The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
ولی بازی واسه من راحت نصب شد ( چون یه بار از Mega Game گرفته بودم که 1 دی وی دی بود اما اصلا نصب نمیشد ولی این نصب میشه )....مشکل من الان اجرا کردن بازی هست...اون Daemon Tools ی که خودشون تو دی وی دی بازی گذاشتن Pro نیست و ایمیج رو اجرا نمی کنه از طرفی هم من اون Daemon Tools Pro Advanced رو هم دانلود کردم که بچه ها تو همین تایپک گذاشته بودن ولی این ارور رو میده: The Application is Corrupted!!!....حالا نمیدونم چیکار باید بکنم تا بتونم ایمیج بازی رو بالا بیارم اون نسخه Basic رو هم گرفتم که Trial بود ولی اونم SCSI Virtual Drive هست و IDE نمیشه....حالا موندم چیکار کنم....لطفا اگه کسی بلده و یا اینکه دی وی دی بازی رو از DC گرفته کمکم کنه .

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
خوب خوشبختانه مشکل من در رابطه با نصب Daemon Tools Pro رفع شد ( با استفاده از تورنت از سایت Mininova دانلود مردمش و طبق دستورالعملش اقدام کردم و بلاخره تونستم با موفقیت برنامه رو نصبش کنم ) ولی حالا مشکلی که دارم اینه که شما گفتید باید IDE Virtual Drive بسازم اما من نمیتونم این کارو بکنم چون تو برنامه فقط SCSI Virtual Drive داره و من نمیتونم IDE بسازم...البته تو Readme ش نوشته بود که IDE هم پشتیبانی میکنه...اما من بلد نیستم چطور باید IDE Virtual Drive بسازم....لطفا یکی در این مورد بهم کمک کنه....ممنون .

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
خوب خوشبختانه مشکل من در رابطه با نصب Daemon Tools Pro رفع شد ( با استفاده از تورنت از سایت Mininova دانلود مردمش و طبق دستورالعملش اقدام کردم و بلاخره تونستم با موفقیت برنامه رو نصبش کنم ) ولی حالا مشکلی که دارم اینه که شما گفتید باید IDE Virtual Drive بسازم اما من نمیتونم این کارو بکنم چون تو برنامه فقط SCSI Virtual Drive داره و من نمیتونم IDE بسازم...البته تو Readme ش نوشته بود که IDE هم پشتیبانی میکنه...اما من بلد نیستم چطور باید IDE Virtual Drive بسازم....لطفا یکی در این مورد بهم کمک کنه....ممنون .
وقتی برنامه DAEMON Pro Agent رو اجرا میکنی روی آیکون taskbar راست کلیک کن و گزینه زیر رو بزن

020.JPG

بعد هم مث عکس زیر گزینه mount رو بزن و باهاش فایل image بازی با پسوند mds که توی خود folder اصلی بازی هست رو open کن

021.JPG

(اگه این فایل رو نداشتی بگو لینکش را برات بذارم
38.gif
)

آخرین ویرایش:

merlin2006

کاربر سایت
Dec 8, 2007
5
با سلام،

بعد صد سال اندی ! دیگه سرم تو کتابم برای اماده شدن کنکور نیست اومدم یه سوال بپرسم بعدش برم!

دوستان من بازی رو نصب کردم اینم سیستممه:
amd athlon 64 x2 dual-core 4000
1 gig ram
8400 512 grafic
اما بازی گیر میکنه!!! سرعت حرکتش کنده طوری که دارم LOW بازی میکنم!
نمیدونید مشکلش چیه؟؟

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
چطوری ماموریت های اصلی رو تشخصی بدیم؟ منظورم اینکه که کوئیست های فرعی و اصلی رو چطوری بفهمیم. بازی خوبیه ولی گیم پلیش یکم زیادی ابتکاریه.البته من اولین باریه که همچین گیم پلی میبینم

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
دوستان یه عنکبوت اول بازی هست خیلی اذیتم کرده نمیتونم بکشمش از قدرتم هم استفاده میکنم زود خالی میشه تا میاد جایگزین بشه عنکبوته خونش پر شده

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
مثل اینکه هیچ کی این بازی رو دوست نداره. تایپک سوت و کور....
توی مرحله دوم اونجایی که میره تو مرداب چطوری دو تا sphilt (یا یه همچین چیزی) های مونده رو پیدا کنم؟

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
:((من چقدر تو این انجمن مظلومم کسی نیست جواب منو بده؟
یه جادو هست اسمش igni اگه یادم باشه.(اتیشه) باید تندتند از این جادو استفاده کنی و بش بزنی.
درسته جونش میاد بالا ولی انجوری اگه بزنی جونش زود در میره:laughing:

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
واقعا عجب بازی ای هست! یه RPG خفن!
همین که میتونی با مدار مختلف معجون و از این چیزا درست کنی و همین که کلی Questx داری و مثلا بازی هایی مثل Poker همش نشون میده که چقدر یه بازی میتونه قشنگ باشه + یه کارایی هم میکنی که دیگه جالبه دیگه مثلا وجود Hooker تو شهر. :D

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
ممنون شروین جان. فقط این کوئست رو نتونستم پیداش کنم. من تو مردابه هستم تمام اون جاهایی که باید برم یه چیزی بذارم روشن بشن رو انجام دادم فقط یکی مونده(همونی که توی یه جای خوش و خرم تو مرداب هستش) ولی sphilt یا یه همچین چیزی داره که اونو پیدا نکردم. آخریشه.

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
ممنون شروین جان. فقط این کوئست رو نتونستم پیداش کنم. من تو مردابه هستم تمام اون جاهایی که باید برم یه چیزی بذارم روشن بشن رو انجام دادم فقط یکی مونده(همونی که توی یه جای خوش و خرم تو مرداب هستش) ولی sphilt یا یه همچین چیزی داره که اونو پیدا نکردم. آخریشه.

:((آقا این مرحله اشکمو در آورد. یکی کمک کنه .:(( اگه اون رو هم روشن کنم برج( tower) وا میشه. please help me:love:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
لطف میکنید اونایی که این بازی رو انجام دادن سیو خودشون رو آپ کنن واسه دانلود بذارن؟:love: من تا مرحله 3 بود فکر کنم همون جایی که بعد از مبارزه با اون پروفسوره میره خونه triss .اگه میشه سیو اول اون مرحله رو (فقط همین مرحله) بهم بده. از نت که نتونستمیدا کنم. اگه لطف کنید آپ کنید بدید بینهایت ممنون میشم:love::blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر