Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
میخواستم برم بازی رو تهیه کنم اما میبینم نقد ها به بازی خیلی باهم تفاوت داره . یک سری تعریف یک سری تخریب
حالا لطفا بگید سیستم گان پلی و مبارزات بازی و گرافیک چطوره ؟ چون برای من این 2 تا خیلی مهمه . برم سراغ بازی ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
میخواستم برم بازی رو تهیه کنم اما میبینم نقد ها به بازی خیلی باهم تفاوت داره . یک سری تعریف یک سری تخریب
حالا لطفا بگید سیستم گان پلی و مبارزات بازی و گرافیک چطوره ؟ چون برای من این 2 تا خیلی مهمه . برم سراغ بازی ؟
گرافیک که اصلا حرفی توش نیست و خیلی خیلی خوبه، در مورد گان‌پلی هم بازی قابل قبوله، نه چیز انقلابی و خفنی هست و نه ایراد خاصی داره، قابل قبوله و در خدمت گیم‌پلی، بخش مبارزات سلاح سرد، سلیقه‌ای هست، سیستم جالبی داره من خوشم اومد ممکنه یکی هم خوشش نیاد ولی چیزی که بازی واقعا توش می‌درخشه فضاسازی هست که عالیه.

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
282
عزیز بازی خیلی خوبه اونایی که نظرشون منفی با سیستم مبارزه تن به تن مشکل داشتن واسه همین نظر منفی دادن بازی انصافا خیلی خوبه مخصوصا شاپ عالیه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
البته بنظر من عناوین معروف زیادی داشتیم که نسخه های Sequel شون خیلی خیلی خیلی بهتر از نسخه اول بودند و به نوعی نسخه های دوم یا سومشون شاهکار در اومد در صورتی که نسخه اولشون صرفا خوب یا معمولی یا حتی ضعیف بوده

Assassin's Creed
Silent Hill
Uncharted
GTA
Red Dead
The Sims
Borderlands
Mass Effect
Portal
Persona
The Witcher
Saint Row
Mortal Kombat
Yakuza
Metal Gear

امیدوارم یه فرصت دیگه به استودیوی Striking Distance بدن
الان کلیستو شباهتش به این لیستی که آوردی چیه؟ مثلا وضعیتش مثل سایلنت هیل ۱ یا مس افکته؟ درسته نسخه دو بهتر از یک بوده ولی نسخه یکی هم عالی بودن.

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,006
نام
روزبه
من یه دو ساعتی بازی. ‌رو‌ رنجام دادم برا منی که عاشق این سبک‌ بازی ها هستم. تا فعلا تو‌این‌دو‌‌ساعت اولیه دو‌‌ ایراد تو ذوقم‌ خورد

اولیش افکت آتش این بازی هست که خیلی تو‌ مخه
دومیش سیستم‌ مبارزات با سلاح سرد

گرافیک‌ عجیب خوبه از یه بازی میان نسلی بالاتره
فضا سازی محشر

• Like
Reactions: Taha75 and cabl

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
بازی کم و کاستی های زیادی داره اما هم جدید و نو هست هم اینکه فضا سازی و اتمسفر ترسناک و رعب آوری دارد . تجربه اش پیشنهاد می شود
من بازی تمام کردم حالا این نظر شخصی من هستش ولی از نظر گرافیک و نورپردازی واقعا عالی هستش ولی متاسفانه خط داستانی بازی از نظر من خیلی قوی نیستش و اونقدری که باید پلیر رو درگیر نمیکنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
من بازی تمام کردم حالا این نظر شخصی من هستش ولی از نظر گرافیک و نورپردازی واقعا عالی هستش ولی متاسفانه خط داستانی بازی از نظر من خیلی قوی نیستش و اونقدری که باید پلیر رو درگیر نمیکنه
گرافیک/انیمیشن ها و چهره ها واقعا جزو 3-2 تای چندسال اخیره.

اما از لحاظ داستانی واقعا چیزی نداشت.
نکته منفیش این بود که باز از همین زدن و انداختن تو DLC.
شاید اون بتونه داستان رو کمی جذاب تر کنه ، ولی نهایتا بخشی از داستان بزرگتری هست که حداقل برای یک سه گانه نوشتن که شبیه این فیلم/سریالهای متوسط هالیوودی هست.
برای همین من انتظار خاصی از DLC هم ندارم.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
گرافیک/انیمیشن ها و چهره ها واقعا جزو 3-2 تای چندسال اخیره.

اما از لحاظ داستانی واقعا چیزی نداشت.
نکته منفیش این بود که باز از همین زدن و انداختن تو DLC.
شاید اون بتونه داستان رو کمی جذاب تر کنه ، ولی نهایتا بخشی از داستان بزرگتری هست که حداقل برای یک سه گانه نوشتن که شبیه این فیلم/سریالهای متوسط هالیوودی هست.
برای همین من انتظار خاصی از DLC هم ندارم.
درود
بله درسته از لحاظ گرافیک و سایر چیزای دیگه حرفی توش نیست ولی از لحاظ خط داستانی خیلی قوی نیست و فقط همون چند ساعت اول پلیر درگیر میکنه محیط بازی هم از لحاظ رعب و وحشت میتونست خیلی بهتر از این حرفا باشه

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
بازی رو تموم کردم
به نظرم داستانش رو اگه یکم دیگه پولیش میکردن گیرایی خوبی داشت.
با اینکه وایسادم با پچ و اپدیت بعضی از باگ هایی که تو ویدیو ها دیدم رفع کنن اما بازم بعضی جاها قشنگ باگ میزد تو ذوق آدم
مثلا غیب شدن ناگهانی اون موجودا :|
گرافیک بازی عالیه و به شدت جو جذابی رو ایجاد میکنه.
در کل تجربه خوبی واسم بود. امیدوارم نسخه بعدی هم وجود داشته باشه ارزش ادامه دادن رو داره

پ.ن: بازیش یکی از راحت ترین بازیا واسه پلات کردنه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
پ.ن: بازیش یکی از راحت ترین بازیا واسه پلات کردنه :D
مخصوصا که با آپدیتها زدن AI ترکوندن ، یک چالش حداقلی هم که داشت رو از بین بردن.
جدیدا داشتم ازش ویدئو میدیدم ، AI به نوبت وایمیسن تو صف و یکی یکی حمله میکنن!
این چه مدلیشه آخه؟

به جای اینکه مبارزات تن به تن رو کمی ارتقا بدن ، زدن صورت مسئله رو به نوعی پاک کردن.
استودیویی که به حرف 4تا یوتوبر و گیمر فلج گوش بده و آب ببنده تو بازی به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
یک موضوعی که من ضربه خوردم : دوستانی که می خواهند این بازی رو اشتراکی تهیه کنند اصلا از سایت های داخلی دانلود نکنند . من هم دیتای فول آنلاک هم دیتای بک اپ استیم دانلود کردم از دو سایت معروف . هر دو مشکل داشت و استیم نشناخت (صد بار تست کردم نشد) . برای یک عده دیگر هم این اتفاق افتاد . 140 گیگ توی پاچم رفت با اینترنت عصر حجر ایران .

فقط باید از خود استیم دانلود کنید . حجمش هم الان 68.2 گیگ هست . این گفتم که بقیه مثل من ضربه نخورند .

بازی نحسی از لحاظ نصب بود . تا حالا همچین چیزی ندیدم که استیم نشناسه . هر دو مدل را !!!! واقعا عذابی هست برای خودش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
یک موضوعی که من ضربه خوردم : دوستانی که می خواهند این بازی رو اشتراکی تهیه کنند اصلا از سایت های داخلی دانلود نکنند . من هم دیتای فول آنلاک هم دیتای بک اپ استیم دانلود کردم از دو سایت معروف . هر دو مشکل داشت و استیم نشناخت (صد بار تست کردم نشد) . برای یک عده دیگر هم این اتفاق افتاد . 140 گیگ توی پاچم رفت با اینترنت عصر حجر ایران .

فقط باید از خود استیم دانلود کنید . حجمش هم الان 68.2 گیگ هست . این گفتم که بقیه مثل من ضربه نخورند .

بازی نحسی از لحاظ نصب بود . تا حالا همچین چیزی ندیدم که استیم نشناسه . هر دو مدل را !!!! واقعا عذابی هست برای خودش
دیتا که متفاوت باشه و سایتهای داخلی آپدیت نکرده باشن همچین مشکلی پیش میاد.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
دیتا که متفاوت باشه و سایتهای داخلی آپدیت نکرده باشن همچین مشکلی پیش میاد.
خواستم دوباره روی سیستمم نصب کنم ولی نمی شه . ورژن Full Unlocked, February 14th, 2023 Steam . نمی دونم بعد از 14 فوریه (25 بهمن ماه 1401) باز هم اپدیتی داده ؟؟؟!!!

استیم از 68.2 گیگ فقط 2.8 گیگ می شناسه و بعد از آن شروع به ادامه دانلود می کند !!!

خاطر نشان کنم اگر آپدیتی بعد از تاریخ مذکور آمده باشه استیم دیتای اصلی را می شناسد و بعد از آن شروع به دانلود آپدیت جدید می کند . ولی مشکل اینه که دیتای اصلی اصلا نمی شناسه !!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
خواستم دوباره روی سیستمم نصب کنم ولی نمی شه . ورژن Full Unlocked, February 14th, 2023 Steam . نمی دونم بعد از 14 فوریه (25 بهمن ماه 1401) باز هم اپدیتی داده ؟؟؟!!!

استیم از 68.2 گیگ فقط 2.8 گیگ می شناسه و بعد از آن شروع به ادامه دانلود می کند !!!
حجم بازی رو توی استیم برای من 68.54gb زده دقیقا آخرین آپدیت هم برای همون 14 فوریه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر