jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
460
چون به نوعی داریم زندگیش میکنیم خیلی میچسبه
نمیدونم چرا سریال از فصل پنج زد به جاده خاکی و همون روند کلیشه های سریال ها و فیلم های پیش پا افتاده رو داره طی میکنه.
به نظرم وقتی سازنده ها میبینن حرف دیگه ای ندارن سریال ها رو بیهوده طولانی نکنن چون با این کارشون جذابیت کل سریال زیر سوال میره. فصل پنج هیچ چیز مثبتی نداره.

• Like
Reactions: bayern_vahid

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,373
از فردا سریال ۱۰۰ رو شروع میکنم اگه دوستی خواست همزمان ببینیم و تبادل نظر کنیم ندا بده.
شروع خوبی داره ولی از وسطا د یگ حوصله سربر میشه
من که یکی دو فصل آخرشو با دور تند نگاه کردم تا فقط ببینم آخرش چی میشه

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
68
سریال The Bear رو شروع کردم، کار خوب و باکیفیتیه. دو قسمت ازش دیدم، پر سر و صدا شروع می‌کنه و توی قسمت دوم بهتر می‌شه. تا اینجای کار می‌تونم بگم که قابل قبول بوده و کشش لازم رو داره، امیدوارم در آینده بهتر بشه یا حداقل روی همین سطح بمونه. سریال روی آشپزی مانور می‌ده که برای دوستان آشپز فکر کنم خیلی جذاب باشه، به شخصه نه از آشپزی خوشم میاد و نه آشپزی بلدم و چیزی ازش می‌دونم، کلاً اگه توی آشپزخونه رهام کنن عین ماهی‌های توی باب اسفنجی در و دیوار رو نگاه می‌کنم و پلک می‌زنم، ولی The Bear حتی برای منم جذابه و می‌تونه سرگرمم کنه، این‌که به واسطه این سریال اندکی از پشت صحنه رستوران‌ها و آشپزی هم می‌بینی در نوع خودش جالبه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,675
نام
iMAN
درود
دوستان کسی Tom Clancy's Jack Ryan رو دیده ؟ چجوریاس ؟ :D
بازیگر جیم آفیسم بازی کرده توش :D
به سم فیشر ربطی نداره این سریال نه ؟
تو ژانر خودش سریال خوبیه . اکشن-جاسوسی محوره .(سبک Night agent - Terminal list ) با سم فیشر فقط تام کلنسی شون مشترکه :D . جن کرازینسکس هم خوب دراورده کارو . فصل 4 که داره پخش میشه فصل آخرش هست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
با پایان پخش Silo و From احیانا اگر دستتون خالیه و با توجه به 2 اپیزودی که تا اینجا تماشا کردم، هایجک ارزش وقت گذاشتن رو داشته

download.jpeg.jpg

مینی سریال هفت قسمتی با یه داستان متفاوت تو ژانر هواپیماربایی در مورد ربودن پرواز دبی-لندن
در کل اگر از ادریس البا و تریلر هواپیماربایی خوشتون میاد، سرگرمتون میکنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz
بلاخره سیلو رو تموم کردم...
این دو قسمت آخر خیلی مونده بود رو دستم...دلیلشم این بود که تا قسمت 8 یه مقدار کش دار شده بود برام واسه همین رغبتی واسه دیدن دو قسمت آخر نداشتم.
بنظرم 10 قسمت زیاد بود براش، اون وسطا رسما هیچ پیشرفتی تو دستان ندیدم! یه شیش قسمتی قشنگ جواب بود براش.
یک لحظه چاله هارو اون آخر دیدم به ذهنم خطور کرد که اینجا ماه نیست؟ هوا هم که غیر قابل تنفس. تو آینده اومدن تو ماه چنین کاری کردن حالا فارغ ازینکه تو زمین چه خبر بوده، یا کلا زمین نابود یا غیر قابل سکونت شده یا اینکه صرفا این جماعت سیلویی یه نوع موش آزمایشگاه محسوب میشن.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
سریال The Bear رو شروع کردم، کار خوب و باکیفیتیه. دو قسمت ازش دیدم، پر سر و صدا شروع می‌کنه و توی قسمت دوم بهتر می‌شه. تا اینجای کار می‌تونم بگم که قابل قبول بوده و کشش لازم رو داره، امیدوارم در آینده بهتر بشه یا حداقل روی همین سطح بمونه. سریال روی آشپزی مانور می‌ده که برای دوستان آشپز فکر کنم خیلی جذاب باشه، به شخصه نه از آشپزی خوشم میاد و نه آشپزی بلدم و چیزی ازش می‌دونم، کلاً اگه توی آشپزخونه رهام کنن عین ماهی‌های توی باب اسفنجی در و دیوار رو نگاه می‌کنم و پلک می‌زنم، ولی The Bear حتی برای منم جذابه و می‌تونه سرگرمم کنه، این‌که به واسطه این سریال اندکی از پشت صحنه رستوران‌ها و آشپزی هم می‌بینی در نوع خودش جالبه.
متاسفانه در ادامه خیلی کند و حوصله سر بر میشه و تهش هم یه پایان بندی کاملا قابل پیش بینی میذاره جلوت‌.
برای من که یه ناامیدی کامل بود

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
460
اقا کی گفته ماه جاذبه نداره؟ داره ولی به نسبت زمین کمه ولی فکر نکنید قدرتش کمه جزر و مد روی زمین زاییده نیروی گرانش ماهه.

سریال ۱۰۰ هم تازه از فصل چهار موتورش روشن شده تا ببینیم ادامه ش چی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• jj191
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر