Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
حجم بازی رو توی استیم برای من 68.54gb زده دقیقا آخرین آپدیت هم برای همون 14 فوریه هست
درسته . فایلی که دانلود کردم 68.5 هست ولی استیم 68.2 می زنه . مهم نیست . فوقش اون 300 مگ در آخر باید خودش دانلود کنه

خاطر نشان کنم اگر آپدیتی بعد از تاریخ مذکور آمده باشه استیم دیتای اصلی را می شناسد و بعد از آن شروع به دانلود آپدیت جدید می کند . ولی مشکل اینه که دیتای اصلی اصلا نمی شناسه !!!!!!!!!

Unofficial

کاربر سایت
Sep 3, 2014
138
درسته . فایلی که دانلود کردم 68.5 هست ولی استیم 68.2 می زنه . مهم نیست . فوقش اون 300 مگ در آخر باید خودش دانلود کنه

خاطر نشان کنم اگر آپدیتی بعد از تاریخ مذکور آمده باشه استیم دیتای اصلی را می شناسد و بعد از آن شروع به دانلود آپدیت جدید می کند . ولی مشکل اینه که دیتای اصلی اصلا نمی شناسه !!!!!!!!!
اگر دیتا که دانلود کردی همراهش appmanifest_1544020 هم قرار داده باشند که قاعدتا باید قرار بدند، فقط کافیه از steam به طور کامل خارج بشی و این فایل در پوشه steamapps قرار بدید و بعد باز کردن steam بازی را نصب شده خواهید دید و در ادامه اگر آپدیتی آمده باشه دریافت میکند.
قابل به ذکر است که در این بازی با هر آپدیت بیشتر فایلها تغییر میکند و اگر نسخه قدیمی بازی را با گزینه install بشناسونید، مجبورید تقریبا کل بازی از اول دانلود کنید.

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
اگر دیتا که دانلود کردی همراهش appmanifest_1544020 هم قرار داده باشند که قاعدتا باید قرار بدند، فقط کافیه از steam به طور کامل خارج بشی و این فایل در پوشه steamapps قرار بدید و بعد باز کردن steam بازی را نصب شده خواهید دید و در ادامه اگر آپدیتی آمده باشه دریافت میکند.
قابل به ذکر است که در این بازی با هر آپدیت بیشتر فایلها تغییر میکند و اگر نسخه قدیمی بازی را با گزینه install بشناسونید، مجبورید تقریبا کل بازی از اول دانلود کنید.
یعنی اول وارد استیم بشوم و library در فولدر مورد نظر بسازم و بزارم چند مگ بازی دانلود بشه بعدش استاپ بزنم و بازی uninstal کنم . بعد از استیم خارج بشوم و اون فایل داخل library قرار دهم . سپس داخل استیم لاگین کنم و می بینم بازی نصب شده . ؟

Unofficial

کاربر سایت
Sep 3, 2014
138
یعنی اول وارد استیم بشوم و library در فولدر مورد نظر بسازم و بزارم چند مگ بازی دانلود بشه بعدش استاپ بزنم و بازی uninstal کنم . بعد از استیم خارج بشوم و اون فایل داخل library قرار دهم . سپس داخل استیم لاگین کنم و می بینم بازی نصب شده . ؟
کلا بازی را uninstall کن و steam را ببند.
بعد فایلها دانلودی خودت را با توجه به عکس پایین به مسیر Steam\steamapps\common\The Callisto Protocol انتقال بده
111.jpg
فایل appmanifest_1544020 در مسیر Steam\steamapps قرار داده
222222.jpg
حالا میتونی steam را باز کنی

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
کلا بازی را uninstall کن و steam را ببند.
بعد فایلها دانلودی خودت را با توجه به عکس پایین به مسیر Steam\steamapps\common\The Callisto Protocol انتقال بده
View attachment 286954
فایل appmanifest_1544020 در مسیر Steam\steamapps قرار داده
View attachment 286955
حالا میتونی steam را باز کنی
دمت گرم . درست شد

تا حالا همچین چیزی ندیدم . زیاد اشتراکی فعال کردم . این عجیب بود

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
منم تا وسطاش رفتم و الان چپتر below هستم. بنظرم بازی بهش کم لطفی شده. کامبتش خوبه و خلاقانس. نقطه قوتش گرافیک و انیمیشناشه. با این که گرافیک فنی برام زیاد مهم نیست تو بازیا ولی اینا با ترکیبش با گرافیک هنری جذاب چیز خوبی در اوردن و نمیتونم تحسینشون نکنم.نسبت به دد اسپیس هم کلا سینمایی تره.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,623
سلام. یه سوال از شما داشتم.میخوام پیغام خصوصی بدم ولی فکر کنم بستی پیغام هاتو.چطوری باهات در ارتباط باشم ؟:D

• Like
Reactions: Taha75

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان یه سوال داشتم لیست تروفی ها توی پلی استیشن با اچیومنت های ایکس باکس یکیه ؟؟

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
برای بار دوم تمامش کردم . واقعا بازی با کیفیت و فوق العاده ترسناک و سخت هست . این و دد اسپیس ترسناک ترین بازی های اکشن هستند . عرق آدم درمیاره .

هر کسی مردد هست حتما تجربه اش کند . دفعه دوم با آخرین آپدیت که توی بهمن اومد رفتم . هیچ مشکلی توی بازی وجود نداشت .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,300
نام
مــاکــان
منم تا وسطاش رفتم و الان چپتر below هستم. بنظرم بازی بهش کم لطفی شده. کامبتش خوبه و خلاقانس. نقطه قوتش گرافیک و انیمیشناشه. با این که گرافیک فنی برام زیاد مهم نیست تو بازیا ولی اینا با ترکیبش با گرافیک هنری جذاب چیز خوبی در اوردن و نمیتونم تحسینشون نکنم.نسبت به دد اسپیس هم کلا سینمایی تره.
بازیو تموم کنی و کمی ازش فاصله بگیری بیشتر به ضعفهاش پی میبری.
منم همون اول که بازی رو تموم کردم بیشتر مبارزات melee مشکل بزرگش بود و نمرم رو 8 بود ولی چند روز که گذشت این موارد بیشتر برام برجسته شد.

مخصوصا طراحی مراحل، باس فایتها، روند پیشروی داستان و محتواهای کات شده که کاملا بیشتر به چشمم اومد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,300
نام
مــاکــان
میشه بگین محتوای کات شده چیا بوده؟ من اینو جایی ندیدم کسی گفته باشه
نه اینکه لیست شده باشه جایی ، این مورد رو با بازی کردن بهش میرسی.

اگه حین بازی دقت کرده باشی بنظرم خیلی تو صورتت هست این مسئله.
خیلی جاها نشونه هاش هست ، کاملا مشخصه که برای رسوندن بازی به روز انتشار که نخوان با Dead Space سرشاخ بشن حذفیات زیادی داشتن و آب بستن تو همون محتوایی که داشتن.
البته همینی که ساختن رو هم فرصت نکردن بازی و تست کنن که ببینن چیزی که ساختن از لحاظ جذاب بودن حین پیشروی مشکل داره.

یک نمونه مثلا اون بخشی که میری طبقه های پایین یکجا وارد آب میشی ، اولش یک حیوونی انگار توی آب هست و شما که داری پیشروی میکنی خب انتظار داری یکجایی بالاخره خودش رو نشون بده.
میگی خب به به یک دشمن جدید .
اما انگار که نه انگار ، کلا نیست که نیست و دوباره همون دشمن های تکراری قبلی و چپ راست چپ راست.
سوال برات پیش میاد که خب اصلا چرا باید همچین چیزی نشون بدی که بخوای در ادامه نادیده بگیریش؟

اینجا برمیگردیم به روند دشمن ها و مینی باس فایتهای تکراری و به این میرسیم که سازنده فرصت نداشته که بخواد دشمن جدید معرفی کنه و براش انیمیشن/محتوای درخورد تولید کنه.

من تو روز انتشار بازی کردم ، از این مسائل باز هم داره ولی بس که بازی به یاد موندنی بود من الان حضور ذهن کافی ندارم که دقیقا اشاره کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر