Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
این رو توی اکثر موارد قبول دارم، ولی بعضی جاها هم بوده که بتمن کارهای جالبی انجام داده. :D
توی سری New 52 که چند سال پیش شروع شد، یه آرک داشتیم به نام Death of the Family که بسیار خفن بود! اونجا جوکر خیلی چیز دیوانه‌وار و عجیبی هست و توی اون دوره از کمیک‌ها، دیگه از شدت جنون سراغ کارهایی می‌ره که... مثلاً توی همون حوالی New 52 (فکر کنم یه ذره قبلش)، جوکر پوست صورتش رو کند! :D بعد هم که دوباره به پوستش رسید، مثل یه تیکه کاغذ با چسب و گیره و این جور چیزها می‌چسبوند روی گوشت صورتش! :|

o513688_.jpg

اینجا هم پوست رو برعکس گذاشته بود مرتیکه! :|

d403361_.jpg

توی اون آرک، جوکر بلاهای زیادی سر خاندان بتمن میاره و تا مرز دیوونه کردن همه‌شون (از آلفرد تا رابین‌ها و بت‌گرل) می‌ره. ولی آخر این آرک... (ادامه در اسپویلر)

توی صحنه‌های پایانی که بتمن و جوکر دوباره به هم می‌رسن، بتمن بلایی سر این بنده خدا میاره که هیچ‌وقت یادش نمی‌ره!
جوکر دوست نداره کسی هویتش رو بدونه و از این کار بیزاره. بتمن هم به خاطر همین، الکی بهش می‌گه که «آخه بدبخت! من کل زندگی و پیشینه و خونواده و... تو رو می‌دونم و الآن همه رو می‌ذارم کف دستت که بفهمی همچین شخصیت پُر رمز و رازی هم نیستی و دیگه انقدر برای ما پررو بازی درنیار! :D»
فقط اون darling گفتنش به جوکر! :))
همه اینا هم بلوف هست و بتمن واقعاً اون اطلاعات رو نداره، ولی خب می‌دونه که این‌طوری می‌شه با روح و روان جوکر بازی کرد و همون بلایی رو سرش آورد که اون سر بقیه میاره.
البته باز آخرش جوکر رو از دست می‌ده که یه جورایی می‌شه همون کودن بودن که گفتی! :D ولی به جز اون، از بقیه جهات خیلی حال کردم باهاش!

j300120_.jpg

s401522_.jpg

m219528_.jpg

l648603_.jpg
این پست رو الان دیدم.
کلا ران New 52 کامیک های بتمن فوق العاده خفن بود. Court of the Owls که یکی از بهترین ویلن های سال های اخیر بتمن هست تو همین ران خلق شد.

این هم کاور محشر Greg Capullo برای آخرین آرک داستانی بود که متاسفانه هیچوقت استفاده نشد.

vdzm0s23j5n51.jpg

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
این پست رو الان دیدم.
کلا ران New 52 کامیک های بتمن فوق العاده خفن بود. Court of the Owls که یکی از بهترین ویلن های سال های اخیر بتمن هست تو همین ران خلق شد.

این هم کاور محشر Greg Capullo برای آخرین آرک داستانی بود که متاسفانه هیچوقت استفاده نشد.

View attachment 254152
گفتی court of the owls یادم افتاد این داستان محشر قرار با ی بازی مولتی کوآپ رنگی رنگی به جای فضاسازی و داستانای سنگین بتمن نابود بشه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این پست رو الان دیدم.

View attachment 254152
آره چیزهای خیلی جالبی داشت New 52 و اون Court of Owls هم به شدت خفن بود! گذشته از خود ماجراها و شخصیت‌ها و طراحی‌ها، برای من از این جهت خیلی خوب بود که سال‌ها منتظر یه فرصتی بودم که شروع کنم به خوندن کمیک‌های بتمن. :D قبلاً یه سری از معروف‌ترین کمیک‌های بتمن رو خونده بودم، ولی اینکه بشینم دونه دونه بخونم و جلو بیام، برام سخت و غیرممکن بود، ولی New 52 یه حالتی داشت که با اینکه در حقیقت ریبوت نبود، ولی به عنوان شروع کمیک‌خوانی برای امثال من خیلی خوب بود!
کلاً یه مشکل اساسی که دنیای کمیک داره اینه که آدم نمی‌دونه دقیقاً از کجا شروع کنه. مثلاً من ۲۰۰ بار می‌خواستم X-Men رو شروع کنم، ولی نمی‌شه واقعاً. از شماره اول بخوام شروع کنم که توی دوران بازنشستگی به شماره‌های جدید می‌رسم و از اون طرف هم اگه بخوام مثلاً از دهه ۱۹۹۰ شروع کنم، یه جوریه و هی فکر می‌کنم یه سری چیزها رو از دست دادم. کلی هم سرچ کردم و ملت راهنمایی‌های مختلفی می‌کنن که از فلان جا می‌شه شروع کرد، ولی به دلم نمی‌شینه. :|

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
همین عکس امضات رو روی خودت اعمال کن دیگه زحمت ما هم کم بشه:D
دهنت با این تیکه هات سرویس =)) :lol:
من تو تاپیک ELDEN RING هم محترمانه نظرم رو گفتم :D
ببین واقعا نمرات بالای این بازیها رو درک نمیکنم!!! من هم bloodborne رو بازی کردم و هم دارک سولز ۳. ولی واقعا بهم حالت تهوع دست داد :D چون من عاشق سری GOW و NINJA GAIDEN هستم. ولی این سولز و اینا نه داستان دارن نه کات سین نه سیستم کمبت، همش چهارتا ضربه تکراری. بعد مسخره تر از اون سختیه غیرمنطقی و لوسش هست. آخه مثلا نینجا گایدن بلک روی مستر نینجا، واقعا مهارت میخواست. ولی سختیش رو مخ آدم نبود. ولی تو این سری بازیها سختی رو مخه. دو هزار ضربه میزنی تا باس بمیره. بعد دوباره جونش پر میشه و از اول :| یا مثلا با دوتا ضربه شمشیر میکشتت. خب این دیگه سختی نیست. مسخرگیه :D

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دهنت با این تیکه هات سرویس =)) :lol:
من تو تاپیک ELDEN RING هم محترمانه نظرم رو گفتم :D
ببین واقعا نمرات بالای این بازیها رو درک نمیکنم!!! من هم bloodborne رو بازی کردم و هم دارک سولز ۳. ولی واقعا بهم حالت تهوع دست داد :D چون من عاشق سری GOW و NINJA GAIDEN هستم. ولی این سولز و اینا نه داستان دارن نه کات سین نه سیستم کمبت، همش چهارتا ضربه تکراری. بعد مسخره تر از اون سختیه غیرمنطقی و لوسش هست. آخه مثلا نینجا گایدن بلک روی مستر نینجا، واقعا مهارت میخواست. ولی سختیش رو مخ آدم نبود. ولی تو این سری بازیها سختی رو مخه. دو هزار ضربه میزنی تا باس بمیره. بعد دوباره جونش پر میشه و از اول :| یا مثلا با دوتا ضربه شمشیر میکشتت. خب این دیگه سختی نیست. مسخرگیه :D
اول همه بکم نظر شما کاملا محترمه و شما تنها نیستی
فلسفه بازی اینطوریه...
شما باید از هر بار مردن تو بازی استفاده کنی و تجربه کسب کنی تا دیگه اون اشتباهات رو تکرار نکنی
این که میگی من تو دو ضربه میمیرم و باس تو دوهزار تا این اشتباست و احتمالا شما خوب level up نکردی
با farm کردن soul (کشتن دشمنای معمولی به تعداد زیاد) و build مناسب بازی اصلا سخت نیست
مثلا من خودم اصلا خودم رو گیمر حرفه ای نمیدونم ولی سری souls رو بار ها تموم کردم
رمز موفقیت تو این بازی ها صبر و یادگیری هستش
حوضله زیاد میخواد ولی وقتی قلقش دستت اومد ازش بی نهایت لذت میبری

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
مایکل جکسون خواننده اووریتی هست

بهترین هنرمند پاپ تمام دوران مدرن تاکینگ افسانه ای هست

فقط مشکلشون این هست که المانی بودن و اگر امریکایی بودن همه ی رکوردهای موسیقی مال اینا بود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
مایکل جکسون خواننده اووریتی هست

بهترین هنرمند پاپ تمام دوران مدرن تاکینگ افسانه ای هست

فقط مشکلشون این هست که المانی بودن و اگر امریکایی بودن همه ی رکوردهای موسیقی مال اینا بود
مایکل خفن ترین خواننده تمام اعصار هست :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر