The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
بازی رو DC در دو DVD زده. من هنوز نگرفنم.
اون قسمت های اضافه ای رو هم که بازی داره میشه از رو سایتش دانلود کرد.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
این ادامه بحث تایپیک بازیهای نقش آفرینی ـه، به پیشنهاد برد عزیز اینجا ادامه میدیم
عزیز من واقعن دیگه خسته شدم.! اعصابم هم به هم ریخته سر این بازی...بازی اصلن راهنمایی درست حسابی نداره...

یه ماموریت دارم باید برم توی مرداب گل بچینم. میگه باید قابلیت Herbalism داشته باشی...خب من فکر کنم ندارم...اصلن نگفته چه جوری این قابلیت رو کسب کنم...اگه هم ندارم اصلن نباید تو این لول این کوئست رو به من بده...

تو ماموریت پیدا کردن اون سنگ ها واسه سنگ هشتم رفتم تو مرداب یه جا هست یه سری مانستر گنده خشک شدن...یکیشون اینه : golem ..میرم روش کلیک میکنم..میگه باید یه چیزی بدی... اما خب همه آیتم هام قفله چیزی ندارم بهش بدم...این ژورنال مزخرف هم نمیگه که چی باید بدم به این...تو قسمت مکان ها هیچ اشاره ای به این قسمت نکرده...نه الکل نه غذا نه هیچی نمیگیره که سنگ رو بده به ما! صد رحمت به اون مجسمه تو بیمارستان یه مرغ دادیم بهش سنگ بهمون داد..اما این همه چی قفله من چی بدم به این اخه؟

یه ماموریت اعصاب خورد کن دیگه: یه یارو بود اولین لحظه ای که از زندان در اومدم جلومو گرفت گفت برو انگشتر خانوادگیمو پیدا کن من هر روز صبح اینجا منتظرم...من اون موقع نرفتم..الان رفتم کوئست رو انجام دادم...با بدبختی اون مانستر ها رو کشتم انگشتر رو پس گرفتم...گفت برگرد اون مرد رو پیدا کن! برگشتم دم در فاضلاب نه صبح میاد نه شب میاد نه ظهر میاد نه غروب میاد! ژورنال مزخرف بازی هم نگفته اسمش چیه جد اقل بگردم تو شهر پیداش کنم!

یه ماموریت دیگه: یه یارو ترسو هست تو مرداب باید اسکورتش کنیم تا یه جایی..قبلن هی جلو منو میگرف بیا بریم...من قبلن تا یه مسیری باهاش رفتم...دیدم سخته گفتم ولش کن بعدن میرم...حالا که میخوام برم ..هر چی میگم بیا بریم. سر جاش وایساده تکون نمیخوره! نه شب میاد نه ظهر میاد نه صبح میاد بریم!

معجون Full moon رو درست کردم شکلشم همون شد قرمز رنگ...اما نمیزنه Full moon میزنه معجون ناشناخته. یه بار تو جنگ خوردمش یه چیز قرمز رفت اون بالا اما جونم زیاد نشد...

دیگه دارم زده میشم از بازی.:((
بهت حق میدم با وجود journal به این گستردگی این بازی حتی با استانداردای RPG هم داستان پیچیده ای داره
من ورژن 1.3 رو داشتم وقتی برای اولین بار باهاش حرف میزدم اطلاعات مربوط به گیاه Beggartick به journal ـم اضافه شد (مهارت شناختن گیاه جز skill ـهای intelligence ـه + یه مهارت دیگه که باعث میشه دو برابر معمول بتونی از بدن monster ها عنصر بگیری با هر شیوه ای که بازی کنی این دو skill لازمه) یه سری druid حدودا شمال غربی مرداب هستند کتاب شناسایی گیاه رو میفروشند + Beggartick حدودا طرفای tower پیدا میشه و رنگ قرمز داره
دقیقا حرفای برد با این تفاوت که اگه از گروه flaming rose جمایت کردی باید از آهنگر order بخواهی این کار رو برایت انجام بده
اسمش con artist ـه، ساعت 7-6 صبح کنار sewer جلوی خانه raymond پیدا میشه
خیلی از بازیها در این موارد پتانسیل sucktitude دارن
39.gif
احتمالا به یه باگ برخوردی، تنها چیز مهم اینه که توی کلبه grams حتما کتابی که مربوط به tower هست رو برداری، بقیه ماموریتهای وابسته به اون side quest هستن
از معجون 2 تا درست کن، بعد از اولین بار، دیگه به فهرست فرمولهات اضاف میشه، در ضمن توی این بازی برخلاف Fable طول نوار زندگی نشان دهنده مقدار نیست، گرالد چه 2000 health داشته باشه چه 300 اندازه نوار یکسانه، اگه موس رو روی خط قرمز ببری میبینی که خیلی از قبل بیشتر شده
برای مورد آخر هم هنوز همین نظر رو داری؟
45.gif

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
این ادامه بحث تایپیک بازیهای نقش آفرینی ـه، به پیشنهاد برد عزیز اینجا ادامه میدیم
ممنون از توجهت
منم باید همین کار رو انجام میدادم وجواب رو از اول همینجا میزاشتم.
اینجوری بعدها میتونه ارشیو خوبی بشه.
من پست رو اینجا هم میزارم ، شاید به درد کسی بخوره

========================================================
عزیز من واقعن دیگه خسته شدم.! اعصابم هم به هم ریخته سر این بازی...بازی اصلن راهنمایی درست حسابی نداره...
راستش چند وقتی از انجام این بازی توسط من میگذره.پس ممکنه بعضی چیزها رو فراموش کرده باشم.
یه ماموریت دارم باید برم توی مرداب گل بچینم. میگه باید قابلیت Herbalism داشته باشی...خب من فکر کنم ندارم...اصلن نگفته چه جوری این قابلیت رو کسب کنم...اگه هم ندارم اصلن نباید تو این لول این کوئست رو به من بده...
خوب با توجه به اینکه شما اصلآ اشاره ای به اینکه این ماموریت رو از کجا گرفتی نکردی نمیتونم خیلی کمکتون کنم.
ولی چیزی که به طور کلی میتونم خدمتتون عرض کنم اینه که تویه این بازی این جور چیزها مثل گیاه شناسی و یا درست کردن معجون ها از راه کتابها و بعضی دست نوشته
ها به دست
میاد که به دست اوردن همین کتابها و دست نوشته ها راههایه مختلفی داره مثلآ بعضی هاشون فقط از طریق انجام Quest ها به دست میاد و همچنین از جستجوی بدن اجساد.بعضی ها رو ممکن فقط شخص خاصی داشته باشه.
بعضی ها رو هم میشه از کسایی که کتاب میفروشن خرید.
مثلآ در همین مورد خاصی که شما گیر کردی ممکنه اصلآ اطلاعات، داخل کتابهایی با موضوع گیاه شناسی نباشه و اطلاعات مورد نیاز داخل یه کتاب تاریخی و یا داستان باشه.
یه ماموریت اعصاب خورد کن دیگه: یه یارو بود اولین لحظه ای که از زندان در اومدم جلومو گرفت گفت برو انگشتر خانوادگیمو پیدا کن من هر روز صبح اینجا منتظرم...من اون موقع نرفتم..الان رفتم کوئست رو انجام دادم...با بدبختی اون مانستر ها رو کشتم انگشتر رو پس گرفتم...گفت برگرد اون مرد رو پیدا کن! برگشتم دم در فاضلاب نه صبح میاد نه شب میاد نه ظهر میاد نه غروب میاد! ژورنال مزخرف بازی هم نگفته اسمش چیه جد اقل بگردم تو شهر پیداش کنم!
این اقا رو هم اگر اشتباه نکنم فقط یه زمان کوتاه اونم وقتی که هوا گرگ و میشه و خورشید تازه میخواد طلوع کنه دم در فاضلاب پیداش میشه. راستش ساعت دقیقش رو یادم نیست. ولی اینو میدونم که دقیقآ همون ساعتی هستش که برایه بار اول دیدیش و ماموریت رو ازش گرفتی.
یه ماموریت دیگه: یه یارو ترسو هست تو مرداب باید اسکورتش کنیم تا یه جایی..قبلن هی جلو منو میگرف بیا بریم...من قبلن تا یه مسیری باهاش رفتم...دیدم سخته گفتم ولش کن بعدن میرم...حالا که میخوام برم ..هر چی میگم بیا بریم. سر جاش وایساده تکون نمیخوره! نه شب میاد نه ظهر میاد نه صبح میاد بریم!
از این چیز خاصی یادم نمیاد که بگم انجام بدید
معجون Full moon رو درست کردم شکلشم همون شد قرمز رنگ...اما نمیزنه Full moon میزنه معجون ناشناخته. یه بار تو جنگ خوردمش یه چیز قرمز رفت اون بالا اما جونم زیاد نشد...
من الان درست یادم نمیاد Full moon چه خاصیتی داشت ولی اگر خاصیتش افزایش سلامتی
باشه تو نمیتونی انتظار داشته باشی که بلافاصله خط سلامتیت پرشه چون این معجونها در واقع فقط سرعت پر شدن خط سلامتی رو افزایش میده و به صورت ناگهانی این کار انجام نمیشه. اون دایره قرمز رنگی هم که میگید رفت اون بالا ، نشون میده که این معجون در حال تاثیره و اگر موس رو روش ببرید مدت زمانی رو که تاثیر خواهد داشت رو نشون میده.
علت این هم که میزنه معجون ناشناخته به خاطر اینه که شما فرمولش رو از اینجا یاد گرفتید
ونه داخل بازی پس برایه Geralt ناشناختست.:)
تو ماموریت پیدا کردن اون سنگ ها واسه سنگ هشتم رفتم تو مرداب یه جا هست یه سری مانستر گنده خشک شدن...یکیشون اینه : golem ..میرم روش کلیک میکنم..میگه باید یه چیزی بدی... اما خب همه آیتم هام قفله چیزی ندارم بهش بدم...این ژورنال مزخرف هم نمیگه که چی باید بدم به این...تو قسمت مکان ها هیچ اشاره ای به این قسمت نکرده...نه الکل نه غذا نه هیچی نمیگیره که سنگ رو بده به ما! صد رحمت به اون مجسمه تو بیمارستان یه مرغ دادیم بهش سنگ بهمون داد..اما این همه چی قفله من چی بدم به این اخه؟
خوب اینکه خودش یه Quest کامله.
هر چی که ازش یادم باشه برات داخل Spoiler مینویسم.

اول از همه باید بری پیش Vaska همون پیره زنی که تویه Swamp زندگی میکنه در مورد برج ازش سوال میکنی شاید یه چیزی هم بهت بده.
بعد میری پیشKalkstein بعد اون میگه باید یه میله خاصی رو پیدا کنی بعدشGolem's heart scroll رو بهت میده.
بعد اگر Zoltan سفارشت رو به اهنگر کرده باشه اهنگر میله رو برات میسازه.
zoltan سفارشت رو تویه یکی دیگه از Quest هایی که باید انجام بدی به اهنگر میکنه.بعد که اهنگر میله رو ساخت میری پیش Elder Druid تویه اون قسمت خوش اب و هوایه Swamp وازش میپرسی که میتونه نیروهایه طبیعی رو کنترل کنه؟ بعد اونم در عوض یه چیزی ، شایدم پول ، هوا رو برات تغییر میده .
بعد میری سراغ Golem و میله رو فرو میکنی تو سرش تا بیدار شه بعد میری دو تا از اون ستونها رو روشن میکنی و بعد میکشونیش وسط هر سه تا ستون و درست همون لحظه ای که وسط قرار داره ستون سومی رو هم روشن میکنی بعد هم یه رعد و برق میخوره تویه سرش که بعدش میتونی بری و چیزهایه مورد نیازت رو بر داری.
دیگه دارم زده میشم از بازی.
بهت توصیه میکنم اگه حوصلش رو نداری فعلآ بیخیالش شو تا زمانی که حوصلش رو داشته باشی.چون این تازه اولایه بازی هست و در اینده هم مقدار زیادی از این جور Quest ها باید انجام بدی که به صبر و حوصله و همچنین دقت تویه دیالوگها و نوشته ها نیاز داره.
این رو به خاطر اینکه از بازی زده نشی گفتم.
امیدوارم کمکی شده باشه.

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
سلام . دوستان گرام اين پچي كه ميگيد بري witcher اصليه اومده بلاخره بدون رجيستر كردن كار كرد يا چاره اي نداره بيد همين EE رو خريد ؟؟؟

و ثانيا من تو چپتر 3 بازي افت فريم بدي دارم . ايا اين مربوط به همين مشكل بازي اصلي ميشه ا سيستم من مشكل داره ؟؟ من crysis رو با 800 در 600 روون رو تنظيمات high اجرا كردم ولي اين نميشه ...

ممنون

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
سلام . دوستان گرام اين پچي كه ميگيد بري witcher اصليه اومده بلاخره بدون رجيستر كردن كار كرد يا چاره اي نداره بيد همين EE رو خريد ؟؟؟

و ثانيا من تو چپتر 3 بازي افت فريم بدي دارم . ايا اين مربوط به همين مشكل بازي اصلي ميشه ا سيستم من مشكل داره ؟؟ من crysis رو با 800 در 600 روون رو تنظيمات high اجرا كردم ولي اين نميشه ...

ممنون

یک نفد ادم خیر به این کاربر کمک کنه !

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114

ممنون
سلام
راجع به سوال اولتون من چون خودم EE رو دارم و دنبال پچش نبودم اطلاعی ندارم.
راجع به سوال دومتون هم ، با توجه به سیستم داخل پروفایلتون به تور معمول نباید افت فریم ازار دهنده ای داشته باشید.

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
یک نفد ادم خیر به این کاربر کمک کنه !

برای این که پچ Enhanced Edition رو نصب کنید باید به روش زیر عمل کنید:
1) بازی اصلی (نسخه 1) رو به صورت کامل و بدون کرک کردن نصب کنید. (حتما باید setup بازی اورجینال خود CD Project باشه! یعنی فایل اینستالش رو تو ایران تغییر نداده باشند) برای اطمینان از این موضوع اگر از ویندوز ویستا استفاده می کنید, مطمئن باشید که آیکون بازی داخل پوشه Game ویستا باشه!
2) پچ Enhanced Edition و Language بازی رو از لینک های زیر دانلود کرده و در یک پوشه قرار دهید:
http://cdn.sciagnij.pl/bi.sciagnij.pl/0/4/TWEE_Upgrade.exe
http://cdn.sciagnij.pl/bi.sciagnij.pl/0/7/TWEE_English_language_pack.exe
3) فایل زیر را دانلود کرده و محتویات آن را پس خارج کردن از حالت فشرده در همان پوشه بریزید:
http://rapidshare.com/files/216606079/TWEE_Upgrade-UnregPatch.zip.html
4) حالا فایل TWEE_Upgrade-UnregPatch.exe را اجرا کرده و صبر تا عملیات کپی انجام شود. (این فایل قسمت چک کردن آنلاین و register کردن بازی را از پچ حذف می کند)
5) حالا فایل جدید به وجود اومده (TWEE_Upgrade_Unregisterd.exe) را اجرا کرده و مراحل setup را با خیال راحت طی کنید. (پیشنهاد می کنم تیک تمامی زبان های دیگه به غیر از انگلیسی رو بردارید)
نصب پچ در حدود یک ساعت طول میکشه!
6) پس از پایان نصب می تونید بازی رو بدون نیاز به هیچ گونه کرک اجرا نمایید.
7) در صورت تمایل می تونید Adventure های زیر روی که مکمل بازی هستند نیز دانلود و نصب نمایید:
http://cdn.sciagnij.pl/bi.sciagnij.pl/0/9/TWEE_adventure_Side_Effects.exe
http://cdn.sciagnij.pl/bi.sciagnij.pl/0/0/TWEE_adventure_The_Price_of_Neutrality.exe
البته این دو فایل چیز دیگه ای به داستان اصلی بازی اضافه نمی کنند و خودشون یک داستان جدید رو شامل می شوند که می تونید از بخش New Game و قسمت Adventure اون ها را بازی کنید.
موفق باشید :cheesygri

اگر تو بازی مشکل افت فریم شدید داشتید می تونید تو قسمت Option و بخش Advanced قسمت Visibility Range رو از High به Medium تغییر بدین

Attachments

• TWEE_Upgrade-UnregPatch.zip
    9.7 KB · مشاهده: 18
آخرین ویرایش:

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
Amir 369X اقا زنده باشی دمت گرم.ولی من اینارو خوندم یه جورایی پشیمون شدم از پچ ریختن ترجیح دادم بازیو از اول برم :cheesygri . فقط دوستانی که این EE رو خریدن بگن از کجا گرفتن که پدرم در اومده انقدر دنباش گشتم هیچ جا نداشت. west و اینور اونور همه میگن ممنونعه نمیاریم
چ
ممنون

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
Amir 369X اقا زنده باشی دمت گرم.ولی من اینارو خوندم یه جورایی پشیمون شدم از پچ ریختن ترجیح دادم بازیو از اول برم :cheesygri . فقط دوستانی که این EE رو خریدن بگن از کجا گرفتن که پدرم در اومده انقدر دنباش گشتم هیچ جا نداشت. west و اینور اونور همه میگن ممنونعه نمیاریم
چ
ممنون

اقا این پست بالا رو نگا :smile:

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
حدودآ 6-7 ماه پیش مغازه هایی که محصولات ET-game رو داشتن ، این بازی رو میفروختن.ولی در حال حاضر من جایی ندیدم.
این نسخه س ا ن س و ر شده EE رو شاید بشه تویه این مغازه هایه پایتخت گیر اورد،اونم با قیمت حدود شش هفت هزار تومن.
تغییرات بازی اونقدر نیست که ارزش این همه گشتن رو داشته باشه.به نظر من با همین نسخه معمولیش سر کنید، چون چیزی به اون صورت کم نداره.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
ا عرض سلام
من نسخه EE این بازی رو گرفتم ولی بعد از نصب تو ویندوز vista 64 و اجرای بازی بازی error میده که :
The witcher has stopped working
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ممنون.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
کسی سایتی رو نمیشناشه که بشه این بازی رو ازش خرید .... در ضمن این پچ EE چی کار میکنه توی بازی ....؟
( ممکنه جواب این سوال توی صفحات قبل مطرح شده باشه اما من وقت نداشتم همشونو بخونم )

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
من بازی the witcher رو نصب کردم و تا پچ 1.2a اونو آپدیت کردم !!!
باقیه پچ ها رو نریختم چون مرحله به بازی اضافه میکرد !!!
ولی شنیدم پچ enhanced جالبه ، حالا میخوام بدونم که میتونم enhanced رو بدون مشکل نصب کنم ؟؟؟
کلا چه تغییراتی تو بازی صورت میگیره !!!؟؟؟ (با نصب enhanced)

در ضمن چه جوری میشه فهمید که این پچ واقعا نصب شده ؟؟ کجا نوشته ؟؟

آخرین ویرایش:

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
alt و tab که بگیری و وارد ویندوز بشی روی نوار پایین صفحه خود بازی ورژن رو نوشته، عبارت 1.4 معادل EE ـه

EE مشکل لودینگ طولانی رو تا حد زیادی حل میکنه (البته نه بیشتر از ورژن 1.3) و دیالوگ‌ها را روان‌تر، به هر حال توی نسخه انگلیسی دیالوگ‌ سابسور میشه ولی بعد از Enchanted حرفهای کرکترها حداقل نامفهوم نیست

برای بدون مشکل نصب کردن ---> 7 تا پست بالاتر :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر