Turn 10 : بازی Forza 4 تا 5 هفته دیگر به اتمام میرسد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Forza-Motorsport-4-Header-300x148.jpg

استودیو Turn 10 با خلق بازی زیبای Forza 3 توانست نامش را در زمره شرکتهای ساخت racing simolation جاودان کند .

حال Turn 10در حال ساخت سری جدید بازی خود یعنی Forza 4 میباشد ، یکی از نکات مهمی که در سری جدید در بازی نهادینه شده است مسابقات در شب میباشد که شما میتوانید لذت مسابقه دادن در شب را نیز در فروزا 4 تجربه کنید بخشی که در قسمت قبل جایش بسیار خالی بود .

در همین راستا اقای Dan Greenawalt رئیس Turn 10 در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت اذعان کرد: طرفداران بازی با دیدن گرافیک بازی به حیرت در خواهند امد ، و در ادامه نیز اضافه کرد :
با موتور نورپردازی جدیدمان این امکان را در بازی بدست اوردیم که زمانهای گوناگونی را در بازی به وجود بیاریم ، ساخت جادهای مختلف و زیبا که شما در حین بازی میتوایند طلوع افتاب و غروب ان را از زاویه مابل مشاهده کنید ؛ تغییزات نور (نور خورشید) در حین مسابقه بر روی ماشین شما و تغییر و انعکاس نور در چشمانتان را احساس خواهید کرد .

اقای Greenwalt همچنین افزود : تیم Turn 10 کار تمام وقت انجام میدهد تا این پروژه سریعتر و بدون مشکل به پایان برسد .
اکنون میتوانم بگویم بازی Forza 4 اخرای کار میباشد و منتظریم ببینم کاری که انجام دادیم مطابق با قوانین شرکت ماکروسافت بوده است یا نه ؛ تا پایان بازی 5 هفته وقت لازم است .

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فورتزا با تمام نکات مثبت و خدایی که داشت یه اشتباه بزرگ کرد ! اونم اینکه انقدر قابلیت ساده سازی توش داشت که حتی میشد فقط گاز بدی و بزاری حتی خودش ترمز هم بگیره ! این اشتباه بزرگی بود که باعث شد پای هر ... به سیمولیشن باز بشه ! (بسته به شناخت از خودتون جای ... رو پر کنید )
احسان خب جملت غلطه حق داره محسن :D مثلا من الان بیام بگم Halo : CE هر چی که داشت یه بدی ـی داشت که کنسولو وارد FPS کرد و بخاطر ساده سازی کنسولی و عمل "کنسولیزه" در نتیجه ارزش FPS ها روز به روز کم شد و دست آخر الان شاهد lol هایی مثه MW3 هستیم با احترام به طرفداراش . :D
این از ارزش Halo چیزی کم نمی کنه همونطور که این عمل از ارزش فورتزا چیزی کم نمی کنه هم اختیازی کردن گزینه های سیمولیشن چیزی از ارزش فیفا کم نمی کنه .
وقتی بشه معلوم کرد میخوای آنلاین بازی کنی چه گزنیه هایی آف باشن کدوم نباشن تا بتونی باهاشون آنلاین بازی کنی مشکلی نیست . اگه منظورت هم وجود اینجور آدما تو فروم هست خب ترول همه جا پیدا میشه :D

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
مرد حسابی 1 سال و 3 ماه آمار نهایی حساب میشه ؟ اینو کدوم عقل ناقصی گفته ؟بازیهای اصلی مایکروسافت خیلیشون دوره های طولانی فروش مداوم دارن حالا کم و زیاد . وقتی داری درباره forza 3 حرف میزنی یعنی بهترین بازی سیمو تا حال حاضر و چون بازی جدیدتری هنوز تو این سبمک برای x360 نیومده پس قاعدتا فروشش رو تا انتشار forza 4 ادامه میده . قضیه halo 1 و 2 و 3 رو که یادتون هست ؟
از ژانویه 2010 تا jul 2011 این بازی روی همون 4 میلیون مونده نه ..بابا تو خیلی منطق میفهمی .
بهانت اینه که از ژانویه 2010 چون دیگه آمار جدیدی از مایکروسافت عرضه نشده پس همون 4 میلیون هست نه ؟
شما هم اگر منبع معتبری داری که میگه تا jull 2011 بازی forza فقط مثل پارسال همون 4 میلیون فروخته رو کن مگر نه خزعبل سر هم نکن لطفا
اطلاعات ناقصت رو به میان نکش زیرا :
اگر 1 سال و 3 ماه فروش قطعی حساب میشه پس چرا بعد از 2 سال تا همین یک هفته پیش forza 3 نامبر 30 پرفروشترین امازون و این هفته 38 پرفروشترین آمازون برای x360 هست ؟
میتونی بگی چرا الان 700( البته قسمتیش برای پیشفروشه ) روزه که forza 3 جز 100 اقلام پرفروش قسمت گیم در آمازون هست ؟ مگه فروش برای 1 سال 3 ماه نیست ؟
صرفا از روی باد معده کلمات رو ول میدی به امان خدا.. 10تا پست توی این تاپیک در مورد امار دادی بدون حتی یک منبع معتبر.
نه برای فروش 5 میلیونی F3 منبع دادی نه برای فروش 10 میلیونی سری فورتزا.
این موضوع هم ربطی به انتشار امار جدید از سوی مایکرسافت نداره بنده نگفتم بعد از یک سال حتی یک نسخه هم نمیفروشه،بلکه فروش یک میلیون و خورده ای برای بازی که در یک سال و سه ماه پس از عرضه (بازه ای که اکثر بازیها در اون بالای 90 درصد فروششون رو کردند) کمتر از 4 میلیون فروش کرده توهمی ـست بسیار بیجا که جنابعالی درش به سر میبری..
فروش این بازی در زمان باقی مانده تا عرضه F4 (از جمله خرده فروشی هایی مثل امازون) در مقابل فروش یک سال اول اعداد بسیار ناچیزی به حساب میان و در نهایت میتونن به رسیدن به عدد 4 میلیون کمک کنن تا رسیدن به عدد معدوی شما یعنی 5 میلیون.
برای مثال همین تحولتون در 7 ماهه اول پس از عرضه 5 میلیون فروخته در صورتی که همین چند روز پیش (دو سال بعد از اون) اعلام شده فروش نهایی GoW 2 شش میلیون بوده.(هر چند محبوبیت تحول بسیار بیشتر از فورتزا هم هست).
واضحه؟!

• Like
Reactions: Robin Hood

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,982
نام
نـــــــویـــــــــد
فورتزا با تمام نکات مثبت و خدایی که داشت یه اشتباه بزرگ کرد ! اونم اینکه انقدر قابلیت ساده سازی توش داشت که حتی میشد فقط گاز بدی و بزاری حتی خودش ترمز هم بگیره ! این اشتباه بزرگی بود که باعث شد پای هر ... به سیمولیشن باز بشه ! (بسته به شناخت از خودتون جای ... رو پر کنید )

خُب اونا شاید همچین طرز فکری نداشتن مثل شما که فکر میکنی خودت خیلی حرفه ای و شبیه ساز باز هستی و یکی که آماتور هست نباید شبیه ساز بازی کنه ! همونطور که محسن گفت فکر کنم این بازی برای افراد مختلف که به چیزهای مختلف علاقه دارن ساخته شده . از گیم پلی بگیر تا اون سیستم PhotoShopـش :d حالا من نمیدونم مشکل چی هست این وسط . یه بازی یا یه سبک همیشه در انحصار شما حرفه ای ها نمیمونه که ما آماتورها هم باید بازی کنیم دیگه :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان خب جملت غلطه حق داره محسن :D مثلا من الان بیام بگم Halo : CE هر چی که داشت یه بدی ـی داشت که کنسولو وارد FPS کرد و بخاطر ساده سازی کنسولی و عمل "کنسولیزه" در نتیجه ارزش FPS ها روز به روز کم شد و دست آخر الان شاهد lol هایی مثه MW3 هستیم با احترام به طرفداراش . :D
این از ارزش Halo چیزی کم نمی کنه همونطور که این عمل از ارزش فورتزا چیزی کم نمی کنه هم اختیازی کردن گزینه های سیمولیشن چیزی از ارزش فیفا کم نمی کنه .
وقتی بشه معلوم کرد میخوای آنلاین بازی کنی چه گزنیه هایی آف باشن کدوم نباشن تا بتونی باهاشون آنلاین بازی کنی مشکلی نیست . اگه منظورت هم وجود اینجور آدما تو فروم هست خب ترول همه جا پیدا میشه :D
خُب اونا شاید همچین طرز فکری نداشتن مثل شما که فکر میکنی خودت خیلی حرفه ای و شبیه ساز باز هستی و یکی که آماتور هست نباید شبیه ساز بازی کنه ! همونطور که محسن گفت فکر کنم این بازی برای افراد مختلف که به چیزهای مختلف علاقه دارن ساخته شده . از گیم پلی بگیر تا اون سیستم PhotoShopـش :d حالا من نمیدونم مشکل چی هست این وسط . یه بازی یا یه سبک همیشه در انحصار شما حرفه ای ها نمیمونه که ما آماتورها هم باید بازی کنیم دیگه :d
خب اولش که من گفتم :
پ.ن : روی صحبت با همه نیست ! من خودم نوب , خودم درب و داغون , خودم هیچی بلد نیستم ولی ...
خودمم هیچ ادعایی ندارم که آی ملت من حرفه ایم و فلان ! منظورمم این نبود که هر کی فورتزا بازی میکنه نوبه !!!! آقا نوید و فرهود جان منظورم اونی که برداشت کردین نیست ! :d نمی دونم یعنی انقدر جملم سر بسته بود ! من دارم میگم دلیل اینکه خیلی راحت توی هر تاپیکی یه عده خیلی راحت بالا تا پایین GT رو می شورن میزارن کنار دلیلش اینه که یه بازی فورتزا نامی اومده این امکان رو بهشون داده تا در ساده ترین شرایط بازی کنن حالا اینا فک کردن بابا چه خبره و خودشون سیمولیشن باز حرفه ای هستن و بقیه بوق تشریف دارن و ... ! و گرنه تا جایی که یادم میاد سایتی به بخش سیمولیشن GT گیر نداده بود و اکثراً تعریف بود ولی از لحاظ ساختار GAME مشکلات داره که خب عوضش فورتزا توی این زمینه خیلی قوی تر عمل کرده !
منظور من نه توهین به فورتزا بود نه اینکه چرا این قابلیت رو داده نه اینکه سیمولیشن مخصوص حرفه ای هاست و نه ... منظور من همون صحبت هایی بود که الان کردم !

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
صرفا از روی باد معده کلمات رو ول میدی به امان خدا.. 10تا پست توی این تاپیک در مورد امار دادی بدون حتی یک منبع معتبر.
نه برای فروش 5 میلیونی F3 منبع دادی نه برای فروش 10 میلیونی سری فورتزا.
این موضوع هم ربطی به انتشار امار جدید از سوی مایکرسافت نداره بنده نگفتم بعد از یک سال حتی یک نسخه هم نمیفروشه،بلکه فروش یک میلیون و خورده ای برای بازی که در یک سال و سه ماه پس از عرضه (بازه ای که اکثر بازیها در اون بالای 90 درصد فروششون رو کردند) کمتر از 4 میلیون فروش کرده توهمی ـست بسیار بیجا که جنابعالی درش به سر میبری..
فروش این بازی در زمان باقی مانده تا عرضه F4 (از جمله خرده فروشی هایی مثل امازون) در مقابل فروش یک سال اول اعداد بسیار ناچیزی به حساب میان و در نهایت میتونن به رسیدن به عدد 4 میلیون کمک کنن تا رسیدن به عدد معدوی شما یعنی 5 میلیون.
برای مثال همین تحولتون در 7 ماهه اول پس از عرضه 5 میلیون فروخته در صورتی که همین چند روز پیش (دو سال بعد از اون) اعلام شده فروش نهایی GoW 2 شش میلیون بوده.(هر چند محبوبیت تحول بسیار بیشتر از فورتزا هم هست).
واضحه؟!
بابا کم میاری دوباره حرفی نزن که امثال من بهت بخندن خو .
من سه تا سایت بهت دادم که گفتن فروشش به 5 میلیون رسیده جنابعالی هیچ کدوم رو قبول نداری و کاری نداریم شما یه دونه ................................ببین شما فقط یه دونه سایت حتی غیر معتبر معرفی کن که forza3 تا الان فقط داره همون 4 میلیون 1 سال پیش رو پر میکنه:))
بابا جک نگو دیگه . همینکه داری بازی forza 3 رو با geow 3 مقایسه میکنی معلومه التماسی بهت اعتبار دادن . بازیهایی مثل geow 3 گیمر نمیاد بعد از 1 سال بخره علتش هم مشخصه ولی در موقعیتی که forza 4 نیومده هنوز دیر نیست که بازی forza 3 رو بخری مخصوصا الان که دیگه همه فهمیدن ارزشش چقدره .
وقتی شما بزرگترین خرده فروشی آنلاین رو میبینی که بعد از 700 روز forza 3 هنوز جز 100 اقلام پرفروشش هست اونم رتبه 38 میگی ناچیز باید بری بندری بزنی .
ببین فقط و فقط یک سایت غیر معتبر بگو که forza 3 تا الان هنوز داره 4 میلیون رو پر میکنه و اگر نداری از باد معده ول نده ;)
با این حال اینا رو ببین و از رو باد معده ول نده :
www.gamehounds.net
I can hear the fanboys screaming at me now, but Forza must ride in second place. The Forza franchise has sold a little more than 10 million copies of the game, which is significantly fewer than the more well-established Gran Turismo franchise, but just like GT , Forza is console exclusive to the Xbox. This has, in my opinion, stunted the growth of the franchise, but it is worth noting that with each release, the game content has grown tremendously
یا سایت ای ان ویکی :
All three games in the series have been highly acclaimed by both critics and gamers. The first game sold 1.5 million copies, the second 3.5, and while official sales figures for the third are not readily available they are known to exceed 5 million sales
www.play.tm
For comparison, all three Forza Motorsport games have sold less than 10 million copies combined--not even a quarter of Sony's series.
www.vgchartz.com
این سایت آمارهاش در بازیسنتر معتبر نیست ولی هیچ وقت همچین بیراه هم آمار نداده و این سایت خیلی وقت پیش گفت که امار forza 3 به 4.88 میلیون رسیده تو آماراش هم هست
www.dualshockers.com
Well the third Forza title sold about 4.8 million units in one year and four months. Gran Turismo 5 blew that mark out of the water by selling 6.08 million units within just four months
www.forzamotorsport.fr
de la série F3 est le plus vendue , si on comptabilise les 3 jeux de la série on dépasse à peine les 10 million
www.gamekyo.com
ForzaMotorsport 3 dépasse son grand frère, enfin
Ce qui lui a permis, enfin de dépasser ForzaMotorsport 2 avec 4.6 millions d'exemplaires (contre 3.5 pour ce même Forza 2 et 1.07 pour le premier opus sur Xbox
سایت drivinggamespro هم غیر مستقیم گفته بود که forza 4 در حالی میاد که طرفداران سری قبلی این بازی دو رقمی هستند البته هر چقدر گشتم لینکش نبود پیدا میکنم قرار میدم تا ببینی .
کلی جاهای دیگه هم خوندم که پیدا کردنشون کار حضرت فیله .
همه چرت میگن و نفهمن فقط و فقط تو بدون هیچ منبعی باد معده رو به درستی ول میدی .
-----------------------------------------
دوستان این مطلب رو بخونید کمی به خودتون بیایین :
Forza 4: Turn 10 understands quality over quantity
So then, Forza 4′s 500 fully modeled cars in consistant quality VS GT5′s 200 Premium and 800 substandard models
کمیت و کیفیت رو اینجا ببینید .
--------------------------------------------
آقای Lord Zeus
شما اینقدر از forza بدت میاد که بلاگ زدی به اسم گرینبرگ یا گلابی؟! چرا :
چون ایشون GT رو یک مینی گیم خطاب کردن .:))
الان دارم درکت میکنم !

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من دارم میگم دلیل اینکه خیلی راحت توی هر تاپیکی یه عده خیلی راحت بالا تا پایین GT رو می شورن میزارن کنار دلیلش اینه که یه بازی فورتزا نامی اومده این امکان رو بهشون داده تا در ساده ترین شرایط بازی کنن حالا اینا فک کردن بابا چه خبره و خودشون سیمولیشن باز حرفه ای هستن و بقیه بوق تشریف دارن و ... ! و گرنه تا جایی که یادم میاد سایتی به بخش سیمولیشن GT گیر نداده بود و اکثراً تعریف بود ولی از لحاظ ساختار GAME مشکلات داره که خب عوضش فورتزا توی این زمینه خیلی قوی تر عمل کرده !
ترول همه جا پیدا میشه :biggrin1:
get it easy be relaxed :d
ترول همه جا هست :D مثلا ونی که میاد ویچر 2 رو قبل خبر اومدن رو 360 ترول می کنه بعدش که خبر شد میاد عاشقش میشه ترول نمی کنه ؟ :D هستن به حساب نیارشون :D
میگم تا وقتی این ترولا جمع نشن تو آنلاین و گزینه هایی برای تعیین کردن سطح حریفت داشته باشی مشکلی نیست . اون وقتی مشکل هست که بخوای مولتی بزنی و کسی که همه آپشن های کمکیش چی آنه بیاد تو بازی :D
من شخصا اصا از ریسینگ خوشم نمیاد شفاف سازی کنم . اصلا خوشم نمیاد الانم دارم رانندگی یاد میگیرم به زور بابامه کلن از ماشین خوشم نمیاد که طرف این بازی یا اون بازی رو بگیرم :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان یه کم مراعات کنن و از توهین به همدیگه پرهیز تا این تایپیک بی مورد قفل نشه میشه در چهار چوب انسانیت و فرهنگ با هم بحث کرد و بدون اینکه به هم توهین کنیم ممنون . :d

• Like
Reactions: u.s.a

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
get it easy be relaxed :d
ترول همه جا هست :D مثلا ونی که میاد ویچر 2 رو قبل خبر اومدن رو 360 ترول می کنه بعدش که خبر شد میاد عاشقش میشه ترول نمی کنه ؟ :D هستن به حساب نیارشون :D
میگم تا وقتی این ترولا جمع نشن تو آنلاین و گزینه هایی برای تعیین کردن سطح حریفت داشته باشی مشکلی نیست . اون وقتی مشکل هست که بخوای مولتی بزنی و کسی که همه آپشن های کمکیش چی آنه بیاد تو بازی :D
من شخصا اصا از ریسینگ خوشم نمیاد شفاف سازی کنم . اصلا خوشم نمیاد الانم دارم رانندگی یاد میگیرم به زور بابامه کلن از ماشین خوشم نمیاد که طرف این بازی یا اون بازی رو بگیرم :D
خب الحمدلله شفاف سازی شد منظور :d آره دیگه مشکل از این قرار بود :d کلاً توی هر تاپیکی که نگاه کنی یه ترول GT رو شاخشه رد خور هم نداره :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به هر حال هر کسی یه دلخوشی داره و باید خودش رو با یه چیزی تسکین بده ! :( کاشکی پول داشتم و تمام عناوین GTـی که تو مغازه ها هستن رو میخریدم تا تسکین مضاعفی بشم بر قلب شما دل سوختگان راه ریسینگ ! 5 سال منتظر یه بازی باشین و آخرش هم دلتون رو به فروشش خوش کنید ! آخی ! :(:((
پستونک بدم خدمتتون؟
شما اگه پول داری برو همون فورتزا که به قول خودت فُلانترین شبیه ساز ریسینگ ـه رو اورجینال بخر(کفر گفتم الان؟!lol) تا بلکه به فانتزیهایی که تو ذهنت در رابطه با فروش بازی مورد علاقت داری برسی.

پ.ن.تبریک میگم بحث رو به کل کل های تینیجرهای دبیرستانی رسوندید!
کلاً توی هر تاپیکی که نگاه کنی یه ترول GT رو شاخشه رد خور هم نداره :d
دقیقا!

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
حسین کاملا درست میگه فروش GT مثل فروش COD میمونه تو چند نسخه اخیر فن های ثابت زیادی کسب کرده چون اون موقع حریفی نداشته و الان هم بخاطر اعتبار نسخه های قبلش میفروشه.

حالا شما این آمار فروش رو نداشتین چکار میکردید...
یه ادم چقدر میتونه فن بازی در بیاره اخه...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
OK.
راستش دیگه نمیخواستم چیزی بگم تو این تاپیک ، یه پست هم داده بودم ، نمیدونم دیدی یا نه ، اما پاکش کردم که شاید ناراحت بشی ؛ اما دیدم تو بیخیال نمیشی و داری یه بند همینجوری میری واسه خودت . من الآن به تمامی دوستان تضمین میتونم بدم ، اگر این رو به عنوان نظر شخصیت(چون اصلا کسی نظرت رو Fact نمیدونه)که میگی FM3 بهترین ریسینگ هست ، قبول کنیم ، همین تو 4 روز دیگه میای میگی بازی آشغاله ! بستگی داره باد از کدوم ور بیاد ، U know what I mean ؟
اگر دلت میخواد باز هم یسری مدارک جالب دارم همینجا میذارم تا ... ... ...
نکن حسین ، لا اقل بقیه دوستن ، مثلا خان داداش(سهیل) میاد میگه FM3 خوبه ، دیگه نظرش اینه . دو روز دیگه نمیاد یه چی دیگه بگه که . الان جمله از gamespot نقل میکنی ، 2 روز پیش میگی ign و من و بازیسنتر (تو نقد بازیسنتر هم اشاره شده!) میگیم GT جادو داره و تا ابد بهترین میمونه و ازین جور حرفا .
علی ایّحال ، یدون پست افراطی و تخیّلی از تو ببینم اینجا ، بد میبینی ... میکنم آنچه را نباید بکنم .
ضمن این که تو این تاپیک به نظر من خیلی شانس آوردی که تا الآن اخطاری چیزی نگرفتی ، توهین و تحقیر ، از سر و روی پستهات میباره ، در صورتی که من نمیدونم با چه رویی این کارو انجام میدی .
اول از همه توهماتت رو به من نسبت نده.برو یه پست از من پیدا کن که من گفتم فورتزا درپیت هست و باید بره بوق بزنه و آشغاله.اگر وجودش رو داری برو پیدا کن.
اگر دلت میخواد باز هم یسری مدارک جالب دارم همینجا میذارم تا
بزار.اگر مردی بزار.البته اگر!!!!!!!!!!
من قبلا هم گفتم که به من ربطی نداره که فهم دوستان در چه حدی هست.من حرفم رو روشن و واضح زدم.میگم فورتزا 3 کاملترین(امیدوارم بفهمی)ریسینگ سیمولیشن هست.اما جی تی 5 رو از لحاظ دست فرمون،فیزیک بیشتر قبول دارم.اوکی؟انقدر درکش سخته؟پست تخیلی رو تو میدی که میگی فورتزا از لحاظ سیمولیشن فرسنگها با جی تی فاصله داره.این جکی بیش نیست.و اگر بازهم میخوای منو ارجاع بدی به نقدم در مورد جی تی 5 که باید برای بار هزارم خدمتت عرض کنم که:من فن قدیمی جی تی هستم،زمان عرضه جی تی دیدم خیلیا دارن زیاده روی میکنن و تصمیم گرفتم که با یه نقد تند اون عده رو سر جاشون بشونم.اوکی؟برای همین پیاز داغش رو هم زیاد کردم.هرچند هنوزم میگم جی تی رو من(امیدوارم واژه من برات غریبه نباشه)گیم پلیش رو بیشتر میپسندم.اما اگر بخوام به عنوان منتقد به هر 2 بازی نمره بدم،به فورتزا نمره بیشتری میدم.
اوکی؟سعی کن پات رو از گیلیمت درازتر نکنی و در مواردی که کوچکترین ارتباطی بهت نداره دخالت نکنی.ناظم ها و مدیرها هم چون عاشق چشم و ابروی من هستن بهم کاری ندارن.lol
علی ایّحال ، یدون پست افراطی و تخیّلی از تو ببینم اینجا ، بد میبینی ... میکنم آنچه را نباید بکنم .
واااااااااای واااااااااای=))ببین خیالتو راحت کنم.تا وقتی کسانی مثل تو هستن که فقط از روی تعصب و فن بازی نظر بدن،من میام و جوابشون رو میدم.خیلی رک بگم.نظر هیچ کدوم از شماها در مورد جی تی برای من ذره ایی ارزش نداره.اونی که از همه شماها بیشتر از عشق جی تی هست،نظرش رو گفته،سایتها و مجلات نظرشون رو گفتن.برو ببینم چیکار میتونی بکنی.برو پیش اشکان بگو،ایالات منو اذیت میکنه،هرچی من توهماتم رو بیان میکنم،باز میاد جوابم رو میده.
بدو پسرخوب:))
الان جمله از gamespot نقل میکنی ، 2 روز پیش میگی ign و من و بازیسنتر (تو نقد بازیسنتر هم اشاره شده!) میگیم GT جادو داره و تا ابد بهترین میمونه و ازین جور حرفا .
واااااااااااااااای خدا.واقعا متوجه نمیشی یا خودتو میزنی به اون راه؟؟؟؟؟میگم گیم پلی جی تی رو من بیشتر دوس دارم.الان هم بازم میگم که به نظرم گیم پلی جی تی جادو داره.میفهمی؟؟؟؟اما فورتزا کاملتر هست.فورتزا بی عیب تر هست.فورتزا بی اشکال تر هست.اگر به عنوان منتقد بخوام نمره بدم به جی تی میدم 8 و به فورتزا 9.اما به عنوان سلیقه شخصی به جی تی میدم 10 و به فورتزا 8.5.میفهمی؟؟؟؟؟؟؟اگر واقعا متوجه نمیشی،تقصیر من نیست.ایراد از تو هست.نه من.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kavigne

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب اولش که من گفتم :

خودمم هیچ ادعایی ندارم که آی ملت من حرفه ایم و فلان ! منظورمم این نبود که هر کی فورتزا بازی میکنه نوبه !!!! آقا نوید و فرهود جان منظورم اونی که برداشت کردین نیست ! :d نمی دونم یعنی انقدر جملم سر بسته بود ! من دارم میگم دلیل اینکه خیلی راحت توی هر تاپیکی یه عده خیلی راحت بالا تا پایین GT رو می شورن میزارن کنار دلیلش اینه که یه بازی فورتزا نامی اومده این امکان رو بهشون داده تا در ساده ترین شرایط بازی کنن حالا اینا فک کردن بابا چه خبره و خودشون سیمولیشن باز حرفه ای هستن و بقیه بوق تشریف دارن و ... ! و گرنه تا جایی که یادم میاد سایتی به بخش سیمولیشن GT گیر نداده بود و اکثراً تعریف بود ولی از لحاظ ساختار GAME مشکلات داره که خب عوضش فورتزا توی این زمینه خیلی قوی تر عمل کرده !
منظور من نه توهین به فورتزا بود نه اینکه چرا این قابلیت رو داده نه اینکه سیمولیشن مخصوص حرفه ای هاست و نه ... منظور من همون صحبت هایی بود که الان کردم !

حالا نیست همه افرادی که GT5 بازی کردن روی آخرین درجه سختی ( بدون هیچ Assistـی ) بازی کردن ؟ اصلاً چند نفر که ریسینگ بازی نمیکردن موقع ریلیزش طرفدار سرسختش شده بودن و قص علی هذا !! تنها فرق Forza 3 و GT5 تو این بود که Forza 3 دارای Rewind بود و GT5 دمیج نداشت !! Rewind هم ربطی به مهارت نداره ! ربط به دقت داره ! ممکنه من 10 بار پشت سر هم یه پیچ رو خیلی خوب رد کنم ولی بار 11 هم به هر دلیلی حول بشم و تمرکز خودم رو از دست بدم و برم قاطی باقالیا !

خیلی از فنهای سر سخت GT5 تو این فروم هم بعضی از قسمتهای بازی رو فقط تونستن با استفاده از Assist ها مدال طلاش رو بگیرن ! یه سر به تاپیکش بزنید مشخصه !

اینکه سایتی به قسمت شبیه سازی GT5 گیر نداده معنیش این نیست که Forza 3 فیزیکش ضعیف بوده و ... اتفاقاً وقتی Forza 3 اومد خیلی از سایتهایی معتبر از فیزیک بازی تعریف و تمجید کردن ! در کنار اینکه خیلی از سایتها اشاره کردن فیزیک GT5 خشن هست مجدداً از فیزیک منحصر بفرد و نرم Forza 3 تعریف کردن ( اونهایشون که خواستن تو نقد بازی به Forza 3 هم اشاره کنن )

It doesn't have Forza 3's delicious pliability, but Forza 3 doesn't have its tremendous bite, or its amazing communication of the weight and attitude of your vehicle and the bumps and camber of the road.

http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-24-gran-turismo-5-review?page=2

With Forza 3, Turn 10 has managed something that not even GT creators Polyphony or simulation experts SimBin has done to date; loosen the handling, lighten it, add a flick of tail-happy PGR flair, a deliciously dynamic and supple relationship between car and road, and all without sacrificing one iota of sim credibility. In simple terms, it's kept the depth, but ladled on raw feel. It's a masterpiece.

http://www.eurogamer.net/articles/forza-motorsport-3-review?page=2

The physics engine is impressive. At the wheel -- er, controller -- you can actually feel the behavior of each at limit. You can feel an open differential spin one wheel, the downforce press on the car at speed, the loss of traction from abused tires. You can hear the tires go from push to slide. It's no substitute for the real thing -- what videogame is? -- but every staffer who played the game was impressed with the portrayal.

http://www.motortrend.com/features/..._3_xbox_360/physics_customization_online.html

بازم هست ! خواستی بگردی پیدا میکنی ! البته این قسمت از نقد یوروگیمر بنظرم چرت هست " or its amazing communication of the weight and attitude of your vehicle and the bumps and camber of the road." چون اگر موقع بازی کردن Forza 3 یا حتی 2 جهت بالای D-pad رو بزنین میبیند که کوچکترین برامدگی ها و چاله های مسیر هم اثر دارن روی سیستم تعلیق ماشین و با لزشهای اتاق هماهنگی دارن و به محض اینکه یه چرخ بیافته روی خاکی تأثیرش روی بازی گذاشته میشه و ... ولی مثل PD نرفتن گیم پلی بازی رو نیش دار و خشن درست کنن !

پستونک بدم خدمتتون؟
شما اگه پول داری برو همون فورتزا که به قول خودت فُلانترین شبیه ساز ریسینگ ـه رو اورجینال بخر(کفر گفتم الان؟!lol) تا بلکه به فانتزیهایی که تو ذهنت در رابطه با فروش بازی مورد علاقت داری برسی.

پ.ن.تبریک میگم بحث رو به کل کل های تینیجرهای دبیرستانی رسوندید!

نه همون که خودت میخوریش کافیه ! :)
آه، رابین ! آه، رابین ... تو فانتزی های من را در هم شکستی . . . =((

پ.ن: کی به کی چی میگه ! =))

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
@ u.s.a

خب ملت وقتی میگن دوگانه حرف میزنی حق دارن دیگه ... :d یه جا میگی من GT رو بیشتر دوست دارم و گیمپلیش رو بیشتر میپسندم و امتیاز بیشتری بهش میدم بعد دو تا پست بعدی میگی اشتباه "ما دوست داران فورتزا" این بود که .... در واقع خودتو قِل میدی اونور خُ یه بار بگو من هر دوتاشونو دوست دارم منتها الان باد Forza قویتره خیال همه رو راحت کن ... !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
@ u.s.a

خب ملت وقتی میگن دوگانه حرف میزنی حق دارن دیگه ... :d یه جا میگی من GT رو بیشتر دوست دارم و گیمپلیش رو بیشتر میپسندم و امتیاز بیشتری بهش میدم بعد دو تا پست بعدی میگی اشتباه "ما دوست داران فورتزا" این بود که .... در واقع خودتو قِل میدی اونور خُ یه بار بگو من هر دوتاشونو دوست دارم منتها الان باد Forza قویتره خیال همه رو راحت کن ... !
وقتی میگم چندسالتونه ناراحت میشین!!!
تو مملکت ما جا افتاده که یا باید سیاه باشی یا سفید.اگه از چیزی انتقاد کنی یعنی دشمنشی اگه ازش تعریف کنی دیگه حق نداری انتقاد کنی.
اینکه من gt رو بیشتر دوس دارم چه ربطی داره به اینکه دوستداره فورتزا نباشم؟یعنی چون من cod دوس دارم نباید دوستداره bf باشم؟نیازی نمیبینم بیشتر توضیح بدم.فرهنگ جامعه ایرونی مشکل داره کاریشم نمیشه کرد.
البته فورتزا رو خیلی بیشتر از gt بازی کردم که اونهم به دلیل نقص gt بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر