The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من رم دستگاهم 2 گیگ بود و مشکلی نداشتم ولی نمی دونم که چرا دوستان انقدر کم لطف هستن واقعا چه بازی در این سبک رو سراغ دارین که به این زیبایی روش کار شده باشد.قدرت بالا در ost و همچنین داستان قوی
و از همه مهمتر 80 ساعت بازی که تنها هدف انتخاب شخصیت واقعی خود بازیکن یعنی در واقع گرلت کسی نیست به جز شخصیتی که ما می خواهیم باشه .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من نصبیدم بازی رو :D در نگاه اول خیلی جالب به نظر میرسه فعلا 2 ساعت بیشتر بازی نکردم،باید با این کنترل ایزومتریک کنار بیام عادت ندارم بهش :D
فقط یک مشکل دارم اونم اینه که تو دمو ها فرم تا 15 میاد پایین در حالی که اصلا چیزی نداره گرافیک بازی که اینقدر افت فرم دارم تو دمو ها! تو Crysis اینقدر افت فرم ندارم :D با پچ این مشکل حل میشه؟

چند تا باگ هم دیدم که ضایع ترینش این بود که یکدفعه کنترل بازی به هم خورد و مثلا w رو میزدی به جای جلو رفتم میرفت راست یا اصلا حرکت نمیکرد! یک بار هم تو loading کرش کرد :D این مشکلات با پچ برطرف میشن؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من نصبیدم بازی رو :D در نگاه اول خیلی جالب به نظر میرسه فعلا 2 ساعت بیشتر بازی نکردم،باید با این کنترل ایزومتریک کنار بیام عادت ندارم بهش :D
فقط یک مشکل دارم اونم اینه که تو دمو ها فرم تا 15 میاد پایین در حالی که اصلا چیزی نداره گرافیک بازی که اینقدر افت فرم دارم تو دمو ها! تو Crysis اینقدر افت فرم ندارم :D با پچ این مشکل حل میشه؟

من پیشنهاد میکنم بیخیال دوربین ایزومتریک بشی ....دوربین را بزار روی OTS ...خیلی خیلی بهتره ...کنترلشم راحت تره ....

چند تا باگ هم دیدم که ضایع ترینش این بود که یکدفعه کنترل بازی به هم خورد و مثلا w رو میزدی به جای جلو رفتم میرفت راست یا اصلا حرکت نمیکرد! یک بار هم تو loading کرش کرد :D این مشکلات با پچ برطرف میشن؟

البته به این نمیشه گفت باگ...چون اگر دوربین را گذاشتی روی حالت ایزومتریک ، بازی را باید بیشتر با ماوس کنترل کنی اما همانطور که گفتم اگر میخوای با کیبورد هم بازی کنی بهتره دوربین را بزاری بر روی OTS ..یکم که بازی کنی میبینی که خیلی بهتره ...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آره من اصلا یادم رفته بود ost رو :D الان خیلی راحتر بازی میکنم سرعتم هم بیشتر شده
مشکل افت فرم رو چی کارش کنم؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان یه کمکی بکنن من تو همون مراحل اولیه گیر کردم همونجایی که اولین فن جادوگری رو یاد میگیری و بعدش دوباره به قلعه حمله میشه و اون جونور گنده میاد حمله میکنه و دوتا انتخاب یا باید همراه اون دختره بری داخل و با یه یارو که انگار اسمش ساوولا هست بجنگی یا باید وایسی و با بقیه مردا با اون جونوره بجنگی من هر کدوم رو انتخاب میکنم یا ساوولا منو میکشه یا اون جونوره معجونمم میخورم ولی بازم بعد از چندین دقیقه مبارزه ی سخت میکشنم یکی کمک کنه فقط میدونم برای اون جونوره باید زنگ رو به صدا در بیارم و بقیش رو نمیدونم

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دوستان یه کمکی بکنن من تو همون مراحل اولیه گیر کردم همونجایی که اولین فن جادوگری رو یاد میگیری و بعدش دوباره به قلعه حمله میشه و اون جونور گنده میاد حمله میکنه و دوتا انتخاب یا باید همراه اون دختره بری داخل و با یه یارو که انگار اسمش ساوولا هست بجنگی یا باید وایسی و با بقیه مردا با اون جونوره بجنگی من هر کدوم رو انتخاب میکنم یا ساوولا منو میکشه یا اون جونوره معجونمم میخورم ولی بازم بعد از چندین دقیقه مبارزه ی سخت میکشنم یکی کمک کنه فقط میدونم برای اون جونوره باید زنگ رو به صدا در بیارم و بقیش رو نمیدونم
با سلام
برای غلبه باید بدونی که نقطه ضعف اون صداست. اول از همه از شر دشمنای دیگه راحت شو. بعد همه زنگ و دیگ ها را به صدا در بیار, برای به صدا در آوردن دیگ ها از Aard (که 1 برای انتخاب این نشان و کلیک راست برای استفاده ) کمک بگیر. تا وقتی صدا میاد میتونی بهش آسیب برسونی. چند بار باید این عمل رو تکرار کنی. میتونی این ویدئو رو هم ببینی.
موفق باشید.

درود بر همه :
من یه سوال فوق چرت داشتم !!!
تو حالت Ost باید کلیک رو رو دشمنا نگه داری تا ضربه بزنه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
درود بر شما
من با OST بازی نکردم ولی فکر نکنم حالت OST و ایزومتریک از این لحاظ فرقی داشته باشند:
http://www.bazicenter.com/forums/sh...com/forums/showpost.php?p=293869&postcount=42
موفق باشید.
------------------------------------------------------
ویرایش:
به نقل از CVG, خبر رسیده که CD Projekt در 18 فوریه یک Pretty big surprise برای witcher دارد که احتمالن expansion pack یا آپدیتی برای این بازی باشد.
Our plans include continuous game support, the release of the powerful D'jinni module editor, the continued release of game updates and patches... We are still working on making the game better and we will actively support our fan community, which is getting bigger and bigger... we have very promising plans for the future
همچنین اعلام کرده که ظرف سه ماه حدود 600 هزار نسخه از بازی فروش رفته است.(از کلمه sold استفاده شده ولی ممکنه ship در نظر گرفته شده باشد) و گفته شده که هدفشون رسیدن به یک میلیون نسخه در طول سال است.

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
همونطور که گفته بودم, این Pretty big surprise معرفی شد. این Enhanced version که قراره در 16 ماه می منتشر بشه , شامل موارد زیر است:

1- مادی با نام THE PRICE OF NEUTRALITY
زمان گیم پلی: 2 ساعت
تعداد کوئست: 1 اصلی و 2 جانبی
مکان: قلعه Kaer Morhen
موضوع: در مورد یک sorceress به نام Sabrina Glevissig

2- مادی با نام SIDE EFFECTS
زمان گیم پلی: 3 ساعت
تعداد کوئست: 5
موضوع: در مورد Dandelion

3- ویرایشگر ماد به نام D’JINNI
It allows user to make own adventures in The Witcher world
It does not allow user to modify the game itself

4- ویژگیها و اصلا حات جدید در بازی که شامل کد, گرافیک و مکانیسم های مختلف میشود:

CODE FEATURES
Improved inventory
Auto-save option (on/off)
Character differentiation mechanism (effectively generating approximately 50 new character appearances).
Look-at feature (characters look at Geralt, deepening player immersion).
Auto-looting of containers (player may collect all contents of a container without opening the container panel).
GRAPHIC features
100 new gesture animations in dialogues and cut-scenes, giving more natural feel of conversations with NPCs.
Improved facial expressions. Release dates
CODE FIXES
Corrected English translation and voice work (over 5000 dialogue lines re-written and re-recorded).
Corrected German translation and voice work .
Loading times reduced by 80%.
Improved game stability.
Improved combat responsiveness.
Improved AI for Dice Poker mini-game
Improved weather settings for locations
Vitality indicator problem resolved (did not display at times)
Inventory and map texture caching (accelerated map and inventory load/ display)
All corrections contained in game patches released to date Release dates
GRAPHIC FIXES
Animation improvements: Draw/sheath sword animation accelerated AND Greater clarity of sequence failed animation.
Improved character model for Triss Merigold.

نکته: ظاهرا ماد اول و ادیتور در 14 مارس قابل دسترس خواهد بود
برای اطلاعات بیشتر این فیلم را نیز میتوانید ببینید.

پ.ن: ظاهرا اشکالات دوستان BC به گوش سازندگان رسیده :
Character differentiation mechanism - effectively generating approximately 50 new character appearances

موفق باشید.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام

اول اینکه:
ادیتور D’JINNI و ماد The Price of Neutrality که قرار بود هفته آخر مارس منتشر شوند, مجددا تاخیر خورده و احتمالا ظرف چند روز آینده به همراه پچ 1.3 منتشر میشوند. علت این موضوع مسائل localisation بیان شده است.

خبر دوم:
CD Projekt اعلام کرده که 7ام این ماه نسخه open beta از The Witcher: DuelMail را لانچ خواهد کرد و نسخه نهائی برای 9 می برنامه ریزی شده است.
The Witcher: DuelMail یک بازی فلش رایگان web-browser بر پایه The Witcher میباشد که بر مبارزه دو نفره تمرکز دارد و برای اجرای آن تنها به یک PC, ارتباط اینترنت و مرورگر (همراه با پلاگین flash) نیاز دارید.

منبع

موفق باشید.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
دم مسئولین این نظام گرم
212.gif
واقعا این اسرائیلیها فقط غاصب و جهانخوار هستن... باور نمیکنید؟ برید مقاله های معروفترین روزنامه اسرائیل یعنی صبح اورشلیم (Jerusalem Post) رو بخونید
69.gif

The Witcher رو مثلا نقد کردن...

Freed from the shackles of communism, Polish software developers feel at liberty to go as far as they want, with unrestrained violence and s e x in the videogames they export to Britain and other Western countries. This adult-only role-playing game, based on a series of fantasy stories by best-selling Polish author Andrzej Sapkowski, is an example of high technical skill and low morals that can nevertheless legally be purchased by youngsters​

--->متن کامل

از 5 ستاره، 4 ستاره گرفته از نظر تکنیکی و 0 از نظر اخلاقیات :D یکی نیست بگه JAMESH KON BABAW
69.gif

پ.ن : هیس !

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
بالاخره CD Projekt RED دیروز به وعده اش عمل کرد:
پچ 1.3 منتشر شد که حدود 322 مگه که علاوه بر رفع مشکلات بازی شامل mod ی با نام The Price of Neutrality هم میشود که قبلا توضیح دادم.
The Price of Neutrality is the first official adventure from the team at CD Projekt and features around two hours of gameplay during which the player is introduced to the other witchers in more detail following their brief appearance in the original game. Populated with new NPC’s and other new graphical assets, the adventure takes the player into the little explored outskirts of Kaer Morhen in a compelling story with tough decisions and more than one possible ending.
البته فکر میکنم پچ مستقیم ورژن بازی رو از 1.0 به 1.3 ارتقاء میده. با احتساب 113 مگ پچ 1.2 ,یعنی از 1.2 به 1.3 حدود 209 مگه.
Download patch 1.3 or Click here
-------------------------------------------------------------
ادیتور D’jinni:
The English language D’jinni beta adventure editor will let fans craft complete new adventures for Geralt using the existing graphical assets, maps and environments in the game. By creating new stories, cut-scenes, graphical effects, dialogue and gameplay actions, users of the adventure editor can let their imaginations run wild predicting the turmoil and tests waiting in Geralt’s future, or even filling in the missing years between the close of Andrzej Sapkowski’s last Witcher novel and the start of the game
ادیتور به پچ 1.3 نیاز دارد.
Download D'jinni or Click here

پ.ن: این DuelMail هم جالبه, یه بازی فلش web-browser نقش آفرینی نوبتی با سیستم مبارزاتی one-on-one شبیه Blades & Magic

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
سلام دوستان

من این بازی رو از شرکت DC گرفتم که 1 دی وی دی بود و وقتی رو هاردم نصب شد 7.65GB شد...تو خود دی وی دی بازی یه نسخه از Daemon Tools داده بود ( V4.10 ) که نسخه Pro نبود و وقتی فایل NS-TW_SS-poseden.mds رو میخواستم اجرا کنم هیچ تغییری اعمال نمیشد و ایمیج بازی اجرا نمیشد...واسه همین اون نسخه از Daemon Tools Pro رو که جناب Lich King
واسه دانلود گذاشتند رو دانلود کردم اما وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده:

2jdkyso.jpg

بعدش رفتم نسخه DaemonTools Basic Edition رو دانلود کردم که Trial بود و فقط وقتی که به اینترنت وصل میشدم کار میکرد و بالا هم اومد ولی وقتی ایمیج بازی رو میخواستم اجراکنم تغییری نمیکرد و این ارورها رو میداد:

hs9ipv.jpg

o012si.jpg

البته من SCSI Virtual Drive رو ساختم و باهاش ایمیج رو اجرا کردم که بالا نیومد و اون اخطار مثلث زرد رنگ رو داد....چون بلد نبودم چطور باید IDE Virtual Drive بسازم....اگه کسی بلده لطفا بگه...حالا من نمیدونم اون نسخه Deamon Tools Pro Advanced که جناب لیچ کینگ گذاشتند واسه من اون ارور رو میده و برنامش بالا نمیاد...البته باید بگم که همین نسخه از دیمن تولز رو که جناب لیچ کینگ گذاشتند از برنامه Assistant هم نصب کردم که باز هم همین ارور رو میداد...حالا نمیدونم که باید چیکار کنم تا بازی رو اجرا کنم...لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه تا من بتونم این بازی رو اجرا و بازی کنم...با تشکر .

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
من از شرکت Sarzamin بازی رو گرفتم که یک DVD بود و البته مشکل داشت ( برای اینکه جا بشه فیلمهای Bink رو پاک کردن بودن
bc3.gif
)

در ضمن حجم اصلی بازی 7.93Gـه، بهتره packـی از این بازی رو بگیری که 2 DVD باشه
38.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر