Turn 10 : بازی Forza 4 تا 5 هفته دیگر به اتمام میرسد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,934
نام
فرهاد
Forza-Motorsport-4-Header-300x148.jpg

استودیو Turn 10 با خلق بازی زیبای Forza 3 توانست نامش را در زمره شرکتهای ساخت racing simolation جاودان کند .

حال Turn 10در حال ساخت سری جدید بازی خود یعنی Forza 4 میباشد ، یکی از نکات مهمی که در سری جدید در بازی نهادینه شده است مسابقات در شب میباشد که شما میتوانید لذت مسابقه دادن در شب را نیز در فروزا 4 تجربه کنید بخشی که در قسمت قبل جایش بسیار خالی بود .

در همین راستا اقای Dan Greenawalt رئیس Turn 10 در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت اذعان کرد: طرفداران بازی با دیدن گرافیک بازی به حیرت در خواهند امد ، و در ادامه نیز اضافه کرد :
با موتور نورپردازی جدیدمان این امکان را در بازی بدست اوردیم که زمانهای گوناگونی را در بازی به وجود بیاریم ، ساخت جادهای مختلف و زیبا که شما در حین بازی میتوایند طلوع افتاب و غروب ان را از زاویه مابل مشاهده کنید ؛ تغییزات نور (نور خورشید) در حین مسابقه بر روی ماشین شما و تغییر و انعکاس نور در چشمانتان را احساس خواهید کرد .

اقای Greenwalt همچنین افزود : تیم Turn 10 کار تمام وقت انجام میدهد تا این پروژه سریعتر و بدون مشکل به پایان برسد .
اکنون میتوانم بگویم بازی Forza 4 اخرای کار میباشد و منتظریم ببینم کاری که انجام دادیم مطابق با قوانین شرکت ماکروسافت بوده است یا نه ؛ تا پایان بازی 5 هفته وقت لازم است .

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
حسین = قبله عالم ! lol
کیوان تو هم که فقط بلدی لول بفرستی به این اون :|:|:|:|:|
خودم جواب دادم تو مخت نرفت مجبور شدم عودت بدم به دوستام

فکر کنم الکی میگی چون اگه 200ساعت بازی کرده بودی مثل آب خوردن متوجه میشدی کیفیت کدوم بازی بالاتره.شایدم فورتزا بازی نکردی.
==========

گفتم که.نظر شما مثل این میمونه که من بگم پرو از فیفا بهتره.خوب من میتونم این نظرو داشته باشم ولی حقیقت اینه که دارم چرند میگم.شما هم همین نظرو داشته باش.
داش حسین ول کن بابا این بحث ها به جای نمیرسه قبلا که باهم صحبت کرده بودیم !!!!!!!!!!:d

• Like
Reactions: u.s.a

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
هواداران عزیر فورز/فورتزا یا ... هر وقت بازی عزیزـشون تونست بالای 4 ملیون نسخه بفروشه بیان با هم صحبت میکنیم.
تا زمانی فورتزا/فورزا یا ... میانگین ـش حتی اگه 100 باشه ولی بازم همون بازی بیخود و مزخرف و اخ و اه و کوفت و ایش GT بیشتر بفروشه میتونن به رده دوم سبک ریسینگ اکتفا کنن و ما رو هم انقد نخندونن.

پ.ن: البته عمرا کسی اینجا باشه که 10 دقیقه تونسته باشه GT5 ـو بازی کنه.
اگه شیفت 1 انحصاری سونی میبود شماها کم نمی آوردید و بازی کنسول محبوبتون رو بهتر میدونستین
استقبال از GT5 نشون میده فورز/فورتزا یا ... فقط رو همون کاغذ برتری داره.
چند دست FM بازی کردی
تریلر آخری FM4 رو دیدی؟وجدانا؟
------------------------------------
5 برابر هایپی که الان ما راه انداخیتم فنهای سونی موقع عرضه Gt5 راه انداخته بودن
یکی میگفت بالای 99
یکی میگفت بالای 101 میده فلان مجله
اولین نمرش فک کنم 8.5 بود همه جمع کردن کاسه کوزشونو
بعدش هی میرفتن از فلان نقدر فلان تیکه رو کات میکردن که این بازی مثلا تو فلان زمینه بهترینه
حالا هم بحث فروش
تو رو خدا یکم منطقی باشین
شما با کینکت میتونی تجربه بهتر و و اقعی تری از بازی داشته باشی دوستان میفرماین باعث میشه نمره بازی کم بشه!
یا این مشکله!شما با کینکت بازی نکنید!
شماها بخواید یا نخواید قبول کنید یا نکنید بدون شک FM4 هیچ حرفی رو واسه گفتن باقی نمیزاره و بهترین ریسینگ این نسل(نمیگم تاریخ) خواهد بود
FM3 رو نمیگم که الان بحث 1000 تا و باد و چمن و اینا رو میارید وسط
و من الله توقیف

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خیلی تو بحثتون نبودم ولی همین یه کمی که دیدم احساس کردم کار به مقایسه فورزا و GT کشیده
با این که که همیشه فنه GT بودم ، ولی بی اقرار میگم که GT5 چیزی برایه گفتن در برابره فورزا 3 هم نداشت چه رسد به چهارش.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
واقعا عالیه !! اگه بیشتر از 5 هفته دیگه طول میکشید !! فکر کنم باید جنازه Dan Greenawalt رو تحویل می گرفتیم !!:d
بیچاره ما تو هر تریلر دیدیمش انگار 100 ساله نخوابیده :d

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
این تجربه ی شخصی خودمه:
رفتم 75 تومن پول بی زبونو دادم GT 5 که یه ریسینگ آنلاین بزنم دیدم سر جمع 50 تا از ماشینارو اجازه میداد انتخاب کنیم(فکر میکردیم 1000تا ماشین داره)،گفتم احتمالا باید تو سینگل آزادشون کنم ماشینارو.رفتیم سینگل دیدیم ماشینم کاکپیت نداره،خوردم به دیوار دیدم ماشین چیزیش نمیشه،گفتن دمیج مکانیکی بعدا اضافه میشه.یه مسابقه بود ماشینشو نداشتم رفتم ماشیمشو بخرم دیدم نیست(گفتم پس کو اون 1000تا؟)،فهمیدم ماشین دست دوم میفروشن،رفتم دیدم اونجام نیست.رسما دیدم تو سینگل گیر کردم.دوباره رفتم مالتی گفتم از همون 50تا یه ماشین برمیدارم،دیدیم تو پیست باید بچرخیم تا لیدر ادرارش کف کنه بازیو شروع کنه.به لیدر گفتم Please start race،ریسو شروع کرد همه رفتن(من و یکی دیگه موندیم).جالب بود کلاس بندی واسه انتخاب ماشین نداشت؛مثلا میشد من یه مرسدس AMG بردارم،یکی یه رنو 5.دیدم فایده نداره،رفتم 13 تومن گذاشتم رو GT 5 یه NFS:HP گرفتم.عطای آنلاین شبیه سازم به لقاش بخشیدم رفتم FM 3 آفلاین زدم که همه ی ماشیناش کاکپیت داشت،ماشین خراب میشد و از همه مهمتر هر ماشینی میخواستی انتخاب میکردی.

من که میگم FM 3 از GT 5 بهتر بود،به خودمم اجازه نمیدم با این چیزایی که از FM 4 دیدم اسمشو کنار GT 5 بیارم.

• Like
Reactions: Dreadlord

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
هواداران عزیر فورز/فورتزا یا ... هر وقت بازی عزیزـشون تونست بالای 4 ملیون نسخه بفروشه بیان با هم صحبت میکنیم.

.

پس اگه فروش ملاک باشه اگه در اینده MW3 بیشتر از بتلفید فروخت پس بهتره یا گیرز چون بیشتر از انچارتد فروخته پس بهتره و...

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من چون زیاد اهل ریسینگ نیستم 3 4 ساعت بیشتر بازی نکردم.
آخه چجوری میشه با 3 ساعت بازی روی یه بازی نظر داد؟
شما ریسینگ باز نیستی پس GT هم حتما بازی نکردی دیگه و نباید خوشت بیاد
چون این 2 شبیه سازن و کسی که سیمولیشن باز نباشه خوشش نمیاد
شما هر وقت هر 2 رو یه مدت بازی کردی میتونی بگی این از اون بهتره یا بالعکس

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,581
نام
شیخ صدرا
آخه چجوری میشه با 3 ساعت بازی روی یه بازی نظر داد؟
شما ریسینگ باز نیستی پس GT هم حتما بازی نکردی دیگه و نباید خوشت بیاد
چون این 2 شبیه سازن و کسی که سیمولیشن باز نباشه خوشش نمیاد
شما هر وقت هر 2 رو یه مدت بازی کردی میتونی بگی این از اون بهتره یا بالعکس

آها یعنی 4 ساعت بازی کردن یه بازی کمه؟

آدمای جالبی هستید بحث هیلو میاد وسط فروش میشه ملاک بحث فورزا میاد اصلا مهم نیست.
ادامه بدید موفق میشید

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922

آدمای جالبی هستید بحث هیلو میاد وسط فروش میشه ملاک بحث فورزا میاد اصلا مهم نیست.
ادامه بدید موفق میشید
شما 100 ساعت بازی کنی بازم نظرت همینه چون از ریسینگ خوشت نمیاد
شوتر ها مخاطبین بیشتری دارن نسبت به ریسینگها..........

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ببینید GT5 نتونست مارو به اندازه نسخه های قبلی راضی کنه و توقعاتمون ازش خیلی بالا بود . هنوز که هنوز GT4 کاملترین و بهترین Simulation Racing ـه . حالا یه عده به خاطر دلایل کاملا واضح forza دوست دارن خب برن همونو بازی کنن . دیگه بحث نداره که ....

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
عالم آدم میدونه تعریفی و تمجیدی که از forza 3 توی 2009 شد توی 2010 از GT5 تعریف که نشد انتقاد هم شد .( نه که تعریفی نکردن ولی انتقاد زیادی هم کردن )
امتیازاتی که forza توی شماره 2 و 3 گرفته GT5 توی خوابش هم ندید .:))
فعلا بهتره با Forza 3 دم خور شین شاید دستتون جایی بند بشه چون حداقل همه سایتها نظرشون برای سال 2011 چیزی نیست جز forza 4 .
e3 امسال توی این سبک زیر سایه forza 4 بود .
----------------------------
برخی فنهای ps3 هر روز یه بامبول در میارن کلا حالتهای مختلفی دارن این عزیزان دل :d:
بازیشون امتیاز بیشتر بیاره ولی خوب نفروشه = ملاک امتیاز
بازیشون فروش بیشتر داشته باشه ولی امیتاز کم = ملاک فروش
ps3 کم بفروشه و بازیهاش امتیاز خوبی بگیرن = ملاک بازیهای خوبشه
ps3 زیاد بفروشه و بازیهاش امتیاز چرت بگیرن = ملاک فروش کنسوله
=)) دمتون گرم بابا =))
--------------------------
من توی ps2 طرفدار پروپاقرص GT بودم مخصوصا شماره 3 ش رو . ولی از 3 به بعدش کلا رفت زیر سایه .Forza.
اکثر کسانی که دارن نظر میدن خودشون ps2 داشتن و به طبع GT رو کم و بیش بازی کردن . حقیقت اینی هست که میبینی .

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

ادامه بدید موفق میشید

اونوقت کی راجع به Halo همچین نظری داده ؟! فروش Halo یه Fact هست اما ارزشش رو امتیاز های فوق العادش تعیین میکنن نه فروشش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر