Turn 10 : بازی Forza 4 تا 5 هفته دیگر به اتمام میرسد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
Forza-Motorsport-4-Header-300x148.jpg

استودیو Turn 10 با خلق بازی زیبای Forza 3 توانست نامش را در زمره شرکتهای ساخت racing simolation جاودان کند .

حال Turn 10در حال ساخت سری جدید بازی خود یعنی Forza 4 میباشد ، یکی از نکات مهمی که در سری جدید در بازی نهادینه شده است مسابقات در شب میباشد که شما میتوانید لذت مسابقه دادن در شب را نیز در فروزا 4 تجربه کنید بخشی که در قسمت قبل جایش بسیار خالی بود .

در همین راستا اقای Dan Greenawalt رئیس Turn 10 در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت اذعان کرد: طرفداران بازی با دیدن گرافیک بازی به حیرت در خواهند امد ، و در ادامه نیز اضافه کرد :
با موتور نورپردازی جدیدمان این امکان را در بازی بدست اوردیم که زمانهای گوناگونی را در بازی به وجود بیاریم ، ساخت جادهای مختلف و زیبا که شما در حین بازی میتوایند طلوع افتاب و غروب ان را از زاویه مابل مشاهده کنید ؛ تغییزات نور (نور خورشید) در حین مسابقه بر روی ماشین شما و تغییر و انعکاس نور در چشمانتان را احساس خواهید کرد .

اقای Greenwalt همچنین افزود : تیم Turn 10 کار تمام وقت انجام میدهد تا این پروژه سریعتر و بدون مشکل به پایان برسد .
اکنون میتوانم بگویم بازی Forza 4 اخرای کار میباشد و منتظریم ببینم کاری که انجام دادیم مطابق با قوانین شرکت ماکروسافت بوده است یا نه ؛ تا پایان بازی 5 هفته وقت لازم است .

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
ببین کیوان تو خودت هم میدونی فروش هیچی رو ثابت نمیکنه، نه تو این سبک و نه تو هیچ سبک دیگه ای. فقط چون هیچ چیز دیگه ای نداری که بتوانی باهاش GT5 را بالاتر از FM نشون بدی متوسل به آمار فروش شدی :D بعدش هم رفتی سراغ مسائل حاشیه ای :D حالا اگه واقعا فکر میکنی فروش نشون دهنده برتری یه بازی هست دیگه فکر نکنم ادامه بحث ضرورتی داشته باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Farh@d

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,740
نام
شیخ صدرا
هواداران عزیر فورز/فورتزا یا ... هر وقت بازی عزیزـشون تونست بالای 4 ملیون نسخه بفروشه بیان با هم صحبت میکنیم.
تا زمانی فورتزا/فورزا یا ... میانگین ـش حتی اگه 100 باشه ولی بازم همون بازی بیخود و مزخرف و اخ و اه و کوفت و ایش GT بیشتر بفروشه میتونن به رده دوم سبک ریسینگ اکتفا کنن و ما رو هم انقد نخندونن.

پ.ن: البته عمرا کسی اینجا باشه که 10 دقیقه تونسته باشه GT5 ـو بازی کنه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ماشالاه همه اینجا از آینده اومدن یا Oracle یا Prophet و پیشگو تشریف دارن!
لااقل بزارین این زبون بسته منتشر بشه اونوقت هی بزنید تو سر و کله هم!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
ببین باز من هیچی دارم نمیگم تو داری میزنی تو خاکی :) ! دوستاتو پیش خودت نگه دار ، به من ربطی نداره دوستات چی میگن ...
شما گفتی چه جوری اینهمه بازی رو بازی میکنی منم گفتم برو از دوستان بپرس.خودت زدی جاده خاکی نه من
من دارم میگم تو خدای جیتی و فورتزا ، اما منو کجا دیدی و از کجا میشناسی که اینجوری داری تِز میدی ؟! ساعات بازی کردن FM و GT من رو چطوری در آوردی؟
از فن بازیت.من نگفتم بازی نکردی.میگم 1/100 من بازی نکردی.
اتفاقا من نظرم 180 درجه با نظر تو فرق میکنه جناب ؛ من و امثال من FM3 رو بازی کردیم و بعد از GT5 بازی کردین میگیم از FM بهتره ، اما اکثر کسایی که الآن میگن GT5 ضعیفه ، اصلا رنگ منوی بازی رو هم ندیدن ! نمونش هم همین دو سه نفری که دارن بحث میکنن !
نظر شما مهم نیست چون منشاء این نظر فن بازیه.فورتزا بازیه کاملتر و با کیفیت تری هست.سایتها و نقدها هم این نظریه رو ثابت میکنه.البته gt انقدر اشکالات بزرگی داشت که نیازی نیست یه سایت خفن بیاد مشکلاتشو بگه.
البته حواسم نبود با شما ، این ابر پدربزرگ بی سی نباید وارد بحث شد :) نتیجش همچین جملات زیبایی میشه :
تو بچه ای ، من بزرگم . تو فنی ، من وقت فن بازی ندارم ، چه برسه فن باشم ! نظر من FACT ـه !
نه جناب.تا زمانی که روی نظر اشتباه خودت پافشاری کنی همینه.شما gt رو بیشتر دوس داشته باش اصلا مهم نیست ولی حق نداری بگی کیفیت gt از فورتزا بهتره چون داری حقیقت رو معکوس میکنی.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من فروش رو ملاک برتری نمیدونم.
منم ملاک برتری 100% نمیدونم . اساسا من فک میکنم وقتی یه محصول خیلی پرفروشه ، ینی خیلی با کیفیته ، اما وقتی یه چیزی پزفزوش نیست دلی بر بی کیفیتیش نیست . SoTC و ...
@ مادریدیستا :
همه ما میدونیم سونی چقدر تو زمینه مارکتینگ ضعیف عمل میکنه و فروش انحصاریهاش درب و داغونه . حالا توی این وضعیت ، وقتی GT به گفته شما مشکل دار ، اینجوری فروش میکنه و اکثر قریب به اتفاق خریداران هم ازش راضی هستن ، مطمئن باش دلیلش ، کیفیت بازی هست . اونجوری هم نیست که تو میگی هیچ چیز گیر نیاوردی گیر دادی به فروش .
من هنوزم سر حرفم هستم ، توی این ژانر ، فروش خیلی چیزا رو مشخص میکنه . کلا هم فروش خیلی مهمه .
کیوان دیگه همه دنیا می دونند که حسین چقدر GTبازی کرده !!! وقتی میگه FORZAبهتر هست یعنی بهتر هست دیگه ;)
حسین = قبله عالم ! lol

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
هواداران عزیر فورز/فورتزا یا ... هر وقت بازی عزیزـشون تونست بالای 4 ملیون نسخه بفروشه بیان با هم صحبت میکنیم.
تا زمانی فورتزا/فورزا یا ... میانگین ـش حتی اگه 100 باشه ولی بازم همون بازی بیخود و مزخرف و اخ و اه و کوفت و ایش GT بیشتر بفروشه میتونن به رده دوم سبک ریسینگ اکتفا کنن و ما رو هم انقد نخندونن.

پ.ن: البته عمرا کسی اینجا باشه که 10 دقیقه تونسته باشه GT5 ـو بازی کنه.
بازم که بحث فروش کشیدیدن وسط ! :| نزار دهنم باز شـــه ! :d ماشالله که به جزء GT بقیه بازیها در مقابل رقبا لحن ! :d پس دیگه نتیجه می گیریم کیفیت بازیها انحصاری X360 به مراتب بالاتر بازی های انحصاری PS هستن ! این هم شد استدلال Ps فن ها! :d

:biggrin1: فروش به صورت کلی مهمه یا اینکه فقط و فقط و فقط و فقط در مورد این بازی خاص تاثیرگذاره؟ :-/
مثل ایـــنکه اینجا استثنا وجود داره ! :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
همه ما میدونیم سونی چقدر تو زمینه مارکتینگ ضعیف عمل میکنه و فروش انحصاریهاش درب و داغونه . حالا توی این وضعیت ، وقتی GT به گفته شما مشکل دار ، اینجوری فروش میکنه و اکثر قریب به اتفاق خریداران هم ازش راضی هستن ، مطمئن باش دلیلش ، کیفیت بازی هست . اونجوری هم نیست که تو میگی هیچ چیز گیر نیاوردی گیر دادی به فروش .
من هنوزم سر حرفم هستم ، توی این ژانر ، فروش خیلی چیزا رو مشخص میکنه . کلا هم فروش خیلی مهمه .
ایشالا Fan Base که میدونی چی هست؟ :D بازی که شماره سومش 14 میلیون نسخه فروخته مشخصا که شماره های بعدیش هم پرفروش میشه. کسی هم نگفت GT5 بده یا افتضاحه یا کیفیتش پایینه، داریم با FM مقایسه ـش میکنیم.

منم ملاک برتری 100% نمیدونم . اساسا من فک میکنم وقتی یه محصول خیلی پرفروشه ، ینی خیلی با کیفیته ، اما وقتی یه چیزی پزفزوش نیست دلی بر بی کیفیتیش نیست
SW: FU هم پرفروش بود، خیلی بازی های نه چندان جالب دیگه هم پرفروش بودن، الان همشون باکیفیت هستن؟

رده اول ریسینگ که Mario Kart هست عزیزم :biggrin1: بهترین FPS تاریخ هم MW2 هست دیگه؟ Uncharted هم در برابر Geow حرفی برای گفتن نداره دیگه؟ Prototype هم از inFamous بالاتره دیگه؟ KZ در برابر Halo پشم حساب نمیشه دیگه؟ همه اینها را قبول داری دیگه؟ :biggrin1:
====
یه سوال از عزیزانی که یه شبه فروش را کردن مهمترین عامل کیفیت یه بازی:
فروش به صورت کلی مهمه یا اینکه فقط و فقط و فقط و فقط در مورد این بازی خاص تاثیرگذاره؟ :-/

فروش بالای یه محصول که یه رقیب هم داره که روی کاغد بهتره نشون میده میتونه ما رو به این نتیجه برسونه که اون بازی که ادعای بهترین بودن از نظر امتیاز داره فعلا بهتره زیاد شاخ نباشه :biggrin1:
روی کاغذ بهتر نشون میده؟ این حرف تو موقعی درست بود که مثلا GT5 امتیازش 91 بود و FM3 امتیازش 92، نه الان که GT5 امتیازش 84 هست و FM3 امتیازش 92 :D یعنی اختلافشون اون قدری هست که دیگه کار به فروش و این چیزها نکشه :D

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,740
نام
شیخ صدرا
فروش به صورت کلی مهمه یا اینکه فقط و فقط و فقط و فقط در مورد این بازی خاص تاثیرگذاره؟ :-/
فروش بالای یه محصول که یه رقیب هم داره که روی کاغد بهتره نشون میده میتونه ما رو به این نتیجه برسونه که اون بازی که ادعای بهترین بودن از نظر امتیاز داره فعلا بهتره زیاد شاخ نباشه :D

روی کاغذ بهتر نشون میده؟ این حرف تو موقعی درست بود که مثلا GT5 امتیازش 91 بود و FM3 امتیازش 92، نه الان که GT5 امتیازش 84 هست و FM3 امتیازش 92 :biggrin1: یعنی اختلافشون اون قدری هست که دیگه کار به فروش و این چیزها نکشه :biggrin1:

استقبال از GT5 نشون میده فورز/فورتزا یا ... فقط رو همون کاغذ برتری داره.

آخرین ویرایش:

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
====
یه سوال از عزیزانی که یه شبه فروش را کردن مهمترین عامل کیفیت یه بازی:
نه فقط اینجا فروش مهمه این بازی رو فقط ادم های خفن میخرم(سابقاخودم)بازیهای دیگه ای که خوب میفروشن رو جماعت نووب میخرن:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگه مهم فروشه جمش کنین بهترین بازی تاریخ WoW ! هست :D بیشترین فروش و سود رو داشته برای سازندش . فقط سود ماهانش جز ِ فروشش به حساب نمیاد . و گرنه قد ِ سودی که ماکرو از اشتراک گلد ماهانه بدست میاره این سود داره برای بیلیزارد ماهانه :D خب دوستان کنسولی حرفی دارین برا گفتن ؟

مسلما تو هیچکدوم تأثیرگذاز نیست . :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شما گفتی چه جوری اینهمه بازی رو بازی میکنی منم گفتم برو از دوستان بپرس.خودت زدی جاده خاکی نه من
باز که داری حرف خودتو میزنی :D ! اگه مرد حاجی هستی ، خودت جواب بده ، چیکار دوستات دارم .
پ.ن : بابا رفیق باز !
از فن بازیت.من نگفتم بازی نکردی.میگم 1/100 من بازی نکردی.
بابا عالم غیب ، بابا نوستراداموس ! من حدود 200 ساعت ، بازی کردم GT5 رو ، اگر تو 20000 ساعت بازی کردی حرفت درسته ، وگرنه خیلی ببخشید تو دسته چرندیات قرار میگیره . توهینی که بهت نکرده :)
یه حرف یا درسته ، یا چرند . اگه 20000 ساعت GT5 بازی کردی ، حرفت درسته ، وگر نه ... :( !ریاضی که بلدی :
دویست ، ضربدر صد مساویست با بیست هزار ...
تازه تو باید یه چیزی بشتر از 20000 ساعت بازی کرده باشی ! چون گفتی :
میگم 1/100 من بازی نکردی.
==========
نه جناب.تا زمانی که روی نظر اشتباه خودت پافشاری کنی همینه.شما gt رو بیشتر دوس داشته باش اصلا مهم نیست ولی حق نداری بگی کیفیت gt از فورتزا بهتره چون داری حقیقت رو معکوس میکنی.
متاسفم که شما هنوز معنای نظر رو نمیدونی ...
من حق دارم هرچی دلم میخواد بعنوان نظر بگم ، تونستی جلوم رو بگیر :) تا 10 روز دیگه هم سر نظرم میمونم چون نظرمه .
پ ن پ ، نظر تو درسته ! تا الآن وسط طرفدارای FM تهینی به بازی نکردم ، یدونه دیگه پست خیالی مث پستای جنابعالی ببینم پستهایی شبیه پستهای صدرا میدم :D استعدادش رو دارم ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
باز که داری حرف خودتو میزنی :D ! اگه مرد حاجی هستی ، خودت جواب بده ، چیکار دوستات دارم .
پ.ن : بابا رفیق باز !
خودم جواب دادم تو مخت نرفت مجبور شدم عودت بدم به دوستام

بابا عالم غیب ، بابا نوستراداموس ! من حدود 200 ساعت ، بازی کردم GT5 رو ، اگر تو 20000 ساعت بازی کردی حرفت درسته ، وگرنه خیلی ببخشید تو دسته چرندیات قرار میگیره . توهینی که بهت نکرده
:)
یه حرف یا درسته ، یا چرند . اگه 20000 ساعت GT5 بازی کردی ، حرفت درسته ، وگر نه ... :( !ریاضی که بلدی :
دویست ، ضربدر صد مساویست با بیست هزار ...
تازه تو باید یه چیزی بشتر از 20000 ساعت بازی کرده باشی ! چون گفتی :

فکر کنم الکی میگی چون اگه 200ساعت بازی کرده بودی مثل آب خوردن متوجه میشدی کیفیت کدوم بازی بالاتره.شایدم فورتزا بازی نکردی.
==========

متاسفم که شما هنوز معنای نظر رو نمیدونی ...

من حق دارم هرچی دلم میخواد بعنوان نظر بگم ، تونستی جلوم رو بگیر :) تا 10 روز دیگه هم سر نظرم میمونم چون نظرمه .

گفتم که.نظر شما مثل این میمونه که من بگم پرو از فیفا بهتره.خوب من میتونم این نظرو داشته باشم ولی حقیقت اینه که دارم چرند میگم.شما هم همین نظرو داشته باش.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
منم فروش رو ملاک نمیدونم فرض کنید یه بازی متولد میشه اینقدر قشنگه که شما حاضرین برین دم کارخونه پول بدید نسخه ی دومش بیاد وقتی نسخه دو اومد میفهمین داستان بازی داغون شده و کلا ریخته بهم ولی از نسخه اول شاید بیشتر فروش کنه دلیلش اینه که اولی خوب بوده شایدم یکی از دومیش خوشش بیاد کلا هر کسی سلیقه ای داره اینم نظر منه نگیرین گردنمو بزین حالا!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فکر کنم الکی میگی چون اگه 200ساعت بازی کرده بودی مثل آب خوردن متوجه میشدی کیفیت کدوم بازی بالاتره.شایدم فورتزا بازی نکردی.
داری نظرت رو Fact میدونی ، دیگه منم وقت اضافه ندارم ...
با تشکر :D !
نظر من fact هست نیازی به این نیست که fact بدونم.
مرسی اعتماد به نفس .

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
داری نظرت رو Fact میدونی ، دیگه منم وقت اضافه ندارم ...
با تشکر :D !
نظر من fact هست نیازی به این نیست که fact بدونم.فورتزا همونطور که گفتم بازی باکیفیت تری هست ولی از لحاظ کمی gt جلوتر هست.هرچند میخوام صدسال سیاه 1000تاماشین نباشه ولی اگرم میخواد باشه هر1000تاش در یه حد استانداردی باشه نه اینکه یکیش گرافیک 2نسل قبل یکیش در حد خدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر