The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
برای بدون مشکل نصب کردن ---> 7 تا پست بالاتر
طبق اون روش خواستم برم به چندتا مشکل برخوردم !! :biggrin1:

البته نه بیشتر از ورژن 1.3)
ینی 1.3 بهتره ؟؟؟
کلا نسخه EE چه مزایایی داره ؟؟ من فقط و فقط به خاطر اینکه لودینگهاش کمتر شه نصبش کردم !!! اگه 1.3 بهتره خب اونو نصب کنم ؟؟!!! :confused:

به هر حال توی نسخه انگلیسی دیالوگ‌ سابسور میشه ولی بعد از Enchanted حرفهای کرکترها حداقل نامفهوم نیست
منظورتون چیه ؟؟؟ ینی نسخه ی قبلی بازی دیالوگ ها بدون سانسوره ؟ بعدش که ee رو نصب میکنیم سانسور میشه ولی روان تر از قبل ؟؟؟

) فایل زیر را دانلود کرده و محتویات آن را پس خارج کردن از حالت فشرده در همان پوشه بریزید:
این یه تیکه رو من ندارم ، چون لینک دانلودش خراب شده !! اگه منظور پچ های بازیه که تا 1.3 دارمش !!

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
پچ 1.3 بهتر نیست شاید بخاطر حجم پایینش به‌صرفه‌تر باشه راستش من بعد از نصب ee در زمان لودینگ‌ها تفاوت زیادی حس نکردم شاید یه دقیقه شده باشه 50 ثانیه، درضمن اشتباهی گفتم ee و 1.3 از نظر زمان لود یکسان هستند، در واقع 1.3 فقط به رفع باگ می‌پردازه (Changelog) و این ee هست که زمان لود رو کم میکنه
در مورد سابسور هم اگه 2رست بخونی شیرفهم میشی :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر