Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
دوستان شرمنده شاید بی ربط باشه اما شماها بازیو از کجا تهیه کردین اگه میشه به من هم تو پیغام خصوصی بگید تبلیغ نشه مرسی

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
راستی فقط یه نفر به من بگه توی اون غار که یه گرگ حمله میکنه و اول باید چپ و راست را بزنیم بعدش میگه f را بزن میزنم اما فایده نداره و گرگه کاره لارا را تموم میکنه باید چکار کنم؟؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
دوستان یک قسمتی دو مرد لا را رو گرفتند باهاشون درگیر میشه از روی پل سنگی به داخل دریاچه خون میوفته وقتی راهشو پیدا میکنه به یک نشت گاز میرسه که نمیتونه بهش نزدیک بشه به یک چیزی هم اشاره میکنه هر چی Q رو میزنم متوجه نمیشم منظورش چیه میشه خواهشا راهنمائی کنید؟

یه تیر آتیشی بزن وقتی ترکید , سریع برو

راستی فقط یه نفر به من بگه توی اون غار که یه گرگ حمله میکنه و اول باید چپ و راست را بزنیم بعدش میگه f را بزن میزنم اما فایده نداره و گرگه کاره لارا را تموم میکنه باید چکار کنم؟؟؟
E رو بزن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خب منم همینجا رو میگم دیگه واسه من هیچی نیست.اینم عکسش
tw7kh9h7ahxyqvtu7v2s.jpg
ا مال من که داره
درست کنار اون یک جعبه هست که چهار تا لباس داره

من ورژنم Survival edition هست شاید بخاطر همین مال تو نداره

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
همینجا ESC بزن برو قبل بعدش از سه تا که از راست به چپ مرتب شده سومی رو انتخاب کن !
خب این خودش منوی سومیه که واسه آپگرید کردن اسلحه ها استفاده میشه و باید طبق گفته دوستمون جعبه لباسها توی همین منو و اولین گزینه از سمت راست باشه پس احتیاجی نیست برگردم برم منوی قبلی.
من ورژنم Survival edition هست شاید بخاطر همین مال تو نداره
احتمالا قضیه همینه که شما میگید و مربوط میشه به ورژن بازی.در هر حال از راهنماییتون ممنونم:)

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام به همه.
بالاخره منم بازیو تهیه کردمو اجرا کردمو واقعا لذت بردم.
از لحاظ فریم/فریمم متوسط رو 55 هستش.اینم بگم قبل از ریختن آپدیت فریم رو 45 میچرخیدو افکت های بارونو خونو نداشتم.آپدیتو که ریختم فریم شد 55 60 افکت ها هم فیکس شدن.
باید بگم بازی عالیییییییییییییییییییییییییه واقعا جز 3بازیه برتریه که من تواین 22 سال انجام دادم.
بازی خیلی جذابه که واقعا آدمو بدجور میخ کوه صندلی pc میکنه:x
لارارو خیلی جذاب درست کردن.حتی جذابتر از نسخه های قبل.این جذابیت لارا طوری منو گرفته بود که دلم نمیومد بیشتر از بازیو برم جلو که لارا(عشقم:d) به دردسرو زحمت نیوفته.
درکل بگم:اونی که بازی نکرده نصف عمرش برفناااااااااااااااااست

---------- نوشته در 11:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 AM ارسال شده بود ----------

دوباره سلام.
بچه ها یه سوال
آیا بازی خطیه؟
یعنی بازی یه جور تمام میشه یا کارای که ما تومسیر بازی انجام میدیم توآخرش تاثیر داره یا خیر؟؟؟؟؟:-/

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
آقا یکی منو کمک کنه من هر چی دکمه E رو میزنم میزنه منو میکشه

کاری نداره یا f رو بزن یا e . وقتی که اون دایره شکله رسید به سطح دایره
فکر نکم فهمیده باشی :d

خودمم یه سوال دارم!!!
اساتید اون مرحله که داره باد شدید میاد و لارا باید در رو ببنده بعد بپره بالا یه جعبه مانند چه جوری رد میشه؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
کاری نداره یا f رو بزن یا e . وقتی که اون دایره شکله رسید به سطح دایره
فکر نکم فهمیده باشی :d

خودمم یه سوال دارم!!!
اساتید اون مرحله که داره باد شدید میاد و لارا باید در رو ببنده بعد بپره بالا یه جعبه مانند چه جوری رد میشه؟
نه دایره ای وجود داره نه چیزی فقط میگه دکمه E رو بزن هر چی میزنم میزنه میکشه تمام دکمه ها رو هم امتحان کردم رد نمیکنه اون یه تیکه رو. 60 بار یه صحنه رو رفتم دوستانی که تموم کردن یه کمکی بکنن ثواب داره به خدا:( 59% بازی رو رفتم اونایی که تموم کردن میدونن من کیو میگم

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 PM ارسال شده بود ----------

نه دایره ای وجود داره نه چیزی فقط میگه دکمه E رو بزن هر چی میزنم میزنه میکشه تمام دکمه ها رو هم امتحان کردم رد نمیکنه اون یه تیکه رو. 60 بار یه صحنه رو رفتم دوستانی که تموم کردن یه کمکی بکنن ثواب داره به خدا:( 59% بازی رو رفتم اونایی که تموم کردن میدونن من کیو میگم

تمومش کردم...بازیش فوق العاده بود... باگش با خاموش کردن tressfx برطرف شد در نوع خودش خیلی جالب بود :)

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خدا بیاد این نسل بعد دیگه آدم حالش ازین گرافیکای تکراری بهم میخوره ... جالبه چه کارتایی هم recommend میشه واسه این بازیا . بازی گرافیکش مثل اکثر بازیهای دیگه همون گرافیک dx9 شیش سال ‍پیشه کنسولاس بیخود سنگینش میکنن به اسم dx11 که vga سازا کارتهای بی خاصیتشونو بفروشن به ملت .
گیم پلی بد نیست ولی آدم حرصش میگیره با همچین گرافیک ساده ای افت فریم میبینه بعضی جاها .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر