینی که امسال داشت خصوصا که کلی هم با داستانی که براش پیش اومده بود شوخی کرد. استند آپ خوب چی هست 2022 و 2023؟ بیل برو ندیدم امسال ولی ریکی جرویزو دیدم، ممنون
کلا افت کردن و حق هم دارن الان دست رو هرچیزی بذارن یک موجی کنسل کالچرشون می‌کنه و از طرفی کلا دنیای کمدی افت کرده و مردم سخت‌تر میخندن دلیلش هم وجود میم ها ویدیو ها و جوک های اینترنتیه
تنها امید ما به بیل کازبی که گفته از زندان آزاد بشه قراره اجرا کنه:D

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,197
نام
آریا
واسه اولین بار تو زندگیم قراره وام بگیرم >__>
<__<

بیاین امیدوار باشیم تا موقعی که پول وام رو بهم میدن اون چیزی که میخوام بگیرم قیمتش 2 برابر نشه وگر نه مرگم حتمیه...

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,814
نام
حامد
خب اون بنده خدا در جواب نقل قول من از یکی دیگه که گفته بود بازی مشکل پایه ای داره و با آپدیت ها هم بازی خوبی نیست اون حرف رو زده بود :D :-"
اگه نه در جریان بودم که وضع بازی چطور بوده موقع لانچ و رسما ارلی اکسس رو به عنوان بازی کامل انداختن به ملت :-"
منظور اون حرف من (تبلیغات) رو اونی که باید متوجه میشد خودش فهمید.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
استند آپ خوب چی هست 2022 و 2023؟ بیل برو ندیدم امسال ولی ریکی جرویزو دیدم، ممنون
Nathan Macintosh: Money Never Wakes
Sam Morril: Same Time Tomorrow
Norm Macdonald: Nothing Special
Mo Amer: Mohammed in Texas
Taylor Tomlinson: Look at You
Joe List: This Year's Material
Ali Siddiq: The Domino Effect
Jerrod Carmichael: Rothaniel
Katt Williams: World War III
Jo Koy: Live from Seattle

البته James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999 هم هست که قدیمی‌تره، اما شاید بهترین استندآپ چند سال اخیر باشه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
دوستان برای من دیگه DNS کار نمیکنه شکن و الکترو
کس دیگه این مشکلو داشته؟ ینی اصلا وصل نمیشه

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
<__<

بیاین امیدوار باشیم تا موقعی که پول وام رو بهم میدن اون چیزی که میخوام بگیرم قیمتش 2 برابر نشه وگر نه مرگم حتمیه...
خب نباید اینجا برنامت رو میگفتی. اینطوری دستای پشت پرده دست به کار میشنا...

پ.ن: شوخی😅

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
624
نام
Ali
<__<

اگه ماشین یا موتور میخوای بگیری که هر وقت بگیری نسبت به ماه قبل ضرر و نسبت به ماه بعد سود کردی.
مگر اینکه همون آیفون ۱۴ مد نظرت، تارگتت باشه :Dکه اونم(داستان ریجستری هر لحظه میتونه قیمتشو فرسنگ ها جا به جا کنه)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,644
یکی دیگه رو نقل قول کردی ولی چون در ناآگاهی جذابی هستی از فرصت استفاده کردم :D :

آشغال ترین انجینا متعلق به cod /cyberpunk هستش
اصلا سنگین و پر مشکل همین cod با یه انجین دیگه ساخته میشد حجمش 1/3 کم میشد

LilPeep

کاربر سایت
Jan 30, 2023
21
<__<

فقط امیدوارم هی تعطیلی، کمبود گاز نمیدونم فلان چیزو بهمان چیزو اینا نخوره بهت و بهونه نیارن که نخوان تا شیش ماه همینجوری معطلت کنن :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر