Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من قسمت های مختلف بازی رو که میرم مینویسه برای Customize کردن کارکترها برام آیتم باز کرده ولی وقتی تو قسمت Customize میرم روی Buy Items مینویسه آیتمی برای خرید وجود نداره. مشکل چیه؟
سلام
شما باید به گزینه ی بالایی وارد شوید.ا چیزی بخرید البته از اول بازی خرید هرچیزی ازاد نیست!

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
این جعبه های شانس علاوه بر اینکه پول میده واسه خرید لباس، Ending Movie هم باز میکنه و بعضا لباس هم میده.
ببینم اینا رو خودش میده یا باید کار خاصی کرد واسه گرفتنش؟؟؟؟
چون من دوبار کلا گرفتم@!@

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بعد تیکن 5 این اولین تیکنیه که تو این نسل زدم
عالیه!
چقدر گرافیکش خوبه + نمیدونستم میشه بصورت 360 درجه تو محیط چرخید!
کمبو ها هم خیلی کامل خیلی خوشم اومد:D
اینی که با استریت فایتر بازی کردند ( :D ) خشم هم داره ؟(مثل کمبت مثلا آتیش پرت میکردیم)

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
دوستان بکی یک نظر بده که این بازی چه جوریاست......اخه من بعد از بازی شماره 6 خیلی نا امید شدم........حالا این بازی ارزش خرید رو داره ؟ مثل شماره 5 خوب هست؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بچه ها یه سوال داشتم چه چیزهایی از tekken 6 اضافه تر داره کاراکترهارو میدونم دیگه چی؟
مثلا گرافیک همونه؟کمبوها چی؟کسی تو بازی باگ دیده؟یا اصلا باگی نداره؟ممنون میشم یه توضیحی بدید.

atlas

کاربر سایت
Feb 27, 2009
361
نام
اطلس
بازی اول تا نفر هشتم easy easy به نفر آخر که میرسی میشه very very very very very very Hard
کسی فکری نداره برای زدن این خانم محترمه

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
324
نام
بهروز
تا قبل از تجربه بازی ( یعنی تا 2 ساعت پیش ) فکر میکردم با یه تکن6 که فقط TAG هستش روبروئــم ! اما الان بازی رو انجام دادم و بدونِ بزرگنمایی میگم که با یکی از بزرگترین نسخه های سری تکن طرف هستیم !!! اصن هیچ حرفی هم توش نیس .

EnDing / Other Movie ها ,ـــالیه و جذابن مثله همیشه .

○ مودِ Fight Lab یه ایده ی خوب رو دنبال کرده با یه داستانِ آبکی ( بیشتر از این هم نیاز نیس و اصلا تو ذوق نمیزنه انصافا ! چون درگیرِ گیم پلی میشه ) که آدمو میخکوب میکنه سرِ جای خودش و این میخکوبی با اچیوهایی که چپ و راست بهت میده با یه لبخند همراه میشه :D فقط یکم کوتاهِ ( ولی اگه اهله رکورد و Rank هستین ارزشِ تکرار رو داره ( که خب همین کوتاه بودنشم به اینکه تکرار بشه کمکِ زیادی کرده !! ))

○ قسمت Customize بازی یکم اعصاب خورد کنِ ولی خب همون وضعیت نسخه 6 رو داره ولی با تفاوت هایی تو آپشن ها.
تعدادِ کاراکترها به شکلِ عجیب غریبی آدمو سرِحال میاره :D همه هستن ! Ogre ئــه دوس داشتنی با این وضعیتِ جزئیات و انیمیشن برگشته و بازی باهاش خودش به تنهایی با لذتِ انجام تکن6 برابری میکنه !! :D فقط بنظرم یکم Ogre زیادی قویه ! ( البته باب و آلیس هم همینطورن ! یعنی اگه باهاشون مسلط بشین تقریبا احتمال باختتون به زیره 20% میرسه )

○ گرافیک و انیمیشنا بشدت روشون کار شده و خیلی بنظرم از تکن 6 بهتر شده ! ( واقعا خیلی ) طراحیا زمین های مبارزه هم متنوع و خوبه. ( کلا گرافیکِ بازی در شرایطِ خوبی به سر میبره و راضیِ راضی بودم )

یه جعبه های شانس تو بازی هست که جایزه های خوبی توشه ( پول و Ending Movie و Customize و ... ) که کارِ باحالیه .
از همه بیشتر با Unknown حال کردم ( هم طراحی خودش هم زمینِ مبارزش ( که نشان از تعامل با محیط بازی میده ! )) ( این خانواده Kazama چند نفرن ؟! :D )

منوی کاراکترا با کاراکترهای اضافی :

و اینم4 تای دیگه که تو منو بالا هم نیستن :D

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/09095831236332779776.jpg

---------- نوشته در 05:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:01 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بکی یک نظر بده که این بازی چه جوریاست......اخه من بعد از بازی شماره 6 خیلی نا امید شدم........حالا این بازی ارزش خرید رو داره ؟ مثل شماره 5 خوب هست؟
من خودم بی چونو چرا 5 رو بهترین میدونستم و باهاش عمر گذروندم و مثلِ شما اصلا با 6 ارتباط برقرار نکردم ولی این نسخه عالی بود . پیشنهاد میکنم بخریش . حالا بازم هرجور خودت میدونی.

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88

دیگه 2 - 3 هزارتومن که این حرفا رو نداره !!!b-)

لینک دانلود نمونه کار : Download nemone_kar.zip
آدرس فروشگاه : www.shopgames.ir
شماره تماس : 09391299900 - 09352499901 پورحسینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر