Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

DM.JAGUAR

کاربر سایت
Apr 11, 2022
108
سلام.
توصیه میکنم این متن رو بخونید تا بهتر تصمیم بگیرید.
توی این مرحله هر انتخابی که داشته باشید باعث مرگ یکی از صمیمی ترین دوستاتون میشه. پس اگه میخواید شخص خاصی رو از دست ندید اون رو همراه خودتون نکنید و توی ماموریت ها با شخص دیگه ای باشید. اینجوری شخص مورد علاقه شما زنده میمونه و ناراحت هم نمیشید.
من وقتی با این قضیه مواجه شدم خیلی اعصابم بهم ریخت و از شدت ناراحتی بازی رو بستم. و بعد از تلاش های بسیار تونستم درستش کنم. پس دقت کنید تا مثل من نشید.

آخرین ویرایش:

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
بچه ها تخصصی توضیح میدن و کاملا راه میوفتی ولی به نظر من به بازی وقت بده و چند ساعت دیگه هم واسه فکشنها وقت بزار.

واسه وزن و جت پک و دویدن هم پرکهای مخصوص دارن که باید آپگرید کنی

از یه جایی به بعد لذت بازی مثل مواد میشه واست
هرچی بیشتر بازی کنی کنار گذاشتنش سخت تر میشه.
ممنون از راهنماییت. آره واقعا ظاهرا باید براش خیلی وقت گذاشت و بیشتر پرک و این چیزا آزاد کرد. تا اینجای کار که واقعا بدجور درگیرم کرده این ۲ روز ، و خیلی هم لذت بخش میشه هرچی میرم جلوتر مخصوصا که دیشب یه ۲ ساعتی درگیر آپگرید و امکانات جالب ارتقا و ساخت سفینه ها بودم که خیلی باحال و اعتیاد آور بود . ولی باید اطلاعات زیادی بگیرم از این بازی چون واقعا خیلی دنیای گسترده ای داره و خیلی کارا میشه توش انجام داد.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
این عکسا رو دیدم از اپدیت جدید بازی که فقط برای پی سی اونم تو فاز بتا منتشر شده. واقعا اگه اینطوری باشه که خیلی تغییر خوبیه
20240124_011158.jpg
20240124_011202.jpg
20240124_011024.jpg
20240124_011027.jpg
20240124_011020.jpg
20240124_011022.jpg
من تازه سایبرپانک رو شروع کردم، وقتی رسیدم به فانتوم لیبرتی اصلا بازی تو کیفیت کوئست ها و روایت داستان یه چیز دیگه است. کیفیت خیلی بالاتر و سینمایی تری از بازی اصلی داره و خیلی زود بازیکن رو درگیر خودش میکنه.
امیدوارم که DLC استارفیلد هم بتونه مثل فانتوم لیبرتی کیفیت بالایی داشته.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
این عکسا رو دیدم از اپدیت جدید بازی که فقط برای پی سی اونم تو فاز بتا منتشر شده. واقعا اگه اینطوری باشه که خیلی تغییر خوبیه
عکسهارو که دیدم تو نگاه اول میخواستم بگم مثل اینکه در حد ماد LUT که داریم هستن ولی واقعا نورپردازیها بطور دستی کامل تغییر کردن.
واقعا خیلی بهتر شده.
میخوام بگم خیلی به سمت اتمسفر سایبرپانک رفته.
============
من تازه سایبرپانک رو شروع کردم، وقتی رسیدم به فانتوم لیبرتی اصلا بازی تو کیفیت کوئست ها و روایت داستان یه چیز دیگه است. کیفیت خیلی بالاتر و سینمایی تری از بازی اصلی داره و خیلی زود بازیکن رو درگیر خودش میکنه.
امیدوارم که DLC استارفیلد هم بتونه مثل فانتوم لیبرتی کیفیت بالایی داشته.
واقعا منم امیدوارم.
مخصوصا با توجه به کیفیت آخرین DLC که بتسدا برای F4 داده (Far Harbor) باید خیلی امیدوار بود.
فقط احتمال داره shattered space اون حد از کیفیت رو نداشته باشه.
یا شروع کننده یک مسیر باشه که به DLC دوم یا سوم ختم بشه و ما اوج بازی رو اونجا ببینیم.

این میگم چون Far Harbor آخرین DLC برای F4 بود ، البته که قبلش DLC های خوب هم داشتیم.
لزوما نباید انتظار همون مسیر رو از استارفیلد هم داشته باشیم ولی خب توجه به این مورد روی سطح انتظارمون میتونه تاثیر بزاره.

در مورد سایبرپانک هم فانتوم لیبرتی هم بعد 3-2 سال منتشر شد و آخرین اکسپنشن بازی بعد تمام آپدیتها و بهبودها بود.

ولی با توجه به بازی اصلی (استارفیلد) و کمبودهایی که داره این بنده خدا (SS) مسئولیت زیادی رو دوششه.
هرکدوم از ما هم یک چیزی ازش میخواد.

یکی سری عمق دادن به فکشن ها.
یک سری هم یکی دو تا سیاره پر جزئیات که بشه درشون با سطح نورد (Rover ) گشت و گذار کرد یا حتی پرواز و...
یک سری هم ماموریتهای پدر مادر دار با جزئیات داستانی و شخصیتهای خفن.

یکی هم مثل من همه اینها رو با هم میخواد :D

ولی خب منطقیش اینه که باید به بازی و تیم زمان کافی رو داد.
مطمئنا با DLC اول نمیشه همه اینها رو با هم داشت.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
عکسهارو که دیدم تو نگاه اول میخواستم بگم مثل اینکه در حد ماد LUT که داریم هستن ولی واقعا نورپردازیها بطور دستی کامل تغییر کردن.
واقعا خیلی بهتر شده.
میخوام بگم خیلی به سمت اتمسفر سایبرپانک رفته.
============

واقعا منم امیدوارم.
مخصوصا با توجه به کیفیت آخرین DLC که بتسدا برای F4 داده (Far Harbor) باید خیلی امیدوار بود.
فقط احتمال داره shattered space اون حد از کیفیت رو نداشته باشه.
یا شروع کننده یک مسیر باشه که به DLC دوم یا سوم ختم بشه و ما اوج بازی رو اونجا ببینیم.

این میگم چون Far Harbor آخرین DLC برای F4 بود ، البته که قبلش DLC های خوب هم داشتیم.
لزوما نباید انتظار همون مسیر رو از استارفیلد هم داشته باشیم ولی خب توجه به این مورد روی سطح انتظارمون میتونه تاثیر بزاره.

در مورد سایبرپانک هم فانتوم لیبرتی هم بعد 3-2 سال منتشر شد و آخرین اکسپنشن بازی بعد تمام آپدیتها و بهبودها بود.

ولی با توجه به بازی اصلی (استارفیلد) و کمبودهایی که داره این بنده خدا (SS) مسئولیت زیادی رو دوششه.
هرکدوم از ما هم یک چیزی ازش میخواد.

یکی سری عمق دادن به فکشن ها.
یک سری هم یکی دو تا سیاره پر جزئیات که بشه درشون با سطح نورد (Rover ) گشت و گذار کرد یا حتی پرواز و...
یک سری هم ماموریتهای پدر مادر دار با جزئیات داستانی و شخصیتهای خفن.

یکی هم مثل من همه اینها رو با هم میخواد :D

ولی خب منطقیش اینه که باید به بازی و تیم زمان کافی رو داد.
مطمئنا با DLC اول نمیشه همه اینها رو با هم داشت.
توضیحات و نکات عالی گفتی ممنونم.
اون اتمسفر سایبرپانک که اشاره کردی کاملا درسته منم چنین برداشتی رو دارم.
درباره مدت زمان ساخت DLC هم اشاره به جایی بود. این یه مورد رو اصلا در نظر نگرفته بودم. با این توضیحات کامل حالا دید منطقی تر و شفاف تری بهش دارم.
پس باید امیدوارم باشیم که SS شروع کننده مسیر درستی باشه و تنها DLC بازی هم نباشه.

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
بالاخره اپدیت جدید اومد.
دوستان اگه تست کردید حتما از تغییرات بگید. میخوام بدونم واقعا نورپردازی مثل تصاویر بالا تغییر کرده یا نه.
Starfield Update 1.9.51.0 Notes – January 30, 2024
درود اره نور پردازی کلا تغییر کرده انگار تم بازی عوض کردن عوضش چن تا باگ تو بعضی قسمتا اضافه کرده سیو اولمم خراب کرده.اینم بگم افت فریم بازی هم بیشتر شده.
بازی ناقص منتشر شده به نظر من یه چی مثله سایبرپانک یه سری از باگا رو میبینم که تو اسکایریمم دقیقا همینا بودن مثله گیر کردن مراحل خراب شدن سیوا و ... فقط کافیه چیزای که اپدیتا فیکس میکننو ببینید
اما برای منی که اسکایریم و فالوتا بهترین بازیم بودن هیچ تجربه ای نزدیک به این بازی پیدا نمیکنم
امیدوارم تا اومدن tesvi برای بازی محتوا درست حسابی بدن.بازی پتانسیل بالای داره برای داستان سرای و محتوای عالی.از اضافه کردن mech ها که یه چی مثله power armor دربیارن یا کاستومایز کردن رباط های همراه که همشون تو فالوت بودن و میتونستن حتی از همون کدا هم استفاده کنن و تو بازی اصلی بزارن

miliii09

کاربر سایت
May 29, 2015
27
سلام دوستان
من مرحله ای که باید 3 تا باطری بزارم تا کامپیوتر روشن بشه رو انجام دادم ولی به یه باگ مسخره خورده
باطری ها رو پیدا کردم ولی اکتیو نمیشه
کسی به این مشکل برنخورده

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
آقا ببخشید بابت اسپم، ولی چون خیلی دارم کیف میکنم گفتم بیام بگم،

کوئست اصلی بازی و فکشنها بنظرم خیلی عالیه و من واقعا دارم لذت میبرم از این بازی، بنظرم بازخورد منفی کاربران منطقی نیست، اصلا یجوری شده که دوست ندارم مراحل اصلی و فکشنهارو برم که تموم نشن :)

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
آقا ببخشید بابت اسپم، ولی چون خیلی دارم کیف میکنم گفتم بیام بگم،

کوئست اصلی بازی و فکشنها بنظرم خیلی عالیه و من واقعا دارم لذت میبرم از این بازی، بنظرم بازخورد منفی کاربران منطقی نیست، اصلا یجوری شده که دوست ندارم مراحل اصلی و فکشنهارو برم که تموم نشن :)
بازیه خوبیه، مشکل اینه مردم انتظار چیزی در حد اسکایریم داشتن، ولی بازی در اون سطح نیست.
پس نا امید شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر