Xbox The Ascent

در تاریخ 7 می 2020 و در طی نخستین رویداد inside Xbox از مجموعه برنامه های مایکروسافت در آستانه نسل جدید یعنی Xbox 20/20 ، بازی Ascent برای پلتفرم های Xbox series x، Xbox one و رایانه های شخصی، معرفی شد. این بازی توسط استودیوی Neon Giant ساخته و توسط Curve Digital عرضه خواهد شد.

141852

اطلاعات اولیه از بازی:
  • این بازی در سبک اکش نقش افرینی سایبرپانکی و با زاویه دوربین ایزومتریک، در دست توسعه میباشد.
  • این بازی هم به صورت تک نفره و هم Co op قابل تجربه خواهد بود.
  • قابلیت اجرا به صورت 4k و 60FPS در کنسول های نسل بعد تایید شده است.
  • The Ascent همزمان با لانچ کنسول XSX در دسترس خواهد بود.
  • این بازی از قابلیت smart delivery بهره میبرد.
  • این بازی از روز اول برای کاربرای Xbox game pass در دسترس خواهد بود.

تریلر های بازی
تریلر رونمایی بازی:

تریلر 12 دقیقه ای گیمپلی بازی که توسط ign منتشر شد:

331.jpg 332.jpg 334.jpg 335.jpg 336.jpg 337.jpg

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
منم چند ساعتی بازی کردم و فوق العاده چشم نوازه گرافیک و گیم پلی هم من خوشم اومده فقط ترجیح میدادم بازی خطی باشه

در کل اگه این سبک خوشتون بیاد به نظرم فوق العاده لذت خواهید برد و به متا توجه نکنید

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
بازی از لحاظ داستانی و المان های rpg هیچ عمقی نداره اما به عنوان یه بازی شوتر ارضا کننده که از کشتن انمی شما لذت ببری و لول اپ بشی کارشو به خوبی انجام داده. گرافیک بازی هم واقعا خوبه و خیلی قشنگ فضای سایبر پانکی رو دراوردن! گاهی اوقات برگای آدم میریزه از شدت خفن بودن افکت های انفجار و نورپردازی های محیط! کلا از لحاظ فنی ترکوندن اما بقیه موارد کاملا مشخصه که اون وقت لازم رو واسش نذاشتن.

تا باس فایت دوم رو ما کواپ رفتیم و واقعا فااااان بود ولی یه سری مشکلات داره که امیدوارم توی اپدیت این مشکلات کواپ رو حل کنن

اگر گیم پس دارید حتما بازی‌ رو تجربه کنید در غیر اینصورت صبر کنید تا تخفیف بخوره :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این اعداد مشکل دارند
مشکل لگ با سویچ به ssd تا 70 % حل شد اما فریم به هیچ عنوان با ریتریسنیگ فعال در 2کا و 3080 زیر 113 نمیاد .
اول من شک کردم تنظیمات درست باشه بعد چند بار چک کردم 2k - ultra - ray tracing - dx12
این سایت بهترین سایت بنچمارکه و هیچ وقت اعدادش اشتباه نبوده

من الان خودمم تست کردم دقیقا همین اعداد رو گرفتم شما یا هنوز ابتدای بازی هستی یا رزولوشن اسکیل یا چیزی مشابه این یا فیزیک ابجکت یا 3 تا گزینه rt براتون روشن نیست یا شایدم dx 11 هستید اشتباها 12 می زنه
حدسم اینکه شما 1080p داه بازی برات اجرا می شه dpi app روشن کنید روی شورتکاتش مجدد تست کنید

هر چی هست توی کمپ شلوغ بازی مشابه عکسی که می ذارم تازه فرکانس کارتمم بالای 2000 هست همین حدود 64 اینا میاد پایین تازه شایدم جلوتر بدترم بشه
TheAscent-Win64-Shipping Screenshot 2021.07.31 - 15.26.13.08.jpg

مشکل لگ هم حتی روی بهترین اس اس دی ها هست

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
این سایت بهترین سایت بنچمارکه و هیچ وقت اعدادش اشتباه نبوده

من الان خودمم تست کردم دقیقا همین اعداد رو گرفتم شما یا هنوز ابتدای بازی هستی یا رزولوشن اسکیل یا چیزی مشابه این یا فیزیک ابجکت یا 3 تا گزینه rt براتون روشن نیست یا شایدم dx 11 هستید اشتباها 12 می زنه
حدسم اینکه شما 1080p داه بازی برات اجرا می شه dpi app روشن کنید روی شورتکاتش مجدد تست کنید

هر چی هست توی کمپ شلوغ بازی مشابه عکسی که می ذارم تازه فرکانس کارتمم بالای 2000 هست همین حدود 64 اینا میاد پایین تازه شایدم جلوتر بدترم بشه
View attachment 219294

مشکل لگ هم حتی روی بهترین اس اس دی ها هست
دیگه بعد عمری فرق dx11 - 12 . رزلوشن زو نقهمم باید برم بمیرم
چند بار چک کردم و همچیز درسته و ریترسینگ هم فعاله و زیر 113 فریم نمیاد
سایت gamegpu رو هیچ pcgamer ای نیست نشناسه منتها این اعداد مورد دارند.

• Like
Reactions: spartanX

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
دیگه بعد عمری فرق dx11 - 12 . رزلوشن زو نقهمم باید برم بمیرم
چند بار چک کردم و همچیز درسته و ریترسینگ هم فعاله و زیر 113 فریم نمیاد
سایت gamegpu رو هیچ pcgamer ای نیست نشناسه منتها این اعداد مورد دارند.
بگفته دیجیتال فاندری این بازی روی dx12 خوب اجرا نمیشه

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
بگفته دیجیتال فاندری این بازی روی dx12 خوب اجرا نمیشه
کاملا راضیم
مشکل هارد بود که با ریختن بازی روی ssd nvme لگ رفع شد
e436864_.png

l774401_.png

n293472_.png

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اونو که خودشونم تاکید کردن نسخه early access و اولیه بوده و گفتن نسخه رلیز نهایی احتمالا پرفورمنس خیلی بهتری خواهد داشت.
هیچ فرقی نکرده من هر کلیپی هم با ری توی یوتیوب دیدم کلی لگ داشت مخصوصا بعد اینترو بازی

تقریبا امیدوارم شدم چون لگ های من به مراتب کمتر از اون ها هم هست

اینم من پیدا کردم منهتی برای بخش ابتدایی بازی هست که مراتب سبک تره
برای همین فریم هاش بالاتر از game gpu هست
The-Ascent-Ray-Tracing-benchmarks.png

اینم یک جورایی سیستم منو داره همون 60 فریم داره در 1440p می گیره الته این الترا واید برای همینم 7 8 فریم کمتره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SaeedKING

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان کسی مشکلی با سختی غیر منطقی که بازی پیدا میکنه ندارید؟ اوایل بازی زیادی آسون بود الان توش موندم! میری تو یک آرکولوژی که پر از رباتهای سگ جونه که مثل مور و ملخ میریزن سرت ترکیبی هم میریزن سرت نتونی کاور بگیری از کاور در میای با تیر میزننت هیچی هم جون تاکید میکنم هیچی دراپ نمیشه! لولم هم از اونا بیشتره اسلحه هم ارتقا دادم ولی خیلی Overwhelming هست تعدادشون واقعا مسخرس! بخواد اینطوری باشه که ول کنیم! اعصاب اینکه یه منطقه رو n بار برم تا بلکه رد بشه ندارم اصلا.

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
دوستان کسی مشکلی با سختی غیر منطقی که بازی پیدا میکنه ندارید؟ اوایل بازی زیادی آسون بود الان توش موندم! میری تو یک آرکولوژی که پر از رباتهای سگ جونه که مثل مور و ملخ میریزن سرت ترکیبی هم میریزن سرت نتونی کاور بگیری از کاور در میای با تیر میزننت هیچی هم جون تاکید میکنم هیچی دراپ نمیشه! لولم هم از اونا بیشتره اسلحه هم ارتقا دادم ولی خیلی Overwhelming هست تعدادشون واقعا مسخرس! بخواد اینطوری باشه که ول کنیم! اعصاب اینکه یه منطقه رو n بار برم تا بلکه رد بشه ندارم اصلا.
بازی اینه که برای اینکه پلیر رو به تکاپو بندازه دشمن رو ترکیب از دور برد با اسلحه و نزدیک زن که از کاور بکشنت بیرون انتخاب میکنه ولی اولا مشکلش اینه که دشمنها همه جان ویک هستن و تیر خطا نمیره دوم هم داج کردن تو بازی خیلی محدود یعنی یکی دوبار داج میزنی دیگه تا چند ثانیه هدف متحرکی فقط! قابلیت dash هم نداره بنظر من گیمپلی بالانس نیست اصلا. جون هم دشمنهای ضعیف دائم دراپ میکنن اما دشمنهای قوی به ندرت جونی ازشون میافته.

آخرین ویرایش:

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
هیچ فرقی نکرده من هر کلیپی هم با ری توی یوتیوب دیدم کلی لگ داشت مخصوصا بعد اینترو بازی

تقریبا امیدوارم شدم چون لگ های من به مراتب کمتر از اون ها هم هست

اینم من پیدا کردم منهتی برای بخش ابتدایی بازی هست که مراتب سبک تره
برای همین فریم هاش بالاتر از game gpu هست
The-Ascent-Ray-Tracing-benchmarks.png

اینم یک جورایی سیستم منو داره همون 60 فریم داره در 1440p می گیره الته این الترا واید برای همینم 7 8 فریم کمتره
نسخه ما DLSS نداره!

• Like
Reactions: spartanX

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
ترتیب رو رعایت کن یک مرحله رو 20 بار مردم رها کردم بعدا برگشتم بهش و راحت رفتم لول آپ کن و اسکیل پوینت رو درست استفاده کن تا به بالانس دشمن برسی

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين

یه دونه لانچر هست اوایل بازی (الان دقیقا یادم نیست کجا پیداش کردم) اون خوراک همچین جاهای شلوغیه. با داج کردن همه رو بکشون دنبال خودت و وقتی ردیف شدن رگباری دخلشون رو بیار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر