The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
این کنترل بازی چجوریه ؟ بابا ما که مردیم از بس کلیک کردیم. یه بارشو میزنه ، 18 بار دیگشو عین مرغ وامیسه نیگا میکنه ! :confused:

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
با سلام به همه من تو مرحله دوم انجایی که باید 10 تا سنگ رو فعال کنی تا برج جادویی باز بشه گیر کردم:(. 8 تا از سنگ ها رو دارم فقط دو سنگ مونده که میدونم باید از کی بگیرم اما نمیدونم چه طوری : kethaar از raymond و veenah از بیمارستان lebioda ویه چیز دیگه برای اون سربازه که نگهبان زندانه چی باید ببریم تا زندانی رو ملاقات کنیم . لطفا کمکم کنید:love:

من راستش یادم رفته....

تو این سری جدیده رو گرفتی ؟؟

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
113
با سلام به همه من تو مرحله دوم انجایی که باید 10 تا سنگ رو فعال کنی تا برج جادویی باز بشه گیر کردم:(. 8 تا از سنگ ها رو دارم فقط دو سنگ مونده که میدونم باید از کی بگیرم اما نمیدونم چه طوری : kethaar از raymond و veenah از بیمارستان lebioda ویه چیز دیگه برای اون سربازه که نگهبان زندانه چی باید ببریم تا زندانی رو ملاقات کنیم . لطفا کمکم کنید:love:
سلام
من این پست رو تازه دیدم. امیدوارم که به دردت بخوره
برایه گرفتن veenah از بیمارستان باید یه خوراکی، مثلآ یه تیکه مرغ یا نون بزاری داخل اون مجسمه تویه بیمارستان.
برایه kethaar هم دقیقآ یادم نمیاد ولی میدونم که در طی انجام کوئیست های اصلی بدست میاری وقتی که Raymond ازت میخواد که Ramsmeat رو بکشی ولی تو نمیکشیش ولی بعدآ بهش میگی که ramsmeat مرده.تویه همین صحبتهای بعد از این قضیه است که میگیریش البته اگر درست یادم مونده باشه.

این کنترل بازی چجوریه ؟ بابا ما که مردیم از بس کلیک کردیم. یه بارشو میزنه ، 18 بار دیگشو عین مرغ وامیسه نیگا میکنه ! :confused:
وقتی نشونگر موس رو روی دشمنت میبری به شکل یه خنجر در میاد بعد از کلیک باید منتظر بمونی تا Geralt حمله خودش رو انجام بده درست مثل بازیهایه استراتژی .بعد از کلیک اولی که رویه دشمنت میکنی شکل اون خنجر به یه دایره و یه خط تبدیل میشه که معنیش اینه که نباید دیگه کلیک کنی تا زمانی که دوباره به شکل یه خنجر اتشین دربیاد اگر در همین حین کلیک کنی چند تا حمله قویتر انجام میده.
ولی مثل اینکه شما با این بازی مثل یه بازی اکشن رفتار میکنی و تند تند کلیک میکنی، اونم

به جایه مبارزه وایمیسته شما رو نگاه میکنه که بلد نیستید به موقع کلیک کنید.:)
امیدوارم مفید باشه

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
این شرکت تکین من رو گذاشته سر کار . الان 4 5 روزه که هی به من میگه Enhanced edition رو میاره اما هنوز خبری نیست .
دوستان نمی دونن چه جوری می شه اون رو پیدا کرد ؟

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
این شرکت تکین من رو گذاشته سر کار . الان 4 5 روزه که هی به من میگه Enhanced edition رو میاره اما هنوز خبری نیست .
دوستان نمی دونن چه جوری می شه اون رو پیدا کرد ؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ما اگه سیوهای نسخه قبلی رو داشته باشیم این نسخه جدیدی که اومده سیوهای قبلی رو میشناسه؟! یعنی میشه سیوهاشو تو این نسخه ریخت؟

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
قول داده بودم که قسمتی از extras بازی رو بزارم.
توی این فایل نقشه بازی و راهنمای رسمی بازی و دفتر چه بازی هستش.
http://rapidshare.com/files/151543132/TheWitcherEnhancedEditionExtras_dd.zip.html

بازی رو من دارم میکنم. خیلی گرافیکش بهتر شده.
سیوهای بازی مثل اینکه کار نمیکنه. چون توی یه فروم خارجی خونده بودم.

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
من از boysteamخریدم

البته اینو بگم که بازی خیلی قشنگ
نمیدونم چرا تو ویسنا اجرا نمیشه

----------------
ویرایش :

قانون شماره 5) لطفا در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید ولی اگر مدتی از زمان ارسال پست گذشته بود و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.

باتشکر از شما که هیچ گاه قوانین را مطالعه نمی فرمایید.

Last edited by a moderator:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
من از boysteamخریدم

البته اینو بگم که بازی خیلی قشنگ
نمیدونم چرا تو ویسنا اجرا نمیشه
بله من هم از BoySteam خریدم و باید بگم این شرکت گند به پا کرده با این بازی زدنش. خوبه فقط بگم این شرکت برنامه Setup بازی ها رو دستکاری می کنه و علاوه بر Spyware و هزار تا برنامه ناخواسته دیگه که تو کامپیوترتون سرازیر می کنه؛ نصب بازی تو Windows Vista نزدیک به 7 ساعت تمام (بله درست شنیدید؛ 7 ساعت) طول میکشه. بعدش هم کار نمیکنه چو آقایان گند زدن به برنامه اجرایی بازی و DLL ها رو درست کپی نکردن. تازه اسم بازی رو تغییر می ده و دم به دقیقه اسم کثیف خودشو می زنه تو بازی و Start Menu و desktop و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه. بدبخت ها لا اقل املای درست و حسابی هم بلد نیستند مثلاً King's Bounty: The Legend رو برداشته نوشته Kings Bouty.Legnd . آخه کسی نیست به اینا بگه چرا بازی رو داغون می کنی؟ هدفت چیه؟ به خاطر اینکه اسم کثیفتو بذاری تو Shortcut بازی ورمیداری بازی رو دستکاری می کنی و غیر قابل اجرا می کنی؟
من به همه میگم به هیچ وجه از این شرکت بازی نخرید مخصوصاً اگه vista دارید که هزار ساعت نصب بازی های این شرکت طول میکشه، عرضه نداشتند با Install Shield برنامه نصب بنویسند، برداشتن از این برنامه های عصر شجر مجانی برای نوشتن برنامه نصب بازی استفاده کردن و نصب بازی خیییییییییییییییییییییییییییییییلی طول میکشه. در حالی که اگه بازی اصلی رو میدادن بیرون این اتفاق نمی افتاد. واقعاً من از این کارشون عصبانی هستم و این بازی The Witcher EE پنج شنبه و جمعه هفته گذشته منو خراب کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر