The Evil Within | Xbox 360

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
خدمت شما :(

خوب با این عکس که شما گذاشتی علت کاملا مشخص هست. مدتی هست سایت abgx سرورش رو عوض کرده , بخاطر همین نرم افزار abgx به سرور وصل نمیشه. الان هم توی عکس شما همین ارور رو داری و بخاطر همین بازی به lt3 پچ نمیشه.

شما این فایل رو دانلود کن : اینجا

بعد از دانلود از حالت زیپ خارج کن. به شما یه فایل ini میده. حالا نرم افزار abgx رو اجرا کن.

روی نرم افزار کلید Ctrl+F بزن. یه پیغام میاد شما Yes یا OK بزن. در اینجا یه پوشه رو برای شما باز میکنه . شما از این پوشه با زدن Back یه پوشه برگرد عقب.

اگر مراحل رو تا اینجا درست رفته باشی شما رو میبره به پوشه ای که دو فایل با پسوند ini و dat و یک پوشه StealthFiles وجود داره.

حالا اون فایل ini که اول گذاشتم و دانلود کردی رو اینجا جایگزین فایل ini اصلی کن.

اگر تمام مراحل رو درست رفته باشی مشکل اتصال نرم افزار abgx به سرور حل میشه. حالا ایمیج بازی رو چک کن تا به lt3 پچ بشه

دوستان من سه-چهار نسخه از بازی رو خریدم اما همه ش ارور Unsupported Disc میده :| چه گلی به سر بگیرم؟ :|

مشکل شما هم دقیق مربوط به همین مورد که میشه گفتم . از جایی که بازی رو گرفتید نرم افزار abgx شون سرورش رو درست نکردند و بازی برای lt3 پچ نشده

- - -ویرایش - - -

عوضش کردم برنر گرفتم با یه فلش جدید حدود 40 دقیقه طول کشید نصب و اجرا شد ;)

در کل نصب از داخل منو بیشتر از نصب داخل داشبورد طول میکشه. از داخل داشبورد زودتر نصب میشه. البته روی فلش که کلا دیرو نصب میشه بخاطر سرعت پایین فلش

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
داداش بازی رو360 چجوریاس؟
از یه بازیه معمولی بالاتر نمیره من خودم ازین سبک گرافیک و درو دیوار زنگار گرفته صفحه تاریک حس ترس بهم دست نمیده چون مغزم تشخیص میده همش فیلمه شاید اگه گرافیک واقعیتر بود بیشتر ترسناک بود از نظر فنی هم انگار اویل 2 رو داری بازی میکنی بسکه تکسچرا بی کیفیته.گیمپلی هم که ترکیب تمام بازیهای ترسناک دیگست.امتیاز 7 بهش میدم از 10

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
امروز بازي كردم تا چپتر دو رفتم اولش كه نمره هاي سايت ها رو ديدم يكم دلسرد شدم ولي الان راضيم حس ترسش واقعا عاليه اصلا كلا استرس ميگيريد فقط اي كاش يكم گرافيك و بافت ها بهتر بود كه اونم مشكل از بازي نيست مشكل از كنسول نسل هفتمي ما هست ولي من ميگم اصلا اصلا از دستش نديد به سايت ها هم توجه نكنيد خيلي بازي خوبيه

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستانی که خریدن یه چندتا سوال داشتم .
1.بازی چند دی وی دی هستش ؟
2.کیفیتش برام مهم نیست گیم پلی چطوره ؟
3.چند خریدی شما ؟
4.بازی رو روی casual بخوام بازی کنم چقدر طول میکشه ؟
5.حجم نصب اجباری چقدره ؟
6.آیا رو فلاش هم نصب میشه ؟
پیشاپیش ممنون

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
b26a9e661811cdb41ce8528b6c563754.jpg
تصویری از بازی که من رو خیلی جذب کرد

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
دوستانی که خریدن یه چندتا سوال داشتم .
1.بازی چند دی وی دی هستش ؟
2.کیفیتش برام مهم نیست گیم پلی چطوره ؟
3.چند خریدی شما ؟
4.بازی رو روی casual بخوام بازی کنم چقدر طول میکشه ؟
5.حجم نصب اجباری چقدره ؟
6.آیا رو فلاش هم نصب میشه ؟
پیشاپیش ممنون

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

1. یک دی وی دی
2- گیم پلی خوبی داره. مثل سری اویل
3- ده تومن. برنر مکس بود خیر سرش
5. حجم بازی نزدیک به هفت گیگ فک کنم.

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان چپتر سه اون یارو زامییه که تو زنجیره رو باس چیکار کرد
هیچی باید بکشیش اول برو بالا برج و اون وسیله که گلوله کمونتو مثل نورافکن میکنه بردار!بعد برو جلو همون دروازه که زنجیر داره و باید بازش کنی کنارش یک پنجره هست
برو تو او اون شات گان رو بردار بعر برگرد برو پیشش که اره برقی دستشه!اول بزن رو کمون و X رو بزن تا فشنگش نورافکن بشه بزن بهش بعد زود بورو پشتش با r1 بشین و A رو نشون میده و توام بزن تا با چاقو بزنش!بعد با شات گان و کمون معمولی چندتا بهش بزن تا بمیره و اره رو بردار

- - -ویرایش - - -

خوب دوستان بازی دستم رسید!
یک توضیح مختصر بدم!
بازی گاهی ترسناکه گاهی خسته کننده و گاهی رو اعصاب میره!
شیوه سیو گاهی خودش سیو میکنه گاهی میتونیوارد اینه بشی و بری اپگرید و .... سیو انجام بدی
نحوه بخش بندی بازی هم چپتر ماننده!
بازی به هیچ عنوان اکشن نیست و تو هر حالتی تیر و اینارو کم میزاره و بیشتر با هوش بازیکن میره جلو
کلا ۵ چپتر رفتم و خستم کرد و فقط چپتر ۳ رفت رو اعصابم
روال بازی هیجانی نیست!
نمیشه گفت وایییی خیلی ترسناکه !نمیشه گفتم نیست!فقط اعصاب درست و حسابی میخواد(من لیتل بیگ پلنت رو ترجیح میدم:))
در یک کلام بازی ارزش ۱ بار تموم کردن رو داره!
فقط و فقط داسان رو لطفا لو ندید و از اسپویل استفاده کنید
راستی صدا گذاری هم خوبه و اولا حس تنهایی رو بیشتر به ادم میده

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دوستان چپتر سه اون یارو زامییه که تو زنجیره رو باس چیکار کرد
هیچی باید ازادش کنی بعد با گلوله ها و اگر تیرکمان داری با اون اینقدر بزنی تا بمیره بعد اره شو بردار برو جلوی در جلویی و زنجیر پاره کن
اگر مهمات نداری مشکلی نداره :d اینم یه راه که کاربر .:Frantic:. پیدا کرده بدون مهمات اره برقی محترم میمیره :d
آخرین خونه ی سمت راست به سمت اونجایی که قبلش میره میگه یه چی لازم دارم تا این زنجیر رو ببرم، یه خونه ی دو طبقست که جلوی در ورودی یه راهرو داره و تو همون راهرو یه دستگیره ـس که وقتی میکشیش تو سالن، جلوی راه پله ها نیزه میزنه بیرون از زمین. وقتی اون آقاهه با اره برقی میوفته دنبالت، برو تو اون خونه، بعد برو طبقه ی بالا که بیاد دنبالت طبقه ی بالا، بعد فرار کن پایین برو همونجایی که دستگیره داره، وقتی یارو از پله ها میاد پایین دستگیره رو بکش که بره رو نیزه ها. چند بار اینکارو بکنی میمیره.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
هیچی باید ازادش کنی بعد با گلوله ها و اگر تیرکمان داری با اون اینقدر بزنی تا بمیره بعد اره شو بردار برو جلوی در جلویی و زنجیر پاره کن
اگر مهمات نداری مشکلی نداره :d اینم یه راه که کاربر .:Frantic:. پیدا کرده بدون مهمات اره برقی محترم میمیره :d
این شیوه نیست!!!من اولش کلی تست کردم !!شدنی نیست!!!هستااا اما یارووو اره اییی میره رو اعصاب

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
باو این روشا و کلکا چیه :dمث مرد برید جلو باهاش بجنگید منکه با چنتا تیر شاتگانو دوتا تیر کمون انفجاری نابودش کردم:d کلا مبارزه باهاش فوق العاده لذت بخشو هیجانی بود:d
بازی فوق العادست عاشق هیجانو استرس بازی شدم هرچیم میری جلو بازی بهتر میشه:bighug:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
باو این روشا و کلکا چیه :dمث مرد برید جلو باهاش بجنگید منکه با چنتا تیر شاتگانو دوتا تیر کمون انفجاری نابودش کردم:d کلا مبارزه باهاش فوق العاده لذت بخشو هیجانی بود:d
بازی فوق العادست عاشق هیجانو استرس بازی شدم هرچیم میری جلو بازی بهتر میشه:bighug:

كجاش هيجان داره؟؟؟؟؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

یکی میگه هیجان داره یکی میگه خسته کننده هست.:dبالاخره بخریم یا نخریم؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر