BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
اقا فصل سوم from کی پخش میشه؟
واقعا ایده ناب و جذابی داره ولی درام مسخره ش ما رو حامله کرد هر قسمت شاید 10 دقیقه مربوط به استوری لاین اصلی قصه باشه تو بقیه موارد کاراکترها یا دارن از زندگی نکبتی گذشته شون میگن یا دارن از احساسات کوفتیشون میگن یا همو دلداری میدن.ای خفه خون مرگ بگیرین.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
اینجا انگار طرفداران سریال های انیمیشنی خیلی نیستند یا دسته کم اعلام وجود نمیکنند :D عزیزا شما هم بیاید و اعلام وجود کنید، خسته شدیم همش شده successionو barry و silo و از این دست سریالا. اَاااااه :D

anyway :D ریک و مورتی رو یادتونه؟ مهم نیست یادتونه یا نه چون خبرم در مورد اون نیست :D

solar-opposites-season-4.jpg

جاستین رویلند علاوه بر اون یه سریال دیگه رو هم صداگذاری میکرد به نام Solar Opposites .l . علاوه بر ریک و مورتی از این یکی هم اخراجش کردن . ریک که 6 فصل داشت این یکی هم تا فضل 3 ــش رو رویلند صداگذاری میکرد. جایگزینش تو Solar Opposites مشخص شده و اون کسی نیست جز Dan Stevens!

MV5BMTY0NTY5OTI2MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDkzMzIxMzE@._V1_.jpg

من خودم ازdownton abbey میشناسمش . قبلا منوتو پخشش میکرد.
فصل 4 هم August 14, 2023 پخش میشه (که میشه دوشنبه 23 مرداد) و 12 قسمت داره این فصل
یه تریلر هم اومده و لهجه ایشون هم قاعدتا بیریتیش هستش(برخلاف رویلند که آمریکایی هستش)
من هنوز ندیدمش .هیچ قسمتیش رو علی رغم اینکه دانلدشون هم کردم.خود ریک و موریتی هم فصل 4 رو هنوز که هنوزه تموم نکردم.نمیدونم چرا اینجوری شده ریک و مورتی و احساس میکنم کشش نداره دیگه(شایدم من کشش ندارم) . هنوز معلوم نیست جایگزین رویلند در ریک و مورتی کیه و یا اینکه فصل 7ــش کی میاد
خلاصه این solar opposites رو هم حتما باید برم تو کارش. کسی اینجا اینو دیده اصلا؟ :D لااقل یکی بیاد بگه می بینم که بدونم منم اینجا تنها نیستم. d:

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
اینجا انگار طرفداران سریال های انیمیشنی خیلی نیستند یا دسته کم اعلام وجود نمیکنند :D عزیزا شما هم بیاید و اعلام وجود کنید، خسته شدیم همش شده successionو barry و silo و از این دست سریالا. اَاااااه :D

anyway :D ریک و مورتی رو یادتونه؟ مهم نیست یادتونه یا نه چون خبرم در مورد اون نیست :D

View attachment 299464

جاستین رویلند علاوه بر اون یه سریال دیگه رو هم صداگذاری میکرد به نام Solar Opposites .l . علاوه بر ریک و مورتی از این یکی هم اخراجش کردن . ریک که 6 فصل داشت این یکی هم تا فضل 3 ــش رو رویلند صداگذاری میکرد. جایگزینش تو Solar Opposites مشخص شده و اون کسی نیست جز Dan Stevens!

View attachment 299462

من خودم ازdownton abbey میشناسمش . قبلا منوتو پخشش میکرد.
فصل 4 هم August 14, 2023 پخش میشه (که میشه دوشنبه 23 مرداد) و 12 قسمت داره این فصل
یه تریلر هم اومده و لهجه ایشون هم قاعدتا بیریتیش هستش(برخلاف رویلند که آمریکایی هستش)
من هنوز ندیدمش .هیچ قسمتیش رو علی رغم اینکه دانلدشون هم کردم.خود ریک و موریتی هم فصل 4 رو هنوز که هنوزه تموم نکردم.نمیدونم چرا اینجوری شده ریک و مورتی و احساس میکنم کشش نداره دیگه(شایدم من کشش ندارم) . هنوز معلوم نیست جایگزین رویلند در ریک و مورتی کیه و یا اینکه فصل 7ــش کی میاد
خلاصه این solar opposites رو هم حتما باید برم تو کارش. کسی اینجا اینو دیده اصلا؟ :D لااقل یکی بیاد بگه می بینم که بدونم منم اینجا تنها نیستم. d:
من دیدم سه فصلشو و پسندیدم :D
به ریک اند مورتی نمیرسه ولی همونقدر مریضه :D
این جاستین رولند بنده خدا مگه تبرئه نشد ؟ دیگه راه برگشتی نداره یعنی یه اتهام بخوری خط پایانه، مسخرس :D

• Smile
Reactions: pouria.sh

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
این جاستین رولند بنده خدا مگه تبرئه نشد ؟ دیگه راه برگشتی نداره یعنی یه اتهام بخوری خط پایانه، مسخرس :D
بیشتر dm هاش به افراد ماینر واسش مشکل ساز شد :D

• Wow
Reactions: PouяiД

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
تبرئه شد ولی رسما و به تمام معنا کنسلش کردن.خیلی صدای باحالی داشت و نقش هاشو به زیبایی ایفا میکرد
واقعا منظرم ببینم جایگزینش یرای ریک و مورتی کی هستش.لامصب هر دو کاراکتر رو هم صدا گذاری می کرد( هم ریک رو و هم مورتی رو).نفس ها تو سینه حبس میشه :))
بیشتر dm هاش به افراد ماینر واسش مشکل ساز شد :D
ببخشید ولی dm یعنی چی؟ :D

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
تبرئه شد ولی رسما و به تمام معنا کنسلش کردن.خیلی صدای باحالی داشت و نقش هاشو به زیبایی ایفا میکرد
واقعا منظرم ببینم جایگزینش یرای ریک و مورتی کی هستش.لامصب هر دو کاراکتر رو هم صدا گذاری می کرد( هم ریک رو و هم مورتی رو).نفس ها تو سینه حبس میشه :))

ببخشید ولی dm یعنی چی؟ :D
پیامهای خصوصی در توییتر :D

• Smile
Reactions: pouria.sh

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
Best Individual Achievement in Drama
Christine Baranski, “The Good Fight” – Paramount+
Kieran Culkin, “Succession” – HBO/Max
Dominique Fishback, “Swarm” – Amazon Prime Video
Betty Gilpin, “Mrs. Davis” – Peacock
Pedro Pascal, “The Last of Us” – HBO/Max
Bella Ramsey, “The Last of Us” – HBO/Max
Rhea Seehorn, “Better Call Saul” – AMC
Sarah Snook, “Succession” – HBO/Max
Jeremy Strong, “Succession” – HBO/Max

INDIVIDUAL ACHIEVEMENT IN COMEDY
Quinta Brunson, “Abbott Elementary” – ABC (2022 winner in category)
Ayo Edebiri, “The Bear” – FX
Harrison Ford, “Shrinking” – Apple TV+
Bill Hader, “Barry” – HBO/Max
Janelle James, “Abbott Elementary” – ABC
Natasha Lyonne, “Poker Face” – Peacock
James Marsden, “Jury Duty” – Amazon Freevee
Jeremy Allen White, “The Bear” – FX

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN NEWS AND INFORMATION
“30 for 30” – ESPN
“Free Chol Soo Lee” – PBS
“Frontline” – PBS (Eight-time winner in category)
“Pepsi, Where’s My Jet?” – Netflix
“Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence” – Hulu
“Taste the Nation with Padma Lakshmi” – Hulu
“The 1619 Project” – Hulu
“The U.S. and the Holocaust” – PBS

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN REALITY
“Couples Therapy” – Showtime (2021 Winner in Category)
“Jury Duty” – Amazon Freevee
“RuPaul’s Drag Race” – MTV (2014 Winner in Category)
“The Rehearsal” – HBO/Max
“The Traitors” – Peacock
“Top Chef” – Bravo
“Vanderpump Rules” – Bravo
“Welcome to Wrexham” – FX

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN CHILDREN’S PROGRAMMING (New category for 2023)
“Alma’s Way” – PBS Kids
“Bluey” – Disney+
“Daniel Tiger’s Neighborhood” – PBS Kids (2016 winner in youth category)
“Donkey Hodie” – PBS Kids
“Eva the Owlet” – Apple TV+
“Molly of Denali” – PBS Kids (2020 winner in youth category)
“Ridley Jones” – Netflix
“Sesame Street” – HBO/Max (2018, 2011 and 2001 winner in youth category)
“Star Wars: Young Jedi Adventures” – Disney Junior/Disney+

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN FAMILY PROGRAMMING (New Category for 2023)
“American Born Chinese” – Disney+
“High School Musical: The Musical: The Series” – Disney+
“Jane” – Apple TV+
“Love, Victor” – Hulu
“Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur” – Disney Channel
“Ms. Marvel” – Disney+
“Never Have I Ever” – Netflix
“Star Trek: Prodigy” – Paramount+
“The Mysterious Benedict Society” – Disney+

OUTSTANDING NEW PROGRAM
“Andor” – Disney+
“Interview with the Vampire” – AMC
“Jury Duty” – Amazon Freevee
“Mrs. Davis” – Peacock
“Poker Face” – Peacock
“Shrinking” – Apple TV+
“The Bear” – FX
“The Last of Us” – HBO/Max

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN MOVIES, MINISERIES OR SPECIALS
“A Small Light” – National Geographic
“Beef” – Netflix
“Black Bird” – Apple TV+
“Daisy Jones and The Six” – Amazon Prime Video
“Fleishman is in Trouble” – FX
“Mrs. Davis” – Peacock
“The Patient” – FX

“Weird: The Al Yankovic Story” – The Roku Channel

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN DRAMA
“Andor” – Disney+
“Better Call Saul” – AMC (2019 winner in category)
“Interview with the Vampire” – AMC
“Succession” – HBO/MAX (2022 and 2020 winner in category)
“The Good Fight” – Paramount+
“The White Lotus” – HBO/Max
“Yellowjackets” – Showtime

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN COMEDY
“Abbott Elementary” – ABC (2022 winner in category)
“Barry” – HBO/Max
“Poker Face”– Peacock
“Reservation Dogs” – FX
“Shrinking” – Apple TV+
“The Bear” – FX
“The Other Two” – HBO/Max
“What We Do in the Shadows” – FX

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN VARIETY, TALK OR SKETCH
“The Amber Ruffin Show” – Peacock
“A Black Lady Sketch Show” – HBO/Max (2020 winner in category)
“I Think You Should Leave with Tim Robinson” – Netflix (2022 winner in category)
“Last Week Tonight with John Oliver” – HBO/Max (2021, 2019 and 2018 winner in category, and 2015 winner in news and information category)
“Late Night with Seth Meyers” – NBC
“The Late Show with Stephen Colbert” – CBS
“Saturday Night Live” – NBC
“Ziwe” – Showtime

PROGRAM OF THE YEAR
“Abbott Elementary” – ABC (2022 winner in category)
“Andor” – Disney+
“Better Call Saul” – AMC
“Poker Face” – Peacock
“Succession” – HBO/Max
“The Bear” – FX
“The Other Two” – HBO/Max
“The White Lotus” – HBO/Max

پ.ن: Succession با پنج نامزدی؛ BCS فقط سه تا!

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
اقا لطفا چند تا فیلم درست و حسابی کمدی معرفی می کنید (فیلم هایی که در سایت ها نوشته به سلیقه من جور نیست و اصلا خندم نمی گیره)

فیلم های کمدی که دوست داشتم (کلیک، horrible bosses، نهنگ عنبر، pk، دیکتاتور بزرگ، بد بویز 1،هتل بزرگ بوداپست، گوشواره، Paddington و ...)
فیم های معروفی که اصلا خوشم نیومد (احمق و احمق تر، بیمار بزرگ، Groundhog Day، The Big Lebowski، The Hangover، و...

فیلم کره ای یا هندی خوب هم داشتید که واقعا ارزش وقت گذاشتن داشته باشه ممنون میشم

اگر چند تا سریال خوش ساخت هم بگین که کمدی یا هیجانی باشه ممنون میشم سریال های ریتم کند خوابم می گیره !

سریال های مورد علاقه ام فرندز، فرار از زندان، وایکنیگ ها، موش، همه ما مرده ایم، و ...
سریال هایی که به سرعت برام تکراری شدند و رها کردم: مرده های متحرک، گامبی وزیر، دیدن، و...
من مثل دوستان اینجا زیاد فیلم و سریال ندیدم ولی بنا به پست شما به نظرم رسید سریال گاتهام رو معرفی کنم واستون.

• Like
Reactions: Dark_Souls

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
کسایی که Silo رو دیدن یه کمک بدن :D
یه چیزیو نفهمیدم.

اگه کسایی که میرن بیرون واقعا میمیرن چی به سر جنازه هاشون میاد و چرا تو اسکرین کافه جنازه هاشون میمونه ولی تو واقعیت جنازه ها نیست ؟
در واقع یعنی اسکرین افه داره دنیای بیرون رو درست نشون میده که یه حالت اخرزمونی داره ولی چرا کسایی که میرن بیرون همه چیو سبز و شاد و اینا میبینن؟
کلا یه جور عجیبی بود کلیف هنگرش

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
یه چیزیو نفهمیدم.

اگه کسایی که میرن بیرون واقعا میمیرن چی به سر جنازه هاشون میاد و چرا تو اسکرین کافه جنازه هاشون میمونه ولی تو واقعیت جنازه ها نیست ؟
در واقع یعنی اسکرین افه داره دنیای بیرون رو درست نشون میده که یه حالت اخرزمونی داره ولی چرا کسایی که میرن بیرون همه چیو سبز و شاد و اینا میبینن؟

تصویر واقعی همونی که تو کافه نمایش میدن و اون لباس های که میپوشن توسط بخش it طراحی شده(اینو انگاری تو کتاب بهش اشاره میکنن ولی تو سریال من ندیدم جایی اشاره بشه) و همه چی رو گل و بلبل نشون میده دلیلشم فکر کنم بخاطر این باشه که کسایی که میرن خارج دوربین رو تمیز کنن و یه حالی هم آخر عمری بکنن. جنازه ها هم اونجا هستن به طور مثال کلانتر که اوایل سری میمیره کلاهشو برمیداره که بتونه جنازه زنشو ببینه یا آخر فیلم هم کیت نشانی رو که کلانتر بهش داده بود رو جنازش میزاره.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
یه چیزیو نفهمیدم.

تصویر گل و بلبل داخل نمایشگر کلاه بهشون نشون داده میشه، برای همینم جولیت متوجه شد تصویر تقلبی هست چون قبلا یه بار همون تصویر رو داخل کامپیوتر دیده بود.
در مورد لباس هم چسبی که استفاده میکنن منفذهای ریزی داره که هوا به داخلش نفوذ میکنه و باعث میشه هر کس بره بیرون حتما بمیره. جولیت زنده موند چون اون پیرزنه چسب رو با چسبی که خودش ساخته بود عوض کرده بود.
دلیل این هم که اینقدر به جولیت سر دزدین چسب گیر داده بودن واسه همین بود که این موضوع جایی لو نره. حتی من حدس میزنم دلیل ممنوع بودن میکروسکوپ هم همین بوده.
اون جنازه ها هم همونجا بودن، فقط داخل نمایشگر جولیت دیده نمیشدن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من توی دوران طفولیت، یه سری از قسمت‌های Star Trek (یا به قول پدر و مادرم که قدیما از تلویزیون می‌دیدن، پیشتازان فضا!) رو از ماهـواره دیده بودم و ازش خوشم می‌اومد. ولی هم خیلی تیکه‌تیکه دنبال می‌کردم و هم به هر حال توی ۷،۸ سالگی خیلی چیزها رو نمی‌فهمیدم. :D
سال‌ها گذشت و چند بار تصمیم گرفتم بشینم این سری رو از اول ببینم، ولی حسش نمی‌اومد و آخرش هم یه بار بالاخره رفتم سراغش و دیدم واقعاً تحملش رو ندارم! یعنی برعکس خیلی از فیلم‌های کلاسیک و آثار دهه‌های ۱۹۳۰ و حتی قبل از اون که آدم ۲۰۰ سال دیگه هم ببینه لذت می‌بره، یه سری چیزها مثل Star Trek هستن که دیدن‌شون توی دوره زمونه فعلی یه ذره سخته. هم بعضی از بازی‌ها مصنوعی و ضایع هستن و هم به خاطر علمی تخیلی بودن، یه سری جلوه‌های ویژه داره که خیلی توی ذوق می‌زنه و باعث خنده می‌شه.
هر چند وقت یه بار این سری ریبوت و نیمچه ریبوت و اینا می‌شد و یه چیز جدیدی می‌ساختن ولی دنبال نمی‌کردم تا اینکه بالاخره نوبت به Star Trek: Strange New Worlds رسید که پخشش از پارسال شروع شده و الآن اواسط فصل دوم هست. چند وقت پیش نشستم فصل اول رو دیدم و خیلی خوشم اومد و می‌خوام اینجا به «بعضی از دوستان» پیشنهاد بدم که سراغش برن.

sdxzc_oln2.jpg

می‌گم بعضی از دوستان، چون واقعاً چیزی نیست که با هر سلیقه‌ای جور باشه و آدم باید حتماً اهل این چیزها باشه که لذت ببره، وگرنه همون قسمت اول می‌ذاره کنار و یه فحشی هم می‌ده! :D یعنی باید به داستان‌های علمی تخیلی با تم نجوم و کهکشان و نژادهای فضایی و... علاقه داشته باشین تا لذت ببرین. این سری Strange New Worlds به نظرم می‌تونه یه شروع عالی برای افرادی مثل من باشه که عاشق این جور آثار هستن و همیشه می‌خواستن از یه جایی Star Trek رو شروع کنن و نمی‌دونستن اون نقطه کجاست.
البته سریال برای افرادی که نسخه کلاسیک رو دیدن، جذابیت بیشتری داره و خیلی از کاراکترهای سری جدید، مدل جوون‌ترِ همون کاراکترهای قبلی هستن و مثلاً اینجا می‌بینیم که فلان کاپیتان یا فلان دکتر توی سفینه، چه ماجراهایی قبل از سری اصلی داشته. ولی حتی اگه هیچی از نسخه‌های قدیمی ندونین هم باز این سری جدید چیز جالبیه و لذت می‌برین.
برای اهالی امتیاز و اینا هم بگم که فصل اول این سری توی راتن تومیتوز ۹۹٪ هست و فصل دومش ۹۸٪. توی متاکریتیک هم ۸۰/۱۰۰ هست و توی IMDb هم ۸.۲/۱۰ و خلاصه هم منتقدها باهاش حال کردن و هم مخاطب‌ها. باز هم می‌گم، اگه اهل این چیزها هستین و مثلاً دیدن نژادهای مختلف توی هر قسمت و جک‌جونورهای مارمولک‌مانند که صحبت می‌کنن و این جور چیزها براتون مسخره نیست، حتماً یه سری بهش بزنین. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر