BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
نسبت به سریال های ایرانی بهتر بودن ولی انصافا هر جفتش افتضاح تموم شدن.اون آکتور که من حتی نفهمیدم تموم شد.یه دوستی دارم از اینا که هنری و کافه رو هست اون داشت میگفت چقدر عالی تموم شد چقدر پایان باز خوبی داشت که یهو من گفتم مگه تموم شد؟؟!! :D

یه سریال جدیدم اومده،مگه تموم عمر چندتا بهاره... اینم چون کارگردانش سروش صحته به نظرم چیز بدی نشه.حداقل آدم مبتذل سازی نیست

پ.ن:این رهایم کن قبلا گفته بودم اسمش release me بود بعد کردنش leave me alone آخرم دیدم شده set me free ;)) اینا به لحاظ معنی خیلی فرق دارن...یعنی یه طوریه انگار بیشتر تو معنی فارسیش مونده بودن که رهایم کن یعنی دست از سرم بردار یا واقعا رهایم کن بذار برم :D
اره پایانشون افتضاح بود ولی وقتی میبینی اثار درجه یک هالیوود هم پایان درست درمونی نداره دیگه مجبوری بسازی
حمید فک کنم اکتور فصل دو داشته باشه
راستی الان سر اون مشکل دوماهه فیفا نزدم

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,836
اره پایانشون افتضاح بود ولی وقتی میبینی اثار درجه یک هالیوود هم پایان درست درمونی نداره دیگه مجبوری بسازی
حمید فک کنم اکتور فصل دو داشته باشه
راستی الان سر اون مشکل دوماهه فیفا نزدم
منطقیش هم همینه که 2 فصل باشه.ولی کلا ایرانی ها عاشق پایان بازن.کلا اصغر فرهادی درون دارن;))

ولی راست میگی هالیوود هم کلا آب قطعه چه فیلم چه سریال.یه سریال آرنولد اومده منم رو حساب خود آرنولد و اینکه قهرمان کودکیمون بوده گفتم نگاه کنم.هر قسمتش رو فکر کنم 3 روز طول میکشه تا ببینم از بس بیخوده:))

حالا اینجا جاش نیست ولی دیگه بیخیال شو بذار فیفا جدید که اومد :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این تیزر مسابقه واقعیش هست که قرار انجام بشه. برای سریالش نیست
مگه من نوشتم سریال، یا سیزن ۲ ؟:D
رئالیتی شوعه
456 بازیکن واسه یه جایزه نقدی 4.56 میلیون دلاری، قراره مسابقه بدن

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود
دوستان کسی From نمیبینه اینجا ؟ :D
من تا قسمت 4 فصل اول دیدم جالب بود و خیلی خوشم اومد از ایده اش و دنیاش ولی حس میکنم قرار بول شیت بشه مثل TWD ، تا آخر فصل یک میبینم واسه ادامه اگه کسی دیده بگه ادمه بدیم یا نه :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
من تا قسمت 4 فصل اول دیدم جالب بود و خیلی خوشم اومد از ایده اش و دنیاش ولی حس میکنم قرار بول شیت بشه مثل TWD ، تا آخر فصل یک میبینم واسه ادامه اگه کسی دیده بگه ادمه بدیم یا نه :D
درود
من وسط سیزن دومم:D
اون اوایل فکر میکردم یه چیزی عین Under the Dome میشه و قراره به چوخ بره، ولی تا اینجای کار کیفیتش رو حفظ کرده

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz
درود
ایده ـش خیلی خیلی منو یاد Under the Dome انداخت، چیزی که خیلی دوست دارم مشابه ـش رو پیدا کنم...
اگه ژانر ترسناک نمیبود یقینا میرفتم سمتش ولی از تریلرش پیداس ترس ـش رو نمیتونم مدیریت کنم :| ترس ماورایی تنها ژانری هست که نمیتونم باهاش کنار بیام.

جاهای ترسناکش رو میشه رد کرد؟ :D
درود
من وسط سیزن دومم:D
اون اوایل فکر میکردم یه چیزی عین Under the Dome میشه و قراره به چوخ بره، ولی تا اینجای کار کیفیتش رو حفظ کرده
جینکس :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,669
نام
Moein
درود
فعلا که نه تنها کیفیتشو حفظ کرده بهترم شده :D
ناراحتم که هفته بعد آخرین قسمت این فصلش میاد و کلی باید صبر کرد تا فصل 3 :(

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
اتفاقا منم خودم زیاد اوکی نیستم با ترسناک و هنوز به نیمه فصلم نرسیدم ولی به اندازس ب نظرم شاید حتی کمم باشه سکانس های ترسناکش ولی هیجان خوبی داره خدایی :D
اینجوری که دوستان میگن باید ادامه بدم فصل 2 رو گذاشتم دانلود شه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
ایده ـش خیلی خیلی منو یاد Under the Dome انداخت، چیزی که خیلی دوست دارم مشابه ـش رو پیدا کنم...
اگه ژانر ترسناک نمیبود یقینا میرفتم سمتش ولی از تریلرش پیداس ترس ـش رو نمیتونم مدیریت کنم :| ترس ماورایی تنها ژانری هست که نمیتونم باهاش کنار بیام.

منم زیاد ارتباط خوبی با چیزهای ترسناک ندارم (البته بیشتر در مورد بازی‌ها)، ولی From قابل تحمله. :D
به جز یکی دو مورد، اکثر بخش‌های ترسناک در حدی نیستن که روح آدم از بدنش خارج بشه و خیلی‌هاشون رو می‌شه از قبل پیش‌بینی کرد و مشکلی پیش نمیاد. ولی خب در کل اتمسفرش ترسناکه و به هر حال یه سری Jump Scare هم داره. دیگه اگه اوضاع خواست خیلی خراب بشه، کافیه جاهایی که حدس می‌زنی ترسناک می‌شه صدا رو یه ذره کم کنی و خلاص! :D
خودم همین چند روز پیش شروع کردم به دیدنش و انقدر خوشم اومد که فصل اول رو سریع تموم کردم و از دیشب رسیدم به فصل دوم. البته شک و تردید دارم که برای همه چیز جواب منطقی داشته باشن و کلاً فضای سریال به نظر نمیاد اون مدلی باشه، ولی منم با همچین دیدگاهی سراغش نرفتم و منتظر این نیستم که برای کل ماجراها به یه پاسخ درست حسابی برسن و سعی می‌کنم بیشتر از خود اتفاقات لذت ببرم که تا اینجای کار هم (اپیزود دوم فصل دوم) خیلی حال کردم باهاش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر