Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
یه سوال این کنترل xbox اصلا خوب نیست برای sf6؟ و فقط حالت مدرن کفاف میده؟
بعد تو حالت مدرن میشه با اونایی که کلاسیک انتخاب کردن بازی کرد یا هر دو جداگونه هست مسابقه پیدا کردنش؟
معمولا برا فایتینگ اکس باکسو استفاده نمیکنن چون دی پدش پایینه، ولی اینطور نیست که نشه یا خیلی بد باشه هر دسته ای داری با همون برو
گه گاهی دیدم حتی افراد حرفه ای پد اکس باکس استفاده میکردن...
نه مچ میکینگ جدا نیست ولی اگه طرفت کلاسیک باشه بیست درصد کمتر دمیج میزنی (که کاملا منصفانه است)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه سوال این کنترل xbox اصلا خوب نیست برای sf6؟ و فقط حالت مدرن کفاف میده؟
بعد تو حالت مدرن میشه با اونایی که کلاسیک انتخاب کردن بازی کرد یا هر دو جداگونه هست مسابقه پیدا کردنش؟
من با دسته ایکس باکس سریس بازی میکنم ! :D و به عنوان کسی که با دسته های مختلف فایتینگ بازی کرده ،دی پدش برام خیلی راحت تره ،حتی از DS4 . ولی خوب این مورد تا حدودی سلیقه ای . اگه میخوای روی حالت مدرن بازی کنی که زیاد مهم نیست ولی اگه رو حالت کلاسیک میخوای بازی کنی و با دسته ایکس باکس حال نمیکنی پیشنهادم همون ds4 هست

• Like
Reactions: Sterben

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
من با دسته ایکس باکس سریس بازی میکنم ! :D و به عنوان کسی که با دسته های مختلف فایتینگ بازی کرده ،دی پدش برام خیلی راحت تره ،حتی از DS4 . ولی خوب این مورد تا حدودی سلیقه ای . اگه میخوای روی حالت مدرن بازی کنی که زیاد مهم نیست ولی اگه رو حالت کلاسیک میخوای بازی کنی و با دسته ایکس باکس حال نمیکنی پیشنهادم همون ds4 هست
ممنون
پس همه چیز به عادت کردن و حافظه عضله برمیگرده! چون اولین بارمه یه بازی فایتینگ رو شروع میکنم میخوام اولش از مدرن استفاده کنم بعد سویچ کنم رو کلاسیک!
باز خوبه دسته های نسل جدید ایکس باکس به نسبت قبلی های دی پد واقعا خوبی دارن ولی بعد یه مدت تمرین کردن و... ببینم جواب نمیده به یه دسته ps4 یا 5 تعویض میکنم ولی خوبه که میشه با همین دسته ایکس باکس ملت بازی میکنن چون فکر‌میکردم غیر ممکنه کسی بتونه با این کلاسیک روان بازی کنه

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اقا پرفورمنس pc خیلی خوبه برا چی ملت نقد منفی گذاشتن اولش
فقط اگه سیستم قوی ندارید اون Ambient Occlusion و SSR رو خاموش کنید ارزشش نداره اصلا

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ زدم رو کنسول
بازم صفحش میاد مجبورم پلی ویت اوت اکانت بزنم ک بزاره رد شم
البته با پارس انلاین
الان با نت همراه تست میکنم
من قبلا اکانت کپ کام داشتم و با استیم هم سینک کرده بودم اصن همچین چیزی نخواست دیگه
میخوای از سایتش اینکارو کن

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
اقا پرفورمنس pc خیلی خوبه برا چی ملت نقد منفی گذاشتن اولش
فقط اگه سیستم قوی ندارید اون Ambient Occlusion و SSR رو خاموش کنید ارزشش نداره اصلا
واسه اینه که کپکام World Tour رو دیرتر از بقیه بازی آنلاک کرد، مردم بازی رو باز کردن دیدن نصفش نیست با سر رفتن نقد منفی گذاشتن رو استیم :))

• Like
Reactions: Changed_Man 50

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من دیشب دمو رو دانلود کردم خدا رو شکر بعد از کاهش تمام آپشن های گرافیک با فریم ریت خوب رو سیستم عهد بوقم اجرا شد!

الان تو سیستم dns رو به dns رادار تغییر بدم اوکی میشه؟
من ۶ ماهه GG Strive بازی میکنم با فیلشکن و پینگ های مختلف.بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا اذیت میکنه.میخوام ببینم اگه اینم فیل میخواد نرم سمتش
رادار برای Strive هم جواب میده؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من دیشب دمو رو دانلود کردم خدا رو شکر بعد از کاهش تمام آپشن های گرافیک با فریم ریت خوب رو سیستم عهد بوقم اجرا شد!

الان تو سیستم dns رو به dns رادار تغییر بدم اوکی میشه؟
من ۶ ماهه GG Strive بازی میکنم با فیلشکن و پینگ های مختلف.بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا اذیت میکنه.میخوام ببینم اگه اینم فیل میخواد نرم سمتش
رادار برای Strive هم جواب میده؟
استرایو رو نمیدونم رو اپراتور های مختلف فرق میکرد
ولی این با dns جوابه. من شاتل هستم بطرز عجیبی پینگم خوبه تو این بازی

ShayBadGuy

کاربر سایت
Dec 28, 2022
7
دوستان چقدر حرف های ضد و نقیض در خصوص وصل شدن به سرور ها هست من توی بتا با وجود لینک بودم اکانتم به پی اس ان نتونستم با هیچ DNS ئی وصل بشم اگر شما با DNS خاصی وصل میشید روی کنسول لطفاً بنویسید قبل همچین هزینه سنگینی از یکی از دوستان که خریده و مشکل کانکت شدن داره بخوام تست کنه ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر