Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
سلام دوستان ببخشید الان وضعیت آنلاین بازی چطور هست مشکلی دیگه نداره همه بخشها؟؟
مشکل هیچوقت از بازی نبوده از کشور ما بوده.
درست هم نشده همچنان تحریمه و با تحریم شکن هم اکثر اوقات کار نمیکنه.
البته یکی از دوستان گفت با ایرانسل وصل میشه ولی خود ایرانسل یعنی پینگ بالا.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
مشکل هیچوقت از بازی نبوده از کشور ما بوده.
درست هم نشده همچنان تحریمه و با تحریم شکن هم اکثر اوقات کار نمیکنه.
البته یکی از دوستان گفت با ایرانسل وصل میشه ولی خود ایرانسل یعنی پینگ بالا.
قبلا گفتم این چیزا بگیر نگیر داره بسته به شهر و استان
من دارم با همراه اول بازی میکنم مشکلی نداره پینگش هم بد نیست

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
586
قبلا گفتم این چیزا بگیر نگیر داره بسته به شهر و استان
من دارم با همراه اول بازی میکنم مشکلی نداره پینگش هم بد نیست
دقیقا بگیر نگیر داره من هم با شاتل و هم با همراه اول با الکترو بازی کردم یکوقتایی خوبه هم پینگش خوبه و هم قطعی نداره ولی یکوقتایی با اینکه پینگ خوبه یکهو قطع میشه بدترین زمان قطعی هم موقع مچ رنک هستش.یک وقتایی هم کلا پشت سر هم قطع وصل میشه

• Like
Reactions: all4u and Big Band

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
586
قضیه این کارت زرد چیه الان یک مدتی هست می بازم رنکم از پلات آمده روی گلد 4 ستاره بعدش دیدم امروز به من کارت زرد داده البته 2 سه روزی هست قطعی وسط مبارزات زیاد داشتم نمی دونم این دلیلش هست یا نه از وقتی کارت زرد داده بزور پلیر برای مبارزه پیدا میکنم

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
قضیه این کارت زرد چیه الان یک مدتی هست می بازم رنکم از پلات آمده روی گلد 4 ستاره بعدش دیدم امروز به من کارت زرد داده البته 2 سه روزی هست قطعی وسط مبارزات زیاد داشتم نمی دونم این دلیلش هست یا نه از وقتی کارت زرد داده بزور پلیر برای مبارزه پیدا میکنم
بله واسه دیسکانکت شدن مکرره و باعث میشه فقط با کارت زردی های دیگه مچ بشی

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
ممنون.برای همیشه یا زمان خاصی داره؟
زمانشو نمیدونم ولی چند دست با همین کارت زرد بازی کنی و دیسکانکت نشی کارتت میپره ولی اگر بازم هی دیسکانکت بشی کارت قرمز میگیری که پاک شدنش بیشتر زمان میبره و مرحله بعدی هم بن موقت

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
586
خوب بعد از چند مسابقه کارت زرد برداشته شد و تونستم رنکم به گلد 5 ستاره ارتقا بدم دوستان من با چانلی بازی میکنم یک راهکار سرعتی برای نزدیک شد به اونهایی که ریو یا کن بر میدارند و فقط 2حرکت هادوکن و شوریو کن می زنند بگید بعضی ها شون خیلی رو مخی اینجوری می برند ضربه فایربال چانلی زدن سخته و تمام زمین طی نمی کنه مگر حالت شارژی که از درجه پاور کم میشه با پریدن سخته نزدیک شدن بهشون مخصوصا اگه شوریوکن بزنند

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
خوب بعد از چند مسابقه کارت زرد برداشته شد و تونستم رنکم به گلد 5 ستاره ارتقا بدم دوستان من با چانلی بازی میکنم یک راهکار سرعتی برای نزدیک شد به اونهایی که ریو یا کن بر میدارند و فقط 2حرکت هادوکن و شوریو کن می زنند بگید بعضی ها شون خیلی رو مخی اینجوری می برند ضربه فایربال چانلی زدن سخته و تمام زمین طی نمی کنه مگر حالت شارژی که از درجه پاور کم میشه با پریدن سخته نزدیک شدن بهشون مخصوصا اگه شوریوکن بزنند
هازانشو یا همون QCB+K - 214K از هادوکن رد میشه و اگر بخوره به حریف و دستت سریع باشه سوپر آرت ۳ هم میتونی بزنی پشتش ولی چون یه کم کنده باید یه جورایی هادوکن حربف رو پیشبینی کنی. هازانشو مدیوم بهترین ورژنشه چون اگر دیر بزنی و طرف هادوکن بزنه بعد بلاک کنه کاملا امن هست و اگر بلاک کنی طوریت نمیشه

در کل هم اگر میخوای به کسی نزدیک بشی همیشه سعی کن هادوکن و سونیک بوم و امثالهم رو درایو پری کنی جای بلاک کردن

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
586
کاستوم‌های سوم اد و آکی و آکوما و رشید. آکی خیلی خووبه. آکوما هم دوس دارم. اد که همون کاستوم SF5 هستش و رشیدم معمولی.

View attachment 337278View attachment 337279View attachment 337280View attachment 337281
ارزش قیمتی که میزاره نداره به نظرم کاستومهای سوم هم مثل کاستوم های دوم باید بشه از طریق فارم کردن یا حداقل خرید با تیکت های بنفش بشه بدست آوردش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,028
نام
نـــــــویـــــــــد
ارزش قیمتی که میزاره نداره به نظرم کاستومهای سوم هم مثل کاستوم های دوم باید بشه از طریق فارم کردن یا حداقل خرید با تیکت های بنفش بشه بدست آوردش

اصلا ارزشش رو نداره. فکر کنم اگه همه رو بخوای بخری حدود ۱۱۰ ۱۱۵دلار میشد! جالبه اون همه هم از فروش کازمتیکای آواتار درامد دارن اما بازم سیر نمیشن. ازون‌ور تمام کاستومای سوم هم قشنگ نیستن.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر