Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
اینم لیک شد؟ به به!
اونایی که میگن تکن 6 ضعیف بود(درحالی که نبود) TTT2 رو حتما تهیه کنن. بازی بخش های فوق العاده ای داره. برای مثال Fight Lab: بخش آموزشی بازی محسوب میشه و مینی گیم های خیلی جالبی داره!
بخش آنلاین بازی هم بسیار بهبود یافته. تنها نکته منفی که شاید به چشم بیاد نبود داستان باشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازی اصولا شاهکاره خیلی چیزاش هم بهتر شده. از نظر گرافیکی اون ایرادات Motion Blur برطرف شده و جزئیات بهتری هم داره. شخصیت ها عالی طراحی شدن و گیم پلی بازی فوق العاده اس. واقعا نمیتونم صبر کنم تا بریزم تو آنلاین بازی :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازیشو گرفتم.نسبت به شماره 6 پیشرفت کرده و آدمو یاد قدیم میندازه.97% هم از رو هارد اجرا میشه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
نه بزن اپدیت رو مشکلی نداره. فقط کسایی که اپدیت نکن میخوان جی تگ کنن این اپدیت رو بزنن دیگه نمی تونن جی تگ کنن!

منم یه نیم ساعتی بازی کردم خیلی خوبه ، stageها جزئیات زیادی دارن گرافیکش هم به طور کلی خوب کار شده

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
نه بزن اپدیت رو مشکلی نداره. فقط کسایی که اپدیت نکن میخوان جی تگ کنن این اپدیت رو بزنن دیگه نمی تونن جی تگ کنن!

منم یه نیم ساعتی بازی کردم خیلی خوبه ، stageها جزئیات زیادی دارن گرافیکش هم به طور کلی خوب کار شده
داداش این اپدیت چیه ؟ اپدیته داشبورده؟ الان من که داشبردم 14719 هستش این اپدیت رو بریزم مشکلی پیش نمیاد؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
من الان کنسولم جی تگ هست اگر بازی رو بگیرم و اپدیت کنم مشکلی پیش میاد؟؟

شما که جی تگ هستی بازیرو بگیر نصب کن بعد ازاین که نصب کردی ایمیج بازی رو گاد کن وبازی کن تحت هیچ شرایطی داپشبرد رو اپدیت نکن که تمام قابلیت های جی تگ میپره .ولی اگر خواستی ورژن داشبرد رو اپدیت کنی باید فریبوت بسازی واسه دستگاهت فریبوت همون داشبورد هست ولی فقط واسه کنسول های جی تگ

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم با بازی خیلی حال کردم بیش از 50 تا کاراکتر داره با بیش از 50 تا ending :drooling:
یه بخش fight club داره که حالت تمرینی بازی است اما با تم داستانی که خیلی جالبه .گرافیکشم که از 6 کلی بهتره اون دموی اولشم یادش بخیر اهنگش شبیه تکن تگ 1 بود (چقدر من اون بازی را دوست داشتم)
خلاصه همه جوره حال میده بازیش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر