Xbox The Ascent

در تاریخ 7 می 2020 و در طی نخستین رویداد inside Xbox از مجموعه برنامه های مایکروسافت در آستانه نسل جدید یعنی Xbox 20/20 ، بازی Ascent برای پلتفرم های Xbox series x، Xbox one و رایانه های شخصی، معرفی شد. این بازی توسط استودیوی Neon Giant ساخته و توسط Curve Digital عرضه خواهد شد.

141852

اطلاعات اولیه از بازی:
  • این بازی در سبک اکش نقش افرینی سایبرپانکی و با زاویه دوربین ایزومتریک، در دست توسعه میباشد.
  • این بازی هم به صورت تک نفره و هم Co op قابل تجربه خواهد بود.
  • قابلیت اجرا به صورت 4k و 60FPS در کنسول های نسل بعد تایید شده است.
  • The Ascent همزمان با لانچ کنسول XSX در دسترس خواهد بود.
  • این بازی از قابلیت smart delivery بهره میبرد.
  • این بازی از روز اول برای کاربرای Xbox game pass در دسترس خواهد بود.

تریلر های بازی
تریلر رونمایی بازی:

تریلر 12 دقیقه ای گیمپلی بازی که توسط ign منتشر شد:

331.jpg 332.jpg 334.jpg 335.jpg 336.jpg 337.jpg

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من هم یک ساعت نسخه لو رفته PC رو بازی کردم برای بازی هم واقعا هایپ بودم. گیمپلی بازی ساده و سر راست اما جذابه یک مقدار زیادی آسون بود حتی باس فایت اولش اما مبارزات هیجان و ریتم خوبی داره صدا گذاری بازی معمولی اما گرافیک بازی تو تمام بازیهای ایزومتریک تکه و واقعا عالیه انتظار نکست جن نداشته باشید اما گرافیک بهترین گرافیکیه که تو این سبک بازی بوده همونطور هم که اشاره کردن حجم افکتها و جزئیات خیلی بالاست خلاصه نا امید نمیشید پیش بینی من واسه متای بازی با توجه به چیزهایی که دیدم یه چیزی حدود 80-81 هست.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من امشب خیلی سعی کردم با 2 تا از بچه ها کوآپ بزنم ولی خونه خودمون نبودم و نت گوشی هم داشت بازی در میوورد در نتیجه نشد که بشه و خودم پرولاگشو سینگل پلیر رفتم ولی DAMN چقدر ارضا کننده و جذاب بود گیمپلی بازی :D از اون بهتر افکت ها و ویژوال بازی واقعا نسل بعدی و خفنه :D من کلا وسط گیمپلی اسکرین شات گرفتنم خوب نیست اسکرین بفرستم (معمولا از بدترین صحنه ها شات میگیرم) ولی واقعا یسری صحنه ها واقعا عجیب خوبه نور پردازی و طراحی محیط. تازه این فقط یکسری راهرو کوچیک توی پرولوگ بازیه. افکت های انفجار هم واقعا معرکست :D
تنها موردی که خوب باهاش حال نکردم داستان و شخصیت پردازی و روایته که اقلا تو این 1 ساعت چیز خاصی نفهمیدم و اونقدر هم جذاب نبود...

در کل بر خلاف اینکه سبکش هیچوقت مورد علاقم نبوده ولی گیمپلی بازی مجابم کرد بازیو ادامه بدم. بازی خیلیم چالشیه بنظر. خودم همون اولین دشمنی که اومد تو بازی به طرز وحشیانه ای جلوش مردم :)) ابدا نمیشه کله رو بندازی پایین و بری تو دل دشمن و تیر بزنی. باس فایت جالبی هم داشت آخر پرولاگ...

این اسکرین شات های زیرم همینجوری گرفتم صرفا یکم نور پردازی بازیرو ببینین :D (معمولی ترین محیط های داخل این مرحله هست تازه :D )

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
یک ساعتی پلی دادم بازی رو
واقعا نسل بعدی که میگن اینجاست
چیزی که حس کنی و متوجه بشی کنسول نسل قبلی اینو نمیتونه بهت ارائه بده ( البته من pc پلی دادم)
بازی بسیار عالی بهینه شده و DX12 من vsync رو فعال کردم (قفل روی 165 بخاطر مانیتور ) 2k بین 165- 130 فریم میده با ری تریسینگ فعال و تا 118 افت داره صحنه های شلوغ.
خلاصه برخلاف دیمن سولز که فقط ویرم بالاتر نسل رو نشون داد این بازی در همه زمینه ها نسل بعدی است یعنی نه تنها تکسچر بلکه تعداد npc و نورپردازی و حجم مبارزات و....
لدت ببرید
The-Ascent-7-30-2021-3-12-05-AM.png

The-Ascent-7-30-2021-2-59-43-AM.png

The-Ascent-7-30-2021-2-43-10-AM.png

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
بازی Ascent توسط تیم Neon Giant یعنی یک تیم 11 نفره ساخته شده!!!!!!

•در 28 ژوئن 2018 ، اعلام شد که Epic Games به Neon Giant سازنده بازی کمک هزینه اعطا کرده است که بر اساس کار آنها بر روی عنوان اعلام نشده در "دنیای کاملا جدید سایبرپانک" است. که برای کمک به پیشرفت پروژه بین 5000 تا 50،000 دلار دریافت کردند.

•در حدود ماه مه 2019 ، Neon Giant یک قرارداد انحصاری با مایکروسافت منعقد کرد . مدیر خلاق Tor Frick گفت که آنها (مایکروسافت) "بلافاصله بسیار هیجان زده شده اند" از آنچه در مرحله اولیه توسعه ساخته اند.
انجین بازی هم ک انریل 4 هست
خیلی عجیبه همچین خروجی عالی و خفنی فقط با 11 نفر استارت شده

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بازی از لحاظ داستان تعطیله. با این NPC هاش هم نمیشه کلا ارتباط خاصی گرفت و انگار فقط اونجان که محیط شلوغ باشه(مثل سایبرپانک)
ولی گیم پلی بازی خیلی خوبه و گرافیکشم عالی. فعلا اونقدری نرفتم که ببینم چقدر المان های RPG بازی عمق داره. مپ بازی هم واقعا چرته :D ولی محیط قشنگی داره و من بدون مپ فقط میچرخشم توش و کیف میکنم.
فعلا واسه من ۸ ار ۱۰ بوده.
اگه کسی گیم پس داره و یه گیم پلی خوب میخواد نباید از دستش بده.

• Like
Reactions: spartanX

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
The Ascent тест GPU/CPU | RPG/Ролевые | Тест GPU

بازی در فول اچ دی برای 3080 تا 104 فریم افت داره و میانگین 114 هست
در 2k تا 64 فریم افت میانگین 72
در 4k هم تا 35 فریم میانگین 37

اعداد جالبی نیستن برای rtx 3080 تا تست کنم ببینم مشکل لگ ارلی اکسش برطرف شده یا نه

• Like
Reactions: Vesemir

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718

اعداد جالبی نیستن برای rtx 3080 تا تست کنم ببینم مشکل لگ ارلی اکسش برطرف شده یا نه
Digital foundry هم به همین مشکلات ارلی اکسس اشاره کرد بوت مخصوصاً روی مد DX12.
روی کنسول ها ولی خوب بوده مثل اینکه ...

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin

این اعداد مشکل دارند
مشکل لگ با سویچ به ssd تا 70 % حل شد اما فریم به هیچ عنوان با ریتریسنیگ فعال در 2کا و 3080 زیر 113 نمیاد .
اول من شک کردم تنظیمات درست باشه بعد چند بار چک کردم 2k - ultra - ray tracing - dx12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر