Turn 10 : بازی Forza 4 تا 5 هفته دیگر به اتمام میرسد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Forza-Motorsport-4-Header-300x148.jpg

استودیو Turn 10 با خلق بازی زیبای Forza 3 توانست نامش را در زمره شرکتهای ساخت racing simolation جاودان کند .

حال Turn 10در حال ساخت سری جدید بازی خود یعنی Forza 4 میباشد ، یکی از نکات مهمی که در سری جدید در بازی نهادینه شده است مسابقات در شب میباشد که شما میتوانید لذت مسابقه دادن در شب را نیز در فروزا 4 تجربه کنید بخشی که در قسمت قبل جایش بسیار خالی بود .

در همین راستا اقای Dan Greenawalt رئیس Turn 10 در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت اذعان کرد: طرفداران بازی با دیدن گرافیک بازی به حیرت در خواهند امد ، و در ادامه نیز اضافه کرد :
با موتور نورپردازی جدیدمان این امکان را در بازی بدست اوردیم که زمانهای گوناگونی را در بازی به وجود بیاریم ، ساخت جادهای مختلف و زیبا که شما در حین بازی میتوایند طلوع افتاب و غروب ان را از زاویه مابل مشاهده کنید ؛ تغییزات نور (نور خورشید) در حین مسابقه بر روی ماشین شما و تغییر و انعکاس نور در چشمانتان را احساس خواهید کرد .

اقای Greenwalt همچنین افزود : تیم Turn 10 کار تمام وقت انجام میدهد تا این پروژه سریعتر و بدون مشکل به پایان برسد .
اکنون میتوانم بگویم بازی Forza 4 اخرای کار میباشد و منتظریم ببینم کاری که انجام دادیم مطابق با قوانین شرکت ماکروسافت بوده است یا نه ؛ تا پایان بازی 5 هفته وقت لازم است .

آخرین ویرایش:

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
Halo میترکونه تو فروش نشان گر کیفیته ، Agreed . اما GT میفروشه به خاطر Fan Base هست ؟
آخه مرد حسابی حرفی بزن که نخندیم یا تو امضامون استفاده نکنیم .
halo هم توی فروش میترکونه هم توی امتیاز .
gt توی این نسل عددی نیست در مقابل halo چه در امتیاز چه در فروش :
------------------
محض توجه دوستان : میانگین امیتازات سری اصلی halo در Metacritic
Halo: Combat Evolved شده 97
halo 2 شده 95
halo 3 شده 94
halo 4 :؟
حتی غیر از سری اصلی رو هم حساب کنیم
Reach شده 91.7
odst هم فکر کنم 84 اینا شده
فروش که دیگه بماند .میخوای مقایسه ای کنی برو با odst مقایسه کن شاید دستت به جایی بند شد ;)
-------------------------------
در ضمن جالبه بدونید این همه فروش رو مبنا قرار میدید باید بدونید که gt5 حدود 6 و خورده ای میلیون فروخته و forza 3 بالای 5 میلیون نسخه .با این تفاوت که فنهای ps3 حدود 5 سال صبر کردند.
مطمعنا در شماره 4 فروش بیشتر و امتیاز بهتر خواهد داشت .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Robin

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
از GT vs Forza رسید به فروش هیلو ... ! :d
Halo میترکونه تو فروش نشان گر کیفیته ، Agreed . اما GT میفروشه به خاطر Fan Base هست ؟
برادر خب هیلو علاوه بر فروش فوق العاده ـش امتیازات نسخه های اصلی ـش هم همیشه فوق العاده بوده و اصلا زیر 90 نداشته ، اگر ریچ ـو هم جزو سری اصلی حساب نکنیم که خب یک Prequel هست پایین ترین میانگین 94 بوده ! ... یعنی فروش + امتیازات = هر دو فوق العاده ، هیچ کدوم هم 84 نبودن که . [ مگر اینکه دوستان بخوان ODST و Halo Wars را هم حساب کنن ، البته اونم عالی بود به نوبه ی خودش :d ]

P.S. اصلا الان که فکر میکنم میبینم هیلو چه ربطی به این بحث و مقایسه و GT و سبک ریسینگ و اینا داره ؟! :d مسخرس ... !

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
در خوب بودن هر دو عنوان شکی نیست ... اما در این نسل کلا یه GT5 برای کنسول پلی 3 اومد که اون هم زیاد به مذاق نقادان و فن ها خوش نیومد...
از این طرف این سومین Forza هستش که برای جعبه ناشناخته ساخته میشه... با محبوبیت وحشتناک کینکت و گنجاندن قابلیت های این اختراع تاریخی! و تبلیغات خوب و با بازاریابی های عالی مایکروسافت مطمعنا این عنوان هم از نظر فروش و هم از نظر بار فنی و گیمپلی چیزی فراتر از GT ارایه خواهد داد!
این خط - و این نشون #;)

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آخه مرد حسابی حرفی بزن که نخندیم یا تو امضامون استفاده نکنیم .
halo هم توی فروش میترکونه هم توی امتیاز .
gt توی این نسل عددی نیست در مقابل halo چه در امتیاز چه در فروش :
------------------
محض توجه دوستان : میانگین امیتازات سری اصلی halo در Metacritic
Halo: Combat Evolved شده 97
halo 2 شده 95
halo 3 شده 94
halo 4 :؟
حتی غیر از سری اصلی رو هم حساب کنیم
Reach شده 91.7
odst هم فکر کنم 84 اینا شده
فروش که دیگه بماند .میخوای مقایسه ای کنی برو با odst مقایسه کن شاید دستت به جایی بند شد ;)
من پست فکاهی ندادم که شما بخوای بخندی ، ولی برعکس ، نمک از سر و روی پست شما میریزه :)
ضمنا احتیاجی به گذاردن میانگین هیلو برای من نیست :) بنده ، با هیلو شوتر باز شدم اصلا ... Uhum؟
با یه همچین پستی از طرف تو فهمیدم تو و بقیه دوستانی که پست نقل قول میکنن ، اصلا نمیخونن من چی مینویسم ... ! Go on !
بی خیال . حرف رو نبر کوچه علی چپ .
امثال شما اومدن از halo حرف زدن و باعث خنده من و امثال من شدن .
شما بحث halo رو پیش کشیدید نه فنهای xbox . حالا که تو این مورد هم بد آوردی برو یه بامبول جدید بساز بیا . مثلا اینکه تعداد ماشین در بازی ملاک هست ، یا اینکه قضیه کلاهت کجاست رو بکش وسط ...
ولمون کن تو رو خدا ! پستم رو خوندی نقل قول کن ، نه از روی توهم و با رمز "یا زهرا" دکمه نقل قول رو فشار میدی و ... ... ...

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
من پست فکاهی ندادم که شما بخوای بخندی ، ولی برعکس ، نمک از سر و روی پست شما میریزه :)
ضمنا احتیاجی به گذاردن میانگین هیلو برای من نیست :) بنده ، با هیلو شوتر باز شدم اصلا ... Uhum؟
با یه همچین پستی از طرف تو فهمیدم تو و بقیه دوستانی که پست نقل قول میکنن ، اصلا نمیخونن من چی مینویسم ... ! Go on !
بی خیال . حرف رو نبر کوچه علی چپ .
امثال شما اومدن از halo حرف زدن و باعث خنده من و امثال من شدن .
شما بحث halo رو پیش کشیدید نه فنهای xbox . حالا که تو این مورد هم بد آوردی برو یه بامبول جدید بساز بیا . مثلا اینکه تعداد ماشین در بازی ملاک هست :)) یا اینکه قضیه کلاهت کجاست رو بکش وسط :))

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
جالب ترین چیزی که اینجا دیدم این بود که فورزا همین فروش رو هم بخاطر تبلیغات داشته و GT تماما بخاطر ارزشش بوده ! ( البته شکی در این نیست که این بازی برای تمامی علاقمندان ریسینگ بازی عالی هست گرچه انتخاب های بهتری هم هست . )
یاد آوری می کنم که این ماکروسافت نبوده که هر سال هر سال توی کنفرانسش یه بازی رو نشون بده و روش هایپ کنه و بگه امسال اینو بهش اضافه کردیم ، اونو بهش اضافه کردیم .

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
ببینید GT5 نتونست مارو به اندازه نسخه های قبلی راضی کنه و توقعاتمون ازش خیلی بالا بود . هنوز که هنوز GT4 کاملترین و بهترین Simulation Racing ـه . حالا یه عده به خاطر دلایل کاملا واضح forza دوست دارن خب برن همونو بازی کنن . دیگه بحث نداره که ....
نظر شخصی !;)
در حاله حاضر Forza3 کامل ترین و بهترین Simulation Racing ـه . حالا یه عده به خاطر دلایل کاملا واضح دوس دارن غولی به اسمه Forza4 رو وارده رقابتی کنن که نتیجش مثل روز روشنه خب بکنن. دیگه بحث نداره که ... .

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
من واقعا برای فن های 360 متاسفم که اومدن این جا حرفای یه عده خوشحال رو نقل قول میکنن و الکی موضوع رو کش میدن.
اقا تنها راه فهمیدن این که کیفیت کدوم بازی بهتره جیه؟؟؟
بدون شک میانگین امتیازات حداقلش از راه های دیگه بهتره!خب وقتی میانگین امتیازات فورزا 3 از GT5 ه8 نمره بیشتره دیگه بحثی باقی نمیمونه!
شاید یه عده میگن ملاک ما فروشه!خب باشه اگه شما قبول کردید که هیلو از کیلزون3 . کیلزون2 .رسیستنک1 .رسیستنک2.سوکام 4 و3 .MAG و ..... بهتره (البته امتیازات هیلو از تمامی این عناوین بیشتره)یا گیرز از انچارتد1 و 2 بهتره چون فروشش بیشتره .اونوقت ما هم حرفتون رو قبول میکنیم.
شاید ملاک یکی فن بازیه که اونم به خودش مربوطه!:D

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
جالب ترین چیزی که اینجا دیدم این بود که فورزا همین فروش رو هم بخاطر تبلیغات داشته و GT تماما بخاطر ارزشش بوده ! ( البته شکی در این نیست که این بازی برای تمامی علاقمندان ریسینگ بازی عالی هست گرچه انتخاب های بهتری هم هست . )
یاد آوری می کنم که این ماکروسافت نبوده که هر سال هر سال توی کنفرانسش یه بازی رو نشون بده و روش هایپ کنه و بگه امسال اینو بهش اضافه کردیم ، اونو بهش اضافه کردیم .
بچه ها امضامون هم جور شد به لطف دوستان پنکیه خوشحال .
بعد شما از کجا به این نتیجه رسیدی ؟
بمیرم واسه GT که یتیم و بی سرپرست مونده :))=)) که فنهاش به این روز دچار شدن و توهم میزنن .
انتخاب بهتر تو این سبک چیه ؟ حتما GT 5 ? :))
forza تنها بازی هست که رقیبش خودشه نه GT .کلا کلاس این بازی به بازیهای زیر 9 امتیازی نمیخوره .

آخرین ویرایش:

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
هنوز ۵ هفته دیگه کار داره اونوقت شما میزنید تو سروکله خودتون !!!!!!! بزارید بیاد معلوم میشه این همه تبلیغ درست بوده یانه . مگه اون اسباب بازی رو به ریشش ببندن که فروشش بیشتر بشه . =))

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
بچه ها امضامون هم جور شد به لطف دوستان پنکیه خوشحال .
بعد شما از کجا به این نتیجه رسیدی ؟
بمیرم واسه GT که یتیم و بی سرپرست مونده :))=)) که فنهاش به این روز دچار شدن و توهم میزنن .
انتخاب بهتر تو این سبک چیه ؟ حتما GT 5 ? :))
forza تنها بازی هست که رقیبش خودشه نه GT .کلا کلاس این بازی به بازیهای زیر 9 امتیازی نمیخوره .
=))
دوست عزیز شما چرا یار خودی رو می زنی ؟ :d یکبار دیگه پست منو رو بخونید متوجه خواهید شد که من از فورزا طرفداری کرده بودم . =((
شما ربط بین خط اول پست من و خط دوم که میگه ماکروسافت هنوز مثل سونی هایپ نکرده به نظرتون چیه ؟ توی خط اول بد گفتم ، بعد توی خط دوم زیرش زدم . :-/ یکم دقیق تر بخونید و دنبال گرفتم آتو از دیگران نباشید ، میدون جنگ که نیست . >:d<
!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
هنوز که هنوز GT4 کاملترین و بهترین Simulation Racing ـه . حالا یه عده به خاطر دلایل کاملا واضح forza دوست دارن خب برن همونو بازی کنن . دیگه بحث نداره که ....
خدائی چی فکر کردی این پست رو زدی؟آخه توهم هم حدی داره.بازی نسل قبل که حتی دمیج نداره چجوری بهترین شبیه ساز هست؟

قبلا هم گفتم،آریا که یکی از بزرگترین فنهای gt هست قبول داره فورتزا بازی کاملتری هست،ولی میگه من gt رو بیشتر دوست دارم.نظرش هم کاملا محترم هست.
---------
بعد از گیرز و هیلو حالا نوبت به فورتزا رسیده که فشار قوی به نقاط حساس بعضیا وارد کنه.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
هنوز ۵ هفته دیگه کار داره اونوقت شما میزنید تو سروکله خودتون !!!!!!! بزارید بیاد معلوم میشه این همه تبلیغ درست بوده یانه . مگه اون اسباب بازی رو به ریشش ببندن که فروشش بیشتر بشه . =))
شما کنسول داری؟
تاحالا فورتزا بازی کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر