Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

ghasemn

کاربر سایت
Dec 6, 2011
117
دوستان اونجای که:
یک پل خرابیه میگه Reach the endurance بعد میام با تیر کمون طناب دار اون دیوار اون دورا رو میگیرم ولی سر تیر کمونو به اون چوبه وصل نمیکنه و میگه Missing gear
New equipment to requaret to open
حالا چیکارش کنم؟ راه برگشت به پایین رو هم بلد نیستم:D
یکی کمک کنه
اونجا دقیقا ادم نیست اما ابزار جدید برای تیرکمون بعد کشتن اون غول بیابونی رو عرشه کشتی برات باز میشه، پس یه راه دیگه ای باید پیدا کنی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
اونجا دقیقا ادم نیست اما ابزار جدید برای تیرکمون بعد کشتن اون غول بیابونی رو عرشه کشتی برات باز میشه، پس یه راه دیگه ای باید پیدا کنی
یعنی الان باید برگردم پایین و برم توی یک Base camp و ابزار جدیدشو بگیرم؟

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
یعنی الان باید برگردم پایین و برم توی یک Base camp و ابزار جدیدشو بگیرم؟

اگه منظورت اون دستگاهه که وقتی اون یارو رو کشتی بهت میده اون یه قرقره پیچه که وقتی با طناب به جایی میخوای بری یا دره یه جارو با طناب باز کنی با زدن E میتونی بکارش بندازی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
اگه منظورت اون دستگاهه که وقتی اون یارو رو کشتی بهت میده اون یه قرقره پیچه که وقتی با طناب به جایی میخوای بری یا دره یه جارو با طناب باز کنی با زدن E میتونی بکارش بندازی
مرسی
راهشو پیدا کردم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
منظورم آپدیت هست
آپدیت 1.0.7 اینجا جاش نیس
http://forum.bazicenter.com/thread75061/page6/#post2519755
ولی آپدیتش تمام مشکلات مربوط به انویدیا رو حل میکنه و کلا همه چیز عالی میشه رو انویدیا
آپدیتش 150 مگه و روی بازی نصب میشه
البته به غیر از مشکل Tress FX که هنوز افت فریمش پابرجاست;)

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
بچه ها یه راهنمایی...
تو اون مرحله ای که تو کشتی باید به سر اون یارو هیکلیه بزنیم فقط من هر چی میزنم نمیمیره...باید جور دیگه از بین برد طرفو؟؟؟

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
بچه ها یه راهنمایی...
تو اون مرحله ای که تو کشتی باید به سر اون یارو هیکلیه بزنیم فقط من هر چی میزنم نمیمیره...باید جور دیگه از بین برد طرفو؟؟؟
با هر اسلحه ای میتونی بزن تو سرش از اخر میوفته بعد میری جلو f میزنی و چندتا صحنه و تموم اگر هم مهمات نداری میتونی با زدن shift جا خالی بدی و بعد f بزنی البته به شرطی که skillش رو گرفته باشی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
بچه ها یه راهنمایی...
من که از اون Skill کشتن افراد با تیر تیرکمون استفاده کردم راحت مرد
اول جا خال میدادم بعد تیرو بهش میزدم بعد میوفتاد روی زمین با شات گان میزدم رو مخش بعد با Axe نابودش میکردم:D
چند باز اینکارو کردم سریع مرد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب بازی تموم شد، به شخصه به من که خیلی حال داد :D
یه حالت Survivor خوبی پیدا کرده بود بازی، داستان بازی هم جالب بود و روایت خوبی داشت... اما مشکلی که داشت این بود تا 70% بازی، هیچ خبری نداری که چه خبره... توی 30% پایانی بازی یه دفعه کل داستان رو میشه و سر و تهشو هم میارن. رو این قسمت بیشتر می تونستن کار کنن و حداقل بازی رو طولانی تر بسازن.
گیم پلی بازی خیلی روون و خوش دست ساختن با توجه به تغییراتی که نسبت به نسخه های قبلی داشت. سیستم Talent و آپگرید کردن اسلحه ها خیلی توی روند بازی کارآمد بود و مثل بقیه بازی ها جوری طراحی نشده بود که حکم دکور داشته باشند. گرافیک هم نیازی به تعریف و تمجید نداره.
کلا بازی دقیقا همون چیزی بود که همه انتظارش رو داشتن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب بازی تموم شد، به شخصه به من که خیلی حال داد :D
یه حالت Survivor خوبی پیدا کرده بود بازی، داستان بازی هم جالب بود و روایت خوبی داشت... اما مشکلی که داشت این بود تا 70% بازی، هیچ خبری نداری که چه خبره... توی 30% پایانی بازی یه دفعه کل داستان رو میشه و سر و تهشو هم میارن. رو این قسمت بیشتر می تونستن کار کنن و حداقل بازی رو طولانی تر بسازن.
گیم پلی بازی خیلی روون و خوش دست ساختن با توجه به تغییراتی که نسبت به نسخه های قبلی داشت. سیستم Talent و آپگرید کردن اسلحه ها خیلی توی روند بازی کارآمد بود و مثل بقیه بازی ها جوری طراحی نشده بود که حکم دکور داشته باشند. گرافیک هم نیازی به تعریف و تمجید نداره.
کلا بازی دقیقا همون چیزی بود که همه انتظارش رو داشتن.

منم کاملا قبول دارم جواد بازی واقعا زیبا کار شده بعد از این همه سال بهترین tr که می شد رو ساختن. گرافیکشم که عالیه من هنوز تو کف افکت موهاش هستم بهترین مویی که دیدم حتی از cg ها بهتره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یه باگ باحال: می دونستم موهای خودش نیست:d

واسه منم این باگ چندبار اتفاق افتاد بخصوص وقتی دوربین از دورترین فاصله کاراکتر را نشون میداد وگرنه نماهای نزدیک اینطوری نمیشد و فکرکنم تویه مرحله خاص بود این باگ زیاد پیش میومد‎

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
ببخشید دقیقا از کجای بازی میشه لباس طرف رو عوض کرد یا اون لباس هایی که در survival editionهست ؟ از اولش میشه ؟

ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
ببخشید دقیقا از کجای بازی میشه لباس طرف رو عوض کرد یا اون لباس هایی که در survival editionهست ؟ از اولش میشه ؟

ممنون
بله
از همون اولین Base Camp ـی که توی بازی هست میتونی عوض کنی

توی قسمت Gear
آخرین مورد یک جعبه هست که میری توش چهار تا لباس داره
دو تا اولش که همین لباس معمولی لارا هست
دوتای دومش جدیده

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:09 PM ارسال شده بود ----------

آقا یک سوال

این قسمت از بازی با قسمت های قبل رابطه ای نداره؟؟
الان این لارا که کلا یک لارا کرافت دیگه هست و اصلا شبیه اون Lara Croft بازی TR Underworld نداره
یعنی این کلا یک آدم جدیده؟؟

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
بالاخره بازی رو تموم کردم
کم پیش میاد بازی رو تموم کنم
tombraider جدید به طور کلی عوض شده بود از خود شخصیت و صداش گرفته تا حالت survival که واقعا عالی بود اما من به شخصه حالت های قبلی رو بیشتر حال میکردم چون مجبور میشدی برای حل معما های مراحل کلی فکر کنی اما توی این بازی بیشتر تیراندازی بود که یه لحظه فکر کردم بازی shooter هه

آپگرید اسلحه و skill ها هم چیزیه که بازیای امروزی همشون دارن

در کل به همه کسایی که بازی نکردن پیشنهاد میکنم بازی کنین وا ااا قعا مح ... ش ..... ره مخصوصا سینماتیک هاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر