m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,487
نام
مــاکــان
تریلر جدید از سیزن 3 مندلورین منتشر شد🔥
شروع پخش از 10 اسفندماه از +Disney

View attachment 281716
فکر کنم حداقل رکورد سریالهای دیزنی رو زده این تریلر.
تو 5 روز نزدیک به 6 میلیون بار دیده شده.
Manda.JPG

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
246
نام
Arthur Morgan
سریال The Mosquito Coast (اوزارک شبکه اپل) پس از پخش دو فصل کنسل شد.
عحیب نبود حقیقتا سریال های appletv + کشش بیشتر از یک فصل رو ندارن اون سریال see رو فقط فصل اولش رو دیدم

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
من همیشه حسرت می‌خوردم که چرا گیمر نبودم.
حسرتم فزون‌تر میشد وقتی به این فکر می‌کردم که چرا TLOU رو بازی نکردم!
این روزا در میون این همه یاس و حسرتی که سرمون داره می‌باره خیلی خوش حالم HBO داره سریال این بازی رو پخش می‌کنه...
برای منم عدم شباهت‌ بازیگرها در حین تماشای اپیزود اول یه خورده توی ذوق زد، اما در کل راضی‌ام. امیدوارم شاهد یه سفر خوب باشیم!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,636
نام
Leo Fitz
فصل هفتم سریال Outlander در ۱۲ قسمت تابستان ۲۰۲۳ پخش خواهد شد و فصل هشتم و پایانی آن در سال ۲۰۲۴ .
سه تا چیز که دوست دارم رو این سریال داره...
درمورد سفر درزمانه، آهنگش رو "Bear McCreary" ساخته و ظاهرا "ساسی :D " هم هستش.
با این توصیفات انگار این رو شخصا واسه خودم ساختن :D ولی حیف داستان های که دوران قدیم اتفاق میفتن رو دوست ندارم...
تو این چندسال اینقدر سریال دراپ کردم که شاید تو یکی از همین روزا برم سراغ این...

• Poker Face
Reactions: Empyrium and Taha75

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,558
نام
سپهر
قسمت دوم TLOU مقداری ریتم آهسته‌ای داشت؛ نمی‌شه گفت Slow-burn اما منو تا حدودی یاد دوران خوش فصول ابتدایی TWD انداخت. بهتر است بدانید که شبکه HBO به هر سه سریال موفق AMC (بریکینگ‌بد، مدمن و واکینگ دد) جواب منفی داد؛ می‌تونم بگویم که این شبکه بالاخره تونست TWD خودش رو تولید کنه. من شناختی از نیل دراکمن ندارم ولی کارگردانی او نسبت به کریگ مازین در این اپیزود بهتر بود. اون لرزش دوربین مست‌آور قسمت اول تا حدی کاهش یافته بود. کمی با چهره بلا رمزی مشکل دارم (با اینکه بازی را تجربه نکردم)؛ احساس می‌کنم که حس را به مخاطب ارائه نمی‌دهد. آیا الی در بازی هم همین‌گونه هست؟ آدمی غیراحساسی؟ یک چیزی دیگه‌ای دوست داشتم این هست که TLOU قرار هست در دنیای آخرالزمانی - زامبی مخاطب را به یک هدفی برساند؛ فکر کنم چارچوب داستان مشخص است و قرار نیست به حدی باشد که سریال مانند TWD وقتش را صرف معرفی شخصیت‌های نخاله و نجات و بقای بیش از حد کند. قبلا گفتم سریال اوکیی هست؛ برعکس حرف یه کاربر که می‌گفت این سریال برای گیمرها چیز تازه‌ای ارائه نمی‌دهد، به نظرم این قشر بیشتر دارند با تماشای این سریال حال می‌کنند تا مخاطب عادی مثل من!

KMSF

کاربر سایت
Dec 20, 2022
47
پس از قسمت دوم سریال The Last of Us, از دیدن ادامه اش منصرف شدم. شبیه یه ساخته هوادار می مونه تا سریال حرفه ای. این داستان با ترکیب گیمپلی تو همون دنیای گیم کشش داشت و صرف کپی کردن چندتا دیالوگ و سکانس به هیچ عنوان نمیتونه اون حس و حال رو ایجاد کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر