soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
خب منم severance رو دیدم
خیلی آروم پیش میره و در کل خیلی درام هستش اوایلش هم خیلی سردرگم هستید
ولی درادامه بهتر میشه و هر قسمت نسبت به قسمت قبل پیشرفت داره و درنهایت اخرین قسمت پشم ریزون هست
ولی درکل اگر خیلی حوصله سریال های درام رو ندارید سراغش نرید

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
دوستان سریال مثل castlevania چی داریم. البته از انیمه های ژاپنی نمیخوام
این castlevania با اینکه قسمت اخرش یکمی زیادی happy ending بود ولی در کل یکی از بهترین سریال ها بود برام

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
من severance رو دیدم باحال بود ولی یک چیزی رو نفهمیدم
الان این که دختره اول سریال هی میخواست خارج بشه دوباره بر می‌گشت رو چجوری میخوان توجیه کنن؟ یک جورایی حس میکنم مث westworld کل دنیاش دست شرکتس

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
این castlevania با اینکه قسمت اخرش یکمی زیادی happy ending بود ولی در کل یکی از بهترین سریال ها بود برام
invincible و dragons dogma تا حدودی تو این مایه ها بودن و همچنین The Witcher: Nightmare of the Wolf که البته این اخریه فیلمه نه سریال

• Like
Reactions: AMIR-R

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب من دیشب The Shield رو تموم کردم و واقعا فوق‌العاده بود. ازون سریالا بود که شدیدا چسبید و نمیتونم به طور دقیق با کلمات توصیفش کنم :D شخصیتای سریال، بازیگرا و بازیاشون صرف نظر از نقششون و تایمی که داشتن توی سریال، اتفاقات و داستان و روایتش، طنز و درام و خشونت، همه چیز تو این سریال در بالاترین سطح خودش بود و از تمام اینا استفاده کردن تا یه پایان بی‌نقص رو بسازن برای سریال. واقعا بستن سریال خیلی سخته و الان داریم میبینیم که سریالا حتی با پایان بندی یک فصلشون هم مشکل دارن اما "شیلد" نه تنها هر فصل رو عالی میبست بلکه خود سریال رو هم به بهترین شکل تموم کرد. دو قسمت پایانی سریال واقعا قیامت بود. از قسمت اول تا آخر ریتم سریال رو به شکل عجیبی سریع و جذاب نگه داشتن. واقعا سفر شدیدا جذاب و هیجان‌انگیزی بود از شروعش تا پایانش. وقتی تموم میشه بلافاصله دلت تنگ میشه وقتی برمیگردی به عقب نگاه میکنی که چه مسیری طی شد. اگر هنوز ندیدید حتما بذاریدش تو اولویت اولتون. من که اینقدر دوسش داشتم انداختمش تو تاپ ۳ خودم بعد از The Wire و Sopranos.

موفق باشیم

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اگه انیمه ژاپنی نمیخوایی میتونی blood of Zeus از نتفلیکس ببینی.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
الان رفتم و قسمت 8 از فصل 2 سریال بریکینگ بد رو دیدم. دقیقا همون جایی که والتر و جسی میان و سال رو گروگان میگیرن تا در مورد بجر صحبت کنن.
دقیقا همون چیزی که تو خاطرم بود پیش اومد. سال که داره برای جونش التماس میکنه در لحظه اول میگه که کار من نبود و کار Ignacio (ناچو) بوده. و بعدش با تعجب میپرسه شما از طرف لالو نیومدین؟
دقیقا تو قسمت 10 قراره والتر و جسی رو ببینیم و بطور کلی تایم لاین به اواسط فصل دوم وصل میشه.

+Come on, just tell me what you want.
Jesus! Oh! Oh, no, no, no!No, it wasn't me.
It was Ignacio(Nacho). He's the one. Oh, no. Oh, no, no, no
[SAUL SPEAKING SPANISH]
JESSE:Shut up, dude. Shut up, all right?
Just speak English
+Lalo didn't send you?
No Lalo?
-Who?

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
مهم‌ترین تایملاین Better Call Saul، همان کولداوپن‌های اول هر فصل هست که سرنوشت پایانی ساول گودمن را نشان می‌دهد. احتمالش هست که قسمت سیزدهم یا دوازدهم، خط داستانی زمان حال را پیش ببرد و ما شاهد دو قسمت تماما سیاه و سفید باشیم. ال کامینو را از قلم نیندازید؛ فکر کنم پینکمن آخرش به آلاسکا (اگه اشتباه گفتم راهنماییم کنید) میره. فکر کنم گودمن هم در آلاسکا حضور داره؛ اگر حدس من درست دربیاید، شاهد رویارویی گودمن با جسی در قسمت پایانی میشیم. کرنستون گفت که یک سکانس مشترک با پاول، یک سکانس تکی (خودش) و یک سکانس تکی جسی برای فصل ششم فیلمبرداری شده است. امیدوارم تایملاینش اپیزود دوم فصل هشتم BB بازنگردد؛ این طوری که بازگشتشان از جنس Fan Service تلقی می‌شود. دوست ندارم بزنه تو کار فلش بک!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
این سریال آفیس فصل اولش یجوری بود!بیشتر رو مخ بود تا کمدی!
در ادامه بهتر میشه آیا؟
اصل سریال از فضل ۲. خیلی خوب میشه تا فصل ۶ اینا. ۷ به بعد افت میکنه.
ولی فضل ۲ به بعد کلا یه جور دیگه میشه. فضل یک رو فراموش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر