Turn 10 : بازی Forza 4 تا 5 هفته دیگر به اتمام میرسد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
Forza-Motorsport-4-Header-300x148.jpg

استودیو Turn 10 با خلق بازی زیبای Forza 3 توانست نامش را در زمره شرکتهای ساخت racing simolation جاودان کند .

حال Turn 10در حال ساخت سری جدید بازی خود یعنی Forza 4 میباشد ، یکی از نکات مهمی که در سری جدید در بازی نهادینه شده است مسابقات در شب میباشد که شما میتوانید لذت مسابقه دادن در شب را نیز در فروزا 4 تجربه کنید بخشی که در قسمت قبل جایش بسیار خالی بود .

در همین راستا اقای Dan Greenawalt رئیس Turn 10 در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت اذعان کرد: طرفداران بازی با دیدن گرافیک بازی به حیرت در خواهند امد ، و در ادامه نیز اضافه کرد :
با موتور نورپردازی جدیدمان این امکان را در بازی بدست اوردیم که زمانهای گوناگونی را در بازی به وجود بیاریم ، ساخت جادهای مختلف و زیبا که شما در حین بازی میتوایند طلوع افتاب و غروب ان را از زاویه مابل مشاهده کنید ؛ تغییزات نور (نور خورشید) در حین مسابقه بر روی ماشین شما و تغییر و انعکاس نور در چشمانتان را احساس خواهید کرد .

اقای Greenwalt همچنین افزود : تیم Turn 10 کار تمام وقت انجام میدهد تا این پروژه سریعتر و بدون مشکل به پایان برسد .
اکنون میتوانم بگویم بازی Forza 4 اخرای کار میباشد و منتظریم ببینم کاری که انجام دادیم مطابق با قوانین شرکت ماکروسافت بوده است یا نه ؛ تا پایان بازی 5 هفته وقت لازم است .

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
ببین اینجور پستها LOL داره الله وکیلی . میگی آخرین شمارتون ، مال بابام نست که :D ! من فقط GT رو خیلی بیشتر از FM قبول دارم :| ضمنا ، فاجعه بودنش رو شما تشخیص نمیدی :) توی این سبک ، همه چیز رو فروش مشخص میکنه ... فروش محصول ، نشون میده گیمرهایی که به این ژانر علاقه دارن ، کدام بازی ارضاشون کرده و به نظرشون بیشتر شبیه ساز بوده . کسی نمیتونه منکر این شه FM از لحاظ Realistic و واقعی بودن فرسنگها با GT فاصله داره ، این رو من نمیگم ... فن های دو آتیشه سبک شبیه سازی میگن ، و حرفشون هم کاملا مستنده . نه کسانی که با خرید یک فروند کنسول X360 شدن فن فورتزا :)
آره جناب ، اینجوریه ...
میتونی بهم بگی FM چقدر فروش داشته ؟:|
تازه به لطف نسخه های چیچی ادیشن و قاقالیلی ادیشن و نصف قیمت و ربع قیمت ادیشن هزار چیز دیگه تا فروش GT فاصله وحشتناکی داره .
من هنوز جنگولک بازیهای 360 فن ها (من جمله ممد مادریدی:D) رو سر امتیازای GT5 یادم نرفته:| ! تو که یادته :|! یه دونه 8 و 8.5 میگرفت روزگارمون سیاه بود :| :D!
با این حرفها خودتونو آروم میکنید که چی بشه؟چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد چه فن gt باشی چه نباشی حقیقت اینه که فورتزا الان یکه تاز سبک ریسینگ هست.هرچقدر هم فن gt باشی به اندازه من نیستی.کلا اندازه من دوستدار سبک سیمولیشن نیستی.این حرفها هم فقط جنبه بچه بازی و فن بازی داره.فورتزا از وقتی که اومده شده بهترین شبیه ساز ریسینگ.حالا تا کی این سلطنت ادامه داشته باشه خدا عالمه.
تو همین تفکر بمون که FM بهترین ریسینگ سیمولیشن هست . تحریریه هم پیش نمایشهای زیبا براتون مینویسه : استاد بی چون و چرای سبک شبیه سازی
من تو همین تفکر میمونم چون 100برابر شما هردوتا بازی رو بازی کردم و با قاطعیت میگم gt5 حتی از fm3 از بسیاری جهات عقبه چه برسه به fm4.حالاشما هرجور دوس داری فکرکن.حداقل برو مثل من شب و روز دوتا بازی رو تجربه کن بعد بیا فن بازیتو ادامه بده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با این حرفها خودتونو آروم میکنید که چی بشه؟چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد چه فن gt باشی چه نباشی حقیقت اینه که فورتزا الان یکه تاز سبک ریسینگ هست.هرچقدر هم فن gt باشی به اندازه من نیستی.کلا اندازه من دوستدار سبک سیمولیشن نیستی.این حرفها هم فقط جنبه بچه بازی و فن بازی داره.فورتزا از وقتی که اومده شده بهترین شبیه ساز ریسینگ.حالا تا کی این سلطنت ادامه داشته باشه خدا عالمه.
تو همین تفکر بمون که FM بهترین ریسینگ سیمولیشن هست . تحریریه هم پیش نمایشهای زیبا براتون مینویسه : استاد بی چون و چرای سبک شبیه سازی ! lol
استاد =)) شما هم راه بیفتین پشتش دست بزنین براش . کسی به همچین تیتر جواتی گیر نمیده ، بعد مینویسن صاعقه نوش جان ، تیتر میشه ضایع !
پ.ن : بعد تو از کجا میدونی من چقدر این ها رو بازی میکنم که با قاطعیت میگی :
حداقل برو مثل من شب و روز دوتا بازی رو تجربه کن بعد بیا فن بازیتو ادامه بده.
!
شب و روز که کالاو دیوتی بازی میکنی ، فورتزا هم بازی میکنی ، گرن توریزمو هم بازی میکنی، این شب و روز شما یحتمل با شب و روز ما فرق داره ، یا در سیاره دیگه ای غیر از عرض زندگی میکنی که بیش از 24 ساعت شبانه روزتون طول میکشه .
وَالله ...

آخرین ویرایش:

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
قضیه چیه؟!!! از کی تا حالا بازی ای که رو 3 تا نسل اومده رو با بازی ای که کلا 5 ساله اومده از نظره فروش مقایسه میکنن!!!!! اصلا مگه فروش مبنایه بهترین بودنه؟!!!! اگه اینطوریه که COD بهترین بازیه دنیایه پس!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
Lavigneشما هم تو گمراهی بمون

فورزا 4 از همه نظر محشره بخصوص گرافیک .فن های جی تی5 دیدن گرافیک بازیشون کم میاره رفتن سراغ گیم پلی..
دوست من این چه حرفیه.از همه نظر فورتزا بهتره.کلا از نظر کیفی فورتزا بهتره ولی از لحاظ کمی gt بهتره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
توی این سبک ، همه چیز رو فروش مشخص میکنه ... فروش محصول ، نشون میده گیمرهایی که به این ژانر علاقه دارن ، کدام بازی ارضاشون کرده و به نظرشون بیشتر شبیه ساز بوده
دقیقا از کی تا حالا فروش یهو شد همه چیز این سبک؟ از روزی که امتیازات بهترین ریسینگ تاریخ شد 84؟ جالبه تا دیروز که فروش مهم نبود و فلان بازی به خاطر امتیاز 96 بهترین بازی این نسل بود، به اینجا که رسیدیم اختلاف امتیاز 8 نمره ای شد کشک و فروش شد عامل اصلی!

من هنوز جنگولک بازیهای 360 فن ها (من جمله ممد مادریدی:biggrin1:) رو سر امتیازای GT5 یادم نرفته:| ! تو که یادته :|! یه دونه 8 و 8.5 میگرفت روزگارمون سیاه بود :| :biggrin1:!
چند نمونه از این جنگلولک بازی های من سر امتیازات GT را میشه بهم نشون بدی؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
چند نمونه از این جنگلولک بازی های من سر امتیازات GT را میشه بهم نشون بدی؟
تو نبودی اومدی تو پروفایل منو ... ؟:|
برو ما زغالیم ممد ...
نظر من اینه که توی این سبک ، فروش نشون میده کی چند مرده حلاجه ، حالا نظر تو چیز دیگه ایه خب نظرت محترمه ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بعد تو از کجا میدونی من چقدر این ها رو بازی میکنم که با قاطعیت میگی :
از همونجایی که از روی فن بازی میای میگی gt بهتره.با قاطعیت هم میگم 1/100من هم این دو بازی رو تجربه نکردی.

شب و روز که کالاو دیوتی بازی میکنی ، فورتزا هم بازی میکنی ، گرن توریزمو هم بازی میکنی، این شب و روز شما یحتمل با شب و روز ما فرق داره ، یا در سیاره دیگه ای غیر از عرض زندگی میکنی که بیش از 24 ساعت شبانه روزتون طول میکشه .
کاری نداره که.برو از تو لیست دوستام بپرس بازی میکنم یا نه.اصولا من مثلا شما نیستم که به خاطر فن بازی و بچه بازی بیام نظر بدم.بازی میکنم نقاط ضعف و قوتشو خوب تجربه میکنم و بعد میام نظر میدم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تو نبودی اومدی تو پروفایل منو ... ؟:|
برو ما زغالیم ممد ...
اولا که پروفایل چه ربطی به اینجا داره؟ دوما من یادم نمیاد به خاطر امتیازات GT5 کسی را مسخره کرده باشم، البته 3-2 تا لقب واسه بازی ساختم :D

نظر من اینه که توی این سبک ، فروش نشون میده کی چند مرده حلاجه ، حالا نظر تو چیز دیگه ایه خب نظرت محترمه ...
نظر تو محترمه ولی مشکل اینجاست که نظرت کلا اشتباهه :D Mario Kart هم یه بازی خیلی پر فروشه، الان باید با GT و FM مقایسه ـش کنیم؟ الان میگه اون شبیه ساز نیست :D

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوست من این چه حرفیه.از همه نظر فورتزا بهتره.کلا از نظر کیفی فورتزا بهتره ولی از لحاظ کمی gt بهتره.
ایمپورت کردن از نسل قبل کمیت رو بال
نظر من اینه که توی این سبک ، فروش نشون میده کی چند مرده حلاجه ،
تنها تو این سبک؟:(نه من میگم تو همه سبک ها!
الان Call Of camp خیلی بهتر از Bf هست پس!
تو هیچ زمینه اگه برتری نداشته باشه فردا پرچم علم میکنید که این بازی شرقیه و بهتره:d
یا مثلا تی وی ایران نشونش داد:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
من خیلی برام جالبه اگر یه روزی FM از نظر فروش هم به GT برسه چه بامبولی جور میکنین
اول امتیاز بود به امید میانگین 96 بودین نشد که بشه حالا گیر دادین به فروش :d
این سیستم نورپردازی بازی فوق العادست . خیلی دوست دارم نورپردازی بازی رو توی شب ببینم چجوریه :x
شدیدا منتظر میباشیم بیاد یه 200 300 ساعتی هم اینو بازی کنیم 100% شه حال کنیم :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
از همونجایی که از روی فن بازی میای میگی gt بهتره.با قاطعیت هم میگم 1/100من هم این دو بازی رو تجربه نکردی.

کاری نداره که.برو از تو لیست دوستام بپرس بازی میکنم یا نه.اصولا من مثلا شما نیستم که به خاطر فن بازی و بچه بازی بیام نظر بدم.بازی میکنم نقاط ضعف و قوتشو خوب تجربه میکنم و بعد میام نظر میدم.
ببین باز من هیچی دارم نمیگم تو داری میزنی تو خاکی :) ! دوستاتو پیش خودت نگه دار ، به من ربطی نداره دوستات چی میگن ...
من دارم میگم تو خدای جیتی و فورتزا ، اما منو کجا دیدی و از کجا میشناسی که اینجوری داری تِز میدی ؟! ساعات بازی کردن FM و GT من رو چطوری در آوردی؟
اتفاقا من نظرم 180 درجه با نظر تو فرق میکنه جناب ؛ من و امثال من FM3 رو بازی کردیم و بعد از GT5 بازی کردین میگیم از FM بهتره ، اما اکثر کسایی که الآن میگن GT5 ضعیفه ، اصلا رنگ منوی بازی رو هم ندیدن ! نمونش هم همین دو سه نفری که دارن بحث میکنن !
البته حواسم نبود با شما ، این ابر پدربزرگ بی سی نباید وارد بحث شد :) نتیجش همچین جملات زیبایی میشه :
تو بچه ای ، من بزرگم . تو فنی ، من وقت فن بازی ندارم ، چه برسه فن باشم ! نظر من FACT ـه !
اولا که پروفایل چه ربطی به اینجا داره؟ دوما من یادم نمیاد به خاطر امتیازات GT5 کسی را مسخره کرده باشم، البته 3-2 تا لقب واسه بازی ساختم :D
نظر تو محترمه ولی مشکل اینجاست که نظرت کلا اشتباهه :D Mario Kart هم یه بازی خیلی پر فروشه، الان باید با GT و FM مقایسه ـش کنیم؟ الان میگه اون شبیه ساز نیست :D
همون قدری که تو فکر میکنی نظر من اشتباهه ، منم دقیقا همین حس رو نسبت به نظر تو دارم :D !
کامنتها تو پروفایل بیونتا خدا بیامرزه ، حیف :D وگر نه در میاوردم ممد :D ! هر روز که میومدم ، بی سی رو با کامنت مسخره کننده تو پاگشا میکردم :D !
ضمنا ، تورو خدا یه چیز بگو خودت خندت نگیره :| ! الآن ماریو کارت اسمشو آوردی که چی بشه مثلا ؟:|نه ، اون شبیه ساز نیست !
کاملااااااااااااااااااااا موافقم باهات .اصلا نظر میدی حال میکنم رفیق ;)
در و تخته چه با هم جورن ماشاالله !
الان Call Of camp خیلی بهتر از Bf هست پس!
خب هست ، مگه شک داری ؟:)
ببین کلا فروش ملاک خیلی خوبیه ، اما یه سری جاها ، ارزشش خیلی بیشتر میشه ...
مث Halo یا متال گیر ، یا همین گرن توریزمو ... یا حتی کالاو .

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
خب هست ، مگه شک داری ؟:)
ببین کلا فروش ملاک خیلی خوبیه ، اما یه سری جاها ، ارزشش خیلی بیشتر میشه ...
مث Halo یا متال گیر ، یا همین گرن توریزمو ... یا حتی کالاو .
خب فرق منو شما اینجاس
من فروش رو ملاک برتری نمیدونم
وگرنه بهترین بازی تاریخ باید همین کالاو بشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
کیوان دیگه همه دنیا می دونند که حسین چقدر GTبازی کرده !!!!!!!!وقتی میگه FORZAبهتر هست یعنی بهتر هست دیگه ;)

بعد به نظرت الان GT5از FORZA4بهتر هست اگه اره دلایلشو بیار !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر