The Last of Us بر روی PS4 بصورت 30 فریم هم قابل بازی خواهد بود

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
the_last_of_us_remastered1.jpg

سلام!

بر اساس گزارشی از سوی Eurogamer Spain و به نقل از Arne Meyer از استویدیو ناتی داگ بازی The Last of Us بر روی PS4 در حالت های Single Player و MultiPlayer بصورت 1080p و 60FPS اجرا خواهد شد.

بازیکانان نسخه PS4 همچنین قابلیت این را خواهند داشت که بازی را در حالت 30 فریم بازی کنند.

نسخه PS4 بازی The Last of Us که با نام Remastered عرضه خواهد شد دارای حالت جدیدی به نام Photo Mode و همچین DLC جدیدی خواهد بود که برای هر دو نسخه PS4 و PS3 در دسترس خواهد بود.

The Last of Us: Remastered در تاریخ 30 جولای برای PS4 منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
کاملا باهاتون موافقم

اتفاقا به ضرس قاطع میگم 24 فریم بیشتر از 30 فریم لذت داره حس سینمایی بسیار بهتری داره

البته بنظر من 24 فریم خیلی هم در گیر کننده نیست

جالبه بدونید من خودم تو اکثر بازیها زیر 10 فریم بیشتر میپسندم وقتی تو بازی فریم میاد زیر 10 اون فضای خفه و دشوار بازی ادمو دیووووونه میکنه .وای خدای من اصلا معادلی برای توصیفش نمیتونم پیدا کنم
یه احساس نوستالوژی خاص بر گرفته از یه فضای کاملا سنگین عذاب اور ادمو روانی میکنه بینظیره دی:

:d این حس سینمایی جوکی بیش نیست .همیشه تجربه گیم در 60 FPS عالی بوده کنسول بازان محترم خودتونو گول نزنید

طرف خداد تومن خرج میکنه چهارتا کارت گرافیک غول کنارهم SLI میکنه که بتونه تو جزئیات بالا به 60 فریم برسه . بعد شماها میگید 30 فریم از 60 فریم بهتره حس سینمایی بهتون میده؟؟ خیلی حالید با
yahoo_21.gif

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
bfhlye3zblqhfa7h5gs2.png

به نظر من دیگه بحثی نمی مونه.

اونم به خاطر این فن ها که حس میکنن بازی باید دقیقا مثل قبلش باشه گذاشتن! من موندم خوب کسی که این همه عشق 30 فریم هست بره همون قبلی رو بازی کنه. کار روزگار رو ببین ملت گرافیک بالا رو با فریم پایین ترجیح میدن حتی وقتی میتونن فریم بالاتر داشته باشن، آخر زمان شده!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فقط دوستانی که تا به حال سمت pc نرفتن و همیشه کنسول داشتن از این حرفای مسخره میزنن که 30 فریم بهتره و حس سینماتیک و blah blah blah
60 فریم کاملا بهتر از 30 فریمه

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوربین های موبایلم سعی میکنن 60 فریم فیلمبرداری کنن تا اون حالت روان رو داشته باشه ! این چه حرفیه که سینمایی تر میشه ؟ LOL البته ناتی داگ اومده 30 فریم رو گذاشته به عنوان یه آپشن اضافی نه این که بازی از 60 به 30 افت فریم داره ....

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه خوبی که تو این ماجرای انتخاب بین 60 فریم و 30 فریم هست برا امثال منه که معتقدن بازی هایی مثل TLoU هیچ الزامی نداره که 60 فریم باشن تازه شاید اون 30 فریم بیشتر هم جواب بده :D اینجوری میشه یه بار بازی رو روی 60 فریم تموم نمود بعدش یه دست 30 فریم لاک شده بزنیم ببینیم واقعاً 60 فریم همیشه و همه وقت همون جوابی که باید بده رو میده یا واقعاً خیلی وقت ها همون 30 فریم هم عالیه :D

این اساتیدی که افت فریم تو بازی رو بازی نکرده تشخیص دادن ، ممنان میشیم وجود آسکاریس تو بدن ما رو تشخیص ندن :| :D

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
میگم کدوم بشری اول کار اومد گفت اصن رو 60 frame نوسان داره؟؟؟ تایید شده؟؟؟؟ آیا؟؟؟ یا این که دوباره کارشناسان/اقتصاد دانان/فیلم سازان/طراحان بازی و... بازیسنتر نظر دادن؟
پیش روان شناس برین توروخدا اثر داره زندگی تونم بهتر میشه...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
vp81vrsftr9edo2hafkg.png

دیگه نمی‌دونم چطور باید بگن بازی 60 فریمِ با ثبات هست. اونایی هم که می‌گن 30 فریم بعضی جاها بهتره بعد از این بازی کاملاً نظرشون عوض می‌شه. حتی 0.000001% هم ممکن نیست 30 فریم تجربه بهتری نسبت به 60 فریم ارائه بده! تو هیچ ژانری و توی هیچ بازی‌ای!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
60 فریم تصویری نزدیک تر به واقعیت رو بهتون میده، که فوق العاده بهتره. شما وقتی با تصویر در حال تعاملی باید تصویری هم داشته باشی که تعامل رو بهتر کنه، فیلم سینمایی قضیش فرق می کنه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان
من کلا متوجه نمیشم چرا ینفر باید دلش بخواد یه بازی اکشن مثل TLoU رو 30 فریم بازی کنه یا 30 فریم بودن چه کمکی به ویژوآل بازی هست؟ چون اساسا فریم بالاتر ربط چندانی به تصویر نداره! یعنی کلا مقوله ویژوآلی نیست (صرفا). به ریسپانسیبیلیتی کنترل بازی هست ربط داره. توی 60 فریم همونطور که از اسمش مشخصه فریم های بیتوین انیمیشن زیادتر میشه و برای همین حرکات و تصاویر نرم تر بنظر میرسن و از همه مهم تر ریسپانس تایم به زیر 200 میلی ثانیه میتونه برسه. تو Game Feel بهش میگن Aesthetic Pleasure of Real Time Control. برای همین تو بازی های خصوصا اکشن که سرعت عمل گیمرها و زمان بین واکنش انها و انجام و دیدنش روی مانیتور مساله جدی هست، فریم بالاتر همیشه مهم و حیاتی تر بنظر میرسه (خصوصا در مقابل رزولوشن بالاتر).

در نتیجه افزایش فریم ربط چندانی به تعامل شما با تصویر نداره چون تعامل بصری یک ارتباط شهودی هست اما فریم بالاتر باعث انتقال بهتر حس کنترل بازی میشه! خصوصا اگه بازی های اکشن و کلا Fast Paced رو به صورت 60 فریم بازی کرده باشید بعد از یک مدت کوتاه متوجه میشید که چقدر با کنترل بازی راحت ترید و قشنگ سرعت عمل بالا توی اجرای کارهایی که میکنید و نرمی اجرای انهارو حس میکنید. بنظر من که تو بازی همون رسیدن به حس یک کنترل به واقع همزمان خیلی خیلی مهم تر از تصاویر سینمایی هست!

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
من کلا متوجه نمیشم چرا ینفر باید دلش بخواد یه بازی اکشن مثل TLoU رو 30 فریم بازی کنه یا 30 فریم بودن چه کمکی به ویژوآل بازی هست؟ چون اساسا فریم بالاتر ربط چندانی به تصویر نداره! یعنی کلا مقوله ویژوآلی نیست (صرفا). به ریسپانسیبیلیتی کنترل بازی هست ربط داره. توی 60 فریم همونطور که از اسمش مشخصه فریم های بیتوین انیمیشن زیادتر میشه و برای همین حرکات و تصاویر نرم تر بنظر میرسن و از همه مهم تر ریسپانس تایم به زیر 200 میلی ثانیه میتونه برسه. تو Game Feel بهش میگن Aesthetic Pleasure of Real Time Control. برای همین تو بازی های خصوصا اکشن که سرعت عمل گیمرها و زمان بین واکنش انها و انجام و دیدنش روی مانیتور مساله جدی هست، فریم بالاتر همیشه مهم و حیاتی تر بنظر میرسه (خصوصا در مقابل رزولوشن بالاتر).

در نتیجه افزایش فریم ربط چندانی به تعامل شما با تصویر نداره چون تعامل بصری یک ارتباط شهودی هست اما فریم بالاتر باعث انتقال بهتر حس کنترل بازی میشه! خصوصا اگه بازی های اکشن و کلا Fast Paced رو به صورت 60 فریم بازی کرده باشید بعد از یک مدت کوتاه متوجه میشید که چقدر با کنترل بازی راحت ترید و قشنگ سرعت عمل بالا توی اجرای کارهایی که میکنید و نرمی اجرای انهارو حس میکنید. بنظر من که تو بازی همون رسیدن به حس یک کنترل به واقع همزمان خیلی خیلی مهم تر از تصاویر سینمایی هست!

حرف شما درست ولی چند برابر وقت گیر تر 30 فریمه و اینکه وقتی که شما برای 60 وقت میذاری مطمئناً وقت کمتری واسه جزئییات هر فریم میمونه و وقتی جزئییات و فریم زیاد شه حجم زیاد میشه و وقتی حجم زیاد شه تو لودینگ مشکل پیش میاد و یه جزییاتی باید فدا بشه
حالا این میمونه که شما جزئییات بیشتر میخواید یا فریم بیشتر
توی یه بازی Racing فریم مهم تر جزییاته ولی تو بازیهای دیگه این قضیه عکسه

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
الان روی PC بعضی سازندها بازی هاشونو به 60 فریم هم محدود نمیکنن با این که شما هیچ تفاوتی در نگاه اول نمیتونید رو 60 فریم به بالا حس کنید ولی به مرور زمان خودتون میفهمید که تاثیر خیلی محسوسی رو کنترل شما روی بازی داره! مثلا Payday 2 میشه رو 7 فریم مختلف Lock کرد 30 45 60 75 105 120 135 یا حتی برای خیلی از بازی ها فریم Free هست دلیلش هم گفتم! این حس سینمایی بودن این حرف ها که به نظر من هیج ربطی به گیم نداره به دلیل عادت کردن دوستان عزیز به 30 فریم هست همین Tlou اگه رو 60 فریم برید کلا نظرتون عوض میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر