Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
بازی قشنگه ولی صدای سم که عوض شده اعصاب خرد کنه+بازی از جاسوس بازی فقط مخفی حرکت کردن رو داره دیگه هیچ خبری از هک کردن و مینی گیم هاش نیست یا حتی مثل double agent تنوع روش های انجام ماموریت رو نداره

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
آرهههههههه.دقیقا.منم دیروز گرفتم..همینجوریم...مرحله دوم تو میراوای عراق هست.من یعنی دیگه دارم نا امید میشم.بعضی جا ها فکر میکنم کانتره!...آقا یکی بیاد به ما بگه که این حس تا آخر بازی ما رو عذاب میده یا جاهایی هم هست که سربازان به طور عمده نباشن و باید مخفی کاری 100 درصدی انجام بدی!؟

ایرادات بازی صدای معمولی سم هست. کار نکردن روی مراحل هست مثل عراق یا ایران .ایرانی ها رو لهجه گذاشتن .عراقی هارو فارس اورجینال. ماموریت فقط فوری میره دور میز جمع میشن اول تا اخر تا بره یه ماموریت که مشخص نیست سر شهر کجاست ته شهر کجاست اصلا وجود خارجی نداره جاش .همه مرحله ها یک نواخت . فقط باید بری انجام بدی یا بکشی یا از دستشون در بری برسی به هدف! گرافیک وچهره پردازی بد. توی کانوکشن وقتی میرسیدی به باس ها حس خشم وانتقام بهت منتقل میشد . این رو خواستن از مجموع سه تا اسپلینتر یک چیزی در بیارن .اخرش هم چیزی نشده . دبل ایجنت بهتر بود باز به نظرم. خلاصه برا یک بار تا ته رفتن ودیدن بد نبود ارزش یک بار رو داره.

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
نمیدونم چرا بعضی ها دارن میگند از این بازی نا امید شدند از صدای سم از گرافیک افتضاح ! باو عمق بازی رو بچسبید انعطاف پذیری بازی رو داشته باشید ! بهترین مخفی کاری ها بهترین تیراندازی نورپردازی عالی و گدجت های فوق العاده... در کل شاید داستان بازی به پای Conviction نرسه اما خدایی سر ترین splinter cell بوده به نظر من ... بازم نظر هست و سلیقه ها متفاوت :)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی نچسبه بازی یعنی برای من اینجوری بوده . صداش واقعا رو مُخه آدم رو عصبی میکنه :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مراحل روزش حس مخفی بازی نمیده، کاشکی همه مراحل تاریک بود ، ولی کلا محیط های شبش حس بهتری داره ، مخصوصا مرحله دوم یا سوم تو امریکا تو اون فضای تیره با اون اهنگ که پخش میشد. کاشکی مرحله ترن هم محیط تاریک بود. مخصوصا تو اون سرما و محیط یخ زده . کلا بازی خیلی حال داد .بجز مراحل عراق

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
نمیدونم چرا بعضی ها دارن میگند از این بازی نا امید شدند از صدای سم از گرافیک افتضاح ! باو عمق بازی رو بچسبید انعطاف پذیری بازی رو داشته باشید ! بهترین مخفی کاری ها بهترین تیراندازی نورپردازی عالی و گدجت های فوق العاده... در کل شاید داستان بازی به پای Conviction نرسه اما خدایی سر ترین splinter cell بوده به نظر من ... بازم نظر هست و سلیقه ها متفاوت :)

نظر شما محترم .به من نچسبید . نظرم برا این بازی رو گفتم شایدم کسی عاشق این بازی باشه .باز هم محترمه ولذتش رو برده. من نظرم بود هیچیش بد نبود اما پس رفت بوده به نظرم البته ببخشید.البته نظره دیگه.

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
نظر شما محترم .به من نچسبید . نظرم برا این بازی رو گفتم شایدم کسی عاشق این بازی باشه .باز هم محترمه ولذتش رو برده. من نظرم بود هیچیش بد نبود اما پس رفت بوده به نظرم البته ببخشید.البته نظره دیگه.
صد در صد حرف شما متین منم گفتم که سلیقه ای هست :)
البته از جوانبی هم واقعا پسرفت داشته از نظر شخصیت و یا گرافیک واقعا خوب کار نشده و پسرفت کرده ولی در کل گفتم برتری هایی هم داره نسبت به سری های قبلی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من چند تا مرحله بازی کردم، بهترین بخشش همون جایی هست که میگیم Hey You بعد یارو میاد طرفمون :)) :D به نظرم اگه بازی رو به صورت پیش فرض روی درجه سختی Realistic میزاشتن و بعد یه درجه سختی کمتر از این و یه درجه سختی بیشتر از این هم واسش ردیف میکردن، خیلی رو نظرات تاثیر بهتری داشت. رو این درجه سختی بازی واقعا خوبه، نه خیلی سخته و نه خیلی آسون، مخفی کاری رفتن هم کاربردی تر میشه و اگه بخوای اکشن صرف بری به مشکل میخوری. در کل خاک تو سرشون :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به نظرم اگه بازی رو به صورت پیش فرض روی درجه سختی Realistic میزاشتن و بعد یه درجه سختی کمتر از این و یه درجه سختی بیشتر از این هم واسش ردیف میکردن، خیلی رو نظرات تاثیر بهتری داشت.
متوجه منظورت نشدم!:-/ یعنی Realistic میشد نرمال؟:D نرمال میشد Easy؟:D Perfectionist هم میشد Realistic؟:D

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا من یه فلش 16 گیگ گرفتم.(ایکس باکسم هارد نداره !).بعد دیسک 1 رو روش اینستال کردم.رفت تو بازی فقط زد یه آپدیت که کردم و 30_40 ثانیه طول کشید اما چیزی به نام اچ دی پک نداشت که اینستال کنم!.
بعد حالا هم که میخوام از رو فلش برم میگه باید دیسک رو هم بزاری.دیسک رو میزارم میرم تو بازی.بعد مثلا 4_5 دیقه ارور میده که دیسک خرابه! خاموش میشه!
چیکار کنم؟ راهی نیست؟
یه چیزم در مورد بازی.! آقا مگه سی آی ای تفنگ مفتی نمیده به ماموراش :)))))))). پس اینهمه پول که واسه تفنگ باید خرج کنیم چیه پس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر