BALALEHABASHI

کاربر سایت
آقا چرا IDOL اینطوری شد قسمت 5 که شروع میشه انگار چند قسمت اسکیپ شده؟ اونا هم وزارت ارشاد و ساترا دارن؟ دلیل اینهمه هیت به این سریال خوب چیه؟

• Poker Face
Reactions: Kurt117

Silent Storm

کاربر سایت
نام
iMAN
آقا چرا IDOL اینطوری شد قسمت 5 که شروع میشه انگار چند قسمت اسکیپ شده؟ اونا هم وزارت ارشاد و ساترا دارن؟ دلیل اینهمه هیت به این سریال خوب چیه؟
داداش دیگه گندش درومده بود ناموسا. رسما باید میرفت زیرمجموعه zz اینا میشد دیگه...!!!! به قول یکی از دوستان ازادی هم حدی داره تو این دست موارد...

BALALEHABASHI

کاربر سایت
داداش دیگه گندش درومده بود ناموسا. رسما باید میرفت زیرمجموعه zz اینا میشد دیگه...!!!! به قول یکی از دوستان ازادی هم حدی داره تو این دست موارد...
آزادی هیچ حدی نداره و اگر داره هرکسی میتونه بهش حد بزنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
نام
Leo Fitz
قسمت هفته پیش رو دیدم متاسفانه یکی دو نفر از دوستان صنایع فرهنگی هنری رو شناختم :| :D
دیالوگ نداشتن ولی بنظر اولین حضورشون توی فیلم و سریال بوده.

• Like
Reactions: barneysawyer

Jaw

کاربر سایت
نام
Dani
خدایی از حق نگذریم قسمت سوم فصل ششم بلک میرور من خیلی دوس داشتم خیلی ساده روون بود و با یه اندینگ دارک بلک میروری تموم شد من که راضی بودم :D

• Like
Reactions: saeedonly

barneysawyer

کاربر سایت
نام
nucky thompson
وسط این سریالای درجه دویی که مدت هاس آنتن رو اشغال کردن ، حضرت Justified برگشتن بالاخره و به نظر میرسه خوشم برگشتن...
به به ببینیم چه کردن. البته من از تریلر حس خوبی نگرفتم و حس کردم اون حس و حال سریال اصلی رو نداشته باشه . اما خیلی منتظرم ببینمش

• Like
Reactions: Silent Storm

Origami 2008

عضو تحریریه
نام
سپهر
قسمت هفته پیش رو دیدم متاسفانه یکی دو نفر از دوستان صنایع فرهنگی هنری رو شناختم :| :D
دیالوگ نداشتن ولی بنظر اولین حضورشون توی فیلم و سریال بوده.

فکر نکنم توی اون دسته باشی ولی کاربران موافق سریال (با هر دلیلی) می‌توپن به کسانی که هر قسمت سریال را راس ساعت نگاه می‌کنند و بعد کامنت‌های منفی در موردش منتشر می‌کنند. سوال این‌جاست چرا وقتی بدتان می‌آید باز می‌نشینید آن را نگاه می‌کنید؟!

پ.ن: من بعد از قسمت دوم = شیفت دیلیت

Alkazar

کاربر سایت
نام
پویان
سلام
فصل دوم The Bear چطوره؟ ببینیم؟
من فصل اول رو همین اردیبهشت دیدم. خوب بود. ولی آنچنان که براش ملت هایپ شده بودن، منو نگرفت.
فصل دوم چطوره؟

barneysawyer

کاربر سایت
نام
nucky thompson
سریال hijack شروع خوبی داره و کشش داره اما یک باگ اساسی داره که حداقل تا این 3 قسمت جوابی دربارش نداشته
معمولا هواپیما ها یک گارد پرواز داره که تو مواقع بحران دست به عمل میشه . اما تا الان هیچ نشونی ازش نیست

• Like
Reactions: SiminSecret

Thonkeyes

کاربر سایت
سریال hijack شروع خوبی داره و کشش داره اما یک باگ اساسی داره که حداقل تا این 3 قسمت جوابی دربارش نداشته
معمولا هواپیما ها یک گارد پرواز داره که تو مواقع بحران دست به عمل میشه . اما تا الان هیچ نشونی ازش نیست
من این سریال رو ندیدم اما اسپویل رو خوندم.
اکثر پرواز ها اینو ندارن.
توی خود آمریکا اشم زیر 1% پرواز ها گارد دارن و کلا رندوم هست.
این چیزایی که تو فیلم ها به خصوص ایرانی ها نشون می دن که گارد پرواز هست توی پرواز دروغ محض اه.
کلا گارد پرواز از همون اولشم تو اندکی از پرواز ها بوده و کلا رو به انقراض اه.

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
نام
nucky thompson
من این سریال رو ندیدم اما اسپویل رو خوندم.
اکثر پرواز ها اینو ندارن.
توی خود آمریکا اشم زیر 1% پرواز ها گارد دارن و کلا رندوم هست.
این چیزایی که تو فیلم ها به خصوص ایرانی ها نشون می دن که گارد پرواز هست توی پرواز دروغ محض اه.
کلا گارد پرواز از همون اولشم تو اندکی از پرواز ها بوده و کلا رو به انقراض اه.
خیلی ممنون از توضیحاتتون . یکم از نظر منطقی عجیبه که وجود نداشته باشه اما خب کاملا ابهام بنده رو رفع کرد . پس قطعا دیگه میشه گفت کاملا سریال خوشساخت و ارزشمندیه

bayern_vahid

کاربر سایت
نام
وحید
سرگذشت ندیمه عجب سریال خفنیه 😎 ریتمش درسته کنده ولی زمانی که میخواد حرفشو بگه تا اعماق وجود ادم رعشه میندازه
چون به نوعی داریم زندگیش میکنیم خیلی میچسبه

• Cool
  • Like
Reactions: Tatsumaru and jj191

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Evil
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر