Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
در کل با تمام کم و کاستی هایی که بازی دارد واقعا فضاسازی زیبا و رعب آور به همراه گرافیک خفن را ارائه می کند .

حتما تجربه کنید

• Like
Reactions: blak

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
DLC با عنوان Final Transmission دریافت خواهد کرد. این DLC که توسط استودیو به عنوان آخرین فصل از بازی توصیف شده، در تاریخ ۲۷ ژوئن (۶ تیر) بر روی کنسول‌های پلی استیشن در دسترس قرار می‌گیرد، سپس در تاریخ ۲۹ ژوئن (۸ تیر) برای سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

این استودیو یک تیزر ۲۱ ثانیه‌ای از این بسته الحاقی منتشر کرده که با وجود اینکه چیز زیادی از گیم‌پلی به ما نشان نمی‌دهد، اما چشم‌اندازی کوتاه از DLC و داستان آن در اختیار ما می‌گذارد.

View attachment Twitter Publishpic.mp4

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
DLC با عنوان Final Transmission دریافت خواهد کرد. این DLC که توسط استودیو به عنوان آخرین فصل از بازی توصیف شده، در تاریخ ۲۷ ژوئن (۶ تیر) بر روی کنسول‌های پلی استیشن در دسترس قرار می‌گیرد، سپس در تاریخ ۲۹ ژوئن (۸ تیر) برای سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

این استودیو یک تیزر ۲۱ ثانیه‌ای از این بسته الحاقی منتشر کرده که با وجود اینکه چیز زیادی از گیم‌پلی به ما نشان نمی‌دهد، اما چشم‌اندازی کوتاه از DLC و داستان آن در اختیار ما می‌گذارد.

View attachment 297699
قیمتش چنده ؟

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
کالیستو فضا سازی معرکه ای داشت گان پلی و گیم پلی هم عالی بود گرافیکش هم خیره کننده بود . من روی فایو بازی کردم حتی لانچ بود بردم تا آخر مشکلی ندیدم /بعد هم براش پچ آمد دی ال سی ها همه چیز خوب بود خیلی ایراد الکی ازش گرفتن . شاهکار نبود ولی بازی بدی هم نبود . بازی متوسط رو به خوب بود/

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
پچ هایی که این بازی بعدا دریافت کرد اگه همون اول داشت به مراتب وضع متا و فروشش بهتر بود. واقعا حیف شد نتونست از پتانسیلی که میتونست بهره ببره استفاده کنه.

دوستان این dlc استند الون هست یا باید بازی اصلی رو داشته باشیم؟ من ظرفیت دوم رو داشتم فروختم. الان برای اینکه dlc رو بگیرم باید چیکار کنم؟ بعد مشخص نشد چند ساعته؟

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
این بازی از اون عناوین بود که قبل عرضه برام جذابیت نداشت ولی بعدش برام جذاب تر شد :D به لطف Trial پلاس سونی یک ساعتش رو بازی کردم . باید بگم گرافیک، انیمیشن و طراحی چهره ها واقعا فوق العاده هست و میتونه به آثار ناتی داگ هم نزدیک بشه از این لحاظ(البته که بگم کاری که ناتی داگ انجام میده و دقتش به جزئیات در یک لول دیگه است(. اما از نظر داستانی و به خصوص لول دیزاین چنگی به دل نمیزنه. برای من کاهش قیمت زیادی نیاز داره تا برای خریدش برم سمتش.

• Like
Reactions: Rohshen and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
از معدود بازی هایی هست که با اینکه متای کمی دارد اما بسیار زیباست مخصوصا گرافیک و جو و اتمسفر آن . قمر مشتری و حال و هوای فضایی زیبایی دارد .

اگر روی گیم پلی و تنوع باس ها و عمق و دیزاین مبارزات بیشتر کار می کردند متای 88 هم براش دست یافتنی بود

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
من این بازی رو تهیه کردم برای ps5 (دیسک)
بازی تاحدی لگ و استاتر و فریز و کرش داره
همه همینطور بودن قبل از اپدیت؟ یا مورد از منه؟
بله در ابتدای عرضه مشکلات زیادی داشت که با آپدیت ها تا حد زیادی رفع شد.
مشکل فقط از شما نیست.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
من این بازی رو تهیه کردم برای ps5 (دیسک)
بازی تاحدی لگ و استاتر و فریز و کرش داره
همه همینطور بودن قبل از اپدیت؟ یا مورد از منه؟
بازی مشکلات زیادی داشت که با آپدیت درستش کردن .
بازی رو آپدیت کن .

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
ینی نگران نباشم بابت استارتر و لگ و فریز و...
مشکل از دستگاهم نیس؟
دستگاهتون مشکلی نداره، بازی در روز عرضه ایرادات زیادی داشت.

علاوه بر رفع مشکل پرفورمنس و باگ ها، ویژگی های جدیدی هم به گیم پلی بازی اضافه شد. حتما بازی رو آپدیت کنید.

در لینک زیر که سایت رسمی بازی هست می تونید لیست تغییرات رو به طور کامل مشاهده کنید.

https://callisto.sds.com/en-us/news/patch_notes

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دستگاهتون مشکلی نداره، بازی در روز عرضه ایرادات زیادی داشت.

علاوه بر رفع مشکل پرفورمنس و باگ ها، ویژگی های جدیدی هم به گیم پلی بازی اضافه شد. حتما بازی رو آپدیت کنید.

در لینک زیر که سایت رسمی بازی هست می تونید لیست تغییرات رو به طور کامل مشاهده کنید.

https://callisto.sds.com/en-us/news/patch_notes
ممنون میشم یسوال دیگمم جواب بدین برادر
پی اس فایو میگه آخرین آپدیت ۱.۰۲۷ هست که برای ۲۵ جولای هستش.
ولی تو این لینکی ک دادین اعداد ورژن ها تا۵.۰۲ هم رفته و اشاره ای ب ۱.۰۲۷ نشده.
ارتباط این اعداد ورژن ها باهم چجوریه؟ فقط از رو کنجکاوی میپرسم مگرنه آخرین آپدیت ps5 مطمینا همون ۱.۰۲۷ هستشو اینکه همه وبسایتا حجم این آپدیت رو زدن ۱۲ گیگ ولی در عمل۲۶ گیگه برای من

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر