Turn 10 : بازی Forza 4 تا 5 هفته دیگر به اتمام میرسد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Forza-Motorsport-4-Header-300x148.jpg

استودیو Turn 10 با خلق بازی زیبای Forza 3 توانست نامش را در زمره شرکتهای ساخت racing simolation جاودان کند .

حال Turn 10در حال ساخت سری جدید بازی خود یعنی Forza 4 میباشد ، یکی از نکات مهمی که در سری جدید در بازی نهادینه شده است مسابقات در شب میباشد که شما میتوانید لذت مسابقه دادن در شب را نیز در فروزا 4 تجربه کنید بخشی که در قسمت قبل جایش بسیار خالی بود .

در همین راستا اقای Dan Greenawalt رئیس Turn 10 در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت اذعان کرد: طرفداران بازی با دیدن گرافیک بازی به حیرت در خواهند امد ، و در ادامه نیز اضافه کرد :
با موتور نورپردازی جدیدمان این امکان را در بازی بدست اوردیم که زمانهای گوناگونی را در بازی به وجود بیاریم ، ساخت جادهای مختلف و زیبا که شما در حین بازی میتوایند طلوع افتاب و غروب ان را از زاویه مابل مشاهده کنید ؛ تغییزات نور (نور خورشید) در حین مسابقه بر روی ماشین شما و تغییر و انعکاس نور در چشمانتان را احساس خواهید کرد .

اقای Greenwalt همچنین افزود : تیم Turn 10 کار تمام وقت انجام میدهد تا این پروژه سریعتر و بدون مشکل به پایان برسد .
اکنون میتوانم بگویم بازی Forza 4 اخرای کار میباشد و منتظریم ببینم کاری که انجام دادیم مطابق با قوانین شرکت ماکروسافت بوده است یا نه ؛ تا پایان بازی 5 هفته وقت لازم است .

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود

اقا اینقدر بحث کردین سر این 2 تا بازی من 5 روز هست بکش نشستم سر 2 تابازی forza3و هم gt5
اول شرمنده چون صحبت هام هیچ ربطی به تاپیک فوروزا 4 نداره

forzaیک سری برتری های نسبت به gtداره و gtهم یک سری برتری نصبت به froza

شاید اولین و یکی از مهمترین فرق های که و محاسنی forza نسبت به gt داره قضیه فیزیک و خراب شدن ماشین هاو همچنین تصادف کردن بایکدیگر یا موانع که خیلی بهتر از gt5روش کارشده
در مورد ماشین ها هم طراحی gtخیلی خوب هست البته یک سری از ماشین هامشکلاتی هم دارند و همینطور طراحی forzaهم خوب هست ولی باز یک سری از ماشین ها همین مشکلات رادارند یک چیزی که برام جالب تر به نظر رسید سرعت رانندگی در بازی بود که به نظر می رسد در gtواقعی تر به نظر میرسد البته این نظر من هست

از نظر تنوع اب هوا فکر کنم gt سر تر هست اگه اشتباه نکنم
یک چیز دیگه ای هم که برام خیلی جالب هست گرافیک پیست ها در gtخیلی عجیب هست برام مثلا در یک پیست گرافیک بازی خیلی کار شده ولی در یک پیست واقعا دوراز انتظار ظاهر شده

در کل امید بر این هست که forza4و gtبعدی ادغامی از هر 2 بازی باشد و تمام مشکلات برطرف و شاهد یک بازی کامل تری باشیم

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا نیست همه افرادی که GT5 بازی کردن روی آخرین درجه سختی ( بدون هیچ Assistـی ) بازی کردن ؟ اصلاً چند نفر که ریسینگ بازی نمیکردن موقع ریلیزش طرفدار سرسختش شده بودن و قص علی هذا !! تنها فرق Forza 3 و GT5 تو این بود که Forza 3 دارای Rewind بود و GT5 دمیج نداشت !! Rewind هم ربطی به مهارت نداره ! ربط به دقت داره ! ممکنه من 10 بار پشت سر هم یه پیچ رو خیلی خوب رد کنم ولی بار 11 هم به هر دلیلی حول بشم و تمرکز خودم رو از دست بدم و برم قاطی باقالیا !

خیلی از فنهای سر سخت GT5 تو این فروم هم بعضی از قسمتهای بازی رو فقط تونستن با استفاده از Assist ها مدال طلاش رو بگیرن ! یه سر به تاپیکش بزنید مشخصه !

اینکه سایتی به قسمت شبیه سازی GT5 گیر نداده معنیش این نیست که Forza 3 فیزیکش ضعیف بوده و ... اتفاقاً وقتی Forza 3 اومد خیلی از سایتهایی معتبر از فیزیک بازی تعریف و تمجید کردن ! در کنار اینکه خیلی از سایتها اشاره کردن فیزیک GT5 خشن هست مجدداً از فیزیک منحصر بفرد و نرم Forza 3 تعریف کردن ( اونهایشون که خواستن تو نقد بازی به Forza 3 هم اشاره کنن )

http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-24-gran-turismo-5-review?page=2

http://www.eurogamer.net/articles/forza-motorsport-3-review?page=2

http://www.motortrend.com/features/..._3_xbox_360/physics_customization_online.html

بازم هست ! خواستی بگردی پیدا میکنی ! البته این قسمت از نقد یوروگیمر بنظرم چرت هست " or its amazing communication of the weight and attitude of your vehicle and the bumps and camber of the road." چون اگر موقع بازی کردن Forza 3 یا حتی 2 جهت بالای D-pad رو بزنین میبیند که کوچکترین برامدگی ها و چاله های مسیر هم اثر دارن روی سیستم تعلیق ماشین و با لزشهای اتاق هماهنگی دارن و به محض اینکه یه چرخ بیافته روی خاکی تأثیرش روی بازی گذاشته میشه و ... ولی مثل PD نرفتن گیم پلی بازی رو نیش دار و خشن درست کنن !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعاً فورتزا و T10 به شماها افتخار میکنه :d من چی گفتم شما چی میگی :d من اصلاً کجا درباره ی فیزیک و ... صحبت کردم ! من دارم یکی از دلایل تحقیر های اخیر GT رو میگم شما اومدی یه طومار از ویژگی های منحصر به فرد Forza برام ردیف کردی ! یه خورده با دید تعصبی به پست ها نگاه نکنید همه راحت تریم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر