Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
199561

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 11 آذر 1401
پلتفرم: PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
  • این زندان Black Iron نام دارد.
  • مبارزات بازی شامل مبارزه از راه دور و مبارزات تن به تن خواهد بود.
  • بازی دارای باس فایت نیز میباشد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg
FTI_ILhaIAI0aoA.jpg

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خیلی خوشحالم می بینم که داداشمون گلن اسکافیلد، برگشته به سبک مورد علاقه اش و از طرفی دیگه هم، امیدوارم عین Dead Space یه چیز مشتی ای ازش دربیاد!

تریلر که خیلی خوب بود.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
یکی از بهترین لحظات TGA امسال برای من نمایش همین بازی بود. به عنوان یکی از طرفدارهای DS خیلی خوشحالم سازنده های اصلی سری توانستند به خواسته قلبیشون برسند و یه دنباله معنوی بسازند. بیصبرانه منتظر اطلاعات بیشترم.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
ظاهرا بازی جزئی از یونیورس پابجی هست که حالا نمیدونم دقیقا یعنی چی اما فکر کنم بخاطر ناشر بازی یعنی Krafton (کمپانی مادر سازنده پابجی) باشه.
قراره ورژن جدید و بدون سانسور اون تریلر سینماتیک هم هفته اینده منتشر بشه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ظاهرا بازی جزئی از یونیورس پابجی هست که حالا نمیدونم دقیقا یعنی چی اما فکر کنم بخاطر ناشر بازی یعنی Krafton (کمپانی مادر سازنده پابجی) باشه.
قراره ورژن جدید و بدون سانسور اون تریلر سینماتیک هم هفته اینده منتشر بشه.
یونیورس پابجی که شایعه بوده و خب تایید هم نشده؛ اما ناشر همون Krafton. داستان بازی هم در سال 2320 بر روی یکی از قمرهای مشتری اتفاق خواهد افتاد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
به نظر من:

۱. این بازی واقعا ارتباطی با Dead Space داره! (که بعید میدونم EA بذاره!:D)

۲. یا اینکه گلن اسکافیلد اینقدر از بازیش مطمئنه که میخواد فقط حال EA ملعون رو بگیره!:D

View attachment 1416013383974.gif.mp4

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
به نظر من:

۱. این بازی واقعا ارتباطی با Dead Space داره! (که بعید میدونم EA بذاره!:D)

۲. یا اینکه گلن اسکافیلد اینقدر از بازیش مطمئنه که میخواد فقط حال EA ملعون رو بگیره!:D

View attachment 185977

بازی یجورایی دنباله معنوی DS هست. من حدس میزنم کلا از این اینجور ایستر اگ ها تو بخش های مختلف بازی مثل دشمن ها، کرکترها، لوکیشن ها و... زیاد باشه. هم برای اینکه یه حال اساسی به طرفدارهای DS بدن و هم اینکه طعنه ای به EA باشه :D البته تا عرضه بازی زمان زیادی مونده و باید منتظر نمایش های بعدی بود.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من هنوز مراسم رو ندیدم ولی بابت معرفی این بازی خوشحالم. همیشه EA رو بخاطر DS لعنت کردم، واقعا سگانه بی نظیر و قابل احترامی بود.

قسمت 2 رو یادمه همون ماه های اول عرضه گرفتم، اون موقع کلا حس بدی داشتم به بازی هایی که فضای بسته ای داشتن DS2 کلا این ذهنیت رو تغییر داد. همه از قسمت 3 انتقاد می کردن ولی من به اندازه قسمت 2 باهاش حال کردم... قسمت اولم همین چند ماه پیش بازی کردم و تمومش کردم :D

دوست دارم این IP جدید بتونه DS رو به معنای واقعی کلمه برگردونه حقش نیست فراموش بشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر