Xbox The Ascent

در تاریخ 7 می 2020 و در طی نخستین رویداد inside Xbox از مجموعه برنامه های مایکروسافت در آستانه نسل جدید یعنی Xbox 20/20 ، بازی Ascent برای پلتفرم های Xbox series x، Xbox one و رایانه های شخصی، معرفی شد. این بازی توسط استودیوی Neon Giant ساخته و توسط Curve Digital عرضه خواهد شد.

141852

اطلاعات اولیه از بازی:
  • این بازی در سبک اکش نقش افرینی سایبرپانکی و با زاویه دوربین ایزومتریک، در دست توسعه میباشد.
  • این بازی هم به صورت تک نفره و هم Co op قابل تجربه خواهد بود.
  • قابلیت اجرا به صورت 4k و 60FPS در کنسول های نسل بعد تایید شده است.
  • The Ascent همزمان با لانچ کنسول XSX در دسترس خواهد بود.
  • این بازی از قابلیت smart delivery بهره میبرد.
  • این بازی از روز اول برای کاربرای Xbox game pass در دسترس خواهد بود.

تریلر های بازی
تریلر رونمایی بازی:

تریلر 12 دقیقه ای گیمپلی بازی که توسط ign منتشر شد:

331.jpg 332.jpg 334.jpg 335.jpg 336.jpg 337.jpg

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
راستی کسی با نشونه گیری بازی مشکل نداره؟من اصلا نمیتونم با دسته نشونه کیری کنم تا میام نشونه بگیرم ده تا دشمن میریزن سرم.درسته با دسته ایکس باکس شوتر بازی کردن مشکله ولی تو این بازی دیگه افتضاحه.کسی این مشکل رو نداره؟
شاید با حرکت انمی به سمتت بک نمیدی و رو به جلویی
دکمه A هم جاخالی میده برای همین ک دمیجت رو ب حدالقل برسونی

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,192
نام
هادی
میدونی من دست چپ و راستم رو قاطی میکنم نمیتونم همزمان هم راه برم هم نشونه گیری کنم چند ثانیه طول میکشه هدف رو ببرم رو دشمن و دشمن خیلی سریعتره.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
میدونی من دست چپ و راستم رو قاطی میکنم نمیتونم همزمان هم راه برم هم نشونه گیری کنم چند ثانیه طول میکشه هدف رو ببرم رو دشمن و دشمن خیلی سریعتره.
من فقط یک ساعت اولیه بازیو تجربه کردم ولی این تکنیکو یکم بازی کنی دستت میاد... ولی خب بازی سخت هست کلا :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین
من بعد از حدود 7 ساعت بازی بیخیالش شدم.
متاسفانه بازی بالانس نیست و همیشه نیروهای دشمن قویتر از کاراکتر بازی هستن.
من در کل نپسندیدم.
شاید با یه اپدیت بازی بالانس بشه ولی این ضعیف بودن کاراکتر رو مخ بود واسه من.
حالا شاید یه عده هم خوششون بیاد.

• Like
Reactions: artour-2198

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,192
نام
هادی
من در کل نپسندیدم.
آره دقیقا.من که همون 4 تا دشمن اول بازی رو نتونستم بکشم گذاشتمش کنار :Cheesygrin:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
من در کل نپسندیدم.
آخرش که قشنگ عذاب آور میشه، ولی من روشو کم کردم تمام ساید کوئست ها هم تموم کردم:D
کلا یجوریه لول آپش که حتما باید ساید کوئست ها رو بری که xp بگیری و لول آپ بشی. فقط با رفتن ماموریت های اصلی نمیشه تمومش کرد.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین
آخرش که قشنگ عذاب آور میشه، ولی من روشو کم کردم تمام ساید کوئست ها هم تموم کردم:D
کلا یجوریه لول آپش که حتما باید ساید کوئست ها رو بری که xp بگیری و لول آپ بشی. فقط با رفتن ماموریت های اصلی نمیشه تمومش کرد.
میرفتم با اینکه بازی اولش جذابه به مرور این سختی از جذابیتش کم میکنه... با چند نفر دیگم صحبت کردم همین نطر و داشتن.
سختی غیر بالانس بازی عحیبه به هر حال شوتره نه سولز 😁
میگم اگه بعدن با آپدیت این مورد بهتر شه میشه بهش فکر کرد چون دیگه اون کشش عصبی رو ندارم 😁

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
چون بازی هر زونی لول خودشو داره و اسکیل نمیشه، اشتباهی که کردن اکثر روت ها بازه ممکنه زوتر از چیزیکه باید بری جایی و فشار میاد. از اونور دیرتر میری سراغ زون مین کوئست و همه چی سوپر ایزی میشه، یک برست رایفل هم هست که تیرهاش سیک میکنن و بازی علنا مسخره میشه. گجت هم تورنت رو بکاری همه اگرو میشن رو اون فقط، از اواسط جوری میشه باید بزاری رو هارد تا یکم چالشداشته باشه، تیریپ هاردکور و من خیلی پلیرم بر نداشتم، جدا بازی سختیش آنبالانسه و همینقدر که اولش میگید سخته، جلوتر میگید چقد اسونه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
کسی هست با هم کو اپ بازی کنیم؟ خیلی سخته

_____
تا باس 3 رفتم خیلی با بازی حال کردم، گرافیک بازی، جزئیات بازی، تخریب پذیری ها، نور پردازی ها به معنی واقعی کلمه نسل نهم هستش.
گیم پلی بازی هم خیلی خیلی خوبه، قل قم کردن و تکه تکه کردن و خون ریختن و خون ریزی بازی خیلی خوبه، اتمسفر بازی واقعا خداست.
سیستم شوتینگ بازی و ارتقا سلاح ها هم خیلی کار امد و و لذت بخش هست
______
داستان بازی به معنی واقعی کلمه افتضاح :| شخصیت پردازی در حد خیلی بدی هستش! همین نبود یک داستان خوب و پخته و همراه شخصیت پردازی درست و حسابی کل خوبی های بازی رو میبره زیر سوال.
تا الان 7/8 ساعتی بازی کردم هنوز اوایل بازی هستم، انگار واقعا با یک بازی خیلی طولانی طرفیم.
یک مورد هستش اینه چطوری میتونم کو اپ بازی کنم چون هیچ کدوم از رفیق هام قصد بازی کردنش ندارن:D

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
کسی هست با هم کو اپ بازی کنیم؟ خیلی سخته

_____
تا باس 3 رفتم خیلی با بازی حال کردم، گرافیک بازی، جزئیات بازی، تخریب پذیری ها، نور پردازی ها به معنی واقعی کلمه نسل نهم هستش.
گیم پلی بازی هم خیلی خیلی خوبه، قل قم کردن و تکه تکه کردن و خون ریختن و خون ریزی بازی خیلی خوبه، اتمسفر بازی واقعا خداست.
سیستم شوتینگ بازی و ارتقا سلاح ها هم خیلی کار امد و و لذت بخش هست
______
داستان بازی به معنی واقعی کلمه افتضاح :| شخصیت پردازی در حد خیلی بدی هستش! همین نبود یک داستان خوب و پخته و همراه شخصیت پردازی درست و حسابی کل خوبی های بازی رو میبره زیر سوال.
تا الان 7/8 ساعتی بازی کردم هنوز اوایل بازی هستم، انگار واقعا با یک بازی خیلی طولانی طرفیم.
یک مورد هستش اینه چطوری میتونم کو اپ بازی کنم چون هیچ کدوم از رفیق هام قصد بازی کردنش ندارن:D
Rezaenslaved
این ایدیمه،هر وقت نصبش کردم بهت میگم بریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر