Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازيرو تموم كردم.به صورت كاملا مخفي كاري:d
براي من از convection بهتر بود البته به شماره هاي قبلي مثل double agent نميرسيد و به نظر من ماموريت هاي بازي اون عمق كافي رو نداشتن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من که خودم یکیم نکشتم! ولی بازم Combat Takedown میده نه Stealth، تازه برای من که تقریباً همه گاردهای بازی رو Undisturbed رفتم روی میشن های اصلی جز تو مرحله اول که زیاد حالیم نبود سیستم جدید مشکل حساب میشه چون من می خواستم اون یه تیکه هم Ghost کنم:| البته اون مرحله اون مشتی Briggs هم به یه باگ نافرمی خوردم تو اون قسمت ریل کشیه که وقتی همه رو Undisturbed می رفتم میخواستم در ماشینه رو باز کنم E رو می زدم اول یه مشت می زد تو ماشین بعد همه منو Detect می کردن بعد میرفت سراغ Scene ـه :| خلاصه اونجا رو مجبور شدم اکشن برم چون داشت حالم بهم می خورد 10 بار رفتم هر دفعش همین مشکل:|

کسایی که گیر به Perfectionist بازی میدن شما اگه تونستین رو Perfectionist زیر 10 بار مرحله ی چچن ساید میشن گریم رو Ghost با Undisturbed کردن همه برین من همینجا دستتون رو پشت نت میبوسم:D مراحل داستانی هم اگه هدفتون رو رو Undisturbed رد کردن میذاشتین واقعاً چالش برانگیز میشدن:D
بیخیال دیگه undisturb که راحتتره 500 تا hidden path هست که اگه از اونا بری به هیچ کس برخورد نمیکنی اونجاهایی هم که هیدن پث نیست چیدمان دشمنا جوریه که خیلی راحت میشه قالشون گذاشت :D اصل لذت بازی به ناک آوت ـه ش هست من بار دوم متوجه این موضوع شدم :D

اونجا رو هم من coop تو پنجمین بار بود فککنم رفتم (گوست+پرفکشن) الان ببوس این دست قشنگه رو :D

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اونجا رو هم من coop تو پنجمین بار بود فککنم رفتم (گوست+پرفکشن) الان ببوس این دست قشنگه رو
coop ـش که کاری نداره کلی route داره برای مخفی کاری محض. تکی اگه رفتی بدون 1 دونه ناک اوت من دستتو می بوسم:D من آخرش مجبور شدم اسنایپره رو ناک اوت کنم رو اعصاب بود یکی در میون میگرفت منو:|

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
coop ـش که کاری نداره کلی route داره برای مخفی کاری محض. تکی اگه رفتی بدون 1 دونه ناک اوت من دستتو می بوسم:D من آخرش مجبور شدم اسنایپره رو ناک اوت کنم رو اعصاب بود یکی در میون میگرفت منو:|
اصلا همچین چیزی فکر نکنم امکان داشته باشه. :d
مثلا تو مرحله ی دومه Grim (همون که تو خیابون هست.) برای هک کردن دومین Laptop (اونی که داخل یه ماشین هست.) امکان نداره بشه داخل ماشین رفت قبل از اینکه حداقل یک نفر رو ناک اوت کنی.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
(ببین کی اسمشو گذاشته اسپلینتر باز :D
ببین کی داره واسه من شاخ بازی در میاره!:D
بچه اگه تو Ghost Playerـی، من Phantom Playerـم:D بحث سر نکشتن نبود، سر درگیر نشدن بود:D اونجا بدون اینکه درگیر بشی، نمیشه رد کرد. وگرنه از این کارا ما خوب بلدیم:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ببین کی داره واسه من شاخ بازی در میاره!:D
بچه اگه تو Ghost Playerـی، من Phantom Playerـم:D بحث سر نکشتن نبود، سر درگیر نشدن بود:D اونجا بدون اینکه درگیر بشی، نمیشه رد کرد. وگرنه از این کارا ما خوب بلدیم:D
البته من یه بار اونجا کلا ندیدنم . نمیدونم باگ بود یا چی بود ولی کل اونجا رو گوست رفتم ولی وقتی از پنجره دوباره پریدم تو قطار دیگه دیدن . بعد هر چقدر از اول رفتم دیگه اونجوری نشد . اگه اونجا رو هم رد میکردم فک کنم اسمم تو تاریخ ثبت میشد :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
منم بازيرو تموم كردم.به صورت كاملا مخفي كاري:d
براي من از convection بهتر بود البته به شماره هاي قبلي مثل double agent نميرسيد و به نظر من ماموريت هاي بازي اون عمق كافي رو نداشتن.

منم چون فعلا دارم دابل ایجنت میرم زیاد بازیش نکردم :D یکم اولاشو رفتم.همین که اون چراغ پشتش برگشته و دیگه صفحه سیاه و سفید نمیشه خیلی خوبه :D.توی سختی بالا خوبه که M&E رو برداشتن.
با صدای سم مشکل نداشتم :D با قیافش مشکل داشتم:-& دیگه چرا قیافشو اینجوری کردن:(

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصلا همچین چیزی فکر نکنم امکان داشته باشه. :d
مثلا تو مرحله ی دومه Grim (همون که تو خیابون هست.) برای هک کردن دومین Laptop (اونی که داخل یه ماشین هست.) امکان نداره بشه داخل ماشین رفت قبل از اینکه حداقل یک نفر رو ناک اوت کنی.
خب من همین کار رو کردم تازه اسنایپرم منو ندید بعد اومد برم بالا اشتباهی یه جا دکمه E رو زدم پنجره رو باز کردم گاردا دیدنم:| خلاصه بد وضعیتی بود. میشه اتفاقاً، نیازمند زمان بندی درسته.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
متوجه منظورت نشدم!:-/ یعنی Realistic میشد نرمال؟:biggrin1: نرمال میشد Easy؟:biggrin1: Perfectionist هم میشد Realistic؟:biggrin1:
آره :D البته واسه اونی که میخواد مخفی کاری بازی کنه فرقی نداره اسم درجه سختی ها چی باشه، ولی خب به نظر من اگه اینجوری میشد به صورت کلی تاثیر خیلی بهتری میزاشت. به هر حال تو بازی مخفی کاری باید جوری باشه که مخفی کاری رفتن ارجحیت داشته باشه، الان رو درجه Realistic مخفی کاری رفتن بهتر از اکشن رفتن هست، ولی رو درجه سختی Normal قضیه یه کم فرق داره :D

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
متاسفانه بازی از لحاظ گرافیک به پای نسخه قبلی نمیرسه و این به نظر عجیب میاد چون این قضیه باید برعکس باشه.یکی از دلایلش میتونه انحصاری بودن نسخه قبلی
باشه.از لحاظ فریم و پارگی تصویر هم که بازی مشکل داره.حتی با نصب پک اچدی هم گرافیک چنگی به دل نمیزنه.بعضی تکسچرهای بازی منو عجیب یاد بتل 3 میندازه!

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
۲ تا 4e mission برا اونایی که pre-order کردن از طریق uplay reward در دسترسه از اونجا که dlc نیست و رو سیو پروفایل هست فکر کنم برا غیر jtag هم جواب بده.
این لینک سیو فقط قبلش با modio به پروفایل خودتون تغییر بدید.
Tom Clancy's Splinter Cell - Blacklist - Exclusive Content & Uplay Rewards.rar | PutLocker
billionaire's yacht مأموریت grimm به یاد کشتی تفریحی double agent:
از همون اول در دسترسه رو نقشه برید بخش ساید* مشن ها
dead coast مأموریت kobin:
مأموریت اول رو باید برید تا kobin به گروه اضافه بشه مأموریت هم میاد رو نقشه

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آره :D البته واسه اونی که میخواد مخفی کاری بازی کنه فرقی نداره اسم درجه سختی ها چی باشه، ولی خب به نظر من اگه اینجوری میشد به صورت کلی تاثیر خیلی بهتری میزاشت. به هر حال تو بازی مخفی کاری باید جوری باشه که مخفی کاری رفتن ارجحیت داشته باشه، الان رو درجه Realistic مخفی کاری رفتن بهتر از اکشن رفتن هست، ولی رو درجه سختی Normal قضیه یه کم فرق داره :D
بازم متوجه نشدم!:D
مخفی کاری رفتن که سخت تر از اکشن رفتنه!:D یعنی روی درجه نرمال، مخفی کاری (که سخت تر از اکشن رفتنه) سخت تره که ملت اکشن میرن، بعد رو درجه Realistic مخفی کاری راحت تره که ملت مخفی کاری میرن!؟:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مخفی کاری رفتن که سخت تر از اکشن رفتنه!:D یعنی روی درجه نرمال، مخفی کاری (که سخت تر از اکشن رفتنه) سخت تره که ملت اکشن میرن، بعد رو درجه Realistic مخفی کاری راحت تره که ملت مخفی کاری میرن!؟:D

نه فکر کنم منظورش این بود که رو نورمال بازی اینقدر آسونه که آدم با خیال راحت می تونه اکشن هم بازی کنه، مثلا اگه دیده شد همه رو راحت بکشه، ولی توی Realistic یا Perfectionist یکی که جلو ـته ببینت درجا صدتا تیر می زنه می میری.:D پس مجبوری با مخفی کاری بری. به خاطر همین هم کسی که زیاد نجربه نداره یا براش فرقی نداره در هر صورت مجبور شه مخفی کاری کنه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تو درجه سختی های بالاتر بازی واقعی تر میشه و تو Perfectionist نهایتاً با 2 گلوله میمیری:D تازه اگه هدشات نشی! برای همین درجه سختی های بالاتر مخفی کاری گزینه واقعاً بهتریه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خو این آره:D
ممد یه جوری پیچونده بود جمله رو نفهمیدم منظورش چیه:D
====
موافقین نظرسنجی رو عوض کنیم، بهترین مرحله Blacklist رو بزاریم؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند