Xbox The Ascent

در تاریخ 7 می 2020 و در طی نخستین رویداد inside Xbox از مجموعه برنامه های مایکروسافت در آستانه نسل جدید یعنی Xbox 20/20 ، بازی Ascent برای پلتفرم های Xbox series x، Xbox one و رایانه های شخصی، معرفی شد. این بازی توسط استودیوی Neon Giant ساخته و توسط Curve Digital عرضه خواهد شد.

141852

اطلاعات اولیه از بازی:
  • این بازی در سبک اکش نقش افرینی سایبرپانکی و با زاویه دوربین ایزومتریک، در دست توسعه میباشد.
  • این بازی هم به صورت تک نفره و هم Co op قابل تجربه خواهد بود.
  • قابلیت اجرا به صورت 4k و 60FPS در کنسول های نسل بعد تایید شده است.
  • The Ascent همزمان با لانچ کنسول XSX در دسترس خواهد بود.
  • این بازی از قابلیت smart delivery بهره میبرد.
  • این بازی از روز اول برای کاربرای Xbox game pass در دسترس خواهد بود.

تریلر های بازی
تریلر رونمایی بازی:

تریلر 12 دقیقه ای گیمپلی بازی که توسط ign منتشر شد:

331.jpg 332.jpg 334.jpg 335.jpg 336.jpg 337.jpg

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
Preview های بازی هم در حال انتشاره:
IGN:

VGC:

Eurogamer:
The Ascent is what you get when a group of veteran developers makes whatever they want
Quality is a nebulous term, but as far as alternate-universe Cyberpunks go, The Ascent is looking
good.
PCGamesN:
The Ascent is a cyberpunk Diablo-like that’s packing heat
"Despite the steep learning curve, I can see myself really getting into The Ascent. Whether you’re into games like Diablo or just love the whole cyberpunk aesthetic, this is one to keep an eye on."

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Preview های بازی اومده. سایت ویندوز سنترال:

Preview: The Ascent is the cyberpunk action RPG of your dreams

کلی از گرافیک بازی تعریف کردن.
The Ascent features some of the most impressive visuals I've ever seen in a game.
The Ascent Preview
The world and characters on offer are a visual delight, and the unique setting stretches beyond the normal cyberpunk influences
IGN:
It’s really, really potent from a visual standpoint, and I like that about it. I

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حجم افکت ها و ویژوال بازی واقعا معرکست...
جدای این گیمپلی خیلی جذاب بنظر میرسه. هرچند دوربین آسیمتریکه ولی حس سه بعدی بودن میده چون مثلا میتونین بشینین و پشت دیوار های کوتاه کاور بگیرید. میتونین با right click اشاره اسلحه رو بالا بگیرید (برای وقتی پشت کاور هستید و یا حتی وسط فایت وقتی بجای شلیک به شکم و سینه دشمن میخواید هدشات کنید)

جدای اینها بنظر حجم RPG بودن بازی هم کم نیست و بازی ابدا اکشن خالص نیست. توی همین یک ساعتی که به منتقدا دادن بازی کنن، طرف میگفت بیشتر درگیر صحبت با NPC ها و ساید میشن گرفتن و اکسپلور دنیای بازی بودم.
آپگرید های اسلحه ها و melee weapon ها هم خیلی تاثیر گذار هستن.

در انتها هم بگم بازی character creation داره :D

در کل که شدیدا من هایپ شدم... یک داستان درست حسابیم داشته باشه قشنگ +80 بودنش تضمینه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازی همه جور وایب Prey 2 خدا بیامرز رو میده ستینگ سایبرپانکیش آرت دیزاین ، طراحی کرکترها و حتی شوتینگش با اینکه ایزومتریک ـه انگار از Prey 2 الهام گرفته . گرافیک فنی بازی هم زیادی واسه یـ بازی ایزومتریک خوبه !! نورپردازیش چقدر خوبه ?

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
12 دقیقه گیم پلی جدید :

تو این نمایش یـ Special Attack جدید نشون دادن سیستم کاور گیریش رو هم لامصب هرجور فک میکنم بهتر از این نمیتونستن در بیارن یـ دونه نشان گر هم اضافه کردن مثل نشون گر وسط صفحه تو بازیای شوترـه و قشنگ لذت شوتینگ رو دو چندان میکنه و در اخر هم اینکه تخریب پذیری بازی واقعا عالیه اخر کار قشنگ زد کل محوطه پودر شد . پرفرمنسش هم بهتر شده و دیگه خبری از افت فریم نیست (قبلا زیاد افت فریم داشت) فقط من نمیدونم چرا هیچ اسمی از گیم پس تو تبلیغات این بازی اورده نمیشه ؟! انگار به عمد سازنده ها میخوان ازش اسمی نیارن که یـ چند تا نسخه بیشتر بفروشه !!!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
12 دقیقه گیم پلی جدید :

تو این نمایش یـ Special Attack جدید نشون دادن سیستم کاور گیریش رو هم لامصب هرجور فک میکنم بهتر از این نمیتونستن در بیارن یـ دونه نشان گر هم اضافه کردن مثل نشون گر وسط صفحه تو بازیای شوترـه و قشنگ لذت شوتینگ رو دو چندان میکنه و در اخر هم اینکه تخریب پذیری بازی واقعا عالیه اخر کار قشنگ زد کل محوطه پودر شد . پرفرمنسش هم بهتر شده و دیگه خبری از افت فریم نیست (قبلا زیاد افت فریم داشت) فقط من نمیدونم چرا هیچ اسمی از گیم پس تو تبلیغات این بازی اورده نمیشه ؟! انگار به عمد سازنده ها میخوان ازش اسمی نیارن که یـ چند تا نسخه بیشتر بفروشه !!!

• Like
Reactions: AmirPh78

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بازی نمی دونم چطوری روی ایکس باکس 4k 60 هست برای من با 3080 الان 2k 60 هست بازی

نسخه ارلیش خیلی مشکل لگ داره امیدوارم نسخه نهایی این شکلی نباشه که به خاطر لگ هاش الکی نمره ش کم بشه

گرافیک بازی هم دوبل بهترین های ایزومترک هست با ری ترسینگ که داره قشنگ دل ها می بره

حجم جزئیات و افکت های بازی هم باور نکردنی هست سالیان سال بود که اینقدر افکت و جزئیات ندیده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر