Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
خوشبحالم که دارم Better Call Saul میبینم، عید پیارسال من با BB بود امسال با فصل 4 و 5 بترکال سال :D
الان نیمه فصل پنجم رسیدم، تو عید این دو فصل رو جوییدم.

کاش یکم صبر میکردم فصل ششم شروع میشد، تو این فاصله خماری میکشم بدددد ... :-SS

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
یعنی space force انقدر بده که هیچ کس نمیبینه؟
من فصل اولش رو دیدم. بد نبود بعضی جاهاش واقعا خنده دار. ولی عالی هم نیست که بگی میترکی از خنده. معمولیه. ولی در کل اگه وقت کنم فصلهای بعد رو هم میبینم از کمدی mature خوشم میاد

• Like
Reactions: doug ratman

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
این فصل بیشتر درباره مشکلات درونی و خانوادگی تامی شلبی می باشد . از دست دادن فرزند و فاصله گرفتن لیزی از تامی و گذشته تامی و بیماری لاعلاجش و توهم هایی که می زند و اعتیاد برادرش و غم از دست دادن پالی . با مرگ پالی تامی انگار بی یاور شده . شکل گیری حزب نازی و آغاز مقدمات جنگ جهانی دوم هم نشان می دهد . فصل 6 درگیری و اکشنی ندارد . من فکر می کردم روی انتقام تامی از موزلی تمرکز کند ولی اینچنین نبود . به هر حال سریال زیبا هست و عالی . به عنوان فصل آخر فصل خفنی و میخکوب کننده ای نیست ولی باز هم به لطف بازی زیبای کیلین مورفی زیباست

• Like
Reactions: barneysawyer

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
به عنوان کسی عاشق فضا،کهکشان،و هر چی که به فضا ربط پیدا کند هست.باید عرض کنم از اپیزود 1راضی هستم.موسیقی کاملا آشنا و یادآور سری بازی halo و همینطور حضور با شکوه مستر چیف در همان شروع سریال در سیاره ی مادریگال که فضا سازی و اکشن کاملا هیلویی دارد.یک آن به نظرم آمد در حال انجام بازی با گرافیگ ورای تصور از آن چیزی که وجود دارد هستم.همان طور که می دانید هیلو یک اپرای فضایی،با درون مایه ای از خیال پردازی مدرن و اسطورای است که از بعد وسعت و پهناور بودن بی شباهت به جنگ ستارگان نیست.در سریال به این موضوع اشاره ای نمی شود اما سکاسنی در آن وجود دارد که شاهد حضور سفینه ی کاوننت ها هستیم.،سفینه ای قارچ شکل در مقیاسی عظیم که به صورت زیبا و نورانی اما مرموز و شوم به تصویر کشیده شده است.که نشان از ارتباط با تهدیدی بسیار بزرگ است.جان 117 همچنان روحیه ی جدی و کاریزماتیکش را دارد صدایش همچنان از ته گلو،با وقار و با صلابت است.اپیزود اول فضای کمی به شخصیت پردازی چیف داده است.،اما در معرفی قهرمانی درون گرا با توانایی بالا در فرماندهی و مهارت در مبارزه موفق عمل کرده است.
منم که اساسی از قسمت اولش لذت بردم علی الخصوص اگه مثل من عاشق سری بازیهاهای halo هم باشی ،و صد البته اون موسیقی غریب و مرموز halo که توی فیلم هست حسابی به من حال میده!!
فقط اگه به قول یکی از بچه ها اگه برای شخصیت اصلی مستر چیف از Jon Bernthal استفاده کرده بودند که دیگه عالی میشد.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
این سریال katla رو کسی دیده؟
ظاهرا مثل دارکه و اینکه توی ایسلند فیلمبرداری شدیدا جذابش کرده
از نظر من خیلی خیلی درامش زیاده...بحدی که بخش های فانتزی، معمایی و هیجان انگیز سریال اصلا بچشم نمیاد...
درام پسند باشی شاید خوشت بیاد ولی اگه مثل من با نگاه Dark طور سمتش رفته باشی احتمالا دراپش کنی.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
img_20220330_201109_667_swl4.jpg

تاریخ پخش سریال "خاندان اژدها" اسپین آف "بازی تاج و تخت" با انتشار یک پوستر مشخص شد.

30 مرداد

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,152
نام
پویان
این عکسایی که از خاندان اژدها منتشر شده، از عکسای ارباب حلقه‌ها امدیوارکننده‌تره.
یک ماه هم زودتر پخش میشه.
دیگه باس صبر کنیم و ببنیمی چی از آب درمیاد.
گرچه حوصله دیدن هیچکدوم رو ندارم!

• Like
Reactions: Blood Brothers

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
بترکال سال رو که دیشب تموم کردم، همونطوری که گفتم بی صبرانه منتظر فصل 6ـش هستم.
امروزهم کل اسکویید گیم رو دیدم.

ظاهرا تشنه ی سریال شده بودم :D قشنگ این عید اجازه داد جبران یکی دو سال اخیر رو انجام بدم.

الان هم بین Ozark و Mr Robot موندم. کدومو پیشنهاد میدید ؟

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
بترکال سال رو که دیشب تموم کردم، همونطوری که گفتم بی صبرانه منتشر فصل 6ـش هستم.
امروزهم کل اسکویید گیم رو دیدم.

ظاهرا تشنه ی سریال شده بودم :D قشنگ این عید اجازه داد جبران یکی دو سال اخیر رو انجام بدم.

الان هم بین Ozark و Mr Robot موندم. کدومو پیشنهاد میدید ؟
Ozark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر