TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
415
معیار من برا خوب یا بد بودن سریال و فیلم های مثل IDOL به تعداد برگ دستمال کاغذی که مصرف میکنم بستگی داره.
متاسفانه قسمت اول زیاد خوب نبود.
در کل تو این سبک سریالی شاهکاره که حداقل بعد تموم کردنش یکی دو نمره چشمات ضعیف بشه.

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,716
نام
iMAN
اساتید Mr. Robot رو شروع کردم و فکر کنم اگر کنترل نکنم، یه هفته ای جمعش کردم :D و این اصلا خوب نیست.
فعلا قسمت اول رو دیدم و برام وایب فایت کلاب و هانیبال رو بیشتر از هر چیز دیگه ای داشت. خیلی ها هم گفته بودن دکستر که خب دکستر رو ندیدم.
Mr Robot عالیه ... داستان شخصیت پردازی دیالوگ ... همه چی عالی... سعی کن دو هفته ای جمعش کنی Friend :D B-)

• Cool
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,653
نام
سپهر

FyZWFugXoAQLPMx.jpg

ویکند در هر قسمت سریال فاخر IDOL :D

پ.ن: شبکه‌های عمومی معمولا وقتی یک سریال امتیازات پایانی دریافت می‌کند و اپیزود اول هم مخاطب کافی نداشته باشد، دستور توقف پخش می‌دهد؛ یعنی بقیه قسمت‌ها دیگر پخش نمی‌شوند و بایگانی می‌مانند؛ HBO چنین قدرتی را دارد که از همین الان پریز سمِ «سم لوینسون» را از برق بکشد؟!​

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz

ویکند در هر قسمت سریال فاخر IDOL :D
پ.ن: شبکه‌های عمومی معمولا وقتی یک سریال امتیازات پایانی دریافت می‌کند و اپیزود اول هم مخاطب کافی نداشته باشد، دستور توقف پخش می‌دهد؛ یعنی بقیه قسمت‌ها دیگر پخش نمی‌شوند و بایگانی می‌مانند؛ HBO چنین قدرتی را دارد که از همین الان پریز سمِ «سم لوینسون» را از برق بکشد؟!​
این قسمت به استانداردهای لارس فون تریه رسیده؟ اگه نرسیده که وقتمو تلف نکنم... B-) :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,653
نام
سپهر
این قسمت به استانداردهای لارس فون تریه رسیده؟ اگه نرسیده که وقتمو تلف نکنم... B-) :D

اگه از فون تریه فقط دوگانه نیمفومانیاک رو دیدی که کلا باهات حرفی ندارم! :D

پ.ن: مشکل من با IDOL پ*رن هاب بودنش نیست؛ مشکل من اینجاست که عملا نه قصه خوبی داره و نه شخصیت؛ یه چیزای امیدوارکننده‌ای تو قسمت اول بود که گویا همونجا دفن شد.

پ.ن 2: آیا Euphoria هم همین‌طور بوده؟

• Smile
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz
اگه (Idiots (1998 رو میدیدی؛ می‌فهمیدم که فتیش فن‌تریه‌ای! :D
اونجارو هم یک نگاهی انداختم...
چندتا دیوانه بدون لباس داشتن وول میخوردن تو هم! یکمقدار وایب "سالو" داشت سریع پنجره پلیر رو بستم.

• Smile
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
خدا رو شکر این جا یک فروم غیر رسمی و فارسی زبان هست و صحبت هاش ترند نمیشه . ولی آقا جای دیگه نگید این حرفارو همین کم مونده به گوش ویکند برسه دیگه همین طوری خود چس پندار که هست دیگه فکر میکنه لارس فون تریه بعدی هالیووده و این بازخورد های منفی سریالش هم از درک پایین و سلیقه متفاوت مردمه :))

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
آقا من یه سوال دارم شرمنده اگه بیربط به تاپیک هستش.
کسی از سایت 30نما اشتراک خریده اینجا؟
من خودم خارج از ایران هستم ولی چون هزارجور سیستم استریم مختلف هستش و جدیدا هم netflix مسخره بازی درآورده (و یه سری سریال های قدیمی هم هیچ جا نیست) گفتم از 30نما اشتراک بگیرم که همه رو با هم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر