Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
593
بازی فایتینگه آقا مگه چند تا کاراکتر میخواین بازی کنین؟ :D اینا رو نهایتا آدم یکی واسه مینش میخره و تمام دیگه
بازم به نظر گرونه و ارزش نداره با پول اون میشه حداقل یک کارکتر های دی السی گرفت ضمن اینکه همه کاستوم های سوم هم جذاب نیستن و ارزش اون مبلغ ندارند

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,918
نام
نریمان
بازی فایتینگه آقا مگه چند تا کاراکتر میخواین بازی کنین؟ :D اینا رو نهایتا آدم یکی واسه مینش میخره و تمام دیگه
من شخصا دوست دارم تو فایتینگ مورد علاقم، تمام کارکترا و کاستوما رو داشته باشم. می‌دونم خیلی های دیگه هم مثل منن! :D
اینکه بازی حتی به اندازه پول یه کاستوم هم سکه نمیده به نظرم فوق‌العاده چیپه.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
593
من شخصا دوست دارم تو فایتینگ مورد علاقم، تمام کارکترا و کاستوما رو داشته باشم. می‌دونم خیلی های دیگه هم مثل منن! :D
اینکه بازی حتی به اندازه پول یه کاستوم هم سکه نمیده به نظرم فوق‌العاده چیپه.
حالا سکه نده مشکلی نیست حداقل مثل کاستومای آواتار اجازه خرید با تیکت بنفش ها رو بده.باز بشه با انجام کارهای روزانه حداقل یکی دوتاشون بخریم یا برای کارکترها هم همین کارا بکنه حالا فوقش مبلغش با تیکت بالا باشه تا کسایی که حوصله ندارند برن سکه بخرند

• Like
Reactions: NaRiiMaN

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,669
آکوما زیادی قوی نیست؟احساس می کنم باید بالانسش کنند
آکوما از پایه کاراکتر بالانس شدنی نیست، معمولا با HP کم بالانسش میکنن و اینجا هم همین کارو کردن و بهش 9000 HP دادن بر خلاف بقیه کاراکتر ها که 10000 HP دارن (به استثنای زانگیف که 11000 HP داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر