Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
دیشب گذاشتم دانلود تموم شد ولی هنوز نصب نکردم پلی بدم
Tips چیزی ندارید درباره کلیت بازی؟ ساید کوئست ها و...
پشت سر هم کوئست نرو از بازی زده میشی. بین کوئستا از بخشای مخلتف دیگه بازی استفاده کن مثل سفینه سازی یا وسط یه سیاره فرود بیا چند تا poi خالی کن کلا بازی رو با دید سندباکس برو جلو

• Like
Reactions: DoomedToKill

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
بتسدا برنامه خودش رو برای استارفیلد برای آپدیت آخر سال و سال 2024 به اشتراک گذاشت:
GBzpklqWkAAsKPA.jpeg
-آپدیت ها هر 6 هفته( آپدیت بزرگ بعدی در ماه فوریه)
- دی‌ال‌سیShattered space( در فوریه؟ )
-نقشه شهر ها
-روشهای جدید سفر
- امکانات جدید گیمپلی برای درجه سختی
- پشتیبانی از ماد با لانچ Creations

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
بتسدا برنامه خودش رو برای استارفیلد برای آپدیت آخر سال و سال 2024 به اشتراک گذاشت:
View attachment 322895
-آپدیت بزرگ هر 6 هفته( آپدیت بزرگ بعدی در ماه فوریه)
- دی‌ال‌سیShattered space( در فوریه؟ )
-نقشه شهر ها
-روشهای جدید سفر
- امکانات جدید گیمپلی برای درجه سختی
- پشتیبانی از ماد با لانچ Creations
لذتی که تو ماد های Bethesda هست تو چلوکباب نیست.fallout 4 رو امروز ماد مشتی کردم حتی ray tracing هم اضافه کردم عجب چیزی شد \m/

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بتسدا آمار داده، 13 میلیون نفر بازی کردن تا الان و میانگین به صورت هر نفر 40 ساعت وقت گذاشته. ، اونایی که میگفتن 99%شون از معدن اول بازی هم بیرون نیومدن کجان؟ :D:))🤡
آقا دروغ میگه مثل Inu :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
3 مرحله اول اصلی بازی رو رفتم + 3 ساعت، مرحله معدن+ 2 مرحله بعدش، دقیقا عین بازی های 20 سال پیش بتسدا، یک ایتم رو از یک سیاره دیگه بگیر بیار یک سیاره دیگه، عین بازی اسکایریم یک ایتم از اون دنیا بگیر بیار این ور دنیا، با این حال تو اسکایریم حدقل قابل قبول تر بود، یک طراحی خفن اژدها میدیدم، افسانه ای چیزی، گرگینه ای، خرسی، جادو جمبل...خوناشامی ، البته این مراحل واسه همون سال 2011 به قبل خوب بودن، خداوکیلی مرد و مردانه به شرفتون قسم یک سیاره مارس رو ساخته 75 درصدش زمین خالی هست، اون کسایی که مس افکت اندرومدا رو تجربه کردن میدونم اون بازی شرف داره به این، سیستم اسکیل پوینت اون کجا و این کجا، اینجا سیستم اسکیل پوینت این طوریه+ level 5 شاخه اسکیل پوینت ده درصد افزایش حجم فلان اسلحه، ده درصد افزایش حجم فلان سلاح سرد، + level 10 15 درصد افزایش حجم همون سلاح ها...تو این 3 تا مرحله قسم میخورم 50 بار لودینگ دیدم، تکسچر ها دیر لود میشن، زمین خالی محیط ها، این قدر ایتم ریخته تو بازی هی باید ذره بین هواست به محیط باشه چیزی رو جا نزاری، نمیدونم شاید بازی خوب باشه من اشتباه میکنم جلوتر که برم ...

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
3 مرحله اول اصلی بازی رو رفتم + 3 ساعت، مرحله معدن+ 2 مرحله بعدش، دقیقا عین بازی های 20 سال پیش بتسدا، یک ایتم رو از یک سیاره دیگه بگیر بیار یک سیاره دیگه، عین بازی اسکایریم یک ایتم از اون دنیا بگیر بیار این ور دنیا، با این حال تو اسکایریم حدقل قابل قبول تر بود، یک طراحی خفن اژدها میدیدم، افسانه ای چیزی، گرگینه ای، خرسی، جادو جمبل...خوناشامی ، البته این مراحل واسه همون سال 2011 به قبل خوب بودن، خداوکیلی مرد و مردانه به شرفتون قسم یک سیاره مارس رو ساخته 75 درصدش زمین خالی هست، اون کسایی که مس افکت اندرومدا رو تجربه کردن میدونم اون بازی شرف داره به این، سیستم اسکیل پوینت اون کجا و این کجا، اینجا سیستم اسکیل پوینت این طوریه+ level 5 شاخه اسکیل پوینت ده درصد افزایش حجم فلان اسلحه، ده درصد افزایش حجم فلان سلاح سرد، + level 10 15 درصد افزایش حجم همون سلاح ها...تو این 3 تا مرحله قسم میخورم 50 بار لودینگ دیدم، تکسچر ها دیر لود میشن، زمین خالی محیط ها، این قدر ایتم ریخته تو بازی هی باید ذره بین هواست به محیط باشه چیزی رو جا نزاری، نمیدونم شاید بازی خوب باشه من اشتباه میکنم جلوتر که برم ...
آقا یکم بازی کن برو جلو هنوز زوده که تصمیم بگیری در مورد خوب یا بد بودن بازی، به شخصه از کوئستهایی که مربوط به فکشنهاست خیلی لذت بردم و میبرم، داستانهای قشنگی روایت میشه، تو این زمینه بنظرم از فال اوت 4 بهتره

پیشنهاد من اینه که در اولین فرصت عضو فکشن ونگوارد بشی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
منم توی پست صفحه قبل توی اسپویل گفتم(نخون داستان برات لوس میشه)...
ولی به نظر من هم مراحل اصلی بازی اصلا چنگی به دل نمیزدند نه از نظر داستان و نه اکشن.....حتی به نظر شخص من اگه میومدند سری مراحل Crimson Fleet رو به عنوان داستان اصلی در نظر میگرفتند معقول تر بود!!!..چون هم اکشن و درگیریش خیلی بیشتر بود و هم خط داستانی جالب تری داشت!!!
ولی کلا من به این نتیجه رسیدم(نظر شخصی) بازی که cutscene سینمایی توی بخش داستانیش نداشته باشه از نظر داستان مفت نمیارزه!!!...چون به هیچ وجه نمی تونه اون حس درگیری داستانی رو به مخاطب القا کنه!!!...بازی هم که داستان نداشته باشه حتی اگه از نظر گیم پلی عالی باشه بازم عین یه ربات بی روحه!!!

• Like
Reactions: Paradise Lost

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
ورژن بازی من ۱.۷.۲۳ ریپک فیت گرل هستش
آپدیت های بازی که ریختم بعدش بازی ران میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته حتی run as administrator هم میزنم بالا نمیاد
مجبور شدم بازی پاک کنم و دوباره نصب کنم
راه حل این چیه؟

DM.JAGUAR

کاربر سایت
Apr 11, 2022
108
سلام. من یه مشکلی با راه رفتن توی بازی پیدا کردم. حتما باید شیفت رو بزنم تا سریع حرکت کنه و اگه اینکار رو انجام ندم، شخصیتم خیلی خیلی آروم راه میره. وزن لوازم هایی که با خودم دارم رو بررسی کردم و دیدم که کیفم هنوز پر نشده و جای زیادی داره. دلیل این اتفاق چی میتونه باشه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام. من یه مشکلی با راه رفتن توی بازی پیدا کردم. حتما باید شیفت رو بزنم تا سریع حرکت کنه و اگه اینکار رو انجام ندم، شخصیتم خیلی خیلی آروم راه میره. وزن لوازم هایی که با خودم دارم رو بررسی کردم و دیدم که کیفم هنوز پر نشده و جای زیادی داره. دلیل این اتفاق چی میتونه باشه؟
capslock را بفشار.
روی گیم پد نمیدونم چیه ، اما تو تنظیمات اسمش always run

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
ریویو های استیم داره به جاهای باریک میکشه.

20231230_022330.jpg 20231230_021856.jpg

چطور یه نفر میتونه بازی ای که دوست نداره رو ۱۰۰۰ ساعت بازی کنه؟
نظرات تو استیم اکثرا منفیه ولی تو ۱۲ بخش تاپ ۲۰۲۳ استیم حضور داره.

DM.JAGUAR

کاربر سایت
Apr 11, 2022
108
سلام.
وقتی که میخوام تجهیزات و سلاح ها رو ارتقاء بدم میگه به یک سری منابع برای اینکار احتیاج داری. اون منابع حتما باید همراهم باشن تا بتونم ارتقاء رو انجام بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر